PDA

View Full Version : Насилие ли ,болка тъга живота ми .... ? + ново на 3 стр.



happy end
03-02-2009, 17:04
Искам да споделя нещо с вас....Аз съм едно момиче на 17 год .От вече 3 год. Обичам ужано мн едно момче на 16 г. и нищо не мога да направя зада го забравя или може би не иска да го забравя защото той е смисъла на живота ми в трудни моменти само гласът му ми е достатачен зада се почуствам добре.кво ли не съм опитвала зада го забравя : и с момче което познавам от 2 дни съм излизала и с по голям от мен бях и родния ми град съм били била далеч за дълго и нищо .По цял ден той ми е в главата мисля за него и го обичам повече от себе си ,когато не ми вдига тел. почвам да се притеснявам ужасно мн,когато деня свърши не сме заедно ми липсва все едно не съм го виждала с год. Правила съм какви ли не глупости заради него, каквото поиска го правя: яла съм безумни неща ,цветя ,пила съм кви ли не глупости ,падала съм... в последната год. съм му дала мн пари,стояла съм глада по цял ден ,зада може той да яде ...по някога е мн жесток моля го за нещо,плача още малко на коле ще му падна и нищо др път е мн мил и добър,преживяла съм мн болка и мн нощи съм плака след поредния път в който той ми се е разсърдил заради някоя глупост и ме е блокнал и си е изк. тела и въпреки вс съм си луда по него Нз дали някой е обичал така ,но никой не може да си представи къв живот водя .Най лошото става когато се скара ме заради някоя тъпотия той ме блоква от скайпа от там аз почва да му звъня той или ще ми дава заето или ще ми вдигне и ще ми вика.Нещото което мн мразя е да ми се крещи ,вика...После си изк. тел. и аз започвам да плача... по някога ми пада кръвното прилошава ми ,припадам ... Някой от фр-ките ми тръдят че той упражнява насилие в/у мен,е не физическо но психическо до някъде да :( Блоква ме той за ден 2 или седмица по някога в такава депресия изпадам че не искам абсолютно нищо нито хора нито музика нито ядене вода.... Някой ми казват че пр вс това зада стана по -силна нз вече кво да си мисля Обаче той никога няма да ме удари в това съм 100 % сиг. Аз го обичам за него нз ...за тея 3 год. след вс което съм направила за него според мен поне мъничко ме обича,дори като фр-ка защото ми прощава вс .Имала съм дни в който от проблеми и глупости ми е идвало да си прежа вените и той мн се ядосва когато му го кажа и вече ми е забранил дори да си го помислям ако тръгна да си правя нещо той ще ме спре малко или мн му пука за мене .Мн ме мъчи по някога ...не ми дава да го гушкам да не говорим за нещо повече за 1 прегръдка ми е искал безумни неща вкл. и пари не ми се говори за суми :-o давала съм му това което иска а не съм получвала прегръката си от 1 год. си мечтая 1 за това нищо др не искам по вече от това ;( идва ми ида и да го прегърна пък после да става квото ще... Поняко нз ко да пр с живота си никога не бух се съмобила,не мога и да го забравя не мога май и да го имам и вс ден го гледам измъчвам се искам да го предърна ,но не може защото той не ми дава .Голяма власт има той над мен .И НЕ ИСКАМ ДА ЧУВАМ НЕЩА ОТ СОРТА : ТАЯ Е ЛУДА ,ЗАЩОТО НЕ СЪМ ЛУДА ,АЗ СЪМ ПРОСТО ЕДНО БЕЗНАДЕЖНО ВЛЮБЕНО МОМИЧЕ, КОЕТО Е ГОТОВО НА АБСОЛЮТНО ВС САМО И САМО ДА ЗАДЪРЖИ МОМЧЕТО КОЕТО ОБИЧА ДО БОЛКА :cry: :-#
Живота ми е изпълнен с насилие,болка,тъга ,викове,забрани ,лишение от 2-3 месеца не съм имала 1 ден в който да съм била напълно и истински щастлива...
Помогнете ми....дай те ми съвет кво да правя защото съм на път да срина живота си и ме страх ... ходила съм и на психолог но няма ефект от нищо.... :(
мс на тези който прочетоха вс това...

beiho
03-02-2009, 17:48
Честно ли си на 17 години?Не може да бъде, момиче, ти трябва да имаш собствено мнение, той те изнудва и сигурно си мисли , че може да те накара да направиш всичко.Я стига вайканици, мисли за себе си. Това, което правиш е голяма глупост според мен, самоизмъчване или там каквото и да е



MOMИЧЕ ДАЙ СИ СКАЙПА ДА ПОГОВОРИМ ЗА ТВОЯ ПРОБЛЕМ!!!!!

