PDA

View Full Version : Вашето мнение.Без конкретен проблем.



flix
03-01-2009, 16:57
"Ако обичаш някого истински,го пусни на свобода.Ако той се върне-значи ще е твой завинаги.Ако не се върне-значи никога не те е обичал истински."

Вашето мнение?Това е тема,не защото имам някакъв проблем.По-скоро е тема,с която искам да "проуча",така да се каже,вашето мислене.

flix
03-01-2009, 17:14
Вие,какво,като видяхте "Без конкретен проблем" и се отказахте ли :>

mozyk
03-01-2009, 17:15
АБЕ И АЗ ТАКА МИСЛЯ, ВЪПРЕКИ ЧЕ ИМА ВСЯКАКВИ ХОРА И ДОСТА ОТ ТЯХ НЕ ОЦЕНЯВАТ ТОВА КОЕТО ИМАТ ДО СЕБЕ СИ...

Re5peC7
03-01-2009, 17:17
по принцип е логично да е така, но различните ситуации,различните хора и всичко останало също си казват думата и затова мисля, че не винаги е така :)

П.П. браво за темата, че тука от известно време гледам само някви тъпички все пускат..от сорта на "момчетата не стават" или "момичетата еди си кво" и др.

partychild
03-01-2009, 17:24
При мен беше така.. бяхме заедно за кратко време.. и след година се събрахме и 2 години и 4 месеца вече сме заедно.. мисля , че има смисъл в това :)

BaiToq
03-01-2009, 17:41
"Ако обичаш някого истински,го пусни на свобода.Ако той се върне-значи ще е твой завинаги.Ако не се върне-значи никога не те е обичал истински."

Вашето мнение?Това е тема,не защото имам някакъв проблем.По-скоро е тема,с която искам да "проуча",така да се каже,вашето мислене.
Това е тъпо клише.
Всеки случай е индивидуален.

ivcheto0o
03-01-2009, 17:43
tova e kli6e no se pak donqkade e vqrno :) vsi4ko zavisi ot situacita i ot horata ... :)

flix
03-01-2009, 17:48
Към вас двамата,които ме разкритикувахте,че е клише - thanks for the update,не съм толкова тъп,на колкото мязам :> Просто исках да чуя мнение за това "тъпо клише" :>

UglyBakaGurl
03-01-2009, 18:40
АБЕ И АЗ ТАКА МИСЛЯ, ВЪПРЕКИ ЧЕ ИМА ВСЯКАКВИ ХОРА И ДОСТА ОТ ТЯХ НЕ ОЦЕНЯВАТ ТОВА КОЕТО ИМАТ ДО СЕБЕ СИ...

Bellatrix
03-01-2009, 18:44
Не вярвам. Ако те е обичал истински изобщо няма да те напусне никога. [/quote]

AFT
03-01-2009, 18:59
Логиката според мен е, че нали чак когато загубиш нещо, разбираш истинската му стойност. Та, когато ти го напуснеш, той ако те е обичал, ще осъзнае, че иска да е с теб, ще се върне. А ако не му липсваш и реши,че така му е по-добре, няма да се върне.

sladkalady
03-01-2009, 19:07
Въпреки ,че е клише е вярно донякъде,
но всеки човек е различен :)

NaNa_SladuRana
03-01-2009, 19:10
Пълна глупост е това. "ако обичаш някого ,пусни го на свобода" да бе и декоративната рибка иска в океяна,ама ти не я пускаш в кенефа, ако обичаш някого "истински" се бориш за него и никога не го пускаш просто ей така да си върви,защото обърканото му мозаче си мисли,че за момента така е правилно :)

Jumbie483
03-01-2009, 19:12
За мен това клише е напълно вярно...
Особено се отнася за тези, които се карат, разделят се, обиждат се...И после пускат теми в teenproblem да питат дали още се обичат :P
Според мен момчето или момичето ако още изпитва чувства към половинката си ще се върне при нея, а няма да си мисли що за идиот/ка е той/тя щом още не се е извинил/а :D

niki7aA
03-02-2009, 08:51
глупости :D ако предположим едно момиче си има авер... не го ревнува, не му казва нищо като го прегръщат др момичета :? еми то след най много седмица ще се намери някоя фуста след която да тругне :-x

valdesbg
03-02-2009, 08:55
глупости :D ако предположим едно момиче си има авер... не го ревнува, не му казва нищо като го прегръщат др момичета :? еми то след най много седмица ще се намери някоя фуста след която да тругне :-x

Ам чудя се защо на мен нищо такова не ми се случи... Пък се търпяхме с девойката над две години :)

aka6a_vamp
03-02-2009, 09:15
Да,но когато обичаш човека истински и да искаш,не можеш да го пуснеш... :?

