PDA

View Full Version : Заблуждение - метъл групи, отново xD



BrainlessROCKBABY
03-02-2009, 15:58
Отново "БРАВО", отново заблуждения xD

Цитирам: "Здравейте! Бих искала да Ви благодаря за страхотното списание. Бих искала да ви помоля, ако можете да пуснете някой път в другите броеве плакати на Simple Plan, Blessthefall, Thousand Foot Krutch или други метъл групи."
******, 14г.

:lol:

Cellmate
03-02-2009, 16:06
О да Simple Plan са най-големите металяги ! Не знам аз не ги слушам, защото ми идват прекалено хард :/.

ThereIsNoWayOut
03-02-2009, 16:50
метъла е за комплексари! Долу метъла! Някой да е виждал красив метълар? Метъла си е за комплексари търсещи внимание!

puhen0to
03-02-2009, 16:51
Аз постоянно чета хай клуб и браво и на такива редовно им са "радвам"
Тея хора плачат за подигравка.....

jghgh
03-02-2009, 21:39
Боооже, колко е модерно само да се смееш на някви лапета дето нищо не разбират.. Ми нормално, като за 14 години. /въпреки че аз на 14 ги разграничавах вече, но всеки почва от някъде/

И вече настава огромно възмущение как може да има такива глупаци, а вие си помпате егото "Аз съм по- от тях".


Ма не сте бе. Даже сте изтъркани.

8-)

psychopath
03-02-2009, 22:58
Боооже, колко е модерно само да се смееш на някви лапета дето нищо не разбират.. Ми нормално, като за 14 години. /въпреки че аз на 14 ги разграничавах вече, но всеки почва от някъде/

И вече настава огромно възмущение как може да има такива глупаци, а вие си помпате егото "Аз съм по- от тях".


Ма не сте бе. Даже сте изтъркани.

8-)40! 8-)

AutumnTears
03-03-2009, 04:25
Боооже, колко е модерно само да се смееш на някви лапета дето нищо не разбират.. Ми нормално, като за 14 години. /въпреки че аз на 14 ги разграничавах вече, но всеки почва от някъде/

И вече настава огромно възмущение как може да има такива глупаци, а вие си помпате егото "Аз съм по- от тях".


Ма не сте бе. Даже сте изтъркани.

8-)
;-)

CtrlAltDel
03-03-2009, 08:36
Боооже, колко е модерно само да се смееш на някви лапета дето нищо не разбират.. Ми нормално, като за 14 години. /въпреки че аз на 14 ги разграничавах вече, но всеки почва от някъде/

И вече настава огромно възмущение как може да има такива глупаци, а вие си помпате егото "Аз съм по- от тях".


Ма не сте бе. Даже сте изтъркани.

8-)Принципно си права. Обаче вече почти всяко 14-годишно лапе има достъп до интернет, а от там до всякаква неограничена информация за каквото си пожелае, включително и за любимите си групи и за стиловете музика. Преди няколко години не стояха точно така нещата и беше обяснима неосведомеността, но сега такива твърдения не мога да ги оправдая с възрастта. Явно използването на интернет от такива индивиди се ограничава само за поддръжката на профил в импулс.

MakeMeLaugh
03-03-2009, 08:43
Метъла си е за комплексари търсещи внимание!

И това го има ;д
Повечето са само правежи в детска възраст и е доста смешно, ма ко да са прай ;д;д;д;

HardcoreSyndrome
03-03-2009, 09:42
Боооже, колко е модерно само да се смееш на някви лапета дето нищо не разбират.. Ми нормално, като за 14 години. /въпреки че аз на 14 ги разграничавах вече, но всеки почва от някъде/

И вече настава огромно възмущение как може да има такива глупаци, а вие си помпате егото "Аз съм по- от тях".


Ма не сте бе. Даже сте изтъркани.

8-)
Много правилно!
Не ви ли писна постоянно да дъвчете едно и също. Направи си направо една тема и в нея напиши колко голям метъл си. Колко истински групи слушаш и прочее.
И айде сега кажи ти от кои групи си започнал/а?
Малък процент са хората, които са започнали със "сериозни" групи.

