PDA

View Full Version : Споделен житейски опит



Canis_Dirus
03-02-2009, 19:44
Така. В тази темичка можете да пускате поучителни житейски истории.

Аз ще дам пример с две - от истинския живот. Любопитни за аудиторията - с намесено прелюбодеяние и употребяване на интересни сексуални практики (различни от мисионерската поза).

Молим:

а такааааааааа.
Значи, благодарение на няколко добри души от форума и малко късмет успях да се добера до едни келтски ритми, които трябваше да осигурят на малкият ми палавник няколко часа анален, орален и вагинален комфорт.
Та всичко точно. Зареждам флашката с протяжните вопли на пияни ирландски песове, две кутии презервативи, бонбонки и кухол и отивам да взимам каката.
А тя братлета - сълзица. Честно. СТРААААААХОТНА. Била е фотомоделче на времето и се поддържа. Христова възраст, обаче, една червена рокля и грам излишество по нея. Където трябва Господ наддал, обаче иначе (абе супер).
И айде към Симеоново. Има там един хотел (малко бордейче) за което съм си изкарал ВИП карта. Седнахме в Романс да пием по едно. Седим, гледаме се в очите, а под нас светлините на София. Абе страшна романтика. На акъла си викам. Е това е братле. Случи най-сетне на гадже. Оттам бегом в Бордея и като се почнахме целувки, масажи, кеф. А СВИРКИ бооооооооожкеееееееее. Оказа се, че каката не е професор, АКАДЕМИК, ДОКТОР ХОНОИС КАУЗА направо. Абе то не става въпрос само за опит. ТАЛАНТ. ВЕЛИКО.
И кат се усетих че от човек се превръщам само в XУЙ, а както е известно xуй рамо няма и като се почнахме.
Ейййййййй невероятно. То не се описва с думи. Полудях направо.
Изобщо не сме чули кога е влязал мъжа и. По едно време усещам, как някой ме гледа и виждам над мен една канара с един мрачен поглед. И се почна.
Някъв негов приятел ни видял в Романс и да вземе да му звънне и стана каквато стана. Каката на колата. Оттогава не съм я виждал.
Човека си ме наби. Би ме бавно и методично, щото хем да ме боли, хем да нямам синки да го съдя. После седнахме в кафето (някои седнаха, други не съвсем) и човека си ми го каза в прав текст.
"Аз мойта не я еба, но в крайна сметка трябва да има принципи. За къв ........ ви беше да ходите по заведенията да ви гледат хората"
Най-кошмарното е, че независимо от боя пак искам да я прасна тая кака.
Та това е. Биха ме за една шепа опикана вълна и 15 см. мазно черво.




