PDA

View Full Version : Twilight



ForgotN
03-02-2009, 15:37
Всички говорят за книгата и филма,а аз дори не знам за кво става въпрос :lol:
Е ква е тая книга?За какво се разказва и тооолкова ли е интерсена? :)

Snuffles
03-02-2009, 15:44
:D Ами, филмът е супер, но бих казала, че книгата е по-яка. А ето ти trailer-a http://www.vbox7.com/play:64ef2e6f

ForgotN
03-02-2009, 15:47
Не ви ли писна да пускате такива теми през ден ?а защо мислиш че пуснах темата? :D Щот всички само за тва пишат и аз не знам за кво става въпрос :lol: :lol:

sadsad
03-02-2009, 15:49
Щом толкова много говорят за него, не ти ли говори, че филма е харесван? Хубав е филма и вместо да пускаш теми вземи го изгледай или прочети книгата.

ForgotN
03-02-2009, 15:52
ако видиш какви спорове се водят по другите теми....
А аз само питах за какво се разказва....

sadsad
03-02-2009, 15:59
За момиче, което се мести да учи другате. Там среща момче, за което в последствие осъзнава, че има някакви сили и разбира, че е вампир. Влюбва се в него, а той я защитава. Прекарват си времето заедно, той я запознава с другите вампири от семейството му и отиват да играят там някъде си, където идват други вампири, които обаче пият човешка кръв и надушват момичето и започват да я преследват.

mmKamm
03-02-2009, 16:01
ако видиш какви спорове се водят по другите теми....
А аз само питах за какво се разказва.... Ами разказва се за една любовна история между момиче и вампир. Вампира е от добрите общо взето и се храни с кръв от животни, но изпитва огромно желание да си хапне от въпросното момиче...защитава я от други вампири... абе така като го разказвам изглежда като някакъв тъп любовен филм..ама е доста добре направен...мн внушителен..земи го гледай :) Тва е може би филмът, който най много ме е трогнал наистина ии супер много ме кефи как е направен..сми сцените..героите..сичко..

ForgotN
03-02-2009, 16:03
Благодаря и на mmKamm и на sadsad. :) Това беше целта на темата

mmKamm
03-02-2009, 16:06
Благодаря и на mmKamm и на sadsad. :) Това беше целта на тематаГледай го моля те ..сигурна съм, че ще те грабне..моле те :oops: :D :lol: (от в4ера се моля на некви хора да гледат некви филми ии така ми е тръгнало..) ама наистина го гледай :)

mmKamm
03-02-2009, 16:06
Благодаря и на mmKamm и на sadsad. :) Това беше целта на тематаГледай го моля те ..сигурна съм, че ще те грабне..моле те :oops: :D :lol: (от в4ера се моля на некви хора да гледат некви филми ии така ми е тръгнало..) ама наистина го гледай :) и после да кажеш дали ти е харесал :)

zvezdichkaaa
03-02-2009, 16:55
Аз сега го пуснах да го изгледам,не го огледах,понеже баща ми седна на компа,обачеее ся сядам да си го догледам.Интересен е-да :P