partychild
03-02-2009, 18:27
Това е ужасно.. ти не го обичаш, ти си обсебена от мисълта за него ! Не си мисли , че той е единствения ..каква връзка е това да не те прегърне ..какво е това животно.. как му позволяваш да се държи така с тебе.. как ще му плашташ пари за една прегръдка..момиче осъзнай се.. така ли искаш да живееш ?! той щом до сега не те е обикнал никога няма ! искаш цял живот да страдаш по него ли ? по човек , който не те заслужава,който те изнудва , който те кара да се чувстваш ужасно :?

nicolepcd
03-02-2009, 18:53
Ще ти кажа точно това, което казваш, че не искаш да ти казваме - Ти си луда. Съжалявам. :(

laji4ka
03-02-2009, 18:56
Това е ужасно.. ти не го обичаш, ти си обсебена от мисълта за него ! Не си мисли , че той е единствения ..каква връзка е това да не те прегърне ..какво е това животно.. как му позволяваш да се държи така с тебе.. как ще му плашташ пари за една прегръдка..момиче осъзнай се.. така ли искаш да живееш ?! той щом до сега не те е обикнал никога няма ! искаш цял живот да страдаш по него ли ? по човек , който не те заслужава,който те изнудва , който те кара да се чувстваш ужасно :?

боже ти от къде знаеш,че не го обича ауу мн се драня така ти не го обичаш едва ли не знаеш повече от нея относно първия коментар и аз съм +1 дай си скайпа ;)

angelcheeee_93
03-02-2009, 18:58
Правила си всичко за него и той ти се е качил на главата.Трябваше да си по-ограничена,да не му позволяваш да си прави каквото иска с теб-това е нещо ужасно.И как да ти помогнем ние ,като ти сама не можеш?
Първо трябва да осъзнаеш,че можеш без него и след това ще си преудоляла мъката!

Presley
03-02-2009, 19:03
Не той упражнява насилие над теб,а ти сама.
НЕщата,които иэреди,че си направила эа него са чиста глупост.А ти едва ли не ми се струва,че се гордееш эа всичките си велики саможертви,които никак не са велики,а по-скоро жалки.3ащо не схванеш,че насила не можеш да накараш някого да те пожелае.Теэи неща стават беэ натиск,просто ей така.Всичко,което си правила эа мен е абсурдно.И аэ съм обичала и обичам,ама да правя такива неща и толкова да се съсипвам сама не си представям.Ти се унижаваш,друго не правиш.Пари срещу прегръдка?Добре ли си?Всъщност ясно ми е,че не си.

happy end
03-02-2009, 19:11
Това е ужасно.. ти не го обичаш, ти си обсебена от мисълта за него ! Не си мисли , че той е единствения ..каква връзка е това да не те прегърне ..какво е това животно.. как му позволяваш да се държи така с тебе.. как ще му плашташ пари за една прегръдка..момиче осъзнай се.. така ли искаш да живееш ?! той щом до сега не те е обикнал никога няма ! искаш цял живот да страдаш по него ли ? по човек , който не те заслужава,който те изнудва , който те кара да се чувстваш ужасно :?

боже ти от къде знаеш,че не го обича ауу мн се драня така ти не го обичаш едва ли не знаеш повече от нея относно първия коментар и аз съм +1 дай си скайпа ;)
скайпа тук няма да си го напиша който иска да лично мога да му го пратя :( толкова мн съм преживяла заради него и вс път съм намирала сили да продължа напред.... аз пр вс за него и това наранява не само мен но и фр-ките ми който стават свидетели на вс ми унижения те са винаги са до мен и вс път гледат как плача може би наистина вс болка и мъчение ме прави по силна ИСКАМ ВС ТОВА ДА СВЪРШИ НО ОТ НЕГО НЕ МОГА ДА СЕ ОТКАЖА А НЗ КАК ДА ГО СПЕЧЕЛЯ ? ИСКАМ ДА МУ ДО КАЖА КОЛКО МН ГО ОБИЧАМ !? И ЧЕ ТОЙ Е 1 ОТ НАЙ-ВАЖНИТЕ ХОРА ЗА МЕН идеи... :-o

Lady_AMG
03-02-2009, 19:58
Това е ужасно.. ти не го обичаш, ти си обсебена от мисълта за него ! Не си мисли , че той е единствения ..каква връзка е това да не те прегърне ..какво е това животно.. как му позволяваш да се държи така с тебе.. как ще му плашташ пари за една прегръдка..момиче осъзнай се.. така ли искаш да живееш ?! той щом до сега не те е обикнал никога няма ! искаш цял живот да страдаш по него ли ? по човек , който не те заслужава,който те изнудва , който те кара да се чувстваш ужасно :?
Абсолютно!

valdesbg
03-02-2009, 21:02
Значи простичко казано виждам следните неща - теб те е страх да направиш каквото и да било. Момчето не хапе. Емоционално си абсолютна палатка - накъдето те духне вятъра натам отиваш. А това е проблем, сериозен проблем.

Отделно ще добавя че е безсмислено да влагаш време , усилия и нерви в нещо/някой, ако няма възвръщаемост. Бих казал че си трагичен случай. От най-трагичните, емоционално лабилни индивиди които някога съм виждал.

