PDA

View Full Version : Приятелството м/у момче и момиче ????



selens
03-01-2009, 20:53
Възможно ли е според вас приятелството м/у момче и момиче без други отношения м/у тях...
Според мен е напълно възможно но в редки случаи 8-)

Jumbie483
03-01-2009, 20:57
ти не знаеш ли, че тук има търсачка :shock:
има поне ощееееее 20 такива теми :booooomb:

bishop
03-01-2009, 21:25
+1 за търсачката.

що пък да не е възможно? верно че вс разправят че не е, но според мен това са тъпи предубеждения. просто и двамата трябва да са наясно че е само приятелство.

Darkkiss
03-01-2009, 21:56
НЕ!!!

varnen4e
03-01-2009, 22:01
Разбира се, че е възможно. На мен най- добрите приятели са ми момчета.

DimovB
03-01-2009, 23:42
ако е гей - да

Axe_vs_Sword
03-02-2009, 00:22
Може... от личен опит казвам ;]

Mite94613
03-02-2009, 06:24
Да ако момчето намира момичето за непривлекателна, ако момчето си има сериозна приятелка и е наистина влюбен или пък ако момчето е гей

Bellatrix
03-02-2009, 07:12
ако е гей - да
+1. Моят най-добър приятел е гей. Много е свестен. :grin:

cherubic
03-02-2009, 07:13
можееее...
Момиче, ти търсачката за какво я имаш?!
Леле..само на тази страница има поне 10 такива теми :?

pam1
03-02-2009, 08:30
Разбира се, че е възможно. На мен най- добрите приятели са ми момчета.

и колко от тях искат да те *б*т :)

pam1
03-02-2009, 08:31
Да ако момчето намира момичето за непривлекателна, ако момчето си има сериозна приятелка и е наистина влюбен или пък ако момчето е гей

+1 МНОГО ПРАВИЛНО :)

Tienji
03-02-2009, 09:14
ili ako mom4eto si misli 4e momi4eto e svqstno i mu e priqtno da e priqtel s neq, no v posledstvie razbira 4e tq ne zaslujava dori pozdrav => nqma takova priqtelstvo bboohohohobhobohobhohb

YouCantStopMe
03-02-2009, 09:17
Възможно е.Само дето до един момент.От начало всичко е прекрасно - и двамата много държат на другия,подкрепят се,споделят си всичко...абе чувстват се като брат и сестра.Нормално е след това да се породят някакви чувства - все пак щом са толкова близки се познават изключително добре и.. в един момент просто се случва.Тогава започват да нахлуват и други чувства.Понякога само от единия,а може би и от двамата.След това всичко се срутва.Може пак да сте си приятели,но никога няма да е както преди.Тъжно..но е факт.
И все пак ще кажа нещо банално - Не тъжи,защото е свършило,а се усмихни,защото го е имало. :) Поне ще останеш с хубави спомени.Приятелството м/у половете е най-истинско.

Boyd
03-02-2009, 10:20
Госпожици и господа "не може да има такова приятелство", нека да вметна само, че това са клишета, които ги използват всички кретени, защото се познават к'ви са женкари или курви.

Когато едно приятелство е изградено, за да съществува, а не за да се чукаш със съответния, винаги го има. ДОРИ И да има интимни взаимоотношения между двамата, приятелството пак си остава, защото е изградено за други цели!

'Айде като имате след някоя друга година по-зрели мнения и най-вече такива приятели тогава говорете.

Axe_vs_Sword
03-02-2009, 10:30
Възможно е.Само дето до един момент.От начало всичко е прекрасно - и двамата много държат на другия,подкрепят се,споделят си всичко...абе чувстват се като брат и сестра.Нормално е след това да се породят някакви чувства - все пак щом са толкова близки се познават изключително добре и.. в един момент просто се случва.Тогава започват да нахлуват и други чувства.Понякога само от единия,а може би и от двамата.След това всичко се срутва.Може пак да сте си приятели,но никога няма да е както преди.Тъжно..но е факт.
И все пак ще кажа нещо банално - Не тъжи,защото е свършило,а се усмихни,защото го е имало. :) Поне ще останеш с хубави спомени.Приятелството м/у половете е най-истинско.
Към съученичка (приятелка е силна дума) изпитвах чувства, ама знаех, че нищо няма да се получи и ми отмина. С нея и сега се разбираме супер, но пак казвам, приятелка е силна дума.

