PDA

View Full Version : Paul van Dyk (България) 18.04.2009!



grenth
03-03-2009, 00:22
Е,някой ще ходи ли на концерта му в Зимния Дворец?Билетите варират от 35,45 и 55лв.Ако да,то кажете харесва ли ви Пол като DJ и харесвате ли музиката и стилът му като цяло?Бих желал и да чуя отзиви от концерта му,ако ходите.Фен съм от скоро на Транс-а и искам да разбера как е било усещането :).Аз тъй като живея в New York,ще чакам да дойде тук и със сигурност ще го посетя.Тъй като разбрах,че това е една от най-честите му дестинации,което ме прави доста щастилв :)
Е... вие сте?
<3 Trance

s1NNer
03-03-2009, 11:29
Ааа изпревари ме с темата! :D

Как ми се ще да отида .. Още от сега знам, че усещането ще е невероятно!
Само гледай ако ходиш на концерта да не си много близо до колоните, че после поне 5 дена няма да чуваш нормално! 8-)

acdcfenka
03-03-2009, 11:57
Може и да намина, още нищо не се знае.

SpAcE_LaDy
03-03-2009, 12:43
По 35 вече няма.. имаше в предварителната продажба, която беше декември месец, когато си взех билета

Иначе аз съм там 10000 %

SpAcE_LaDy
03-03-2009, 12:46
Е,някой ще ходи ли на концерта му в Зимния Дворец?Билетите варират от 35,45 и 55лв.Ако да,то кажете харесва ли ви Пол като DJ и харесвате ли музиката и стилът му като цяло?Бих желал и да чуя отзиви от концерта му,ако ходите.Фен съм от скоро на Транс-а и искам да разбера как е било усещането :).Аз тъй като живея в New York,ще чакам да дойде тук и със сигурност ще го посетя.Тъй като разбрах,че това е една от най-честите му дестинации,което ме прави доста щастилв :)
Е... вие сте?
<3 Trance

Иначе след като мине партито, ще ти дам снимки, клипове, разкази на хора, които са били там.. ще ти се замае главата да четеш :) Само да дойде 18ти април..

а след това и 13 юни, за да видим световноизвестното трио, което е на #4 позиция на DJ Mag Top 100 Djs Of The World - ABOVE & BEYOND

s1NNer
03-03-2009, 13:07
Лелеееее и Above & Beyond ли беееее ... каква добра година само! :smt041 :smt007 :grin:

SpAcE_LaDy
03-03-2009, 13:19
Лелеееее и Above & Beyond ли беееее ... каква добра година само! :smt041 :smt007 :grin:

Дай си скайпа н лично съобщение :) ако може де :)

DollsiiTa
03-03-2009, 19:49
ami da popitam .. ako resha da hodq na tozi koncert a nqmam 18 ima li problem ako e sled 10 chasa i s men nqma pridryjitel nad 18? Kak stava v takyv skychai? Ili togava nqma da proverqvat ??? Che s edin frs iskame da otidem no nqmame 18 i neznaem dali da davame v takyv slychai pari za bileti .. zashtoto 35 lv ne sa malko!!!!!! pls otgoworete?

SpAcE_LaDy
03-03-2009, 19:55
ami da popitam .. ako resha da hodq na tozi koncert a nqmam 18 ima li problem ako e sled 10 chasa i s men nqma pridryjitel nad 18? Kak stava v takyv skychai? Ili togava nqma da proverqvat ??? Che s edin frs iskame da otidem no nqmame 18 i neznaem dali da davame v takyv slychai pari za bileti .. zashtoto 35 lv ne sa malko!!!!!! pls otgoworete?

Здравей..
Значи.. щом едно парти е толкова голямо.. с такава голяма реклама.. с толкова много хора.. и щом е написано, че хора под 18 не могат да влезнат.. просто няма да ви пуснат.. в Ескейп да речем ако беше.. шанс да влезете шяхте да имате.. макар и минимален.. в Ялта примерно НИКОГА няма да ви пуснат, щом нямате 18.. не мсиял, че ще ви пуснат и в зимния на такова голямо парти, щом нямате 18..
съжалявам много.. ако искате пробвайте, но аз просто така си мисля.. охрана на такива партита винаги има.. и проверяват.. на Тиесто /което парти беше също толкова голямо като събитие/ проверяваха..