Ако искаш и имаш намерение да се вземеш в ръце и да проявиш не малко воля - ще ти помогна. Ако ли не, прав ти път.

hooliganka89
03-02-2009, 21:13
Мале,момиче аз от кога ти пея,че този не те заслужава!?На какав език да ти го кажа,че да разбереш?
Заплюй ме,ако не дойде време в което ще си кажеш,че съм била права.
Не знам дали помниш какво по-точно съм ти казвала,но аз го помня.
Няма да ти кажа,че си луда,а мисля че си прекалено емоционална или хипер активна или не знам си какво друго.

happy end
03-04-2009, 13:55
[quote="valdesbg"]Значи простичко казано виждам следните неща - теб те е страх да направиш каквото и да било. Момчето не хапе. [quote]
Знам че не хапе ,но мн ме страш да ида да го гушна.А го искам от есента няма сили да го направя ,да не говорим за нещо повече... Страх ме е как ще реагира той,няма да ме удари 99 % съм сиг. , че няма ми посегне,но ще ми се развика ТИ ЛУДА ЛИ СИ КВО ПРАВИШ... ще стане мн кофти ако аз го гушна а той стой или ме отблъстне мн ме страх от това.... :-#
НЗ КОЛКО МН ИСКАМ ЗА 1 СЕК. ДА ГО ПРЕГЪРНА..... :cry:

happy end
03-04-2009, 14:02
Мале,момиче аз от кога ти пея,че този не те заслужава!?На какав език да ти го кажа,че да разбереш?
Заплюй ме,ако не дойде време в което ще си кажеш,че съм била права.
Не знам дали помниш какво по-точно съм ти казвала,но аз го помня.
Няма да ти кажа,че си луда,а мисля че си прекалено емоционална или хипер активна или не знам си какво друго.
Всички ми повтарят той не те заслужава ,но аз не слушам никой освен него, е и той ми казвал не сме 1 за друг ,но АЗ СЪМ ОГРОМЕН ИНАТ
права си до някъде ,но аз съм лудааааа по него и положението май и безнадежно ,помня те мн добре ,помня какво по-точно ми каза ... и да прекалено емоционална съм и по някога нз просто :(

myNameIsImmortal
03-04-2009, 14:15
Не си луда ами си изключително тъпа.. трябва да те провъзгласят за тъпанарка на века..
Как може за 1 прегръдка да правиш такива работи бе.. ?! Толкова ли си малоумна?? За тая работа можеш да направиш само едно нещо - да идеш на психиатър.. не си заслужава да правиш такива неща само заради прегръдка бре.. Къде ви е мозъка.. ?! И въобще има ли го, защото ако го имаше нямаше да се стига до такова положение.. Въобще закакво се влюбвате в такива простаци и продължавате да набивате че ги обичате и ги искате и са всичко за вас и живота ви няма смисъл..
на 17 а се държиш като на 10.. дори и на по-малко..

Решение: Стани ЕМО.. :?

...

Вслушай се в съветите които са ти дали в началото на темата..!

Krasencety
03-04-2009, 16:46
Виж аз също съм влюбена да не кажа загубена, но имай поне малко себеуважение или де да знам как да го кажа... Не позволявай да прави с теб каквото си иска. :shock: Просто е глупаво! :o СТЕГНИ СЕ! МОЛЯ ТЕ! Не ме карай да повярвам, че си по-зле от мен... Добре де как може да му даваш пари и да правиш каквото ти каже само за едната прегръдка??? :shock: :shock: :shock: Ще ти кажа нещо което на мен лично много ми помогна! Просто си набий в главата, че МОЖЕШ БЕЗ НЕГО! ПОВЯРВАЙ МИ МОЖЕШ БЕЗ КОГОТО И ДА БИЛО! АКО НЕ МОЖЕШЕ БЕЗ НЕГО КАК СИ ЖИВЯЛА ПРЕДИ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕТЕ???? Просто си повтаряй всеки ден АЗ МОГА ДА ЖИВЕЯ БЕЗ НЕГО! Най-добре спри всякакъв контакт с него за известно време докато се стегнеш.Блокирай го в скайпа и изобщо не му се обаждай и не го търси! Подминавай го с вдигната високо глава и моля ти се спри да се самосъжаляваш! Повярвай ми ще оцелееш и без него само повярваи, че можеш, а в това съм обедена! ;) И не го мисли... занимавай се с нещо ... хоби,спорт.. нещо, което ти е приятно и ти отвлича вниманието.Повярвай ще се почувстваш много по-добре само след около седмица! Стана страшно дълго, но се надявам,че съм помогнала поне малко... Айде успех и горе главата!!! Можеш! :-) :-)

