PDA

View Full Version : 4-томартенска тема



Pupcho
03-02-2009, 17:17
Местоположение: Даскало
Ситуация: отивам при харесваната от мене кака, хващам я за ръчичката и кадето има по-малко мартеници, там и закачам една гривничка (от онея металните .. сега нали тея са модерни)
Проблем: Не съм сигурен че на 4-ти се подаряват мартеници
Въпрос: Дайте предложение каква ще е реакцията на какичката ?

П.С. Възрастта ми варира от 12-16 години .. според ситуациите .. :) :)

Axe_vs_Sword
03-02-2009, 17:23
"Благодяря ти :)" и почва разговор между вас :-|

fc
03-02-2009, 17:27
Луд ли си?

flix
03-02-2009, 17:38
Не виждам нищо лудо :> Давай,братле,всичко ще е наред :>

miloto_girl_4e
03-02-2009, 17:57
Разбира се, че се подаряват и на 4ти мартенички, особено сега, когато 2ри и 3ти са неучебни и неработни дни :) :)
Няма от какво да се притесняваш, това добър повод да пофлиртуваш и да видиш дали прехвърчат искри между вас :)

angelcheeee_93
03-02-2009, 18:12
аз вече дори имам :grin:

valdesbg
03-02-2009, 20:31
Принципно супер идея. Само си уточни на колко ще си тогава, за да знам какви съвети да дам. Реакцията би трябвало да бъде:"мерси" "Благодаря" "Дай да ти вържа и на теб". Зависи де. Ако си пич ще е едно, ако си охлюв ще е друго.

Pupcho
03-02-2009, 20:40
мм .. имам чувството че конкретната ситуация трябва да съм доста пич (алфа, ако мога така да се изразя :D) така че поведение "охлюв" отпада :)

П.С Дай съвет като за 16 годишен :) (или като за по-голям, няма да се сърдя.. повече зрял опит не е излишен :) )

valdesbg
03-02-2009, 21:20
мм .. имам чувството че конкретната ситуация трябва да съм доста пич (алфа, ако мога така да се изразя :D) така че поведение "охлюв" отпада :)

П.С Дай съвет като за 16 годишен :) (или като за по-голям, няма да се сърдя.. повече зрял опит не е излишен :) )

Трябва, не значи "ще бъда" затова исках да уточниш. Ако искаш да се покажеш зрял разговора може да протече горе долу по следния начин:

-Здрасти, Катя!-с весел, неангажиращ и бодър глас. - Честита баба марта, да си здрава и усмихната, а всичко друго ида като бонус. На коя ръка имаш по малко мартенички?
-На дясната.
-Добре, нека ти вържа една мартеничка. Дай си дясната ръка.
Тя дава, ти докато връзваш:
-Ммм тази с мечето изглежда много симпатична. От кого ти е?
-Ами от мама, днес сутринта ми я подари. Благодаря ти за прекрасната мартеничка, виж иамм една и за теб. Дай ръка.
Даваш, връзва те. След това:
-Еее супер, знаеш ли много се радвам че ти хареса мартеничката, виж каква усмивка извади. Досущ като на бъгс бъни от филмчето.
*смях в залата*

И от тук нататък си ти - теми колкото искаш, девойката е заинтересувана ще те слуша с интерес. Не се впускай във философски размишления, нещо забавно, бъзикай я(с мярка) лафете си там за кой каква музика слуша, какво правите когато имате свободно време, защо филията пада винаги с намазаната страна...блаблабла :)

Успех!

hooliganka89
03-02-2009, 21:26
И на 4 може да се закачат мартеници,няма проблем.Като ситуацията се развива в училище,а сега са почивни дни и няма къде другаде да я видиш е съвсем нормално да й закачиш мартеница.

Pupcho
03-02-2009, 21:32
искрено благодаря ! :)

valdesbg
03-02-2009, 21:35
После да почерпиш 8)

За мен Туборг :P

AFT
03-02-2009, 22:32
Абе, Валдес, аз ли полудявам или никой 16годишен не говори така,както ти си го написал в малкия си сценарий? :-o Ениуей, идеята е ясна. ;д

Cellmate
03-02-2009, 22:49
Ходи изправен и внимавай да не се изсмееш с "хаха" ! Притеснявам се. Все пак тоя скайп промива мозъци.

П.П. Пише се местополОжение ! Извинявай не се сдържах.

\m/

valdesbg
03-03-2009, 07:00
Абе, Валдес, аз ли полудявам или никой 16годишен не говори така,както ти си го написал в малкия си сценарий? :-o Ениуей, идеята е ясна. ;д
Не знам дали полудяваш или не. Приемното ми време е 9:00-16:30. Малките се лутат като телета в обор, ако не им покажеш вратата ще се лутат вечно и ще пускат тъпи теми. Няма да се обяснявам, само ще кажа че това е примерен сценарий, автора ако иска може и за Баба Яга и 7-те джуджета да плямпа - ефекта ще е същия. Важното е как говориш, и какво показваш, другото е пълнеж.

AFT
03-03-2009, 10:57
Абе, Валдес, аз ли полудявам или никой 16годишен не говори така,както ти си го написал в малкия си сценарий? :-o Ениуей, идеята е ясна. ;д
Не знам дали полудяваш или не. Приемното ми време е 9:00-16:30. Малките се лутат като телета в обор, ако не им покажеш вратата ще се лутат вечно и ще пускат тъпи теми. Няма да се обяснявам, само ще кажа че това е примерен сценарий, автора ако иска може и за Баба Яга и 7-те джуджета да плямпа - ефекта ще е същия. Важното е как говориш, и какво показваш, другото е пълнеж.

Даа, знам, знам. Просто отбелязах, че никой не говори така, пък повечето момичета биха се обидили, ако им кажат, че се хилят като Бъгс Бъни. о_O

evelinka1122
03-03-2009, 10:57
е голям прас, че е 4... по-добре късно отколкото никога нали...
сигурна съм, че тя ще ти благодаря :) успех
пиши после какво е станало :-P