PDA

View Full Version : Духът на времето...



hooliganka89
03-01-2009, 16:18
Здравейте,на всички съфорумници и честита Баба Марта.
Въпросът на моята тема не е конкретен за мен,а нещо като една по-остойна анкета на въпрос който ме вълнува.
Всеки който иска да изрази мнение,може да го направи.

Как разбираме,че любовта си е отишла?Как може да го разберем?
Има ли някви конкретни показатели или?И ако си е отишла,това означава ли,че не е била истинска?
Когато сутрин се събудим и видим половинката до нас,а всъщност ни се иска да сме сами?Когато предпочитаме да прекарваме повече време с приятели и роднини или дори сами,а не с половинката?Означава ли,че любовта си е отишла?
Кокато ежедневието ни мори и чустваме сиво еднообразие,може ли да го сбъркаме с това,че любовта си е отишла?
Или се залъгваме,че обичаме даденият човек,а всичко това е спомен?

Как може да разберем,че любовта си е отишла?

Bellatrix
03-01-2009, 16:22
1. Отишла се пише с О.
2. Поне аз разбирам, че любовта я няма, когато не копнея вече да е вечно с мен. Когато не ми липсва често. Когато започна сериозно да обръщам внимание на други момчета... За да си 100% сигурна трябва да се отделиш от човека за известно време. Ако не ти липсва, значи няма смисъл.

flix
03-01-2009, 16:47
Авторке,извини ме за оффтопика :/

Bella,ако тръгнеш да поправяш всяка една грешка в тоя форум...или в който и да е,да не се обиди форумът,ще трябва да поправяш поне една пълна седмица,24 часа,без да спиш,ядеш или всеки друг процес :>

(Тия 24/7 са само за тоя форум :>)((Пък и такава малка грешка - е случва се,голяма работа...няма безгрешни,а и целият й пост не е пълен,че да кажеш нещо :>))

vesSynkaa
03-01-2009, 17:58
Еми,според мене си е отишла ..
При мене беше така ии ..
Рано или късно си омръзвате ,
тфа е нормално ..

SilverBrilliance
03-01-2009, 18:33
Според мен любовта си е отишла,когато вече не копнеем един за друг толкова,когато предпичитаме да бъдем с приятели или сами,когато вече не ни е толкова грижа какво му е на другия.И това,че любовта си е отишла или е отслабнала,не значи,че не е била истинска...можеби просто значи,че не сме съумяли да запазим достатъчно от нея...

BrainlessROCKBABY
03-01-2009, 18:47
Мии не смятам, че ако двама души се обичат, може да си омръзнат xD...Любовта си отива, щом, когато се видите, не изпитвате онази тръпка, която кара стомахът ти да се свива :oops:

XXX_f
03-01-2009, 19:45
2. Поне аз разбирам, че любовта я няма, когато не копнея вече да е вечно с мен. Когато не ми липсва често. Когато започна сериозно да обръщам внимание на други момчета... За да си 100% сигурна трябва да се отделиш от човека за известно време. Ако не ти липсва, значи няма смисъл.

Напълно подкрепям. При мен беше така с една дълга връзка (1год и 7м.) Много ми беше трудно като скъсахме, но сега си го обяснявам че просто бях свикнала... и след 2-3 дни когато излязох на 1-вата си среща се почувствах жива.Даже имаше момент във връската ни като си помислих, че цял живот може да съм с него и се разплаках... бях си пуснала една лятна песен: Terranegra & Alycia Stefano - Ritmo Caliente.mp3

GabisiTa
03-01-2009, 19:52
Явно любовта ти си е отишла... :(

valdesbg
03-02-2009, 07:07
Когато започнеш да не усещаш човека до теб като важен за теб можеш да си сигурен че любовта я няма вече. И ако си отиде - това не значи че не е била истинска. Това значи че това вече не е точния човек за теб. По ред причини, независещи от теб. И по още толкова които зависят.

