PDA

View Full Version : Дайте ми някакъв съвет!!!



stanimirka_94
03-02-2009, 14:45
Скарах се с най-добрия ми (според мен) приятел.За два дена се скарахме два пъти и той ми каза ,ако още веднъж му кажа ,че няма да му говоря и се скараме ..ще ме блокира :cry: Попитах го,няма ли да ми прости,а той ми отговори ''чак на скайпа си си написала ,че ми се извиняваш,вече за втори път'' :cry: Попитах го дали му е гадно ,а той ми отговори не,и после го попитах ..поне малко не му ли е гадно ,а той ми отговори малко да...Моля ви кажете ми как да му се извиня затова което става и да му покажа ,че го уважавам много ,и че,когато се скараме ми става много гадно,и че го харесвам супер много,но като приятел?? :cry: Може и клипчета да пращате,каквото решите. Благодаря ви предварително. :-)

myNameIsImmortal
03-02-2009, 14:55
Историята ти е като 2 кълба прежда, с които си е играла котка.. всичко е цифра оплетено..

flix
03-02-2009, 15:01
Да 0.o

И все пак за какво сте се скарали ??

П.С. тая тема по-скоро е за "Училище и приятели" , а не за "Любов" ...

stanimirka_94
03-02-2009, 15:03
Ами,защото той всеки път се базика с мен ,а аз не разбирам от базици...и все му се сърдя и му казвам да не ми говори..

SiegHeil
03-02-2009, 15:11
Научи се да носиш на бъзик ;)

Milaaaa
03-02-2009, 15:12
От преразка, в първия ти пост, stanimirka_94 ми се замая главата, но мога да ти кажа - не му се извинявай през Skype. Ясно е, че технологиите са напреднли, но не заместват живия контакт. Не пробвай и с клипчета, за които се примолваш още горе. Имаш уста, използвай я не само, за да ядеш :wink:
Може и с цвете да пробваш :-D

flix
03-02-2009, 15:12
Ами,защото той всеки път се базика с мен ,а аз не разбирам от базици...и все му се сърдя и му казвам да не ми говори..

Чакай ся 0.о Ти му се сърдиш и искаш да му се извиниш 0.о

По дяволите,само аз ли не разбрах темата :>

kobrichka
03-02-2009, 15:13
Ами,защото той всеки път се базика с мен ,а аз не разбирам от базици...и все му се сърдя и му казвам да не ми говори..


Не че нещо,ма това е супер глупаво от твоя страна. Да ви имах проблемите. Ми обясни му,че не обичаш да се базика с теб и той ако наистина ти е приятел ще спре. Сега просто му кажи колко много съжаляваш.

stanimirka_94
03-02-2009, 15:15
Еми да,защото не мога без него.. И ми е гадн0 сега ,че сме скарани ...

Boyd
03-02-2009, 15:50
Ако още веднъж му кажеш к'во !?

Иначе с идиот не можеш да говориш нормално - то е ясно. Опитай с посредник.

valdesbg
03-02-2009, 20:21
Оу те малките вече и на филми си играят. Робинята Изаура може да се пенсионира вече.. :) Чудя се кога/дали изобщо ще порастнете на акъл..

MemoRieS
03-02-2009, 20:27
Ами,защото той всеки път се базика с мен ,а аз не разбирам от базици...и все му се сърдя и му казвам да не ми говори..

Скъпа и аз бях така, най-доброто което мога да те посъветвам е просто да не приемаш толкова навътре всичко и да четеш "между редовете" по-добре е за теб! :)

Viche
03-02-2009, 20:37
Не го взимай толкова навътре и се научи да носиш на бъзик.