PDA

View Full Version : е не отново!



kisserche
03-01-2009, 19:26
abe shte pisha na latinica 4e mi e po lesno.sorry za pravopisnite greshki.
ami neshtata stoqt taka:az i moita nai-dobra fr haresvame edno i sashto momche.sled kato toi razbra che go haresvame doide pri men i vze da se zaribqva.smisal...natiskahme se ala-bala.na sledvashtiq den pak sushtata rabota.na tretiq den az moita fr i oshte dve momcheta bqhme ytishli v tfa momche.i tam toi pochna da se natiska s moita fr i...nali razbirate az prosto visqh i gi gledah kat traba.posle az si tragnah shot naprau ni izdarjah da gi gledam.i toq bokluk kazal na moita fr 4e sa e zaribqval s men samo za da q drazni.toest ma e izpolzval vapreki 4e znae 4e mn go haresvah.ta dneska izlqznah s edno momi4e deto go poznaa i tq mi kaza 4e toi i e kazal 4e mn se bil 4ydil s koq da tragne i sq az prosto nz na koi da vqrvam. daite nekf savet pls! :-) :-)

BrainlessROCKBABY
03-01-2009, 19:31
Lol, много гадно е постъпил, много! Все пак, ако реши да тръгне с теб, го накарай да ти обещае, че ако наистина те обича, няма да те предава. Ако продължи така, мила, просто не си струва! Момчетата са много гнусни понякога...

111111111
03-01-2009, 19:34
Заеби го!Не си заслужава да си разваляш приятелството заради този "субект", защото ще съжаляваш.

flix
03-01-2009, 19:34
абе една приятелка имаше подобен проблем :> нейната уж НАЙ-ДОБРА приятелка харесваше едно момче.Обаче и мойта приятелка го харесваше.И разбирате ли,на рождения ден на фрката , тая другата овца отиде при момчето,почна да му казва,че го обича ли не знам си к'во и туй всичко пред мойта фрка...направо като го чух това и си викам "отивам да лов :>"

YouCantStopMe
03-01-2009, 19:37
Тези съкращения ме побъркват.И стига сте използвали това ''ф'',че е супер грозно.Било и по-лесно..оф.... :-x :-x

А за това момче...Сами виждате,че е пълен боклук след като се е зарибявал и с двете.Не ви заслужава.

kisserche
03-01-2009, 19:42
misi za otgovorite .ima i o6te neshto az tfa mom4e ne go haresvam za parvi pat minaloto lqto pa go haresvah toi razbra i sq ddz moje da e virnal nosa :?

GabisiTa
03-01-2009, 19:53
Спри да се занимаваш с него, не си заслужава! :?

NaughtyOne
03-01-2009, 20:00
We live in Bulgaria-write in bulgarian! :D

jane_17
03-01-2009, 22:46
мойто дете.. мислиш си, че имаш приятелка... ама си жестоко заблудена! Приятелките не си въртят такива номерца....! А тоя е някъв пишльо, дето благодарение на вас си е втълпил, че е велик...! И щом се е чудил с коя от 2те да тръгне... значи му е се тая...... Такъв човек ли искаш до себе си???? :?

Youth_boy
03-01-2009, 22:53
Не разбрах защо ти е по-лесно да пишеш на латиница вместо на кирилица ама както и да е. Иначе тоя оня У-А ще се оправите , гледам че тука има момчета и момичета с доста по-сериозни проблеми от твоя , ще извиняваш.

PeopleAlwaysLeave
03-01-2009, 22:59
И той, и приятелката ти са виновни. Той явно се е вживял в ролята на мега тубро як плейбои и след като е видял, че и двете не сте безразлични що пък да не си вдигне малко акцииките с вас...
А приятелката ти е виновна, защото след като е знаела, че той е свалял теб, вместо да му тегли еднатя се е забила с него... Гадно спрямо теб, пък и говори лошо за нея - не умее да преценява момчетата :)
Моят съвет - и двете го за*бете.

kisserche
03-02-2009, 06:06
maleeeeeeee horaaaaa v4era taka sa izkefih!na4i toq puhlio (dostoen naslednik na pytka i muhlio) idva pri men i tragva da me celuva az sa drapnah i my vikam:
az:e sq zakfo gy prai6 tfa?
toi:kfo praa?
az:mi ediniq den pri men a na drygiq pri.....
toi:mi da vida s koq 6a mi e po qko
i na men kat mi kipna kofata i takaf mu obarsah a toi stoi ui ma gleda kato gyba.qdosah s i si tragnah ama taka sa izkefijhhhhhh neeeeeee naprau nei rialnu :grin: :grin: :grin:

Kanela
03-02-2009, 06:07
Той е един загубеняк.И се гордее с това..
:-x
От теб какво се очаква?-Да си непукистка! Покажи му,че има и други...Че не ти дреме... :? Дръж се любезно,но студено с него.

xplay
03-02-2009, 06:51
abe shte pisha na latinica 4e mi e po lesno.sorry za pravopisnite greshki.
ami neshtata stoqt taka:az i moita nai-dobra fr haresvame edno i sashto momche.sled kato toi razbra che go haresvame doide pri men i vze da se zaribqva.smisal...natiskahme se ala-bala.na sledvashtiq den pak sushtata rabota.na tretiq den az moita fr i oshte dve momcheta bqhme ytishli v tfa momche.i tam toi pochna da se natiska s moita fr i...nali razbirate az prosto visqh i gi gledah kat traba.posle az si tragnah shot naprau ni izdarjah da gi gledam.i toq bokluk kazal na moita fr 4e sa e zaribqval s men samo za da q drazni.toest ma e izpolzval vapreki 4e znae 4e mn go haresvah.ta dneska izlqznah s edno momi4e deto go poznaa i tq mi kaza 4e toi i e kazal 4e mn se bil 4ydil s koq da tragne i sq az prosto nz na koi da vqrvam. daite nekf savet pls! :-) :-)


Според мен не се занимавай с него, щот явно няма чувства към нито едната от вас, и не си разваляйте приятелството с момичето!

valdesbg
03-02-2009, 07:47
Аз няя си хабя думите че ми е по лесно. Кво да правиш ли щях да ти кажа да пуснеш тема тук, ма ти вече си го направила..

А иначе:
Той олигофрен, ти кифла приятелката ти сеир гледа...картинката е пълна.. :)

kisserche
03-02-2009, 08:00
q vnimaai malko kak mi govorish be deiba i smeshnika deiba

valdesbg
03-02-2009, 08:26
кисерче в интернет всеки, включително аз и ти е една купчина букви и нищо повече. Само ще ти обърна внимание на следното - нарушаваш един куп правила, установени доста преди днес, искаш мнението на хората и след това псуваш и обиждаш неоснователно ако нещо не ти хареса.

Знаеш ли как се казва на такъв човек?

За протокола - олигофрен е диагноза а не обида, кифла е категория характер и отново не е обида. Така че - сядай кротко и недей да бучиш.

Youth_boy
03-04-2009, 22:41
q vnimaai malko kak mi govorish be deiba i smeshnika deiba

Айде само да те помоля да спреш да "Ебеш" става ли , никой с нищо не ти е длъжен тука ок ?

mickelangelo
03-05-2009, 09:38
Шут в Г*за и следващия :)

Wrathchild
03-05-2009, 10:04
Аз искам вас да ви питам нещо. Да, точно вие, които сте отговаряли, че не й е приятелка.
А авторката как е постъпила? Натискала се е и тя с него, нали? Какво прави нейната постъпка по-различна?

BlueCat
03-05-2009, 13:27
Аз искам вас да ви питам нещо. Да, точно вие, които сте отговаряли, че не й е приятелка.
А авторката как е постъпила? Натискала се е и тя с него, нали? Какво прави нейната постъпка по-различна?

Да, и аз съм на същото мнение. Авторката е знаела, че нейната приятелка харесва момчето, но това не й е попречило да се натиска с него. И двете сте един дол дренки. А момчето е идиот, но това не му пречи да си ви врътка и двете.

malkotoo
03-05-2009, 19:14
съгласна с Wrathchild и BlueCat :-o

MaMkaMy
03-05-2009, 19:18
вълка козината си мени, нрава не! след време ще почне да се "натиска" с друга за да те дразни тебе... късмет :D

moon_flower
03-05-2009, 20:18
За какво изобщо се занимаваш с него?За мен няма смисъм да се занимаваш с човек,с който нямаш бъдеще,а аз така го виждам...Просто факта,че се зарибява и сприятелката ти говори,че нито държи на теб,нито нищо.Аз на твое място не бих се занимавала изобщо с него.Дори и другите да те лъжат и тн. ти сама си го видяла какво прави с приятелката ти,която всъщност също не постъпва както трябва,но айде...карай.Въобще не се занивай с тоя. :)

KisSsSsSs
03-05-2009, 21:10
И двете не се занимавайте с него ;)

Junona
03-05-2009, 21:41
намери си нова любов за 5 дена :booooomb: