PDA

View Full Version : Не мога да влезна в skype



anitogb
03-02-2009, 13:21
немога да си вляза в скайп и ми излиза грешка на диска-Skupe.exe-Corrupt File The file or directory is corrupt ind unreadable.please rum the Chkdsk utiliti. какво е това ??? как да го управя ????????плс помогнете

shadow4e
Заглавията трябва да са на кирилица

m3talmania
03-02-2009, 13:53
Махни го и го инсталирай наново.

Burn94
03-02-2009, 13:53
немога да си вляза в скайп и ми излиза грешка на диска-Skupe.exe-Corrupt File The file or directory is corrupt ind unreadable.please rum the Chkdsk utiliti. какво е това ??? как да го управя ????????плс помогнете

Първият и най-добрият вариант е да се е прецакал скайпа. Това може да оправиш като прейнсталираш скайп.

Вторият малко по лош вариант е да ти се е прецакал системен файл на Windows което може да се оправи най-добре с прейнсталация.

Третият най-лош вариант за който мога да се сетя е лош сектор в хард диска. За повечето това нищо не говори ,но с оскъдните познания в тази област ще опитам да обясня представлява нещо като захабяване на точно определен дял и води до загуба на информация производителите предлагат софтуер за възстановяване ,но чесно казано единственото решение е нов (все пак казвам че този вариант е най-малко вероятен)

Това е за което успях да се сетя надявам се да помогна :)

XceSS
03-02-2009, 14:03
И тва ли ти е спешното :-o

anitogb
03-02-2009, 14:04
немога да си вляза в скайп и ми излиза грешка на диска-Skupe.exe-Corrupt File The file or directory is corrupt ind unreadable.please rum the Chkdsk utiliti. какво е това ??? как да го управя ????????плс помогнете

Първият и най-добрият вариант е да се е прецакал скайпа. Това може да оправиш като прейнсталираш скайп.

Вторият малко по лош вариант е да ти се е прецакал системен файл на Windows което може да се оправи най-добре с прейнсталация.

Третият най-лош вариант за който мога да се сетя е лош сектор в хард диска. За повечето това нищо не говори ,но с оскъдните познания в тази област ще опитам да обясня представлява нещо като захабяване на точно определен дял и води до загуба на информация производителите предлагат софтуер за възстановяване ,но чесно казано единственото решение е нов (все пак казвам че този вариант е най-малко вероятен)

Това е за което успях да се сетя надявам се да помогна :)

а от къде да си зема софтуер за възстановяване ?

Burn94
03-02-2009, 14:08
а от къде да си зема софтуер за възстановяване ?

Софтуер за възстановяване се тегли от сайта на производителя на хард диска ,но както ти казах тоя вариант е най-малко вероятен. А на тебе прави ли ти други проблеми освен скайпа ? (ако прави напиши тук какви са)

anitogb
03-02-2009, 14:12
а от къде да си зема софтуер за възстановяване ?

Софтуер за възстановяване се тегли от сайта на производителя на хард диска ,но както ти казах тоя вариант е най-малко вероятен. А на тебе прави ли ти други проблеми освен скайпа ? (ако прави напиши тук какви са)
mi drygi problemi 4e i mozilata mi neraboti drygo nqma i nz kak da go upravq

Burn94
03-02-2009, 14:14
Преинсталация на Windows-а ще оправи всичко поне така мисля възможно е да си хванала вирус :) Каква антивирусна използваш ?

anitogb
03-02-2009, 14:17
Преинсталация на Windows-а ще оправи всичко поне така мисля възможно е да си хванала вирус :) Каква антивирусна използваш ?
ааха ми с касперски съм ама до сега несам преисталирала пак и нямам диск за преисталация и нз как да се справя

anitogb
03-02-2009, 14:18
Преинсталация на Windows-а ще оправи всичко поне така мисля възможно е да си хванала вирус :) Каква антивирусна използваш ?
ааха ми с касперски съм ама до сега несам преисталирала пак и нямам диск за преисталация и нз как да се справя

Burn94
03-02-2009, 14:22
Ами в такъв случай потърси специалисти в града ти не вярвам да земат повече от 20 лева :)

anitogb
03-02-2009, 14:25
в друг скайп влизам ама устани пак ми излиза прозорец -Skupe.exe-Corrupt File The file or directory is corrupt ind unreadable.please rum the Chkdsk utiliti. пак на моя скайп направо ми дава грешка на диска и неможе да се влезе :с

m3talmania
03-02-2009, 14:28
Скайпа си е бъгав, 'ма вие влязохте в някакви филми...
(не е дала никаква информация за мозилата, затова и не го считам за проблем)

Burn94
03-02-2009, 14:35
ее стига бе до филми не сме стигали :D :D :D

colymoly
03-02-2009, 14:36
Ами в такъв случай потърси специалисти в града ти не вярвам да земат повече от 20 лева :)
кви 20 на мене за 5 кинта ми махнаха вирус :razz: ама сега пак имам

m3talmania
03-02-2009, 14:39
Ами в такъв случай потърси специалисти в града ти не вярвам да земат повече от 20 лева :)
кви 20 на мене за 5 кинта ми махнаха вирус :razz: ама сега пак имам
толкова е, толкова е... той май говори за преинсталация - 19-20лв.

jambo_bs
03-02-2009, 20:29
Отвори Comand Propt - a и напиши chkdsk. Виж дали ще ти открие грешки.

anitogb
03-03-2009, 09:03
Отвори Comand Propt - a и напиши chkdsk. Виж дали ще ти открие грешки.
mi neq otkriva gre6kata :( :( :( :(

anitogb
03-03-2009, 09:22
Отвори Comand Propt - a и напиши chkdsk. Виж дали ще ти открие грешки.
mi neq otkriva gre6kata :( :( :( :( samo na moq skaip mi dava gre6ka na diska :S :( :( :( :( :( :(