happy end
03-04-2009, 17:05
Виж аз също съм влюбена да не кажа загубена, но имай поне малко себеуважение или де да знам как да го кажа... Не позволявай да прави с теб каквото си иска. :shock: Просто е глупаво! :o СТЕГНИ СЕ! МОЛЯ ТЕ! Не ме карай да повярвам, че си по-зле от мен... Добре де как може да му даваш пари и да правиш каквото ти каже само за едната прегръдка??? :shock: :shock: :shock: Ще ти кажа нещо което на мен лично много ми помогна! Просто си набий в главата, че МОЖЕШ БЕЗ НЕГО! ПОВЯРВАЙ МИ МОЖЕШ БЕЗ КОГОТО И ДА БИЛО! АКО НЕ МОЖЕШЕ БЕЗ НЕГО КАК СИ ЖИВЯЛА ПРЕДИ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕТЕ???? Просто си повтаряй всеки ден АЗ МОГА ДА ЖИВЕЯ БЕЗ НЕГО! Най-добре спри всякакъв контакт с него за известно време докато се стегнеш.Блокирай го в скайпа и изобщо не му се обаждай и не го търси! Подминавай го с вдигната високо глава и моля ти се спри да се самосъжаляваш! Повярвай ми ще оцелееш и без него само повярваи, че можеш, а в това съм обедена! ;) И не го мисли... занимавай се с нещо ... хоби,спорт.. нещо, което ти е приятно и ти отвлича вниманието.Повярвай ще се почувстваш много по-добре само след около седмица! Стана страшно дълго, но се надявам,че съм помогнала поне малко... Айде успех и горе главата!!! Можеш! :-) :-)
Аз мога може би да живея без него ,но май не искам .Лятото живях 3 месеца далеч от града в който живеем липсваше ми малко и бях щастива и без него аз мога без него но когато сме 2 и се вижда ме по 7 4аса просто ми е мн трудно да го подминавам да не му говоря или да не му помогна с нещо....

TheNewReligion
03-04-2009, 18:16
Не искам да те обидя, но се държиш като абсолютна глупачка. :) Не знам как може да обичаш човек, който те използва и измъчва по този начин. Не мога да те посъветвам нищо, освен да го прогониш от живота си- само го огорчава. Не си заслужава заради някакъв мухльо да пропиляваш най-безгрижните си години. :)

vesSynkaa
03-04-2009, 18:56
Така ,,
1во:Много ме възмути,че в едно изречение,примерно от 6 думи,
ти допускаш по 12 грешки..Все пак си на 17 и би трябвало да пишеш
на родния си език без грешка и да се изразяваш правилно ..
/ но не съм аз тази , която ще ти държи критика ! :) /
2ро:Как може да се оставяш на някакво момче да се държи с теб като с
куче?Та ти си нормален човек,който има права , както всички останали!
И знаеш ли?Той не те обича!Да,колкото и да ти е гадно да го четеш
е точно така ..Той се подиграва с теб,с чувствата ти,с психиката ти ..
Как може да се унижаваш така ?Ти самата си нямаш уважението , а
очакваш другите ти да го имат ..
3то:Ще завърша с това ,че най-доброто,ама наистина най-доброто нещо,
което можеш да сториш е да се отдалечиш от него,да спреш да говориш
с него и въобще да прекратиш всякакви връзки с това момче!И колкото и
да ти се обажда и да ти иска прошка да не му я даваш,защото той ще
продължава да те тъпче,докато не успее наистина,ама НАИСТИНА да те
смачка..Това ли искаш?

summer_mo0n
03-04-2009, 19:21
Това е ужасно.. ти не го обичаш, ти си обсебена от мисълта за него ! Не си мисли , че той е единствения ..каква връзка е това да не те прегърне ..какво е това животно.. как му позволяваш да се държи така с тебе.. как ще му плашташ пари за една прегръдка..момиче осъзнай се.. така ли искаш да живееш ?! той щом до сега не те е обикнал никога няма ! искаш цял живот да страдаш по него ли ? по човек , който не те заслужава,който те изнудва , който те кара да се чувстваш ужасно :?

боже ти от къде знаеш,че не го обича ауу мн се драня така ти не го обичаш едва ли не знаеш повече от нея относно първия коментар и аз съм +1 дай си скайпа ;)
скайпа тук няма да си го напиша който иска да лично мога да му го пратя :( толкова мн съм преживяла заради него и вс път съм намирала сили да продължа напред.... аз пр вс за него и това наранява не само мен но и фр-ките ми който стават свидетели на вс ми унижения те са винаги са до мен и вс път гледат как плача може би наистина вс болка и мъчение ме прави по силна ИСКАМ ВС ТОВА ДА СВЪРШИ НО ОТ НЕГО НЕ МОГА ДА СЕ ОТКАЖА А НЗ КАК ДА ГО СПЕЧЕЛЯ ? ИСКАМ ДА МУ ДО КАЖА КОЛКО МН ГО ОБИЧАМ !? И ЧЕ ТОЙ Е 1 ОТ НАЙ-ВАЖНИТЕ ХОРА ЗА МЕН идеи... :-o


Момиче ти наистина не си добре, бе.Чудела се как да го спечели,Господи.Той леко казано те исползва и ти се е качил на главата.ОСЪЗНАИ СЕ!!!Той те няма за нищо а ти му лазиш в краката, унижава те.Тавока същество не можеш да спечелиш!Разбери че освен да се съсипваш друго не правиш, ако продължаваш така ще свършиш в някоя лудница и за какво за един БУКЛУК !

