PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата за държание на среща :)



feelthebeat92
03-01-2009, 20:44
Здравейте в този късен час,
Обръщам се към вас с един въпрос, но нека първо представя накратко нещата.
Тази седмица ми предстоят излизания с няколко много красиви момичета. Досега не съм имал приятелка (не се притеснявам за първата целувка и никога не съм се стеснявал да ходя на срещи, просто не съм се обвързвал по сериозно (на 15 съм)).
Въпросът тук е следният и е по-скоро за женската част на форума - от какво се възбуждате? Имам предвид, от някакво специфично докосване в определена област, начин на държание, жест и т.н. Интересно ми е, защото както казах ще излизам с няколко красавици и бих искал да се стигне до някаква интимност, пък било то само целуване и натискане.
Имам добро чувство за хумор ( не се хваля, от бащата съм го наследил :D ) и винаги съм се държал свободно с момичета, които съм харесвал и винаги съм знаел как да развеселя и да накарам едно момиче да се усмихне. Не бих казал, че съм грозен, не съм и първи хубавец. Едър съм (90 и няколко кила и метър и осемдесет) и тренирам (е, имам и корем, но ако го махна ще си загубя чара :D ), така че знам как да прегърна едно момиче така, че да изтръпне (повечето момичета, които познавам харесват едри мъже). С момичетата се дължа като джентълмен (да се разбира - отварям врати, правя комплименти, нося цветя и т.н... Е, естествено, позволявал съм си шляпване по дупето (фетишист съм на тема момичешки дупета :D ), но никога напърва среща разбира се. Мисля, че имам шанс с момичетата и не искам да ги пропилявам, затова питам момичетата: как да се държи едно момче с вас, за да ви накара да почуствате някаква интимност.
Мерси предварително за отговорите :-)

Lady_AMG
03-01-2009, 20:52
Това, което описа като обичайното ти държание би ме грабнало- чувството ти за хумор, остроумието и факта че комбинираш кавалерството с шляпване по дупето- не отиваш във вулгарната крайност, но не си и сухар. Дръж се така на тези срещи като за начало, така момичетата ще те харесат, а ако видиш че тя се смее на шегите ти и изглежда заинтересувана от теб прегърни я. Не бързай с целувката. Плъзни ръката си по гърба и леко и нежно (не и по дупето, много е рано), Момичетата обичат и да бъдат галени по косата- някакви такива жестове са достатъчни като за начало. От там нататък ако тези неща не я притесняват и най-вече не се дърпа, можеш да я целунеш, предполагам ще ти дойде от вътре точната техника на момента :
Успех!

Bellatrix
03-01-2009, 20:54
Ако излезеш с едно момиче и се постараеш само с нея да стане, ще стане. С няколко едва ли :P
ПП. Абе само за секса ли ви е бе??
ПП2. На всяка жена и харесват различни докосвания и се възбужда от различни неща.

feelthebeat92
03-01-2009, 21:04
Ако излезеш с едно момиче и се постараеш само с нея да стане, ще стане. С няколко едва ли :P
ПП. Абе само за секса ли ви е бе??
ПП2. На всяка жена и харесват различни докосвания и се възбужда от различни неща.
Не ми е само за секса, разбира се, просто за мен са специални и бих искал да им/ да си доставя това удоволствие :). Ще видим тази седмица.
Благодаря ви за отговорите, надявам се още мацки да пишат.

Kanela
03-01-2009, 21:12
Уффффффффффф........... :-o
Разни хора,разни идеали..Според мен обаче ако тръгнеш на първа среща да и шляпваш дупето и се разминеш без груби думички,значи освен че ти си недодялан,то и тя е доста заблудена.Съжалявам-не ми е за цел да засягам някого.
Какви интимности търсиш от първа среща...че и с няколко "красавици" подред... :lol: Я поуспокой хормоните малко-ще дойде време,и ти ще правиш секс..Закъде бързаш? :?
Ако момичето си струва,то тя ще иска въздържан,добре облечен,чистоплътен,умен,з бавен и чаровен младеж със сходни на нейните интереси...Никакви интимности...деца...

vesSynkaa
03-01-2009, 21:25
Пфф на всеки човек различно нещо му носи удоволствие ..
Бай дъ уей не можах да разбера , с която от всички искаш да бъдеш ..

