PDA

View Full Version : малки гърди



cool_angel
03-02-2009, 12:39
ами проблема ми е, че гърдите са ми много малки и ме е страх да легна с някое момче(дори и с приятеля ми) защото не знам каква ще е реакцията му...не съм малка, ама просто това влияе до някъде на самочувствието ми..не си представям как ще се съблека пред него...а иначе искам да го направя...Та искам да попитам момчетата бихте ли зарязали приятелката си заради това?И ако има някое момиче със същия проблем нека сподели дали го е правила вече и как се е чувствала преди това...

ubuntureload
03-02-2009, 12:42
Споко и на приятеля ти са малки циците!

Schneeflocke
03-02-2009, 12:49
Сега ще те шокирам. Приятелят ти сигурно е забелязал, че не си С. И още е с теб. Прави си изводите.

Аман от такива теми, сега няк'ви комплексирани ще почнат да обясняват колко е лошо да имаш гърди...х.Х

cool_angel
03-02-2009, 12:52
Сега ще те шокирам. Приятелят ти сигурно е забелязал, че не си С. И още е с теб. Прави си изводите.

Аман от такива теми, сега няк'ви комплексирани ще почнат да обясняват колко е лошо да имаш гърди...х.Х ама едно е да си мисли, друго е да види... доста малки са ми и за това се притеснявам...пък и нали знаеш,ч със сутиен не може да се прецени колко са големи..

Serendipitys
03-02-2009, 13:00
Ако слагаш пет тона подплънки, то определено ще има голяма разлика. Бъди сигурна, че приятелят ти е забелязал с какъв размер са и явно не е проблем за него. Не се притеснявай заради подобни глупости, не са толкова важни.

Schneeflocke
03-02-2009, 13:00
ама едно е да си мисли, друго е да види... доста малки са ми и за това се притеснявам...пък и нали знаеш,ч със сутиен не може да се прецени колко са големи..

Е, ти, ако си слагаш подплънки и имитираш голям бюст... Но с нормалните сутиени си се вижда доста добре какво имаш и какво нямаш. А и това далеч не е най-важното, нали?

cool_angel
03-02-2009, 13:05
не си слагам подплънки точно заради това...не искам да изглеждат такива каквито не са..

Axe_vs_Sword
03-02-2009, 13:06
Та искам да попитам момчетата бихте ли зарязали приятелката си заради това?
Не бихме! Ако някой те зареже заради това, значи не ти е трябвал такъв

flix
03-02-2009, 13:11
Споко и на приятеля ти са малки циците!

+1 :razz:

x3eme
03-02-2009, 13:46
Не бих "зарязал" приятелката ми ако са и малки гърдите.Едни гърди не правят момичето,запомни го това.И не е комплексирай от размера им.По добре мънички и стегнати от колкото огромни и увиснали.

Youth_boy
03-02-2009, 13:52
Нямаш повод за притеснение според мен , голям процент от момичетата не си харесват гърдите , също толкова голям е и % от момчетата които не са доволни от размера на пениса си , това не значи че хората с нас ще са дребнави и ще правят забележки пък още по-малко да ни "зарежат" спокойно. Ако все пак гаджето ти използва това за да прави вулгарни бъзици и да се заяжда значи не държи на теб истински и не те заслужава.

Armeika
03-02-2009, 14:03
Едва ли му пука на приятеля ти както бях казала в една друга тема тои е видял за какво става дума и още е с теб а сега и други ти го казаха това. Хм... може би ако е за едното е*ане с друг някой и ако този друг си пада по по големи бюстове няма да иска пак но... приятеля ти явно има чуства към теб... ;)

galu6a
03-02-2009, 14:07
не трябва да т ее срам от самата себе си всеки си има недостатъци :)

Rookie
03-02-2009, 14:11
Гърдите нямат значение, има значение дупето :P

Burn94
03-02-2009, 14:12
Виж ако приятеля ти ходи с теб заради едното му е**не с извинение ще го направите и ще те зареже. Ако ходи с теб заради външния ти вид ще те зареже ,но ако ходи с теб заради самата теб и заради човека който всъщност си няма нужда да се притесняваш би трябвало да те приеме такава каквато си :)

oceanborn
03-02-2009, 14:25
И аз имах същия проблем.Мойте гърди също са малки и ме беше срам да остана гола пред приятеля ми точно заради това.Мислих,че той ще се разочарова от това,което ще види.Но някак си се престраших и искам да ти кажа,че той изобщо не беше разочарован и оттогава вече нямам такъв комплекс.И както казаха по-горе,ако той те обича за него това няма да има значение.

r3s53c7
03-02-2009, 14:29
Значи поне аз небих зарязал момиче заради малките гърди. Щом те е харесал с малите гърди невярвам, че ще те зареже, защото си те е харесал такава каквато си самата...Значи от личен опит знам...че ако е някой перко ще те остави заради това, но ако е някой пич който държи на теб, бъди спокойна да се съблечеш пред него 8)

nicolepcd
03-02-2009, 15:03
И на колко си точно? От колко време ходите с приятелят ти? :-o

chelsea
03-02-2009, 15:32
като свалиш гащите ще забрави и цици и всичко;) гарантирам!