GaBiIi__
03-02-2009, 09:15
nai vajnoto neshto v edna vruzka osven doverieto e svobodata... dadesh li na nqkoi svoboda tva e perf...

elsy
03-02-2009, 09:29
Мисля, че е вярно... но както казаха вече - зависи от ситуацията...

sextazy_baby
03-02-2009, 10:44
Напълно съгласна съм с тази мисъл

SilverBrilliance
03-02-2009, 10:51
Според мен е вярно,но все пак много зависи от ситуацията.Някои хора наистина успяват да оценят нещата,които са имали,след като видят какво е без тях,други пък ги ценят откакто ги имат..За всеки е различно .. :)

anitram
03-02-2009, 11:17
"Ако обичаш някого истински,го пусни на свобода.Ако той се върне-значи ще е твой завинаги.Ако не се върне-значи никога не те е обичал истински."

Вашето мнение?Това е тема,не защото имам някакъв проблем.По-скоро е тема,с която искам да "проуча",така да се каже,вашето мислене.

съгласна :) :) :-)

tedi_hi91
03-02-2009, 11:22
Въпреки ,че е клише е вярно донякъде,
но всеки човек е различен :)

EeeBobii
03-02-2009, 11:26
Ако човека до тебе не те оцени... ако щеш и на челна стойка да станеш няма да го бъде! :-o

.. DeViL mAy CrY ..
03-02-2009, 11:28
nai vajnoto neshto v edna vruzka osven doverieto e svobodata... dadesh li na nqkoi svoboda tva e perf...

напълно си права,но пък това клише е вярно донякъде,всеки е индивидуален

EeeBobii
03-02-2009, 11:34
^Ако не се оцени свобода която се дава, идва тоя момент "той/тя не даржи на мене и не и пука за мен" и се започва "изневяра" - Всичко е до оценяване! :-o

MoHuTo
03-02-2009, 12:19
Въпреки, че е клише може би има нещо вярно в него.. и все пак си до индивидуалния човек :)

sweet_nothings
03-02-2009, 13:04
Хммм... Според мен това е вярно, просто така става в живота, че всичко ти се връща натъпкано! :)

ImmortalForever
03-02-2009, 14:51
Това е банално до последния звук от буквите си!

flix
03-02-2009, 15:00
Това е банално до последния звук от буквите си!

Ами ако се потрудиш дори за минутка , ще видиш какво съм написал преди :


Към вас двамата,които ме разкритикувахте,че е клише - thanks for the update,не съм толкова тъп,на колкото мязам :> Просто исках да чуя мнение за това "тъпо клише" :>


Хубав offtopic , впрочем :> Бива си те :>

afterforever
03-02-2009, 15:17
Пълна глупост е това. "ако обичаш някого ,пусни го на свобода" да бе и декоративната рибка иска в океяна,ама ти не я пускаш в кенефа, ако обичаш някого "истински" се бориш за него и никога не го пускаш просто ей така да си върви,защото обърканото му мозаче си мисли,че за момента така е правилно :)

Пълна глупост е да сравняваш любовта със златната декоративна рибка.

По темата: смятам, че това "клише" (да не остана по-назад, че гледам модерно да се използва) е вярно както свички останали, то затова е клише. НО! се отнася към тези случаи, когато единия (1) сваля другия(2), който си мисли "ето, той ми се натиска, зндачи е мой, край" и (1) с постоянното търсене на вниманието на (2) му доказва, че (1) е вече едва ли не собственост на (2). И клишето идва тогава, когато на (1) му дойде акълът в главата и си каже "абе, аджеба, аз само му/й се обаждам, той/тя на мен никога" и тогава пуска птичето на свобода, за да види колко му е пукало на (2) за (1).