myNameIsImmortal
03-02-2009, 10:30
Според мен, когато започнеш да чувстваш човека до себеси за даденост, когато тръпката когато го видиш да идва към теб изчезне.. когато започваш да мислиш повече за други хора и неща, отколкото да мислиш за него. Когато престанеш да заспиваш с мисълта за него.. когато все по-малко се чудиш какво прави в момент в който не е до теб.. А любовта е като прилива и отлива.. идва и си отива.. :-o

gren
03-02-2009, 11:04
Добър ден,
тази тема е точно по моя проблем :) . Аз съм с приятелката ми близо 1г и 6 месеца.И определено последните 6 месеца аз се чудя дали трябва да съм с този човек...какво изпитвам...това любов ли е...имало ли е любов в наща връзка и още мн мн въпроси свързани с любовта и щастието м/у двама души.Аз осъзнавам че се държа отвратително с нея и по този начин я карам да се чуства гадно, да се чуства излишна :( .В същото време приятелката ми ме обича невероятно мн и мн държи на мен аз се бях опитал да й кажа че искам да се разделим но тя поиска да опитаме още малко с нашата връзка. В един посто малко по нагоре прочетох че сивото ежедневи може да се дължи на това че неискаш да си с този човек.Определено аз последната половин година не се чъствам мн мн добре тапо ми е скучно ми ...вярно че точно тогава завърших средното си образование и досега го отдавх на това че си смених средата че някой мой приятели заминаха в др градове да учат...и т. н.

.. DeViL mAy CrY ..
03-02-2009, 11:23
Когато не си мислим толкова за човека,не искаме да се видим с него,измисляме си куп други причини.Чудим се какво правим с него,или защо сме тръгнали с него .Най-малкото в държанието му ни дразни.Аз весе по често се заглеждам в други момчета.

hooliganka89
03-02-2009, 14:32
Добър ден,
тази тема е точно по моя проблем :) . Аз съм с приятелката ми близо 1г и 6 месеца.И определено последните 6 месеца аз се чудя дали трябва да съм с този човек...какво изпитвам...това любов ли е...имало ли е любов в наща връзка и още мн мн въпроси свързани с любовта и щастието м/у двама души.Аз осъзнавам че се държа отвратително с нея и по този начин я карам да се чуства гадно, да се чуства излишна :( .В същото време приятелката ми ме обича невероятно мн и мн държи на мен аз се бях опитал да й кажа че искам да се разделим но тя поиска да опитаме още малко с нашата връзка. В един посто малко по нагоре прочетох че сивото ежедневи може да се дължи на това че неискаш да си с този човек.Определено аз последната половин година не се чъствам мн мн добре тапо ми е скучно ми ...вярно че точно тогава завърших средното си образование и досега го отдавх на това че си смених средата че някой мой приятели заминаха в др градове да учат...и т. н.

И моят проблем е такъв,само дето при моята връзка,аз съм човекът който не е сигорен в чуствата си и не знае дали да продължи тази връзка.Много е сложно наистина,не мога да разбера какво чуствам,любов ли е или някакав навик придобит с времето.
Приятелят ми се държи прекрасно с мен,е естествено има си своите недостатъци,но не са чак толкова много.
Но аз не знам какво искам,дали да съм с него или без него,а сякаш се страхувам да прекратя връзката ни.
Ако не намеря по-добър?Ако остана сама?Ако направя грешка и после съжелявам?Няма да има връщане назад и тогава какво следва?
Ето хиляди такива въпроси измъчват съзнанието ми,а отговори няма и няма.

Jumbie483
03-02-2009, 14:42
Според моите наблюдения, любовта си ''стяга багажа'' когато някой започне да се чуди дали още обича.. А си отива, когато този някой си каже, че въпреки всичко сигурно още има любов.. И така малко заблуди и накрая тежка раздяла :?

valdesbg
03-02-2009, 14:44
Радвай се на това което имаш, и не мечтай за още и още. Ако си недоволна - действай. Ако ти е хубаво и си довлна - защо се тормозиш с простотии?

hooliganka89
03-02-2009, 14:47
Радвай се на това което имаш, и не мечтай за още и още. Ако си недоволна - действай. Ако ти е хубаво и си довлна - защо се тормозиш с простотии?


Разбираш ли,че нямам представа какво искам?Не мога да повярвам,че съм на 19 години,а още не съм разбрала какво искам от живота...