AutumnTears
03-03-2009, 11:11
az li4no bqh fenka na Evanescence i sega produljavam da gi slu6am no e mnogo po-razli4no i vse pak si mi ostavat lubimata grupa makar 4e ve4e sum mnogo dale4e ot tehniq stil (kato predpo4itaniq) :D

Nefarian
03-03-2009, 11:29
метъла е за комплексари! Долу метъла! Някой да е виждал красив метълар? Метъла си е за комплексари търсещи внимание!
Хаусърите са същия отпадък като метълите

acdcfenka
03-03-2009, 11:53
метъла е за комплексари! Долу метъла! Някой да е виждал красив метълар? Метъла си е за комплексари търсещи внимание!

Многоооооооо грешно. Не на всички метъли им личи, че слушат метъл. Има доста яки метълистки и метълисти. Аз харесвам един метълист и мога да ти кажа, че си е доста красив. Всичко е много относително, така че не се хвърляйте в крайности.

BrainlessROCKBABY
03-03-2009, 12:17
=> lock xD

DimovB
03-03-2009, 14:04
метъла е за комплексари! Долу метъла! Някой да е виждал красив метълар? Метъла си е за комплексари търсещи внимание!

пхаха, глупак
дори аз, който не си падам по метъл, смея да твърдя че Ню метъла е доста добра музика
освен това как ще намериш внимание докато си слушаш музика у вас на компа?!
Красотата пък няма нищо общо със стила. Вече доколко поддържат метълите външния си вид е отделен въпрос. ;)

Cellmate
03-03-2009, 17:16
метъла е за комплексари! Долу метъла! Някой да е виждал красив метълар? Метъла си е за комплексари търсещи внимание!

А хаусърчетата дето са пълни наркоманчета? Или може би чалгарчетата? О те са страшни гъзари. Жалки сте. На вас ако музиката ви ръководи живота значи сте доста зле! И кво като слушам метал? Мисля че си поддървам приличен външен вид. Ае ходете да си пиете млякото като не разбирате кво говорите щото ми е писнало от такива дето като чуят че някой слуша метал и веднага почват "оф отрепка, нз си кво". Всеки си слуша квото иска. И мен ме дразнят всичките чалгарчета и фешънчета с новата отвратителна мода да си пускат мазни опашчици най-често боядисани руси ама кво да ги правя? Айде със здраве

Long live Industrial Metal \m/

DisciplineAndOrder
03-03-2009, 18:59
ми да,аз как слушам хубава музика

HardcoreSyndrome
03-03-2009, 20:04
ми да,аз как слушам хубава музика
Зависи от обкръжението все пак. Повечето лапета няма от кой да вземат акъл...по-голям от компанията или нещо подобно. За това се хващат на първото, което чуят по MTV.

scyLLa
03-03-2009, 20:42
Simple Plan са пънк-рок и поп-пънк и имат само една песен която ми харесва и тя е Untitled.
Относно метала има много хубави метълски песни
Да не говорим за хауса тва пък е толкова тъп жанр в днешно време всеки слуша хаус и като го питаш кажи ми 5 свясни хаус диджей почва да зацепва :shock: ама вече големия хаусаджия :lol:

DimovB
03-03-2009, 21:33
Simple Plan са пънк-рок и поп-пънк и имат само една песен която ми харесва и тя е Untitled.
Относно метала има много хубави метълски песни
Да не говорим за хауса тва пък е толкова тъп жанр в днешно време всеки слуша хаус и като го питаш кажи ми 5 свясни хаус диджей почва да зацепва :shock: ама вече големия хаусаджия :lol:
прогресива е як :)

grenth
03-04-2009, 01:13
Simple Plan са пънк-рок и поп-пънк и имат само една песен която ми харесва и тя е Untitled.
Относно метала има много хубави метълски песни
Да не говорим за хауса тва пък е толкова тъп жанр в днешно време всеки слуша хаус и като го питаш кажи ми 5 свясни хаус диджей почва да зацепва :shock: ама вече големия хаусаджия :lol:
прогресива е як :)
Той и да ти каже 5 DJ-я ти надали ще зацепиш от кой жанр на електронната музика са :-D

naBkaTa
03-04-2009, 01:24
метъла е за комплексари! Долу метъла! Някой да е виждал красив метълар? Метъла си е за комплексари търсещи внимание!

пхаха, глупак
дори аз, който не си падам по метъл, смея да твърдя че Ню метъла е доста добра музика
освен това как ще намериш внимание докато си слушаш музика у вас на компа?!
Красотата пък няма нищо общо със стила. Вече доколко поддържат метълите външния си вид е отделен въпрос. ;)

Евала...а тука спорите за хаусарите 8-) Еми те се водят фенчета защото са чули 2 песни в некое кафенце и се радват, но наистина има хора който си разбират от електронната музика :)