Shia
03-02-2009, 16:07
:shock: Как ще те зареже за гърди.По дрехите си личи кой какъв размер е и момчето ти е забелязъл,че не си толкова надарена и какво.
Не си малка ,както казваш и ако ходите от дълго време-от какво ще се притесняваш.Той така да се каже ти е най-близкият човек до теб
Точно от гаджето никой няма право да се притеснява,аз смятам така

pam1
03-02-2009, 16:09
не си сваляй сутиена :)

Shia
03-02-2009, 16:14
И да не го свали,пак ще се види

j26terry
03-02-2009, 16:17
тук е доста интересно :) днеска се регнах , а мога да ти покажа по твоя въпрос че за любовта няма граници :)

vikito1994
03-02-2009, 17:05
ако те зареже за това е ужасно много тъп , но немисля 4е 6те го направи ; ))

partychild
03-02-2009, 18:57
Няма от какво да се притесняваш и моите са малки.. но това не ми е било проблем ..ходя си пред него както си поискам и не ме е срам :) на всеки отиват различен размер гърди ..

angelcheeee_93
03-02-2009, 19:01
Щом си малка,значи организмът ти още не се е развил напълно,така че има време да пораснат.Това не трябва да те тревожи.Само не преспивай с него от малка ,имай си акъл в главата!За добро ти го казвам!

Blo0dSuGaR
03-02-2009, 19:37
И моите не са кой знае колко големи,но приятелят ми си ги харесва.Това не е най-важното ;)

sextazy_baby
03-03-2009, 08:14
Все пак приятеля ти е с теб,заради теб самата,а не заради циците ти :)

MakeMeLaugh
03-03-2009, 08:28
Да ти кажа честно - по-важно е по какъв начин ще ги покажеш, а по-малко как изгеждат.

Може да имаш и най-гадните цици, но събичш ли се горещо и атракитвно, правиш ли го възбуждащо няма да обърне голямо вниманив щото вече ще е "на небетоЮ. ;)

Вакарй си някоя любовна игра, или се опипвай докато сваляш сутиена, или хвани ръцете му и ги сложи под стутиена си (така хем ще усети и ще знае какво ще види няма да се изненада и опули примерно) и няма да се получат глупави ситуации.

Колкото повече дремиш и се спичаш и криеш и той ще види толкова голям проблем и ще му се набие н окото..

:)

blqsu4kOo
03-03-2009, 10:14
Да подчертая от сега това е мое мнение :wink: Не виждам къв е проблема че имаш малки Цици ако найстина те обича и иска да е с теб няма да му направи впетачление :? Но вече ако иска да е с тебе само заради едното е**** е друг въпрос :shock: Иначе не мисла че би те оставил за това че са ти малки :?

PainMonopoly
03-03-2009, 10:15
Ще бъде достатъчно доволен от факта, че ти вижда циците, независимо колко големи са.

icobug
03-03-2009, 10:20
:o

natedog
03-03-2009, 15:00
Олеле какви са тея глупости !!! Хем викаш, че не си малка, хем викаш, дали ще ме зареже щот са ми малки циците :D:D:D Абе вие ако сте си заедно и си се кефите изобщо няма проблем 8)

Antoniya_92_
03-03-2009, 15:42
И аз имах такъв проблем. И все още го имам. Само, че вече с приятеля ми правим секс, но аз не мога все още да се престраша да си сваля сутиена. И не ме е зарязал, де. Не мисля, че твоя ще те зареже, това са глупости. Аз също го знам, но просто се притеснявам, макар, че сме заедно от много време. Не знам, просто комплекс.

