PDA

View Full Version : Незнам какво да правя...



gLoRiToO
03-02-2009, 20:55
Значи ситуацията е следната...Много обичам приятеля си той е на 25,а аз съм на 17,напоследък правя много грешки несеъзнателно,за които после съжалявам.Той сега е в Белгия и се налага да се чуваме само по скайп,оба4е днес на обяд просто неможахме да се чуем защото бях се разбрала с приятелки да излизаме.Сега преди малко си поговорихме съвсем малко и утре му казах че на обяд ще се разбера с тях по късно да изляза ,че да можем да си погворим с него и той ми каза кога се връща от работа всичко точно и сега ми наприса че тръгва за нощна и утре МОЖЕ БИ ще се чуем или вдруги ден и нито ми прати целувка нито нищо просто ми написа''айде лека вечер,чао".Звънях му 2 пъти но ми отказва....Какво да правя вече???Обичам го повече от всичко и ми е адски гадно когато става така :( :( :cry:

cinderella_gugutka
03-02-2009, 21:09
Обичам го повече от всичко и ми е адски гадно когато става така :( :( :cry:
спокойно.не е станало нищо сериозно-когато имате възможност ще се 4уете и ще се разберете

valdesbg
03-02-2009, 21:10
Аз проблем не виждам. Ти клетва ли искаш да положи че утре ще се чуете? И на мен не ми пращаше девойката целувки прегръдки и така нататаък като си пишехме по скайп. Ама да съм ревал по форума?

Успокой се и мисли трезво.

angelcheeee_93
03-02-2009, 21:12
Според мен проблема е,че е пропуснал да ти каже че те обича.
При мен ,ако се случи се чувствам мн гадно....говори с него и го питай дали е станало нещо...споделяйте всичко по между си,така се преудоляват проблемите -с разговори,не с мълчание! :)

MoHuTo
03-02-2009, 21:13
Не се е свършил света, ако 1 път е пропуснал да ти прати целувка или да ти каже, че те обича. Не се филмирай толкова.. :?

gLoRiToO
03-02-2009, 21:34
В крайна сметка се разбрахме :grin: ...той ми се обади и ми каза,че просто се е почувствал гадно,защото не съм го попитала как е минал денят му нито съм му казала че ми липсва и че го обичам.Аз му се извиних,и той ми прости тъй като знае че го обичам ужасно.Благодаря ви за мненията все пак :-) :wink:

sparco_sl
03-02-2009, 21:36
Вие жените ЩЕ СЕ НАУЧИТЕ ДА НЕ ЛЪЖЕТЕ, И ДА СИ СПАЗВАТЕ НА ОБЕЩАНИЯТА

и аз ако бях на негово място бих направил сащото даже не бих ти казал и чао, просто нямаше да ти дигна и 1 2 дена като ревеш и после пак кажи че имаш работа ...
или се оговаряш нещо и го спазваш или ебаваш маиката на всичко

Presley
03-02-2009, 22:13
Според мен няма проблем.Сама си съэдаваш някакъв иэмислен проблем.Не се филмирай толкова.Това,че не ти е пратил целувка в Скайп не е от эначение,поне эа мен.Човекът ти е пожелал лека вечер и ти е каэал чао - нормално.По-добре не прави драми от нищо,че си вредиш.

Darkkiss
03-03-2009, 03:35
споко щом е на 25 а ти на 17 100% няма много мозък
вариант а) ще се окажеш касметлиика и ще се върне
вариант б) ще му дойде мозъка и ще те зареже

BaiToq
03-03-2009, 06:00
Значи ситуацията е следната...Много обичам приятеля си той е на 25,а аз съм на 17,напоследък правя много грешки несеъзнателно,за които после съжалявам.Той сега е в Белгия и се налага да се чуваме само по скайп,оба4е днес на обяд просто неможахме да се чуем защото бях се разбрала с приятелки да излизаме.Сега преди малко си поговорихме съвсем малко и утре му казах че на обяд ще се разбера с тях по късно да изляза ,че да можем да си погворим с него и той ми каза кога се връща от работа всичко точно и сега ми наприса че тръгва за нощна и утре МОЖЕ БИ ще се чуем или вдруги ден и нито ми прати целувка нито нищо просто ми написа''айде лека вечер,чао".Звънях му 2 пъти но ми отказва....Какво да правя вече???Обичам го повече от всичко и ми е адски гадно когато става така :( :( :cry:
Това не е показателно.
Всеки има право на лошо настроение.
Остави го да диша,а ако и
другия път е така,питай го.