ThePowerOfLove
03-02-2009, 14:02
Ами според мен може :) Рядко се среща, но не е невъзможно

babyvy
03-02-2009, 19:39
възможно е....до един момент , в който започват да се появяват чувствата........



Ам инече в моя клас на 2 момичета най-добрите приятели са им момчета , но пък при едната са били гаджета с момчето , а при другата - момчето я харесваше преди......сега са само приятели.. (нз дали това става за пример ) :) :)

GReddy_91
03-02-2009, 20:50
Възможно е понякога въпреки,че на моменти ти идва да я "праснеш" и се възбуждаш,но и в много случай ти помага да решиш проблемите си такива дето не можеш да ги споделиш с приятел момче :)

desyty
03-21-2009, 20:05
Разбира се че може аз имам мн приятели момчета и мн ми помагат 8)

desyty
03-21-2009, 20:07
Възможно е понякога въпреки,че на моменти ти идва да я "праснеш" и се възбуждаш
Тцтцтц абе вие момчетата сте голяма работа само за ебане мислите :D

Kyokoshin
03-22-2009, 11:43
Do skoro smqtah 4ee vazmojno, no li4no pri men se okaza 4e nee.. okaza se 4e imame sexualno privli4ane i uj se razbrahme da ne se potdavame da sme si kato predi.. celunahme se i ottogava se otbqgvame.. abe nz spored mene pri vseki e razli4no zavisi ot priqtelite. Kogato 2-ma du6i nqmat vrazka dalgo vreme samotata ponqkoga gi sabira..

galaxy29
03-22-2009, 12:15
Определено е възможно, от личен опит го казвам и понякога някой от другия пол може да ти даде много по-добър съвет отколкото човек от същия пол. Според мен приятелството между момче и момиче е по-силно отколкото приятелсвото между хора от един и същи пол и можеш да се забавляваш по-много по различен начин отколкото в моя случай с момиче и в същото време можеш да разбереш много интересни неща за другия пол, без да нахлуват никакви по-сериозни чувства.

Jesus
03-22-2009, 13:01
Абе като попреминете пубертета и хормоните ви се кротнат ще си дадете, че не всичко се свежда да си топите кренвиршите в кетчупа...

xXxXSweetDreamsxXxX
03-22-2009, 17:06
Възможно е понякога въпреки,че на моменти ти идва да я "праснеш" и се възбуждаш
Тцтцтц абе вие момчетата сте голяма работа само за е**не мислите :D
Ти сигурна ли си, че това е само при момчетата?

Иначе по темата, да може, моите най - добри приятели са момчета..

Charo
03-23-2009, 17:56
ЕСТЕСТВЕНО,че има такова приятелство...Едни от моите най-добри приятели са момчета.И например не мога да си представя,че може да има нещо повече между мене и приятелят ми,нито пък той може да си представи...Мога даже да кажа,че това може да са едни от най-искрените приятелства с(:

tItEufFf
03-23-2009, 18:39
Възможно е понякога въпреки,че на моменти ти идва да я "праснеш" и се възбуждаш
Тцтцтц абе вие момчетата сте голяма работа само за е**не мислите :D
Ти сигурна ли си, че това е само при момчетата?


Определено не е само при момчетата ;) .. Личен опит ..

Аз имам един много добър приятел. Не мога да кажа най-добър, просто обстоятелствата са такива, че..абе малко е сложно. Аз съм бая хлътнала по него, но съм добра актриса и не се издавам. Все пак си има приятелка..а и си личи, че той си ме обича. Но просто така, като приятелка

kykykate
03-23-2009, 19:46
Разбира се,че е възможно.На мен най-добрите ми приятели са 2 момчета и 1 моми4е 8)

alex4e7o0o
03-23-2009, 20:04
Може 8) Понякога някой като те види да си говориш с момче и си мисли че между вас има нещо,но не винаги е така..!!