Баааахти, дано ме разбра...

niki7aA
03-02-2009, 15:29
глупости :D ако предположим едно момиче си има авер... не го ревнува, не му казва нищо като го прегръщат др момичета :? еми то след най много седмица ще се намери някоя фуста след която да тругне :-x

Ам чудя се защо на мен нищо такова не ми се случи... Пък се търпяхме с девойката над две години :)

да ама тука вече става въпрос за това че девойката те е обичала истински (и тя) докато когато да речем ако едно момиче обича едно момче а момчето просто я харесва... нещата стоят различно не мислиш ли?

Bubbly
03-02-2009, 16:20
Това е банално до последния звук от буквите си!
И абсолютно вярно и полезно за всички, които не смятат, че светът почва с раждането им, и нямат амбициите да променят всички вече открити и изпитани истини.

afterforever
03-02-2009, 16:40
Това е банално до последния звук от буквите си!
И абсолютно вярно и полезно за всички, които не смятат, че светът почва с раждането им, и нямат амбициите да променят всички вече открити и изпитани истини.

А това и аз казах.

j26terry
03-02-2009, 16:46
тия мисли или поговорки са само за тия които вярват в тях ;)

beiho
03-02-2009, 17:22
Да така е, но си има неписани правила, които трябва да се спазват по някакъв начин от влюбените!

GaBiIi__
03-02-2009, 19:31
Това е банално до последния звук от буквите си! naprotiv ne e banalno ti na tvoq priqtel ako postoqnno mu durjish smetka kude hodi s koi izliza sledish mu smsite.. kato go pozdravi nqkoe momiche vednaga pitash koq e da ne ste hodili i tn dali shte izdurji dulgo... ? dali nqma da go zadushish ?

beachy_bunny
03-02-2009, 19:35
по съгласна щях да съм ако беше " Ако обичаш някой пусни го , ако те обича ще се върне "

flix
03-02-2009, 19:37
по съгласна щях да съм ако беше " Ако обичаш някой пусни го , ако те обича ще се върне "

Ми то к'во пише бе?Е , да живеят оффтопиците :>

beachy_bunny
03-02-2009, 19:40
по съгласна щях да съм ако беше " Ако обичаш някой пусни го , ако те обича ще се върне "

Ми то к'во пише бе?Е , да живеят оффтопиците :>
Има много голяма разлика от това което аз съм написала и от това което ти си написал ;]

Dark_Angel_F
03-02-2009, 21:35
Че е клише , клише е , но нямаше толквоа много хора да го казват и да се оповават на него ако не беше вярно в голяма част от случаите . Казвам голям , защото нищо никога не е еднакво при всички ! А и е логично да е така , защото ако се замислим е точно така . Например двама влюбени ... страшна любов , страшно нещо , но нещата са сложни и объркани и двамта не издържат на ситуацията и изхода е да се сложи край на мъката ... Ако неосмелилия се да сложи край пусне осмелилия се значи наистина го обича и не иска да му причинява още болка, а накрая ако е писано след време след като проблемите са намерилил решение или са били забраво то влюбените отново ще са заедно ако любовта им е била истинска !

mickelangelo
03-03-2009, 09:55
Ами .. да поразсъждаваме ... ако имаме някой/я и я имаме .. но уви нещо се случи .. и се скарате / разделите .. и той/тя се върне отново при вас .. значи наистина има нещо м/у вас .. но уви в днешно време много малко хора наистина мислят че това е така .. всеки кима с глава .. и казва така е но колко от вас го разбират наистина ?

evelinka1122
03-03-2009, 09:58
ми вярно си е.. ама някак тъпо ми звучи... нещо от рода на клишета..
в една връзка трябва да има свобода.... :)

GaBiIi__
03-03-2009, 11:00
ne stava vupros da se razdelite i pak da se suberete ne ne ... vuprosa e vuv vruzkata vi choveka do vas da se chuvstva svoboden... bez da go revnuvate bezprichinno i tn .. svobodata dava spokoistvie che doverieto e dostatuchno golqmo !

EeeBobii
03-03-2009, 11:08
Свободата,приятелството и доверието са най-важни за една успешна и истинска връзка....Ако един от двамата не оцени това което му се дава - всичко е загубено!