Krasencety
03-05-2009, 10:35
Виж аз също съм влюбена да не кажа загубена, но имай поне малко себеуважение или де да знам как да го кажа... Не позволявай да прави с теб каквото си иска. :shock: Просто е глупаво! :o СТЕГНИ СЕ! МОЛЯ ТЕ! Не ме карай да повярвам, че си по-зле от мен... Добре де как може да му даваш пари и да правиш каквото ти каже само за едната прегръдка??? :shock: :shock: :shock: Ще ти кажа нещо което на мен лично много ми помогна! Просто си набий в главата, че МОЖЕШ БЕЗ НЕГО! ПОВЯРВАЙ МИ МОЖЕШ БЕЗ КОГОТО И ДА БИЛО! АКО НЕ МОЖЕШЕ БЕЗ НЕГО КАК СИ ЖИВЯЛА ПРЕДИ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕТЕ???? Просто си повтаряй всеки ден АЗ МОГА ДА ЖИВЕЯ БЕЗ НЕГО! Най-добре спри всякакъв контакт с него за известно време докато се стегнеш.Блокирай го в скайпа и изобщо не му се обаждай и не го търси! Подминавай го с вдигната високо глава и моля ти се спри да се самосъжаляваш! Повярвай ми ще оцелееш и без него само повярваи, че можеш, а в това съм обедена! ;) И не го мисли... занимавай се с нещо ... хоби,спорт.. нещо, което ти е приятно и ти отвлича вниманието.Повярвай ще се почувстваш много по-добре само след около седмица! Стана страшно дълго, но се надявам,че съм помогнала поне малко... Айде успех и горе главата!!! Можеш! :-) :-)
Аз мога може би да живея без него ,но май не искам .Лятото живях 3 месеца далеч от града в който живеем липсваше ми малко и бях щастива и без него аз мога без него но когато сме 2 и се вижда ме по 7 4аса просто ми е мн трудно да го подминавам да не му говоря или да не му помогна с нещо....

Не казвам,че е лесно... НЕ Е! И аз съм в един клас с момчето, в което съм влюбена,но съм успявала да не му говоря и да го игнорирам въобще...Все едно не съществува! Не го чуваш,не го виждаш,не се обръщаш, когато те вика...Аз издържах цяла седмица въпреки,че той не ме остави на мира, защото виждаше, че не му обръщам внимание... Какво ли не прави... :D Е друг е въпроса, ако не искаш...И все пак дори и да решиш да останеш с чувствата си недей да му позволяваш да се държи така... Просто приеми, че няма да сте заедно и всичко ще е много по-лесно..Знам, че те боли,но такъв е живота... :( Неможе да си с всеки...Не му падай в краката! Горе главата той не е единствен! 8) Някой ден ще срещнеш друг и ще го забравиш... Но до тогава не му позволявай да те използва! Ставаш за смях. Не искам да те обиждам..Знам го от личен опит... Доста подигравки съм отнесла заради това..

pashka
03-05-2009, 15:01
ti ne beshe li momicheto vliubeno v 25 godishen prestupnik. imam niakvi begli takiva spomeni :?

roadrunner
03-05-2009, 15:17
Темата все едно е написана от първолак :-o Нищо не разбирам с тия съкрашения- вс. пр. незнам си какво :neutral:
Иначе за теб.. Нямаш си на представа колко смешно и жалко изглеждаш от страни..Само да можеше да се погледнеш от някъде сигурно щеше да си кажеш: "Абе това аз ли съм?Какво правя ?"Стегни се малко!Ти си млад човек..Сега ти е времето за любов,за авантюри,а не да страдаш за някакви глупаци,които не оценяват това, което правиш за тях..Сериозно седни и се замисли над това,което вършиш и струва ли си ?Замисли се дали той би направил това за теб..Недей да седиш по форумите..Ние тук няма как да ти помогнем,ако ти самата не можеш да се стегнеш..Каквото и да напишем и да кажем, ако ти нямаш волята да го забравиш,всичко ще е безсмислено

happy end
03-05-2009, 16:39
ti ne beshe li momicheto vliubeno v 25 godishen prestupnik. imam niakvi begli takiva spomeni :?
хаха същата :-D
аз все с лоши се забърквам ходих с 25 год. ама още си обичах и тоя...

