PDA

View Full Version : защо повечето момчета са такива свине



anitram
03-02-2009, 11:13
кажете има ли отговор на този випрос :( идва ми да гръмна вече :booooomb: :booooomb:

valdesbg
03-02-2009, 11:21
Не повечето, по някаква причина си избираш само такива.. :)

Живота е хубав, жените са страхотни, аз съм щастлив! :grin:

sadsad
03-02-2009, 11:36
Абе вие побъркани ли сте ...... b : :booooomb:

venom0706
03-02-2009, 11:37
Аз не съм свиня,а прасе. :)

LovelyGirl
03-02-2009, 11:37
Ииии защо все трябва да обиждате?

Не може всички да са свестни.
Има момичета,които не стават,има и момчета,които не стават.
Но това не значи,че всички са такива :!:

valdesbg
03-02-2009, 11:38
Аз не съм свиня,а прасе. :)

Шшшшт! Коледа ще дойде пак!!! :)

Punisherrr
03-02-2009, 11:42
Щото ходите по такива! ТОЧКА!
пфууу...заблудени чеда...
:x

flix
03-02-2009, 11:49
Пак като не каза "всички момчета" - добре :>

anitram
03-02-2009, 11:55
казах ПОВЕЧЕТО НЕ ВСИЧКИ :x

LovelyGirl
03-02-2009, 11:57
И какъв отговор очакваш да получиш :)

flix
03-02-2009, 11:57
казах ПОВЕЧЕТО НЕ ВСИЧКИ :x

Именно :> Прочети още 1-2 пъти поста ми , за да разбереш смисълът :> Не съм казал "Не всички са свине,както си го написала" :> Казах "Пак като не каза "всички момчета" - добре :>" ;)

BringYourOwnBeer
03-02-2009, 11:58
hah аз прочитам заглавието и влизам с целта да намеря смешна история от която авторката си прави извода че сме свине пък то кво - нищо, само псува и толкова... аа защо да сме свине ???

anitram
03-02-2009, 13:17
hah аз прочитам заглавието и влизам с целта да намеря смешна история от която авторката си прави извода че сме свине пък то кво - нищо, само псува и толкова... аа защо да сме свине ???
защото цените човека по външност а не по витрешната красота дразните ме повечето

NaughtyOne
03-02-2009, 13:31
hah аз прочитам заглавието и влизам с целта да намеря смешна история от която авторката си прави извода че сме свине пък то кво - нищо, само псува и толкова... аа защо да сме свине ???
защото цените човека по външност а не по витрешната красота дразните ме повечето

То сякаш и момичетата не са така :-D Макар и да съм момиче ще го кажа.Хората могат да бъдат повърхностни черупки от който и пол да са.
Но съдейки по това което написа до момента.Да не ти се е случило нещо,свързано с темата.Въпросът ми не беше ироничен-съвсем сериозно питам :)

myNameIsImmortal
03-02-2009, 13:31
anitram успокой топката малко.. не си на състезание..

Serendipitys
03-02-2009, 13:31
Защото външната красота е важна. За някои повече, за други по-малко!

fc
03-02-2009, 13:38
Because we (humans) are addicted to a life of a material. We cant help ourself.

Има една песен Lady GaGa - The Fame доста неща пее за материалното :)

Iv4eTy
03-02-2009, 13:38
Ами то не е до това момче или момиче е , въпроса си е до човека. Има хора и ***** ( за да не обиждаме някое невинно животинче ) Просто в последно време повечето хора са загубили моралните си ценности, мислят само как да си направят кефа, независимо от това кого ще наранят.

Burn94
03-02-2009, 13:45
Ами то не е до това момче или момиче е , въпроса си е до човека. Има хора и ***** ( за да не обиждаме някое невинно животинче ) Просто в последно време повечето хора са загубили моралните си ценности, мислят само как да си направят кефа, независимо от това кого ще наранят.

Напълно правилно е това твърдение. Но честно да ви кажа момчетата сме си малко и на моменти зависи кво ти е настроението зависи кой ти го е развалил или пък кой те е накарал да се засмееш и така за тва карай по спокойно и се опитай да опознаеш някое прасенце преди да те ядоса и да го разфасоваш за коледа ;)

elsy
03-02-2009, 13:45
Е, стига сте обиждали момчетата, има и свестни! 8-) 8-)

anitram
03-02-2009, 15:20
Е, стига сте обиждали момчетата, има и свестни! 8-) 8-) едва ли ти си свестен :x

flix
03-02-2009, 15:20
Е, стига сте обиждали момчетата, има и свестни! 8-) 8-) едва ли ти си свестен :x

То т'ва не е ли момиче,или аз се бъркам :D

Boyd
03-02-2009, 15:46
Мартина ли си к'ва си, не те знам. Не е редно да говориш такива неща, защото и момичетата не са по-добре. Даже бих казал, че напоследък срещам повече нормални момчета, отколкото момичета!

Това, че харесваш всеки път едни и същи кретени, не ти е повод да говориш така. Когато има тема "всички момичета са курви", та к'во !? Да не би да са излекувани, тия дето са били такива? Мисля че е време да смениш подбора на вещества и да направиш или измислиш нещо по-смислено да правиш. 100% съм сигурен, че говориш за свестните хора глупости, защото не са отворени кретени, които не знаят от коя страна се рита топката, нали!?

П.П. Поумнейте бе, индивиди!

LizZz
03-02-2009, 17:07
'щото не ме познавате, бе 8)

mozyk
03-02-2009, 17:24
САМО АЗ НЕ СЪМ !!! 8)

MakeMeLaugh
03-02-2009, 19:17
anitram отвратително досадна си.
И си егати голямото лапе.
И ние си имаме мнение, не можеш да ни наложиш твоето.
И не са повечето момчета свине, в случая ти си си виновна щото такива си намираш или им позволяваш да се държат така с теб.

aka6a_vamp
03-02-2009, 19:20
anitram отвратително досадна си.
И си егати голямото лапе.
И ние си имаме мнение, не можеш да ни наложиш твоето.
И не са повечето момчета свине, в случая ти си си виновна щото такива си намираш или им позволяваш да се държат така с теб.
Абсолютно съгласна..имай свое мнение,но не ни го налагай!За тва е форум,всеки да се изкаже!

dimitar_ak
03-02-2009, 19:26
Глупаво е да обобщаваш на база един или двама мъже. И аз в момента съм наранен, ама да кажа ли, че всички жени са кучки. Не са, не е и тази, която ме нарани. Просто има моменти в които пътищата на 2-ма души се разделят.

beachy_bunny
03-02-2009, 19:31
Тъс пък ... я са успокой малко е :D :D :D Тц ти си бахти и голямото дете е :D :D К'во да напрайм ние , че си поредната тъпа пикла с необезкосмен мустак и с 5 декара задник и поредния пиклю 95 набор та нарежда и ти си с "разбито сърце " :D :D ПОРАСНИ плс и тогава пиши тука , че ние сме такива във форума ... не признаваме никой под набор 92 :D или ако не нападнем някой то е , защото е набил хубаво филма :D

linkinpark6666
03-02-2009, 19:33
не ги слагай под общ знаменател! :-x Познавам мн свестни момчета и не мисля че са свине! 8) Сега,някой те разочаровал и трябва да обиждаш всички?! Кажи че той е свиня , но не и останалите! :?

elsy
03-02-2009, 19:46
Е, стига сте обиждали момчетата, има и свестни! 8-) 8-) едва ли ти си свестен :x

То т'ва не е ли момиче,или аз се бъркам :D
Не бъркаш, момиче съм си 8-)

Viche
03-02-2009, 20:52
Е,има и такива дето не са,например аз не съм свиня,а съм си тотален вол 8-)

Cellmate
03-02-2009, 23:10
Стани лесбийка. Сигурен съм че в гугъл ще намериш полезни съвети относно трансформацията ти. А това с външния вид ме хвърли в тъча... все едно ако дойде някое супер грозно момче ти ще искаш да се запознаете и да го опознаеш и да обикнеш същността му нали? rofl...

