PDA

View Full Version : съвет



hitriq
03-02-2009, 17:58
Искам съвет, а ето и проблема ми:Момичето в което съм влюбен и което изпитваше чувсва към се одръпна малко, тъй като направих няколко глупости от моя страна.Но се поправих и тя ми прости.Но нещо се одръпна(поне така аз усещам).Какво ще ме посъветвате, тъй като съм готов на всичко да не я загубя, тъй като смятам че най накрая открих точния човек

angelcheeee_93
03-02-2009, 18:09
говори с нея бе! уста нямаш ли?
питай я какво я тревожи щом чувстваш,че нещо не е наред.
То е толкова просто,че няма нужда от съвети.

beiho
03-02-2009, 18:15
Питай я ти, ние как можем да ти помогнем, но явно тя не ти се доверява толкова и гледай да й се докажеш поне!

hitriq
03-02-2009, 18:36
говорих с нея макар за малко, вчера исках прошка от нея и тя ми я даде, но не съм сигурен дали да бъда настоятелен и да се боря за нея, мислейки че су изтървах шанса

pam1
03-02-2009, 18:39
изпитваш чуство за вина реванширай и се някак :)

angelcheeee_93
03-02-2009, 18:40
говорих с нея макар за малко, вчера исках прошка от нея и тя ми я даде, но не съм сигурен дали да бъда настоятелен и да се боря за нея, мислейки че су изтървах шанса

след тази прошка от нейна страна,естествено че ще се дърпа.
Точно сега не трябва да се отказваш,не стига че ти е простила,а ти вземи ,че се откажи :x .Ако я обичаш,бори се за нея и не се отказвай,като някой страхливец! Твой ред е да я търсиш,да я обградиш с внимание и да и докажеш любовта си!УСпех!

hitriq
03-02-2009, 18:46
говорих с нея макар за малко, вчера исках прошка от нея и тя ми я даде, но не съм сигурен дали да бъда настоятелен и да се боря за нея, мислейки че су изтървах шанса

след тази прошка от нейна страна,естествено че ще се дърпа.
Точно сега не трябва да се отказваш,не стига че ти е простила,а ти вземи ,че се откажи :x .Ако я обичаш,бори се за нея и не се отказвай,като някой страхливец! Твой ред е да я търсиш,да я обградиш с внимание и да и докажеш любовта си!УСпех!
Ще те послушам ще се боря за нея до края, тъй като съм сигурен че няма да срещна др. човек като нея, ще я търся друкато ми каже да я оставя.

angelcheeee_93
03-02-2009, 18:48
ами и без това нищо не губиш.Пък и добрите хора ся рядкост в днешно време.Пробвай си късмета,пък ако не стане -продължаваш.
Но дай и всичко от себе си ,защото точно сега мисля че тя има нужда.

Presley
03-02-2009, 18:53
Щом мислиш,че е правилният човек вероятно можеш да контактуваш с нея,нали?Говори с нея по въпроса.С мълчане не се оправят нещата.

linkinpark6666
03-02-2009, 20:03
действай :)

Slawi92
03-02-2009, 20:11
sled kato ti e prostila i pokaji che q obichash i che ne e sburkala sled kato ti e prostila davai ne se otkazvai az bqx taka prosto mi i sled tova i dokazax che q obicham i che e sichko za mene i sega sichko e perfe :)

valdesbg
03-02-2009, 20:39
Ако не ходите официално, това не е проблем изобщо. това че си вършил идиотщини си е лично твоя работа. Никой не иска лигльовци около себе си.

Стягай се, стискай зъби и се дръж като мъж. Иначе ще те пратят на пътешествие :)