happy end
03-05-2009, 16:49
Хора да ви кажа последните новини
Днес той тръгна с няква познавал я от 2 дена луд бил вече по нея, пак ме излъга не дойде на даскало ,а имах ме уговорка да ми даде нещо..
Ядосах му се И ГО БЛОКНАХ нервите вече не ми издаржаха ,казах ме мн лоши неща който не мислехме и 2-та .Боли малко че се от казах от човека който обичам повеч от себе си и който ме познава по-добре и от мен самата ,но може би така е по-добре за мен. Ще го подминавам ,няма да му говоря ще ми е трудно но в тоя живот няма лесни неща няма да му простя до като не ме помоли за прошка...ще му по трябвам някой ден ама май няма да ме има.... :-D
БЛОКНАХ ГО И СЪМ ВЕСЕЛА ЗА МОМЕНТА НЕ СЪМ СЕ ДЕПРЕСИРАЛА ЩЕ СИ ГЛЕДАМ ЖИВОТА....

vesSynkaa
03-05-2009, 17:03
Тфа ,което си направила е наистина добре ! =]
И да те търси ,тегли му чертата и точка ..
Достатъчно си страдала заради него,стига толкова!

Krasencety
03-05-2009, 18:11
Хора да ви кажа последните новини
Днес той тръгна с няква познавал я от 2 дена луд бил вече по нея, пак ме излъга не дойде на даскало ,а имах ме уговорка да ми даде нещо..
Ядосах му се И ГО БЛОКНАХ нервите вече не ми издаржаха ,казах ме мн лоши неща който не мислехме и 2-та .Боли малко че се от казах от човека който обичам повеч от себе си и който ме познава по-добре и от мен самата ,но може би така е по-добре за мен. Ще го подминавам ,няма да му говоря ще ми е трудно но в тоя живот няма лесни неща няма да му простя до като не ме помоли за прошка...ще му по трябвам някой ден ама май няма да ме има.... :-D
БЛОКНАХ ГО И СЪМ ВЕСЕЛА ЗА МОМЕНТА НЕ СЪМ СЕ ДЕПРЕСИРАЛА ЩЕ СИ ГЛЕДАМ ЖИВОТА....

Браво! Видя ли,че можеш! Само така! Продължавай напред и да не ти пука! :-) :grin: :) 8)

VampireGirl666
03-06-2009, 11:51
Спри да му тичаш след г**а,защото на него му харесва,а ти оставаш наранена.Остави го да осъзнае какво губи и да почне ТОЙ да тича след тебе.Успех и браво,че си го блокирала.Само така :)

neznaesh
03-06-2009, 13:20
НО ОТ НЕГО НЕ МОГА ДА СЕ ОТКАЖА А НЗ КАК ДА ГО СПЕЧЕЛЯ ? ИСКАМ ДА МУ ДО КАЖА КОЛКО МН ГО ОБИЧАМ !? И ЧЕ ТОЙ Е 1 ОТ НАЙ-ВАЖНИТЕ ХОРА ЗА МЕН идеи... :-o

Здравей!
Аз няма да те третирам като луда, тъпа или каквото и да е подобно. Ще ти кажа, че си изключително силен човек! Но нещата, които позволяваш на това момче да прави с теб, са недопустими. Не си мисли, че съм поредната, която ти говори с клишета - не! - абсолютно съм наясно какво при казвам, защото съм преживяла подобна история, но с далеч по-сериозни последствия. Не се съмнявам, че изпитваш силни чувства към него и понятието "обичам го до болка" ми е пределно познато.
Знаеш ли, след като си задаваш въпроси, това означава, че ти вече имаш отговора в себе си. Знаеш, че това не е редно, още повече, че ТИ самата се измъчваш. За съжаление си научила момчето, че може да прави каквото си поиска с теб. А дори и най-добросъвестният ще се полакоми да се възползва от такъв индивид в обкръжението си. След като твоето момче допуска и - още по-лошо - съзнателно те подлага на страдания, то той никога няма да бъде честен и почтен с теб. Не очаквай да намериш начин да го спечелиш! Не очаквай нищо добро от подобен манипулатор. Да изполваш слабостта на другия (в твоя случай любовта ти), за да извлечеш облаги - това е жестоко, грозно и низко! Никога няма да промениш представата, която той има за теб - просто играчка.
Зная колко те боли и нямам за цел да те наранявам още повече с думите си, но е време да си отвориш очите! Ти си млада и абсолютно целият живот е пред теб. Прояви воля, прояви самоуважение, защото ти си се превърнала в парцал в неговите ръце. Ужасно трудно е да се откъснеш, веднъж тръгнала към дъното. Болката и страданието са силен наркотик, много по-силен и съблазнителен от трева, хероин, кокаин.. Позната ми е сладостта от това да се жертваш за любимия, но това НЕ е любов - Love doesn't make people cry!!!
Идва един момент, в който трябва да кажеш "СТИГА!". Ако искаш да се спасиш от този Ад, стъпи си възможно най-бързо на краката. Не отлагай за утре, защото утре ще бъдеш още по-надолу. Ще ти бъде трудно, ще плачеш още много нощи, но лека по лека ще се убедиш, че си направила правилното решение да се откъснеш. Боли да кажеш НЕ, но ти си силна и можеш да преодолееш тази болка. Можеш да постигнеш всичко, което се отнася до твоето собствено аз. Само го поискай! Връзка с него няма да постигнеш - тангото се играе от двама, а при теб вторият човек липсва!
Искрено ти пожелавам силна воля, за да можеш да се измъкнеш от този Ад!
Ако исмаш нужда да поговориш с човек, преживял същото, че и по-лошо - аз съм насреща!