Axe_vs_Sword
03-02-2009, 23:45
Защото ядат много McDonalds 8-)

Darkkiss
03-03-2009, 03:34
защо вие момичетата сте такива курви?

bEbsI
03-03-2009, 07:15
^ Докато има кучки/курви ще има и прасета.Защо търсите вината само в единия пол? И защо си товариш мозъка с сложни обобщавания? Я, напиши още една тема да се успокоиш...

valdesbg
03-03-2009, 07:19
Я, напиши още една тема да се успокоиш...

Опазил господ, недей. И без това е пълно с простотии :)

afterforever
03-03-2009, 07:49
Айдее, пак момчетата свине, пак те виновни... Що не се замислиш колко момичета лайнарки има, пък и да... все някой трябва да поема вината за всичко, нали? Що т`ва дан` сме ние...

chessplayer
03-03-2009, 08:54
Научи кунгфу и ги спуквай от бой,само така ще спечелиш уважението им. :-D

LovelyGirl
03-03-2009, 08:56
Не очаквайте адекватни отговори от авторката,тя е само на 12 :-D
Ако имаш предвид някой на твоите години,нормално е да се държат така,все още са непораснали..
А,ако имаш предвид по-големи,пак е нормално,защото все пак си на 12 (доколкото разбрах от една друга тема),не очаквай да те приемат много насериозно..

Slawi92
03-03-2009, 08:57
shtoto ima i mnogo ku*vi za tva ima mnogo praseta 8)
samo da ti kaa ima mnogo uzklucheniq :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: i vij vinata purvo s tebe posle v momcheto i tva che 1-2 sa te zaebali ne oznachava che sichki ili poecheto sa takiva emi ne v grashka si :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

xplay
03-03-2009, 09:01
Стига с тези лапешки изказвания! :-x

valdesbg
03-03-2009, 09:23
Оф Славчо ти още ли си тук бе мойто дете? Колко да те псуваме още че да спреш да пишеш? :-D

експлей - малките са опасна работа вече.. :)

sadsad
03-03-2009, 09:26
valdesbg сайта по принцип е за тийнове....

Balmy_I
03-03-2009, 09:32
ами сигурно така си мислиш,защото не си попадала на изключения,ама само спокойно,все някога когато намериш някой подходящ ще си промениш мнението 8) апък и има си момчета и момчета,смисъл има такива,които са адски свестни,но примерно на външен вид не са кой знае какво и,ако ти отрежеш едно такова момче и то ще си мисли както теб сега... :P

valdesbg
03-03-2009, 09:34
valdesbg сайта по принцип е за тийнове....

Не твърдя обратното.

sadsad
03-03-2009, 09:36
valdesbg сайта по принцип е за тийнове....

Не твърдя обратното.
Тогава не трябва да се учудвате, че има глупави изказвания.

mickelangelo
03-03-2009, 09:37
ами защото винаги ходиш по едни и същи ... пробвай с нещо различно ..

anitram
03-03-2009, 10:31
като гледам само се заяждате + това не съм казала че всички са такива спрете с тия обиди или всички ще станете свине поне за мен!и фо като сайта е за тийнове като е за такива като сте видяли снимката що не ми изтриете профила подяволите!нямате си и представа какво ми е на мен!егати идиотите!като не ви харесва темата по-добре не пишете отколкото да ме обиждате!

valdesbg
03-03-2009, 10:38
като гледам само се заяждате + това не съм казала че всички са такива спрете с тия обиди или всички ще станете свине поне за мен!и фо като сайта е за тийнове като е за такива като сте видяли снимката що не ми изтриете профила подяволите!нямате си и представа какво ми е на мен!егати идиотите!като не ви харесва темата по-добре не пишете отколкото да ме обиждате!

:lol: :razz:

Take it easy, girl! Проблем имаш ти, а не ние. Никой не го грее че за теб всички момчета ще са свине. Сама си затваряш всички врати. Никой не те е обидил, ч да отвръщаш. Проблема ти ми е повече от ясен. Споко, ще порастнеш и ще видиш че е било простотия.

Лек ден.

sadsad
03-03-2009, 10:41
Когато попаднеш на сойностно момче, което да не ти гледа външността, ще пишеш, че си лудо влюбена в приятеля си и колко е различен нали ?!? Успокой се малко, не може да преценяваш хората от двама трима.