******************

Такааааааа. Поради нестихващите спекулации по темата ще направя едно кратко експозе. Значи, като един нормален мъж, реших да закрия сезона с една повяхваща кака. Та кесим в работата, дежурство. Няма никой в цялата шибана фирма, освен мен и пенсионираната барета охраняваща входа. Звънкам на кака (една колежка демек) и й редя едни откровения в стил. Сам съм. Тъпо ми е. Ела да ми праиш компания. Много съм изнервен. И има няма 1/2 час кака пристига. Къпана, фъснала си нещо да не мирише на пръст от нея и с черно бельо, което умело демонстрира кат са разчепати на стола срещу менееее. И почвам начи аз една лека офанзива в смисъл. Млади сме!!! Много сме!!! Аз само такова, с жена ми, ама на твоя зрял чар не мога да устоя (дееба и вмирисания дъртуфел) и т.н. Минавам в директно настъпление - облизвам си веждите с език, издавам приглушени стонове, като разгонен хипопотам от долното поречие на река Нгубаце, ляв приток на Нил и т.н. Каката почва да се чувства "фаталната прелъстителка" и почти ме изнасили. Програма - в началото амен-амен стандартна. Малко петинг, бърза бибитка и един загряващ тек. Каката. Цици, като главата на третокласник със хидроцефалия. Путкaтa, като шапчицата на последния. Разжльопала се, тече от нея като от на кьорав кон по медиалният ръб. И тъй набързичко финито на рунд 1.Айде кака сега, изкуствено дишане да напраиш на Малкия, ку искаш поправителен. Иска поправителен. Прави изкуствено дишане. Доктурчето надига глава.
И тогиз едно дяволче ми пошепва в ушлето - яяяяяя бате виж ко ше стане ку я изплющиш в тоблеронената манифактура.
И аз щото нали се вслушвам в гласове и както си боцкам у дупката за деца, леко го плъзвам и топим чушлето у дупката за кеф. Каката изръмжа кат саранска мечка и май една сълза се спусна леко по повяхналото й, гримирано лице.
Аз са оправдавам. Изломотих нещо в стил: "Ми извинявай, сбърках, страст, нал разбираш." Тогава прозвуча първата култова реплика на кака:"Хубаво ми е, ама май ша са насера"Така да се каже, малко се демотивирах от това изказване. Както го вадя и от тоблеронената фабрика блъвна кафява диария с ууууууужасен аромат на втасало кисело зеле, леко шампанизирана и с достойно за уважение налягане. Добре, че бях се изтеглил странично. Фронталното отстъпление, щеше да доведе до директно попадение върху мен.Тук беше и втората култова реплика "Аз май се насрах. Ще ми помогнеш ли да почистим." Ами не помогнах егати. Не съм гнуслив, но всяко нещо си има граници.
Измих си патката на чешмата и отидох да си върша работата. Каката, като изрина си замина да меси баница (с тия ръце) на децата си.

Както виждате нищо особено. Просто една обикновена история на един обикновен човек, която в този форум се превърна в ебaх го и у събитието.


**********************


Вие сте на ход.

MaLty
03-02-2009, 19:57
Човек нищо не разбрах от тфа дет си написал ама се хиля като дебил :razz:

ForgotN
03-02-2009, 19:59
Човек нищо не разбрах от тфа дет си написал ама се хиля като дебил :razz:тцтцтц а човека един час е изгубил да го пише :lol: :lol: :lol:

MaLty
03-02-2009, 20:01
Човек нищо не разбрах от тфа дет си написал ама се хиля като дебил :razz:тцтцтц а човека един час е изгубил да го пише :lol: :lol: :lol:

е нищо де..нали се хиля 8-)

woshata
03-02-2009, 20:05
:razz: :razz: :razz:
оправи ми иначе отвратителното настроение :lol: :lol:

ScionOfStorm
03-02-2009, 20:05
Имаше ли семки и прочие качествени мат'рялчета у тоблероно, бе :Д

ForgotN
03-02-2009, 20:07
Човек нищо не разбрах от тфа дет си написал ама се хиля като дебил :razz:тцтцтц а човека един час е изгубил да го пише :lol: :lol: :lol:

е нищо де..нали се хиля 8-)е още ли 8-) :?: :?:

Canis_Dirus
03-02-2009, 20:08
Имаше ли семки и прочие качествени мат'рялчета у тоблероно, бе :Д

Само люспа от домат и изрезка от вестник Работническо Дело.

MaLty
03-02-2009, 20:08
Човек нищо не разбрах от тфа дет си написал ама се хиля като дебил :razz:тцтцтц а човека един час е изгубил да го пише :lol: :lol: :lol:

е нищо де..нали се хиля 8-)е още ли 8-) :?: :?:

да :D

ScionOfStorm
03-02-2009, 20:11
Имаше ли семки и прочие качествени мат'рялчета у тоблероно, бе :Д

Само люспа от домат и изрезка от вестник Работническо Дело.

Еее, бива ли, аз си мислех, че си по по-хардкор нещата!

Барем некое печено чушле ;)

Pedigree
03-02-2009, 20:13
Смуча си аз близалката, викам да видя темата.
Отварям, запрятам ръкави, иии.. ае ше четем.
Добре почна, добре, добре..
ама настана онзи гаден гнусен момент, врътнах си лигите от близалката, и ми приседна една такова много гадно. Ъхх.

Все тая.
Хубава история. :Д

Jumbie483
03-03-2009, 09:56
трогателно...
от къде го вадиш тоя талант ?