PDA

View Full Version : страх...



bloodyF
03-02-2009, 18:46
не знам дали темата ми е точно за тук ...но все пак.От няколко дни постоянно се стряскам от всякакви неща. :shock: И то си е сериозно стресиране със сърцебиене и всичко,...някои ако има идеи от какво е и как да си помогна да сподели :-)


п.с. момиче на 14 :] ако има значение де...

Presley
03-02-2009, 19:06
И от какво се стряскаш?
Май си се филмирала доста.

Lady_AMG
03-02-2009, 20:31
Ох, дано не е това, което се случи на мен. Миналата година по това време някъде се разделихме с приятеля ми и мисля, че от там изпаднах в някакъв вид депредия, която се изразяваше в постоянно безпокойство, постоянно се стрясках от някакви незначителни неща, не можех да спя нощем, будех се от най-малкия шум, дори ми се причуваше. Беше някаква върхова страхова невроза. Ходих около 1 месец да ми леят коршум безрезултатно, ходих на психолог, не помогна, мислех че ще си загубя ума. Интересно, но мина когато го пренебрегнах и спрях да се тревожа от това, просто го приех.
Мисълта ми беше, ако не искаш да минеш през това, не му мисли толкова. Това, което препоръчвам е да идеш да ти леят коршум :) Възможно е да си се стреснала насън и от това да става така :)

Axe_vs_Sword
03-02-2009, 21:33
Ако отиваш да ти леят коршум - не се изпускай да им казваш от какво си се изплашила (ако изобщо знаеш от какво или изобщо си се изплашила :>). Докато те питат, опитвайки се да разпознаят какво е изобразено на разтопения метал - отговаряш само с ДА и НЕ :>

cherrypezz
03-03-2009, 05:30
Ако пиеш много кафе,кола ... ?

Abigoria
03-03-2009, 05:43
КУУУршум! Иди

afterforever
03-03-2009, 08:24
не знам дали темата ми е точно за тук ...но все пак.От няколко дни постоянно се стряскам от всякакви неща. :shock: И то си е сериозно стресиране със сърцебиене и всичко,...някои ако има идеи от какво е и как да си помогна да сподели :-)


п.с. момиче на 14 :] ако има значение де...

Бахти сладкотооооооооооооооо, колкото и ненормално да звлучи, представяш ли си момиче, което подскача от всичко, бахти...

colymoly
03-03-2009, 10:09
е да кафе не бива да пиеш, нито кола :(

bloodyF
03-03-2009, 16:37
е да кафе не бива да пиеш, нито кола :(



нито кафе пия,нито кола

...а за леенето на куршум къде би трябвало да ида ? :oops:

Axe_vs_Sword
03-03-2009, 19:13
е да кафе не бива да пиеш, нито кола :(



нито кафе пия,нито кола

...а за леенето на куршум къде би трябвало да ида ? :oops:
Питай вашите, би трябвало да познават някого.
Aко искаш да знаеш още нещо за леенето на куршум, питай :)

colymoly
03-04-2009, 11:00
ако е на психологическа основа, може и да помогне куршума, но ако имаш други проблеми, ще ти трбябва лекар, но едва ли, предполагам, че с времето ще се оправиш :wink: