PDA

View Full Version : Как да го спечеля ?!



crazy66loly
03-02-2009, 15:21
Моля ви , помогнете ми ! Много си харесвам едно момче, което е с 2 години по-голямо от мен .. Не мога да си го избия от главата от миналата година :D ! Затова имам нужда от съвети .. как да му покажа, че го харесвам , и че той е много важен за мен ?! :( :(

Cellmate
03-02-2009, 15:23
За мен директния подход си върши работа. Казвам право в очите и досега не ме е проваляло това. Пробвай ако искаш.

Milaaaa
03-02-2009, 15:26
Разбирам, че те е срам да отидеш и да му кажеш каквото имаш. Обаче в какви отношения сте? Говорите ли си? В една компания ли сте?
Иначе съвсем дребни неща биха му индикирали за интереса ти. Ако изпитва нещо към теб, дори погледите биха свършили работа.

roltirirang
03-02-2009, 15:41
О,боже от толкова отдавна не съм влизала в тоя форум се е изпълнил с тъпи теми..как да му кажеш ли?-като чели си пети клас и не можеш да му кажеш директно..
Разпитай дали е свободен,говори с него за интереси,накрая просто питай директно и ако те отреже търси друго момче...или път той ще те потърси..и все пак го остави пирятел.. :-P

valdesbg
03-02-2009, 20:19
Моля ви , помогнете ми ! Много си харесвам едно момче, което е с 2 години по-голямо от мен .. Не мога да си го избия от главата от миналата година :D ! Затова имам нужда от съвети .. как да му покажа, че го харесвам , и че той е много важен за мен ?! :( :(

Подостряш една касапска ножица. След това го сгащваш в някой ъгъл, казваш му с най-милия си глас "Харесвам те, тази вечер си мой" и го налазваш здраво - езика поне до сливиците, опипваш го навсякъде, съсредото чи се върху малкия му приятел и задника. После го събличаш и го изнасилваш. След като свършиш облечи се и с най-нежния поглед му кажи: "Утре пак ще дойда, не тъжи за мен".

За какво ти е ножицата ли? В случай че започне да се дърпа нещо - просто му посочи малкия приятел с нея :)

По директен подход от това не знам да има.. :)

MemoRieS
03-02-2009, 20:23
Моля ви , помогнете ми ! Много си харесвам едно момче, което е с 2 години по-голямо от мен .. Не мога да си го избия от главата от миналата година :D ! Затова имам нужда от съвети .. как да му покажа, че го харесвам , и че той е много важен за мен ?! :( :(

Най-добрия вариант е да се запознаеш направо с него и да му изложиш това, че го харесваш и ако е свободен и има желание искаш да опитате да сте заедно. Та в последствие, ако имаш успех показвай каквото и да е било.

armiger
03-19-2009, 17:38
хмм ... опитай с "маги малки тайни за сочно пиле " и си го спечелила...