Krasencety
03-06-2009, 14:25
НО ОТ НЕГО НЕ МОГА ДА СЕ ОТКАЖА А НЗ КАК ДА ГО СПЕЧЕЛЯ ? ИСКАМ ДА МУ ДО КАЖА КОЛКО МН ГО ОБИЧАМ !? И ЧЕ ТОЙ Е 1 ОТ НАЙ-ВАЖНИТЕ ХОРА ЗА МЕН идеи... :-o

Здравей!
Аз няма да те третирам като луда, тъпа или каквото и да е подобно. Ще ти кажа, че си изключително силен човек! Но нещата, които позволяваш на това момче да прави с теб, са недопустими. Не си мисли, че съм поредната, която ти говори с клишета - не! - абсолютно съм наясно какво при казвам, защото съм преживяла подобна история, но с далеч по-сериозни последствия. Не се съмнявам, че изпитваш силни чувства към него и понятието "обичам го до болка" ми е пределно познато.
Знаеш ли, след като си задаваш въпроси, това означава, че ти вече имаш отговора в себе си. Знаеш, че това не е редно, още повече, че ТИ самата се измъчваш. За съжаление си научила момчето, че може да прави каквото си поиска с теб. А дори и най-добросъвестният ще се полакоми да се възползва от такъв индивид в обкръжението си. След като твоето момче допуска и - още по-лошо - съзнателно те подлага на страдания, то той никога няма да бъде честен и почтен с теб. Не очаквай да намериш начин да го спечелиш! Не очаквай нищо добро от подобен манипулатор. Да изполваш слабостта на другия (в твоя случай любовта ти), за да извлечеш облаги - това е жестоко, грозно и низко! Никога няма да промениш представата, която той има за теб - просто играчка.
Зная колко те боли и нямам за цел да те наранявам още повече с думите си, но е време да си отвориш очите! Ти си млада и абсолютно целият живот е пред теб. Прояви воля, прояви самоуважение, защото ти си се превърнала в парцал в неговите ръце. Ужасно трудно е да се откъснеш, веднъж тръгнала към дъното. Болката и страданието са силен наркотик, много по-силен и съблазнителен от трева, хероин, кокаин.. Позната ми е сладостта от това да се жертваш за любимия, но това НЕ е любов - Love doesn't make people cry!!!
Идва един момент, в който трябва да кажеш "СТИГА!". Ако искаш да се спасиш от този Ад, стъпи си възможно най-бързо на краката. Не отлагай за утре, защото утре ще бъдеш още по-надолу. Ще ти бъде трудно, ще плачеш още много нощи, но лека по лека ще се убедиш, че си направила правилното решение да се откъснеш. Боли да кажеш НЕ, но ти си силна и можеш да преодолееш тази болка. Можеш да постигнеш всичко, което се отнася до твоето собствено аз. Само го поискай! Връзка с него няма да постигнеш - тангото се играе от двама, а при теб вторият човек липсва!
Искрено ти пожелавам силна воля, за да можеш да се измъкнеш от този Ад!
Ако исмаш нужда да поговориш с човек, преживял същото, че и по-лошо - аз съм насреща!


neznaesh,поклон! Много съм съгласна с теб! Преживявам подобно нещо и честно казано с поста си помогна и на мен за което благодаря! :-)

happy end
03-06-2009, 18:28
НО ОТ НЕГО НЕ МОГА ДА СЕ ОТКАЖА А НЗ КАК ДА ГО СПЕЧЕЛЯ ? ИСКАМ ДА МУ ДО КАЖА КОЛКО МН ГО ОБИЧАМ !? И ЧЕ ТОЙ Е 1 ОТ НАЙ-ВАЖНИТЕ ХОРА ЗА МЕН идеи... :-o