Youth_boy
03-01-2009, 22:51
Факта че ще излизаш с въпросните хубавици ти дава предпоставка за това че си желан , те са се съгласили да излезнат с теб и т.н.
Ти сега не знам с всичките ли ще се натискаш и целуваш , ако успееш хвала , даже ще те използвам за консултации по възможност безплатни. Иначе ако се насочваш към някоя от кандидатките бъди скромен , чаровен и използвай качествата ти , ако те са чувство за хумор и чар пусни ги в действие , облечи се готино , разчупи леда с няколко лафа и в същото време докажи че можеш да бъдеш и сериозен , прави жестове жените обичат мъжкото поведение защото само с това да бъдеш шут няма да мине , трябва да се разбере че си сериозен и отговорен ако не си пострай се да промениш нещата. Няма точна формула просто това , което ти споделяш с нас тук го направи с тях , стреми се да те харесват прави всичко така както ти го виждаш и си мислиш че е правилно ще има ефект казвам ти.

My6mYLka
03-01-2009, 22:57
имаш по голямо самочуствие внимавай момичето да не остане разочарована ако говориш само ти

PeopleAlwaysLeave
03-01-2009, 23:07
Ми просто бъди себе си - ако наистина притежаваш всичките тези неща, които си изброил ги пусни в действие. :)
А колкото до интимностите - внимавай много до коя фаза стигаш да не излезне така че намеренията ти са изцяло сексуални :D Не винаги целувката на първа среща е задължителна. Ако момичето е сериозно и очаква сериозни намерения от теб е много вероятно да не отпусне веднага и да се подръпва в началото... Така че внимавай да не излезнеш много нахален :)

Darkkiss
03-01-2009, 23:12
Здравейте в този късен час,
Обръщам се към вас с един въпрос, но нека първо представя накратко нещата.
Тази седмица ми предстоят излизания с няколко много красиви момичета. Досега не съм имал приятелка (не се притеснявам за първата целувка и никога не съм се стеснявал да ходя на срещи, просто не съм се обвързвал по сериозно (на 15 съм)).
Въпросът тук е следният и е по-скоро за женската част на форума - от какво се възбуждате? Имам предвид, от някакво специфично докосване в определена област, начин на държание, жест и т.н. Интересно ми е, защото както казах ще излизам с няколко красавици и бих искал да се стигне до някаква интимност, пък било то само целуване и натискане.
Имам добро чувство за хумор ( не се хваля, от бащата съм го наследил :D ) и винаги съм се държал свободно с момичета, които съм харесвал и винаги съм знаел как да развеселя и да накарам едно момиче да се усмихне. Не бих казал, че съм грозен, не съм и първи хубавец. Едър съм (90 и няколко кила и метър и осемдесет) и тренирам (е, имам и корем, но ако го махна ще си загубя чара :D ), така че знам как да прегърна едно момиче така, че да изтръпне (повечето момичета, които познавам харесват едри мъже). С момичетата се дължа като джентълмен (да се разбира - отварям врати, правя комплименти, нося цветя и т.н... Е, естествено, позволявал съм си шляпване по дупето (фетишист съм на тема момичешки дупета :D ), но никога напърва среща разбира се. Мисля, че имам шанс с момичетата и не искам да ги пропилявам, затова питам момичетата: как да се държи едно момче с вас, за да ви накара да почуствате някаква интимност.

Мерси предварително за отговорите :-)

На среща с момиче ти трябва да не си се купал поне от 4-5 дена
косата ти да е рошава
и да имаш пърхут
същотака да не си си резал ноктите от 2-3 месеца
и да имаш шуна кал
трябва да си със стари испокъсани дрехи
който смърдят!!!
трябва да си със стари обувки който също смърдът
трябва да имаш супони в носа

на срещата трябва само да пърдиш
и да се оригваш
да си вадиш суполите с пръст
и да ги лапаш
също така трябва пмъркаш и да храчиш

успех!!!

