PDA

View Full Version : Раздяла - събиране ?!?



sadsad
03-01-2009, 18:30
Въпросът ми е към хората, които имат дълги сериозни връзки. Случвало ли ви се е да скъсате с половинката си и след това да се съберете отново. За колко време сте се разделяли и поради какви причини ?

partychild
03-01-2009, 18:34
Ами... нащо положение не беше такова.. ние бяхме заедно 2 месеца и се скарахме.. и двамата не бяхме готови за тази връзка..местеше се в София .. и след година караници се събрахме и вече 2 години и 4 месеца сме си заедно.. през този период не сме се разделяли :)

Chikiponita
03-01-2009, 18:38
Ооо... Ми след една година връзка се разделяхме и събирахме поне 8 пъти ( тези, които съм броила ) и после по-стабилна стана пак връзката и сега сме почти две години заедно

sadsad
03-01-2009, 18:42
Ооо... Ми след една година връзка се разделяхме и събирахме поне 8 пъти ( тези, които съм броила ) и после по-стабилна стана пак връзката и сега сме почти две години заедно
Защо се скарахте ? Извинявай, че питам просто искам да знам при другите как е....

Chikiponita
03-01-2009, 18:47
Ооо... това е мнооогоооо дълга история и се съмнявам, че често се случва на някого...

Dizziness
03-01-2009, 18:49
Аз съм била в в такава ситуация многократно, точно както сега. Ходим от почти две години и сме се разделяли и събирали около 3 пъти. Най-голямата ни "раздяла" беше за около седмица, но понеже се обичаме се събрахме отново. Един съвет: Не бъди студена с него, гледай да си по-позитивна, бъди мила с него, защото иначе се чувства "просто някой си". Сякаш не го обичаш... казвам ти какво е поискал от мен, като се караме... но зависи вече какъв е вашият проблем. :(

vesSynkaa
03-01-2009, 18:51
Случвало ми се е ,да .

Jeannie
03-01-2009, 19:05
С бившия ми приятел сме се разделяли 4 пъти и определено разделите тежат... И идва един момент, в който просто всичко се натрупва и такава връзка няма бъдеще :x Затова колкото по-малко събирания и разделяния толкова по-добре

GabisiTa
03-01-2009, 20:50
Със сегашния ми приятел ходехме от около 2-3 месеца, разделихме се за 3 дена, след което се събрахме и вече 2 години сме заедно :grin: :-)

Lady_AMG
03-01-2009, 20:58
С бившия ми приятел сме се разделяли 4 пъти и определено разделите тежат... И идва един момент, в който просто всичко се натрупва и такава връзка няма бъдеще :x Затова колкото по-малко събирания и разделяния толкова по-добре
И аз така мисля, разделите натежават на връзката...

ninjadorf
03-01-2009, 22:38
случвало ми се е .. дори незнам броя на късанията.. и всеки път се събираме.. независимо какво сме си причинили.. от 3-4 дни до 1 месец.. се е стигало.. в момента е пак така .. ебати кефа.. 8-) което ест не е смешно

jane_17
03-01-2009, 23:34
mi.. s biv6iq dori ne sme kusali..... prosto edin ot 2mata se surde6e zaradi glupostite na drugiq.... i do nqkolko dni(sedmici) se opravqhme.... Problema be6e, 4e sum preglutvala kakvo li ne, za da se opravqt ne6tata i vs da e kakto predi..... GRE6KA! O6te sum vliubena v nego... no prosto ne izdurjah i go ostavih..... sled blizo 2 godini......... molq se samo da ne go sre6tna nqkude, za6toto nqma da go ponesa..... i maloumnoto e, 4e o6te mi govori na "slunce", "zlato", i "milo", kakto predi.... vse edno ni6to ne se e slu4ilo......... iztormozi me.... a ne moga da spra da si go pri4inqvam..... Offff ](*,) :(

Sharpay
03-01-2009, 23:51
о ние постоянно късаме, постоянно се караме и никой незнае кога какви сме :-x :-x :-x :-x

PeopleAlwaysLeave
03-02-2009, 00:10
Случвало ни се е. Винаги за някакви глупости сме се карали и разделяли - ревност, или пък един път си споням аз го скъсах, защото някаква негова приятелка му беше вдигнала телефона :D Общо взето все за простотии късахме до последния окончателе път, в който скъсахме, защото нямаше вече тръпка, бяхме се променили адски много и двамата и така :)

beiho
03-02-2009, 07:31
След 1 месец се разделихме за няколко седмици и пак се събрахме. Оттогава минаха 13 месеца!!! :-P

