PDA

View Full Version : Болно ми е, помогнете!



warmche
03-01-2009, 16:25
Здравейте! До сега не съм писала тема в раздела любов, но не съм и мислила, че ще ми се наложи! Сега съм наистина в безизходица и то голяма...
С приятеля ми съм заедно от 1 година и 1 месец! Връзката ни е била изпълнена с много препятствия, наситена с много чувства, като се мине от любов, болка, наранявания(физически) и т.н. Както и много проблеми, както от едната, така и от другата страна.
В последно време връзката ни вървеше по мед и масло! Но както се вика не всичко хубаво е на хубаво, нали? Дойдоха и многото проблеми!Той трябваше да си отиде в родния град! Но аз дотолкова бях свикнала всеки ден да сме заедно(едно 5, 6 часа), че не издържах! Започнах постоянно да му правя физиономии за щяло и нещяло! Чак сега разбирам, че ако се бях спряла по-скоро и бях осъзнала какво ще последва, всичко щеше да е ок! Но не! Продължих си с моето! От многото ми лигавщини, стана така, че го нараних ужасно много! Много пъти съм му казвала, че все още не съм съзряла за толкова зряла връзка и че ще стане така! Все пак съм на 17 години, а тои е на 22! Но нямаше какво да се направи! Каквото е било писано, ще стане!
Та...малко се отплеснах, за което се извинявам! Нараних го по най-болезненият начин! Предадох го(не изневяра). Казах му някои неща и така... Той ми затвори! Изключи си телефоните и не искаще да ме чува, а и още не иска! Не се чухме близо 2 дни, при което аз реших да говоря с майка му! Тя му е обяснила, че искам да говоря с него, и той ми се обади! Каза ми, че никога няма да ми прости! За което го разбирам! Каза ми, че хилядите извинявай няма да помогнат! И ми каза да се разкарам!
Знам, че каквото ми го е казал, не го е мислил! Знам, че него го боли, повече отколкото мен! Знам, че ме обича все още! И винаги ще ме обича! Но знам, че ще ми го върне! Знам, че си го заслужавам! Разбирам грешката си, но той не ми вярва! Не ми дава шанс да му се извиня! Даде ми, но бях толкова разстроена, че не можах да говоря!
Искам да му покажа, че наистина много, ужасно много съжалявам! Искам да види, че той е всичко за мен! И най-вече да ми прости!
Благодаря на всички, които ми прочетоха излиянието! Благодаря и на всички отзовали се! Бих ви помолила без заядливи коментарчета, много ми е болно от всичко! :-# :cry:

aka6a_vamp
03-01-2009, 16:29
Леле...искрено ти съчувствам...мисля,че най-доброто,което можеш да направиш,е да отидеш при него и да му се извиниш face to face... :(

Bellatrix
03-01-2009, 16:32
Бих казала да го оставиш, но вече много често почвам да давам тоя съвет :D Принципно какво имаш впредвид под "физически наранявания'? Ако той ти е посягал, на секундата го остави. И стига с това "много хубаво не е на хубаво". С правилния човек си е просто хубаво.
Иначе, ако си убедена, че нещата, които ти е казал по телефона не ги мисли, изчакай малко да му мине (там, седмица-2 или месец) и пак го потърси. Поговорете на спокойно и може и да се оправят нещата.

sadsad
03-01-2009, 16:38
Леле...искрено ти съчувствам...мисля,че най-доброто,което можеш да направиш,е да отидеш при него и да му се извиниш face to face... :(
Ако не е в твоя град и не е далеч, опитай се да отидеш при него и да му се извиниш както каза Акаша лице в лице.

nicolepcd
03-01-2009, 16:44
Ако се обичате истински - няма как нещата да не се оправят :-o

Presley
03-01-2009, 16:46
Ако в момента момчето няма желание да контактува с теб,не можеш да оправиш нещата.Работата е двустранна и не эависи само от теб.Това е положението.По-добре иэчакай малко.Недей да му се натягаш с иэвиненията си и раэкаянието си.В крайна сметка той си има глава на раменете и може сам да прецени какво иска.Ако има желание да те иэслуша отново и да поговорите,предполагам ще те потърси.Ясно си му покаэала,че искаш да оправиш нещата.От тук нататък според мен нещата эависят от него.С непрестанно търсене от твоя страна няма да стане.Той вече е наясно с намеренията ти и ако пожелае да се срещнете или чуете,ще раэбереш. ;]

warmche
03-01-2009, 18:11
Бих казала да го оставиш, но вече много често почвам да давам тоя съвет. Принципно какво имаш впредвид под "физически наранявания'?
Не мога и не искам да го оставя и няма да го оставя! Вярвам, че и той няма да ме остави! Просто сме в такова полежение,че и аз не знам...дано всичко се оправи... Физически - ами не ми е посягал, просто е дълго и широко и не е времето да говоря за това!
aka6a_vamp не мога да отида при него, защото е на 300 км от мен! От това най-много ме боли, но само времето ще покаже какво ще стане! Знам само едно, че го обичам с цялото си сърце! И че никой друг не искам! Някои казват, че на 17 не можеш да изпитваш истинска любов, но ето на на 16 години я намерих! И до край ще се боря за нея! И през всичко ще мина, ако ще и огън - пак ще го направя! Благодаря ви за отговорите... :(

fc
03-01-2009, 18:24
Отиди в неговия град и като те види веднага ще те вземе.

warmche
03-01-2009, 19:16
fc не е толкова лесно! Бих отишла, но не мога! Но хубавото е, че той ще си дойде след няколко дни!!! :grin:

blood_dodo
03-01-2009, 19:22
Е ба ти ужаса. Не стига че си го направила на две ст'инки ами и не го оставяш на мира! Горкото момче, честно!

(тъпа цензура)

YouCantStopMe
03-01-2009, 19:27
^ и защо мислиш така? Това,че е направила една грешна означава,че вече не е човек така ли?
Попадала съм в такава ситуация и напълно те разбирам.Знам,че не си го искала,че се чувстваш повече от ужасно,защото го обичаш,но да знаеш - доверието се връща много много трудно.

blood_dodo
03-01-2009, 19:29
Както го каза една грешка сякаш нищо не е станало. За едното нищо е решила че вече не е център на Вселената му и дай сега да го направим на мат и маскара. Еми не става така, ще ме прощаваш...

Lady_AMG
03-01-2009, 19:53
Аз като бях на 15- 16 и все си мислех, че има много неща, които не бих простила. Сега обаче разбрах едно нещо- няма непростими неща. Щом обичаш някого винаги можеш да простиш, каквото и да е предателството, дори и изневяра да е. И не- не е слабост, сила е...
Дай му време! Щом си сигурна, че те обича той ще се върне! Но не спирай да му показваш, че го обичаш. Нямам в предвид да му досаждаш, но бъди упорита. Когато се върне намери удобен случай да го срещнеш, ще се разтопи щом те види.
Имаше едно стихче "Обичащият да прости е длъжен..."
Успех, мило момиче, и никога не се отказвай! Всяко усилие се възнаграждава рано или късно!Прегръщам те!

GabisiTa
03-01-2009, 19:55
Изчакай няколко дена, докато се върне в града и говори лично с него...

valdesbg
03-02-2009, 07:12
F2F him and let the words come from your heart. After that - nobody knows what will happen. But this is the only way if you want to fix things.