stuci_i_miri
03-24-2009, 11:44
такова животно неможе да има :-D или ако някой си мисли, че има приател/ка е в мн голям филм! Винаги има чуства някви поне от едната страна :razz: или поне някви копнежи и надежди за другия. Се един ден ще доиде момента в които гаджето те е оставило - ти си плачеш на рамото на своя приател/ка (те пък странно защо, са винаги на разположение за такива рабути) :-D и той/тя ще посегне да те цунка, или пък вие него и тогава не само без гадже ами и без френд :D или пък с ново гадже+френд, или пък са мо с гадже. във всички случаи е полезно уж там да има някфо такоз другарче от другия пол де се вика щото секса по приателски е напрао :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: малиииииии

lorinka29
03-24-2009, 14:23
Mislq 4e e vuzmojno!Vse pak edni ot nai-dobrite mi priqteli si ostavat mom4eta!No vinagi mi e izglejdalo taka, sqka6 nqkoi ot tqh iskat da sme pove4e ot priqteli!Nz moje bi zavisi kolko sa blizki dvamata.. :)

kantonecApetur4
03-25-2009, 12:02
Възможно е.Само дето до един момент.От начало всичко е прекрасно - и двамата много държат на другия,подкрепят се,споделят си всичко...абе чувстват се като брат и сестра.Нормално е след това да се породят някакви чувства - все пак щом са толкова близки се познават изключително добре и.. в един момент просто се случва.Тогава започват да нахлуват и други чувства.Понякога само от единия,а може би и от двамата.След това всичко се срутва.Може пак да сте си приятели,но никога няма да е както преди.Тъжно..но е факт.
И все пак ще кажа нещо банално - Не тъжи,защото е свършило,а се усмихни,защото го е имало. :) Поне ще останеш с хубави спомени.Приятелството м/у половете е най-истинско.



+1 абсолютно същото ми се случи на мен бяхме като брат и сестра но един ден тя си хвана едно момче и сега сме само на "здравей-здрасти" от начало ми беше мн гадно но с времето свикнах

kantonecApetur4
03-25-2009, 12:07
такова животно неможе да има :-D или ако някой си мисли, че има приател/ка е в мн голям филм! Винаги има чуства някви поне от едната страна :razz: или поне някви копнежи и надежди за другия. Се един ден ще доиде момента в които гаджето те е оставило - ти си плачеш на рамото на своя приател/ка (те пък странно защо, са винаги на разположение за такива рабути) :-D и той/тя ще посегне да те цунка, или пък вие него и тогава не само без гадже ами и без френд :D или пък с ново гадже+френд, или пък са мо с гадже. във всички случаи е полезно уж там да има някфо такоз другарче от другия пол де се вика щото секса по приателски е напрао :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: малиииииии


+1 мн си прав/а :D

HipHopBlond
03-25-2009, 12:38
Мноооооооого рядко :)

weezybaby
03-25-2009, 16:15
Според мен даже това е по - удачен вариянт,щот няма да има толкова завист,когато е при еднаквите полове е просто ужас..дано ме подкрепите :grin: :D

Tienji
03-28-2009, 14:43
nqma takova priqtelstvo vsi4ko e prividno, moqta priqtelka se okaza pulen bokluk, de da bqh go osuznal po-rano za da otdelq pove4e vreme na drugi priqteli .................. :shock:

st1ka
03-28-2009, 15:03
..

FancyGirl
03-28-2009, 17:23
Между момче и момиче не е възможно приятелство. Има страст, ненавист, обожание, любов, но не и приятелство... :( :(

Darkkiss
03-28-2009, 18:40
като сте на по 10-11 да...
ако сте рода да...
но като порастнете все 1-ния ще оплеска нещата
а дори да не стане така не мисля че е нормално момче и момиче да са първи приятели...

crazymm
03-28-2009, 18:45
До преди половин година най - добрият ми приятел беше момче. След това, на един лагер, срещнах сегашната си най - добра приятелка. Той ме ревнуваше супер много и се отдалечихме за няколко седмици. След това пак се сближихме, но той рпецака нещата м/у мен и едно момче и от тогава просто не знам как да го погледна без да се ядосам.
Така че приятелството м/у противоположни полове е временно! :?

Converse333
03-29-2009, 13:57
Ми до преди 2 седмици едно момче ми беше много добър приятел.А сега ходим... :D

Друг случай:Познавам едно момче от както съм се родила.Навсякъде бяхме заедно.Бяхме в една ясля,в една детска градина,в един клас.В 3 клас ме харесваше,после спря.После и в 5 клас ме харесваше.Ходихме ... :D Но сега не е в България. :(