PDA

View Full Version : Пъпки по гърба



monityY
03-02-2009, 14:22
От кола маска ми излизат винаги ужасни гнойни пъпки по гърба..как да се оттърва от тях? Кажете някакъв крем или нещо,което знаете че помага,моля ви! ;(

zuzimuzi
03-02-2009, 14:50
Ti navsqkade ima6 gnoini papki, nedei laga 4e sa ti samo po garba, ma gnusna pa4a takava. I prestanete da vzimate kola maska ot starite vi babi, otidete do magazina i si kupete, takmo 6te svali6 celulita si ot garba!
KAkvo pomaga li? BOI,BOI,BOI ( s kopriva ) .

mmKamm
03-02-2009, 15:00
Кола маска на гърба ли си правиш, че от нея ти се получават пъпки там?

colymoly
03-02-2009, 15:02
тая с ''дебелия'' аватар пак се меси където не и е работата

mmKamm
03-02-2009, 15:29
тая с ''дебелия'' аватар пак се меси където не и е работата :lol: :razz:

monityY
03-03-2009, 11:58
Ti navsqkade ima6 gnoini papki, nedei laga 4e sa ti samo po garba, ma gnusna pa4a takava. I prestanete da vzimate kola maska ot starite vi babi, otidete do magazina i si kupete, takmo 6te svali6 celulita si ot garba!
KAkvo pomaga li? BOI,BOI,BOI ( s kopriva ) .

Така като ти гледам аватарчето май не аз а ти имаш проблеми с целулита хахах .. За твое сведение ходя на козметик за колата маска ;) А относно пъпките... Не виждам нещо срамно в това да имаш пъпки ;) .. Такаче съвсем спокойно ще си ти кажа.. Намират ми се и по лицето няколко,но за това също ходя на козметик..А относно целулита ми хаха.. Полагам необходимите грижи за да избегна да имам такъв ;) Пробвай и ти,като начало започни със спорт например хаха :D не ся сериозно без базик.. Не ме познааш за да знаеш ква съм и т.н.. Както и аз не знам за тебе... Просто си отваряш устата малко не на място..И някой ден от тва ще си изпатиш ;)
enJoy..

monityY
03-03-2009, 12:00
Кола маска на гърба ли си правиш, че от нея ти се получават пъпки там?

Ми имам някви незабележими косъмчета и ги махам.. Нз ама ме дразнят.. и за тва си правя.. и винаги след кола маска ми излизат пъпки които дори и не минават а само позавехват малко.. Тааааа ще ми препоръчате ли някво мазило?

Decu
03-03-2009, 12:08
Крем здраве. На мен веднъж от нещо /или от нищо, откъде да знам ;д/ ми бяха излезли върху едната плешка някакви пъпчици и се намазах и за ден-два минаха. :)

safetyMode
03-03-2009, 12:16
Ti navsqkade ima6 gnoini papki, nedei laga 4e sa ti samo po garba, ma gnusna pa4a takava. I prestanete da vzimate kola maska ot starite vi babi, otidete do magazina i si kupete, takmo 6te svali6 celulita si ot garba!
KAkvo pomaga li? BOI,BOI,BOI ( s kopriva ) .

аре да се успокоиш малко ? момичето си задава въпроса цивилизовано и очаква нормален отговор. ебати ти във всяка тема ли мислиш да се зъбиш на хората ве? пуу :x

monityY
03-03-2009, 13:01
Крем здраве. На мен веднъж от нещо /или от нищо, откъде да знам ;д/ ми бяха излезли върху едната плешка някакви пъпчици и се намазах и за ден-два минаха. :)

Мерси,ще пробвам :)

Liar
03-03-2009, 13:20
Дали няма да е добре да ги изсушиш с нещо?Ракия,спирт,хума,да търкаш,докато си под душа с гел за лице като Гарниер Пюр,ако имаш нещо подобно?

monityY
03-06-2009, 19:00
Дали няма да е добре да ги изсушиш с нещо?Ракия,спирт,хума,да търкаш,докато си под душа с гел за лице като Гарниер Пюр,ако имаш нещо подобно?

Ми те вече са сухи.. но ги има,виждат се и още повече се усещат,пък и не са 2-3 :? пробвах с гарниер пюр,ама... :? ефект не забелязах.. нз искам просто кожата ми отново да бъде гладка .. спирт.. той да ги изсуши окей,ама не и да ги премахне,пробвала съм и така ох нз.. ааа да попитам,за да знам понеже ми писна вече,с какво да се намажа след кола маска,за да не раздразня така кожата.. ? и да не ми се появяват пъпки.. странното е че навсякъде си правя кола а никъде освен по гърба не ми излизат пъпки :O и съм сигурна,че е от нея.. оХ.. ше зема да сменя козметика.. :o

ira90
03-06-2009, 19:27
От кола маска ми излизат винаги ужасни гнойни пъпки по гърба..как да се оттърва от тях? Кажете някакъв крем или нещо,което знаете че помага,моля ви! ;(

Пробвай с силицилов спирт 1/2% и след това с крем Imex (за да заличи пъпката).Успех, аз така премахнах пъпките на братовчед ми. :-)

varnen4e
03-06-2009, 21:34
Ужас... как може.. кола маска на гърба.. звучи гадно..

3oPuTy
03-07-2009, 07:57
Ужас... как може.. кола маска на гърба.. звучи гадно..
+1 :shock:
Ти нормална ли си?!
100% не си имала косъмчета,а мъхчета,които в последствие ще се превърнат в нещо УЖАСНО заради тази кола маска :shock: Не искам да си представям,на какво ще приличаш след 10-тина години :shock: ...

По-добре спри да ги махаш и ги изруси,защото съм сигурна,че не са толкова забележими!!!
А ако толкова много ти пречат - фото и лазерна епилация!!!Ще дадеш повечко пари на веднъж,но поне няма цял живот да ти се налага да си правиш кола маска :shock:

monityY
04-02-2009, 14:31
Ужас... как може.. кола маска на гърба.. звучи гадно..
+1 :shock:
Ти нормална ли си?!
100% не си имала косъмчета,а мъхчета,които в последствие ще се превърнат в нещо УЖАСНО заради тази кола маска :shock: Не искам да си представям,на какво ще приличаш след 10-тина години :shock: ...

По-добре спри да ги махаш и ги изруси,защото съм сигурна,че не са толкова забележими!!!
А ако толкова много ти пречат - фото и лазерна епилация!!!Ще дадеш повечко пари на веднъж,но поне няма цял живот да ти се налага да си правиш кола маска :shock:

Да,и колко струва тази лазерна епилация?

Axel_f
04-02-2009, 19:17
Нее, сериозно, за първи път чувам момиче да си прави кола маска на гърба :shock: Как успя изобщо да си видиш "мъхчето", че да те дразни? И коя част на гърба имаш предвид, долната, към кръста или...? Защото аз по принцип знам, че горната (вкл. раменете) има много мастни жлези и на доста хора им се появява акне точно там. Но явно при теб не е това, сигурно е някаква алергия към колата маска, де да знам :-o