PDA

View Full Version : Скайп хронология



ziko
03-02-2009, 21:50
Някой да знае къде стоят хронологиите от скайп...и вообще стоят ли някъде в компа или си имам някаква витруална памет ?:)

Moderated by slun4ice
т.1 от правилника

Jumbie483
03-02-2009, 23:03
аз до колкото знам си стоят в скайп :-D

ziko
03-03-2009, 01:16
Ако може нещо по точно...някак си ми е спешно ...и спамове не ми се четат ;) .....затова ако може ...точно и ясно да ми се каже има ли вариант да видя хронологията от скайп .....по принцип все някъде трябва да се записва...и се чудя къде точно :).
Затова моля ако ще пишете, пишете информацията който се нуждая :)

Duvessa
03-03-2009, 09:41
C:\Users\акаунта ти\AppData\Roaming\Skype\скайп име\chatsync (за виста), за xp трябва да е някъде в C:\Documents and Settings\акаунта ти\Application Data\Skype , файловете обаче са криптирани.
Ако искаш да намериш нещо от хронологията, най-добре си търси в самия скайп.

ziko
03-03-2009, 10:03
C:\Users\акаунта ти\AppData\Roaming\Skype\скайп име\chatsync (за виста), за xp трябва да е някъде в C:\Documents and Settings\акаунта ти\Application Data\Skype , файловете обаче са криптирани.
Ако искаш да намериш нещо от хронологията, най-добре си търси в самия скайп.
Там е работата че не от моя скайп искам хронологията....има ли вариант за ги разкриптирам .

Burn94
03-03-2009, 10:09
C:\Documents and Settings\[user]\Application Data\Skype\[skype user]\chatsync

Тук стоят хронологиите. Има обаче няколко проблема:
1. Папките с хронологиите към потребителите са с произволни цифри и букви и ще ти бъде много трудно да намериш правилната.
2.За да намериш папката която ти трябва, трябва да прегледаш някой файл от папката макар ,че файла е закодиран с нотпад или уърдпад се отваря и се разчита твоя и скайпа към които е писано.
3.Трябва да изключиш системата на Windows която възстановява загубени данни защото изтриеш ли папката при следващо стартиране Windows ще изпише че е имало загуба на системни файлове и за де предотврати критична грешка са били възстановени.

УСПЕХ :D :D :D

ziko
03-03-2009, 10:16
C:\Documents and Settings\[user]\Application Data\Skype\[skype user]\chatsync

Тук стоят хронологиите. Има обаче няколко проблема:
1. Папките с хронологиите към потребителите са с произволни цифри и букви и ще ти бъде много трудно да намериш правилната.
2.За да намериш папката която ти трябва, трябва да прегледаш някой файл от папката макар ,че файла е закодиран с нотпад или уърдпад се отваря и се разчита твоя и скайпа към които е писано.
3.Трябва да изключиш системата на Windows която възстановява загубени данни защото изтриеш ли папката при следващо стартиране Windows ще изпише че е имало загуба на системни файлове и за де предотврати критична грешка са били възстановени.

УСПЕХ :D :D :D
Така:
"1. Папките с хронологиите към потребителите са с произволни цифри и букви и ще ти бъде много трудно да намериш правилната."...дали ще стане с датата на папката...
Четели нещо като отворя даден чат с ноутпат ?:)

ziko
03-03-2009, 10:22
Нищо не се чете :(...сега няма как да не задам въпроса ....Как да го прочета :)

kikomiko1191110
07-23-2013, 22:32
Знам че темата е много стара но.... аз съм с xp и разчитам макар и малко по трудно :) отваряш произволна папка след това в полето доге пишеш %appdata%/skype влизаш в папката със името на скайпа който искаш Posle chatsync и сега е трудната част... но когато го отвориш примерно с word ili notepad някъде горе ще видиш името на човека и търсиш...