3oPuTy
03-02-2009, 07:36
Случвало ни се е. Винаги за някакви глупости сме се карали и разделяли - ревност, или пък един път си споням аз го скъсах, защото някаква негова приятелка му беше вдигнала телефона :D Общо взето все за простотии късахме до последния окончателе път, в който скъсахме, защото нямаше вече тръпка, бяхме се променили адски много и двамата и така :)
+1 Позната история :)
С един от бившите ми за 2 години толкова пъти "късахме" за по 2-3 дена и пак се събирахме :D И все за простутии се разделяхме :D Ама тогава бях доста по-малка и правех лапешки истории :-D

GaBiIi__
03-02-2009, 10:18
za okolo mesec.. nqma smisal ot subirane sled kato skusate.. nqma da e sushoto :)

vivteen
03-02-2009, 10:26
И ние сме така.След като скъсаме не минават и 10 мин и следва яко глезене :-D Иначе веднъж се скарахме сериозно и 3 дена бяхме разделени/ много нали 8-) / Караме се за глупости ... Поне според мене ако се карате,но въпреки спора и скъсването се съберете,значи че и двамата държите на човека до вас :)

kris4en
03-02-2009, 13:38
ами с бившият ми приятел за почти 4 месеца заедно всики път когато късахме той слагаше краят...мисля че за 3-4 пъти...Много търпях,прощавах и плаках...обичам го твърде много за да се отказвам-сега сме нещо като само приятели,излизаме на кафета,говорим си...На мен ми е трудно защото искам да съм с него не само като приятелка...липсва ми по онзи начин...Много плача-знам че ми е проблем,просто ми става гадно от най-малкото...Вчера пак ми каза-край...Много тежи на една връзка раздялата,но когато има чувства може би всичко се оправя накрая...при мен още не е :( :-k :cry:

valdesbg
03-02-2009, 13:50
ами с бившият ми приятел за почти 4 месеца заедно всики път когато късахме той слагаше краят...мисля че за 3-4 пъти...Много търпях,прощавах и плаках...обичам го твърде много за да се отказвам-сега сме нещо като само приятели,излизаме на кафета,говорим си...На мен ми е трудно защото искам да съм с него не само като приятелка...липсва ми по онзи начин...Много плача-знам че ми е проблем,просто ми става гадно от най-малкото...Вчера пак ми каза-край...Много тежи на една връзка раздялата,но когато има чувства може би всичко се оправя накрая...при мен още не е :( :-k :cry:

Отдръпни се от него за седмица, две, три, пет...колкото е нужно за да го превъзмогнеш. През този период си наложи и се постарай наистина да го изтриеш от живота. Не, не е невъзможно и не е толкова трудно, колкото изглежда. В твоя случай е задължително да не си около него и да контактувате. Защото няма да има ефект.

kris4en
03-02-2009, 14:32
ами с бившият ми приятел за почти 4 месеца заедно всики път когато късахме той слагаше краят...мисля че за 3-4 пъти...Много търпях,прощавах и плаках...обичам го твърде много за да се отказвам-сега сме нещо като само приятели,излизаме на кафета,говорим си...На мен ми е трудно защото искам да съм с него не само като приятелка...липсва ми по онзи начин...Много плача-знам че ми е проблем,просто ми става гадно от най-малкото...Вчера пак ми каза-край...Много тежи на една връзка раздялата,но когато има чувства може би всичко се оправя накрая...при мен още не е :( :-k :cry:

Отдръпни се от него за седмица, две, три, пет...колкото е нужно за да го превъзмогнеш. През този период си наложи и се постарай наистина да го изтриеш от живота. Не, не е невъзможно и не е толкова трудно, колкото изглежда. В твоя случай е задължително да не си около него и да контактувате. Защото няма да има ефект.



опитвала съм...просто не мога без него...не и на този етап-не съм толкова решителен човек...май се отказвам доста лесно :cry: :cry: :cry:

ImmortalForever
03-02-2009, 15:48
Аз не, но мога да дам пример с една моя съученичка..Ходи с нейния помияр около 6-7 години..И досега единственото, което правят е да се събират и да се разделят..Мисля, че това правят през свободното си време...За мен тия хора които късат, после се събират са чисто и просто нерешителни...

sadsad
03-03-2009, 16:08
:arrow:

pam1
03-03-2009, 16:29
ходим година и няколко месеца и до сга не сме се карали така че да се разделяме :)