feelthebeat92
03-01-2009, 23:44
Факта че ще излизаш с въпросните хубавици ти дава предпоставка за това че си желан , те са се съгласили да излезнат с теб и т.н.
Ти сега не знам с всичките ли ще се натискаш и целуваш , ако успееш хвала , даже ще те използвам за консултации по възможност безплатни. Иначе ако се насочваш към някоя от кандидатките бъди скромен , чаровен и използвай качествата ти , ако те са чувство за хумор и чар пусни ги в действие , облечи се готино , разчупи леда с няколко лафа и в същото време докажи че можеш да бъдеш и сериозен , прави жестове жените обичат мъжкото поведение защото само с това да бъдеш шут няма да мине , трябва да се разбере че си сериозен и отговорен ако не си пострай се да промениш нещата. Няма точна формула просто това , което ти споделяш с нас тук го направи с тях , стреми се да те харесват прави всичко така както ти го виждаш и си мислиш че е правилно ще има ефект казвам ти.

Мерси за пълноценния и изчерпателния съвет. Обикновено на среща излизам с бели маратонки, елегантни черни дънки, риза, палто и даже вратовръзка започнах да слагам отскоро - просто си ме кефи :).
Нямам намерение да излизам с всичките разбира се, една ми е предостатъчна :). Просто се надявам да ми излезе късмета с някоя - утре ще се виждам с много важна за мен мацка, с която се познавам от 2 години. Имали сме флирт и не мисля, че съм й безразличен. Не съм някакво плейбойче, не искам само секс - чисто и просто чуствам, че вече ми е време да си намеря момиче за по-сериозна връзка. Не съм и някое 13 годишно свалящо момиченца по скайп хлапе, мисля че мога да си позволя да се държа като юноша и да си намеря сериозна приятелка, като сексът ми е напълно на заден план ( и без това трябва да влизам малко във форма :D )


имаш по голямо самочуствие внимавай момичето да не остане разочарована ако говориш само ти

Имам самочуствие, разбира се, трябва да им ходя по задника и да им угаждам ли? В никакъв случай не се държа нагло или нахакано, знам си и плюсовете, знам си и недостатъците (които, за съжаление, като че ли са повече от плюсовете, но това е друга тема).


ако си извадиш члено, мое да я изплашиш или мое да ти се зарадва, винаги работи я така праим на село!

Поздравявам те за аватара ти!

Мерси на всички за отговорите!

LudoMlado
03-01-2009, 23:49
Ако излезеш с едно момиче и се постараеш само с нея да стане, ще стане. С няколко едва ли :P
ПП. Абе само за секса ли ви е бе??
ПП2. На всяка жена и харесват различни докосвания и се възбужда от различни неща.
Не ми е само за секса, разбира се, просто за мен са специални и бих искал да им/ да си доставя това удоволствие :). Ще видим тази седмица.
Благодаря ви за отговорите, надявам се още мацки да пишат.

Зависи от момчето но тва че си романтична ще ти помогне мн.

BaiToq
03-02-2009, 05:49
Авторе,ти си големец!!!

valdesbg
03-02-2009, 07:42
Аз ще ти отговоря, макар и да не съм момиче.

Като начало за да стигнеш до интимност трябва да изградиш един куп други неща. Като начало трябва да се постараеш да и грабнеш окото, и да те извади от общия знаменател. После трябва да създадеш привличане към себе си. След това трябва да покажеш че не си задник и с теб може да се общува на теми различни от метал и чалга. След това трябва да създадеш доверие и уважение към себе си, и чак след това да започнеш с интимността. Щото ако една жена не те уважава - няма да те допусне до себе си. Та по дебилно зададения ти въпрос съдя че изобщо си нямаш на идея за всички тия неща дето ти написах. Няма значение какво имаш, единственото важно нещо е какво показваш. Няма значение за какво говориш, важното е как говориш. И не на последно място - какво отношение има към себе си и с каква нагласа си към света. Така че чети и попивай като гъба, или си троши главата.

Успех!

БайТоя - абе те малките все за големци се имат. Ама реалността е друга.. :)

teenems
03-02-2009, 11:21
лал ай ми станеш гадже :-D ,не смисъл ако те познавах сиг. щях да си падам по теб ,имаш чувство за хумор,правиш комплименти това е страхотно \:D/

6ibanqka
03-02-2009, 12:40
не изпадай в крайности просто