4ujdata_
03-03-2009, 16:42
em moite sa6to sa malki no priqtelq mi mn me obi4a i za nego tova ne e ot zna4enie pak i kakto ima6e edno mnenie v na4aloto po dobre malki i stegnati otkolkoto golemi i uvisnali v na4aloto mi be6e malko kofti no se primirih i vidqh 4e ne e tolkova zle az si gi haresvam moi sa si trqbva prosto da se otpusne6 8) aide uspeh :grin: 8)

SilverBrilliance
03-03-2009, 16:43
И аз имам малки гърди.Преди много ме беше срам,постоянно си мислех като приятелят ми ме види гола какво ще си помисли,дали няма да се разочарова...Е видя ме и нито се разочарова,нито нещо ми е казал..Беше наясно че не съм мн надарена още от самото начало и това не му пречеше.Така че преодоляй срама си - и за двамата е по хубаво след това :)

icobug
03-03-2009, 18:09
:-P

beiho
03-03-2009, 18:15
Аз не бих сторил такова нещо зааради подобна глупост, нали имаш друго нещо долу, то е достатъчно 8-)

EeeBobii
03-03-2009, 18:24
Малки големи никакво значение няма! Има значение дали си отиват спрямо тялото на момичето! Но когато се замисля едни гърди не правят човека, всичко си е до човека, аз лично много харесвам и смея да кажа че обожавам малки гърди!

Mamar4o
03-03-2009, 18:57
Няма от какво да се притесняваш поне според мене освен ако приятеля ти необича турските чекии :grin:

icobug
03-03-2009, 19:01
:-o

azz_azz
03-03-2009, 21:26
ами проблема ми е, че гърдите са ми много малки и ме е страх да легна с някое момче(дори и с приятеля ми) защото не знам каква ще е реакцията му...не съм малка, ама просто това влияе до някъде на самочувствието ми..не си представям как ще се съблека пред него...а иначе искам да го направя...Та искам да попитам момчетата бихте ли зарязали приятелката си заради това?И ако има някое момиче със същия проблем нека сподели дали го е правила вече и как се е чувствала преди това...


Мен пък ме кефи...Не ме привличат огромните цици ддз.Не се притеснявай малки,големи все тая

uBu4k0
03-03-2009, 21:31
По добре е да са малки но стегнати ;) 8-)

netligla
03-03-2009, 22:03
Ако циците ти не стърчат на пред като стрелки значи са достатъчно големи 8) предполагам че приятеля те не е някои заднек които ще те зареже заради това 8)

Wrathchild
03-04-2009, 15:20
Яж повече. Е, ще надебелееш, но и на гърди ще качиш. И това напълно сериозно го казвам.

VilleBaby
03-04-2009, 15:31
Има момчета , които не харесват много големи гърди. Щом както каза ти не слагаш подплънки , значи момчето няма от какво да се изненада. А това , че се чудиш дали ще те зареже защото не си Памела Андерсън говори лошо за връзката ви или поне за доверието ти към него. Гърдите не са от голямо значение , мила :)

summerlove66
03-04-2009, 15:47
Яж повече. Е, ще надебелееш, но и на гърди ще качиш. И това напълно сериозно го казвам.
По-добре слабичка с малки гърди , отколкото дебела с огромни цици :D :D А и ако надебелее ще качи и на дупето доста, а това не е на добреее :(

GameMaster
03-04-2009, 18:40
Ami spored men ne vsichki momcheta durjat tolkova na tova.Spox znam kakvo ti e i az sym s mnogo malka grudna obikolka i se sramuvam.

MakeCash
03-04-2009, 18:57
Сякаш сте заедно от 2 дни, та няма да забележи. Повярвай и със сутиен се забелязва...

beachy_bunny
03-04-2009, 20:02
И моите не са кой знае колко големи,но приятелят ми си ги харесва.Това не е най-важното ;)
+++ но все пак ... от момче до момче има голяма разлика .... Незнам всеки е различен , но предполагам ,че няма да ти направи проблем ... Дай ми някой път като сте сами в някой парк ... поиграйте си ... дай му да пипне тук там ... Всичко ще е окк ;]

mi6unka
03-05-2009, 12:25
и аз не съм с особено големи гърди, и аз преди да се съблека пред него се питах как ли ще реагира, ама на него хич не му напрай впечатление, щото се пак обича мене не гърдите ми...хем наистина е по добре малки и стегнати отколкото големи и увиснали.Пък ако те зареже заради това, значи е пълен тъпанар :)

Matik
03-05-2009, 14:28
Прати някоя снимчица и ще ти кажем...