Здравей!
Аз няма да те третирам като луда, тъпа или каквото и да е подобно. Ще ти кажа, че си изключително силен човек! Но нещата, които позволяваш на това момче да прави с теб, са недопустими. Не си мисли, че съм поредната, която ти говори с клишета - не! - абсолютно съм наясно какво при казвам, защото съм преживяла подобна история, но с далеч по-сериозни последствия. Не се съмнявам, че изпитваш силни чувства към него и понятието "обичам го до болка" ми е пределно познато.
Знаеш ли, след като си задаваш въпроси, това означава, че ти вече имаш отговора в себе си. Знаеш, че това не е редно, още повече, че ТИ самата се измъчваш. За съжаление си научила момчето, че може да прави каквото си поиска с теб. А дори и най-добросъвестният ще се полакоми да се възползва от такъв индивид в обкръжението си. След като твоето момче допуска и - още по-лошо - съзнателно те подлага на страдания, то той никога няма да бъде честен и почтен с теб. Не очаквай да намериш начин да го спечелиш! Не очаквай нищо добро от подобен манипулатор. Да изполваш слабостта на другия (в твоя случай любовта ти), за да извлечеш облаги - това е жестоко, грозно и низко! Никога няма да промениш представата, която той има за теб - просто играчка.
Зная колко те боли и нямам за цел да те наранявам още повече с думите си, но е време да си отвориш очите! Ти си млада и абсолютно целият живот е пред теб. Прояви воля, прояви самоуважение, защото ти си се превърнала в парцал в неговите ръце. Ужасно трудно е да се откъснеш, веднъж тръгнала към дъното. Болката и страданието са силен наркотик, много по-силен и съблазнителен от трева, хероин, кокаин.. Позната ми е сладостта от това да се жертваш за любимия, но това НЕ е любов - Love doesn't make people cry!!!
Идва един момент, в който трябва да кажеш "СТИГА!". Ако искаш да се спасиш от този Ад, стъпи си възможно най-бързо на краката. Не отлагай за утре, защото утре ще бъдеш още по-надолу. Ще ти бъде трудно, ще плачеш още много нощи, но лека по лека ще се убедиш, че си направила правилното решение да се откъснеш. Боли да кажеш НЕ, но ти си силна и можеш да преодолееш тази болка. Можеш да постигнеш всичко, което се отнася до твоето собствено аз. Само го поискай! Връзка с него няма да постигнеш - тангото се играе от двама, а при теб вторият човек липсва!
Искрено ти пожелавам силна воля, за да можеш да се измъкнеш от този Ад!
Ако исмаш нужда да поговориш с човек, преживял същото, че и по-лошо - аз съм насреща!
Ей ДУМИТЕ ТИ МН МЕ РАЗЧУСТВАХА КЪМ КРАЯ БЯХ НА ПЪТ ДА СЕ РАЗПЛАЧА...... МН ИСТИНА ИМА В ДУМИТЕ ТИ И НЕ САМО В ТВОЙТЕ А НА ВСИЧКИ ТУК И НА ПРИЯТЕЛИТЕ МИ
АЗ ИМАМ СИЛНА ВОЛЯ И СЪМ СИГОРНА В СЕБЕ СИ ЧЕ ЩЕ МОГА ДА ГО ПРЕОДОЛЕЯ ГЛЕДАМ САМО НАПРЕД И ПОВЕЧЕ НЕ НА ЗАД МНОГО ГОЛЯМО НЕЩО ТРЯБВА ДА СТАНЕ ЗАДА СЕ ВЪРНА ПРИ НЕГО.....
ИСКАМ ДА СИ ПИША С ТЕБ ПРАТИ МИ НА ЛИЧНО СКАЙПА ТИ ;)

happy end
03-10-2009, 18:40
Хора в понеделник мом4ето ,същото това момче ,което 1 год. не искаше да ме гушне и ми беше забранил да го правя ме гушна в понеделник и сега ко да правя в неделя казах край в момента съм мн объркана.... :-o ае сега кажете кво да правя според вас ?

vesSynkaa
03-10-2009, 18:46
Нали ти казахме вече?
Достатъчно те е унижил :? :o
Ако бях аз НИКОГА , ама HИКОГА нямаше
да му проговоря! / и все пак тфа си ти , не аз ,така че си решавай /

Seducti0n
03-10-2009, 18:59
Нещата, които правиш са безумни и показват, че нямаш дори капчица самоуважение и достойнство.
Знам какво е да не можеш да забравиш някого и да правиш опити да си близо до него, но това твоето е ненормално
Компромисите трябва да се правят в името на нещо стойностно, иначе съсипваш и тормозиш единствено и само самата себе си.
Момчето е пълен боклук...
Да ти иска пари за прегръдка и да те унижава по какви ли не начини...
Тъпо е, гадно е, гнусно е, просто отвратително.
Кажи ми, дай ми поне една смислена причина поради, която да го обичаш до такава степен, че да забравиш изцяло за себе си, да се подлагаш на какви ли не лишения за да му угодиш на тъпите прищевки.
Ядосах се, знаеш ли, ядосах се за дето има такива изроди.
Тегли му една хубава майна и си гледай живота.
Малка си, прекалено добра и глупаво наивна.
Вземи се в ръце и преосмисли живота си, ако поне малко ти пука за теб самата!
Майната му на този глупак...!

valdesbg
03-12-2009, 04:53
Хора в понеделник мом4ето ,същото това момче ,което 1 год. не искаше да ме гушне и ми беше забранил да го правя ме гушна в понеделник и сега ко да правя в неделя казах край в момента съм мн объркана.... :-o ае сега кажете кво да правя според вас ?

Щом си казала край - значи е край. Просто и ясно :)