----------------

Ето го и Flyer-чето:

http://eilo.org/upload/702953paulvandyk.jpg

----------------

А Ето го и плаката, който доста куцо отлепих хаха.. барем с билета ми за партито :)

http://img24.imageshack.us/img24/1230/pict0014gj9.th.jpg (http://img24.imageshack.us/my.php?image=pict0014gj9.jpg)

OpenSociety
03-03-2009, 19:57
проверяваха на тиесто ама имаше и много вътре дето нямаха 18 и бяха без никви придружители аз като се умъквах точно зад мен имаше поне 4-5 такива индивида и се радваха че са влезнали

SpAcE_LaDy
03-03-2009, 20:07
Еми дано пуснат.. ама ако не те пуснат и си дал напразно 45лв.. гориш много..

OpenSociety
03-03-2009, 20:16
определено ще е мн добро
задължително съм там
ииии евентуално ако решиш да ходиш ти пожелавам успех и да не те спират

SpAcE_LaDy
03-03-2009, 20:32
аз ще съм с група около 50 човека, така че ако някой си няма компания - свиркайте! Приемаме всеки :)

OpenSociety
03-03-2009, 20:35
очаквай вклучване :)

SpAcE_LaDy
03-03-2009, 20:40
в такъв случай следи темата.. защото най-вероятно ще се срещнем в деня на партито по-раничко с известен брой хора /след като посрещнем тези, които не са от София/ и ще подгреем някъде - я в някой апартамент на фона на музиката на Пол, я в някоя пицария или друго заведение да хапнем и да си полафим..

за сега само предполагам, че така ще стане, не съм сигурна.. но за всеки случай следи темата :)
Ако има нещо, тук ще го кажа :) И вече който иска разеняме някви снимки, за да се познаем и се уговаряме нещо :)
Обикновено се събираме, но ще видим за тоя път :)

OpenSociety
03-03-2009, 20:43
ще следя все пак има още месец и половина
пъ ев ако не моеме се разберем
и сам война е войн :)

SpAcE_LaDy
03-03-2009, 21:09
е, сам не е интересно :) ще се разберем, няма страшно :)

grenth
03-04-2009, 00:42
Ааа изпревари ме с темата! :D

Как ми се ще да отида .. Още от сега знам, че усещането ще е невероятно!
Само гледай ако ходиш на концерта да не си много близо до колоните, че после поне 5 дена няма да чуваш нормално! 8-)
Хаха...мерси за предупреждението ще гледам да внимавам,че и без туй взех нещо да не дочувам,не искам да углушея напълно :lol:

grenth
03-04-2009, 00:46
Е,някой ще ходи ли на концерта му в Зимния Дворец?Билетите варират от 35,45 и 55лв.Ако да,то кажете харесва ли ви Пол като DJ и харесвате ли музиката и стилът му като цяло?Бих желал и да чуя отзиви от концерта му,ако ходите.Фен съм от скоро на Транс-а и искам да разбера как е било усещането :).Аз тъй като живея в New York,ще чакам да дойде тук и със сигурност ще го посетя.Тъй като разбрах,че това е една от най-честите му дестинации,което ме прави доста щастилв :)
Е... вие сте?
<3 Trance

Иначе след като мине партито, ще ти дам снимки, клипове, разкази на хора, които са били там.. ще ти се замае главата да четеш :) Само да дойде 18ти април..

а след това и 13 юни, за да видим световноизвестното трио, което е на #4 позиция на DJ Mag Top 100 Djs Of The World - ABOVE & BEYOND
Мерси много,че ще ме държиш в течение :) А... да те питам можеш ли да дадеш скайп ала...бала на личен :P ъ....и да...това на снимката със Шулц да не си ти? :)

naBkaTa
03-04-2009, 01:11
Сигурно ще е яко ! Дано да отида!

Много искам обаче Darude да дойде в България!

SpAcE_LaDy
03-04-2009, 06:53
Е,някой ще ходи ли на концерта му в Зимния Дворец?Билетите варират от 35,45 и 55лв.Ако да,то кажете харесва ли ви Пол като DJ и харесвате ли музиката и стилът му като цяло?Бих желал и да чуя отзиви от концерта му,ако ходите.Фен съм от скоро на Транс-а и искам да разбера как е било усещането :).Аз тъй като живея в New York,ще чакам да дойде тук и със сигурност ще го посетя.Тъй като разбрах,че това е една от най-честите му дестинации,което ме прави доста щастилв :)
Е... вие сте?
<3 Trance

Иначе след като мине партито, ще ти дам снимки, клипове, разкази на хора, които са били там.. ще ти се замае главата да четеш :) Само да дойде 18ти април..