Sh@d0w
03-05-2009, 15:06
Почвай да се наливаш с боза :shock:

Тва за малките гърди са глупости не си избивай комплекси.Има много красиви жени с малки гърди,но с убийствен чар.

moni4ka
03-05-2009, 15:58
Споко мацка, още като сте се запознали е забелязал ,че имаш по-малък бюст.Напоследък забелязвам ,че все повече жени с малки гърди ходят без горници по плажа и не се притесняват и въпреки това мъжете пак ги заглеждат и са не по-малко желани от тези с големите цици.Така ,че горе главата ! :-D Мъжете когато са възбудени .... не забелязват недостатъците ни .... :grin:

chelsea
03-05-2009, 17:04
всъщност не забелязват нищо. освен ако не е извънземно гадно.

sisityy
03-05-2009, 17:53
Все пак приятеля ти е с теб,заради теб самата,а не заради циците ти :)+1 i moite sa malki no tva e vseki si ima nedostatuci :| a i bih predpo4ela maluk i stegnat biyst ot koloty golemi cici koity 6te yvisnat burzoo :P

HONDA
03-05-2009, 18:17
Момиче, осъзнай се! Как може да мислиш, че приятелят ти може да те остави само, защото имаш малки гъдри, а да искаш да си легнеш с него?! Не ми се вижда много нормално това.
Относно самият проблем... Няма защо да се тревожиш за това, не си първата, няма да бъдеш и последната. Да не говорим, че все пак се предполага, че твоето момче си има някаква представа за размера на гърдите ти.
Вярно е, че повечето момичета се комплексират от това, а няма защо.

111111111
03-06-2009, 16:51
Е щом е с теб,колкото и да е сляп сигурно е забелязал, че не си с някъв пищен бюст, няма да е голяма изненада за него, а и щом е с теб не му е проблем.

TheRestorer
03-06-2009, 17:17
Лал и като няма грамадни air-bag-и кво ?

SoFarSoG00d
03-06-2009, 17:19
Ако момчето държи на теб,едва ли ще се интересува от размера на гърдите .

InSoMn1aC
03-06-2009, 17:48
ами проблема ми е, че гърдите са ми много малки и ме е страх да легна с някое момче(дори и с приятеля ми) защото не знам каква ще е реакцията му...не съм малка, ама просто това влияе до някъде на самочувствието ми..не си представям как ще се съблека пред него...а иначе искам да го направя...Та искам да попитам момчетата бихте ли зарязали приятелката си заради това?И ако има някое момиче със същия проблем нека сподели дали го е правила вече и как се е чувствала преди това...
Не бих я зарязал ... :-)

baby_join_me_in_dead
03-06-2009, 18:17
Извинявай, ама от кога ходите с приятеля ти?! Защото, ако наистина се обичате това няма да има никакво значение :-o :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

a3c1M
03-06-2009, 19:48
карай че са малки, лягой докато му е време :-)

dragonfly92
03-06-2009, 22:02
не мисля че ако момчето те обича ще му пука за това :) по-спокойно всеки си има дефекти :) и тои не е перфектен нали :P

mole
03-08-2009, 16:32
Spokoino! ne e vajno dali ima6 golemi cici ili sa malki! 8) ! vajnoto e toi da te obi4a! ako toi e s teb samo zada ti gleda cicite i da te nae*e zna4i nete obi4a! taka 4e ne se sramuvai ot tova koeto si! ako te obi4a nqma da mu puka za gardite ti :)

p.p Spoko i negovite sa malki :D
dano da sam ti pomognal :)

fifito0o
03-09-2009, 11:59
spoko macka i moite ne sa golemi podkrepqm te napulno mani gi siki kompleksari deto iskat samo cici :X :X :Xa priqtelq ti nikoi nemoje d akaje kvo iska shtot ti si go poznvash nai dobre ..ama ako e sfesno mom4e i ne te namekva seki den ''she te 4ukam'' ''pusni mi de'' zna4i nqma problem ne mislq 4e she e cicoman =]

Gary
03-09-2009, 13:01
А не мислиш ли, че те харесва точно заради това? Не си тормози главата с глупости, а си изживявай щастливите моменти;)

shokoladkaaa
03-09-2009, 20:24
nqma ot kvo dase sramuvash za taq rabota e sazdaden selikona :D :D :D

Shenkito
03-11-2009, 06:40
Дали са малки , дали са големи лично за мене няма значение ..

sweetG
03-11-2009, 09:23
Bomba Sys Zakysnitel :booooomb:

pisentseto
03-11-2009, 13:23
Нямаш повод за притеснение според мен , голям процент от момичетата не си харесват гърдите , също толкова голям е и % от момчетата които не са доволни от размера на пениса си , това не значи че хората с нас ще са дребнави и ще правят забележки пък още по-малко да ни "зарежат" спокойно. Ако все пак гаджето ти използва това за да прави вулгарни бъзици и да се заяжда значи не държи на теб истински и не те заслужава.

+1