PDA

View Full Version : Болки в тестисите !



cassabian
03-02-2009, 19:44
Здравейте!На 18 години и имам един проблем за който надявам се ще можете да ми помогенте.Тук от известен период от време,да кажем 2-3 месеца усештам болка в тестисите си,но не постоянно,а само след възбудено състояние.В смисал като съм взбуден добре,но ако не свърша
започва да ме боли.Знаетли на какво се дължи и дали изобщо е здравословен проблем ?Благодаря предварително.

KadifWerewolf
03-02-2009, 19:59
Не е проблем, напълно нормално е, дори съм очуден, че не знаеш това на 18 годишна възраст..
Единственият начин да облекчиш болката е просто да се изхвърлиш 8-)
Иначе това става от превъзбуда.. приятеля ти е готов да свърши, но ако не му позволиш.. ще боли :razz:

cassabian
03-02-2009, 20:09
Еми и аз предполагах, че е така.Бях усетил, че като свърша олеква.Благодарп все пак ..

BigBrother
03-02-2009, 20:58
Да, не е никакъв здравословен проблем. След голяма възбуда се старай винаги да свършваш, иначе ще има дискомфорт.

BigBrother
03-02-2009, 21:00
Да, не е никакъв здравословен проблем. След голяма възбуда се старай винаги да свършваш, иначе ще има дискомфорт.

scyLLa
03-03-2009, 09:56
Ооо да тва е мн гадно и на мен ми се е случвало мн пъти като почнеш да се възбуждат тестисите ти почват да работят и да правят сперма и когато спреш и прекънеш сичко почват да те болят щот се запушваха някви канали нещо такова