PDA

View Full Version : Има ли опасност за хващане на болести при..



hhhrrr
03-02-2009, 22:51
Здравеите.
1.Искам да попитам някакав урок да ми дадете как да се науча да се целувам защото не сам го правил до сега а партнюрката ми е опитна и неискам да разбере че не сам се целувал.
2.Ако я задожоляжам с уста по интимните устни има ли опасност да хжана някоя болест?

afterforever
03-02-2009, 22:55
1. Ако е опитна партньорката ти, ще разбере, че не сис е целувал, колкото и "уроци" да ти дадем.
2. Не.

Axe_vs_Sword
03-02-2009, 23:27
1. Давай де, няма да се отрече от теб
2. Знаеш ли, че се прехвърлят ~250 вида бактерии при такава целувка 8-) ама не се тревожи. СПИН не се предава, освен ако не й кървят венците и ти го прехвърли чрез кръвта :>

Abigoria
03-03-2009, 05:24
^ откога срамните устни имат венци?? :-o
Та, относно второто, има толкова много заболявания, които можеш да си лепнеш така... СПИН също

hhhrrr
03-03-2009, 07:15
1.Посъветваите ме щом ще разбере, че не съм се целувал как е по добре преди да се видим да и кажа в скаипа или като се целунем тогава да и кажа нещо?Даите ми съвет как да постапя и какво да кажа за да не изляза пълен глупак защото е страшно яка и не искам да се проваля :o
2.и сега последно може ли да си лепнещ нещо или не ?

afterforever
03-03-2009, 08:01
^ откога срамните устни имат венци?? :-o
Та, относно второто, има толкова много заболявания, които можеш да си лепнеш така... СПИН също

Ако спин се лепваше така... А мисля, че човекът имаше предвид, че ако твоите венци са "кървящи" можеш да хванеш нещо - да, така може.

1. Нищо не й казвай, просто ще видиш какво прави тя - прави го и ти. "Ама аз не съм се целувал никога" няа да е от голяма полза.

Abigoria
03-03-2009, 08:03
1.Посъветваите ме щом ще разбере, че не съм се целувал как е по добре преди да се видим да и кажа в скаипа или като се целунем тогава да и кажа нещо?Даите ми съвет как да постапя и какво да кажа за да не изляза пълен глупак защото е страшно яка и не искам да се проваля :o
2.и сега последно може ли да си лепнещ нещо или не ?
Ми, щом си си наумил да й казваш, кажи и го като дойде момента... Ама аз бих те посъветвала да не го планираш толкова, не е кой знае колко трудно, просто следвай нейните движения, не шавай много и се отпусни
За второто, естествено, че можеш!

john95
03-03-2009, 09:41
Здравеите.
1.Искам да попитам някакав урок да ми дадете как да се науча да се целувам защото не сам го правил до сега а партнюрката ми е опитна и неискам да разбере че не сам се целувал.
2.Ако я задожоляжам с уста по интимните устни има ли опасност да хжана някоя болест?
1.Пробвай да и кажеш когато тръгне да те целуне, Тогава трябва да намериш време,тя също - и с повечко тренировки :D ще се усувършенстваш
То аз съм на 13 и още не съм се научил да пускам език - точно поради това че :oops: ме е леко срам - ама кво да правиш хора сме :)
(ПП. Една приятелка сега ми предлага да ме научи ама ми се стува че ме харесва и няма да бъде - "нищо лично".

Успех на теб и не се притеснявай - и приятелката ти все някога и се е налагало да се научи от някого :)

Abigoria
03-03-2009, 13:20
^ откога срамните устни имат венци?? :-o
Та, относно второто, има толкова много заболявания, които можеш да си лепнеш така... СПИН също

Ако спин се лепваше така... А мисля, че човекът имаше предвид, че ако твоите венци са "кървящи" можеш да хванеш нещо - да, така може.

1. Нищо не й казвай, просто ще видиш какво прави тя - прави го и ти. "Ама аз не съм се целувал никога" няа да е от голяма полза.
Човека иска да я задоволява, демек френска, кви венци, кви 5 лева???

batkodoki
03-03-2009, 17:49
Здравеите.
1.Искам да попитам някакав урок да ми дадете как да се науча да се целувам защото не сам го правил до сега а партнюрката ми е опитна и неискам да разбере че не сам се целувал.
2.Ако я задожоляжам с уста по интимните устни има ли опасност да хжана някоя болест?

по 1/ остави се на инстинкта си да те води. ти си мъж, вродено ти е какво трябва да правиш.

по 2/ ДА, можеш да се заразиш на практика с всяка полово предавана болест ако момичето е носител.

thring
03-04-2009, 08:43
bate tegavo si e,i az iskam da lija,no e dokazano 4e kvoto moje ot sex tva moje i ot oralna lubov da se hvane :( taka 4e vnimavai,kato i ima6 doverie ve4e moje

hhhrrr
03-04-2009, 10:26
Мерси братчета много за съветите! :grin: Ще пища после да кажа какво е станало :) Дано да мине всичко ОК :smt058

chelsea
03-04-2009, 14:10
bate tegavo si e,i az iskam da lija,no e dokazano 4e kvoto moje ot sex tva moje i ot oralna lubov da se hvane :( taka 4e vnimavai,kato i ima6 doverie ve4e moje

то и докато духаме може ,ама...

theteacher
03-04-2009, 21:36
ХИВ не се предва чрез орален секс. Други болести като гонорея и тн. - да.

BigBrother
03-04-2009, 23:03
1. според мен по-добре й кажи, че не си се целувал - тя ако наистина е опитна и те харесва, ще те научи.

2. могат да се предадат някои болести, особено херпес, но за херпеса по-скоро е възможно, когато е в активна форма, т.е. има мехури, иначе е малко вероятно, но не невъзможно.

hhhrrr
03-06-2009, 20:49
Само едно мога Ви кажа.Хората са просто безчуствени оказа се че един познат си е правил базик през цяклото време като се е правил на момиче и ми е писал,и най-нахално ми го призна в скаипа днеска че се е базикал с мене аи ся кажете Impuls.bg модераторите каде са и изобсхто кви са тея хора уееее.
Започвам да си мисля че никога няма да намеря момиче с което да се обичаме :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :smt092 :smt092 :smt092 :smt092 :smt092 :smt092 :smt092 :smt092
Все пак Ви благодаря ще запомня наученото. :) Ама надали ще ми потрябва :smt092 :smt092 :smt092 :smt092 :smt092

Boyd
03-07-2009, 13:53
^ откога срамните устни имат венци?? :-o
Та, относно второто, има толкова много заболявания, които можеш да си лепнеш така... СПИН също

Vagina Dentata.

1. Винаги ще разбере.
2. Не.