а след това и 13 юни, за да видим световноизвестното трио, което е на #4 позиция на DJ Mag Top 100 Djs Of The World - ABOVE & BEYOND
Мерси много,че ще ме държиш в течение :) А... да те питам можеш ли да дадеш скайп ала...бала на личен :P ъ....и да...това на снимката със Шулц да не си ти? :)

За нищо :) На лична ще ти изпратя скайп :) да си полафим малко :) виждам клип на ди джей Ша - Crawling - наистина една перфектна песничка :) БРАВО.. Shah е един от НАЙ-ГОЛЕМИТЕ :)

А за снимката.. дам.. аз съм с него :) беше тук на 7ми ноември миналата година и все още си го посмням като че беше вчера.. тоя човек ме накара да се разплача от удоволствие след като пусна

Art of Trance - Madagascar (Richard Durand Remix)
и Markus Schulz Featuring Dauby - Perfect (Agnelli & Nelson Remix)

ето направо един частично възстановен траклист. да видите какво пусна маркъс..
01 ID
02 Mike Foyle pres. Statica - Bittersweet Nightshade
03 ID
04 D:folt feat. Marcie - I Come Running (Tydi Dub / Markus Schulz Edit)
05 Mr Sam Featuring Claud9 - Cygnes
06 Chance Jumpers - Korona (Markus Schulz Big Room Reconstruction)
07 Above & Beyond vs. Mr. Pit - Shana Can't Sleep (Armin Van Buuren Mashup)
08 Jochen Miller - 9 Minutes
09 Hammer & Herbick feat. Boytronic - You (Dyor's Big Room Remix)
10 Wippenberg - Chakalaka
11 Marc Vision - Time Gate (Arnej's Minimal Drum Dub)
12 Cass & Slide - Perception (ID (Re)mix)
13 Derelict - Rescue me (Markus Schulz Big Room Reconstruction)
14 Markus Schulz Featuring Dauby - Perfect (Agnelli & Nelson Remix)
15 Gareth Emery vs. Delerium - This is Silence (Black Army Mashup)
16 Jochen Miller - Lost Connection
17 ID
18 Offer Nissim feat. Maya - For your love ( Sied Van Riel remix)
19 Mark Knight & Funkaganda vs Paul Thomas - Arena (MKs Very Clubby Mix)
20 Markus Schulz - The New World (Markus Schulz Coldharbour Mix)
21 Evgeny Bardyuzha - Bali (Arnej Remix)
22 Sia - Buttons (Markus Schulz Return to Coldharbour Dub Mix)
23 Markus Schulz Featuring Departure - Cause You Know (Nic Chagall Remix)
24 Giuseppe Ottaviani feat. Stephen Pickup - No More Alone
25 Markus Schulz & Andy Moor - Daydream (Lemon & Einar K Uplifting Remix)
26 Rank 1 - Airwave (Remix)
27 ID
28 Art of Trance - Madagascar (Richard Durand Remix)
29 John O'Callaghan Featuring Audrey Gallagher - Big Sky (Markus Schulz AX Remix)
30 Rex Mundi vs. Ronski Speed - Perspective Space (Markus Schulz Mashup)

s1NNer
03-04-2009, 06:55
Стига дееееееееееееееееее аз тамън се зарадвах и скивах това за под 18 .... :-# Не е чеснооо ...

SpAcE_LaDy
03-04-2009, 07:10
пробвай все пак ако искаш.. може и да те пуснат.. ако си с придружител.. дано..

darla
03-04-2009, 07:11
Haide i az da se vklu4a.Az s moqta banda 6te propusnem Paul van Dyk,no za smetka na tova sum na 21vi tozi mesec na Tiesto v Buckure6t,koeto li4no za men si e dosta po-golqmo subitie.Paul 6te go uvaja sledva6tiq put mai. Priqtno izkarvane na vsi4ki,koito 6te sa tam,da razkazvate posle :)

s1NNer
03-04-2009, 07:17
пробвай все пак ако искаш.. може и да те пуснат.. ако си с придружител.. дано..

Аз че ще пробвам задължително! =]]]
Ехх що мама не ме роди 2 години по-рано :D

teenems
03-04-2009, 09:46
на една реклама по City tv видях отдоло да пише

лица под 18 не се пускат :?

не знам дали е истина ..

s1NNer
03-04-2009, 12:37
^ Да .. днеска отскубнах един негов плакат на който пише същото ;(;(

бтв някой да му се намира излишен плакат от Тиесто? 8-)

SpAcE_LaDy
03-05-2009, 10:30
^ Да .. днеска отскубнах един негов плакат на който пише същото ;(;(

бтв някой да му се намира излишен плакат от Тиесто? 8-)

Едва ли ня някого изобщо му се намира плакат от Тайс хаха :)

SpAcE_LaDy
03-08-2009, 09:47
ПОКЛОН ПРЕД* =D> PAUL =D> VAN =D> DYK =D> * ЗА СНОЩНОТО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ТРАНС ЕНЕРДЖИ В УТРЕХТ, ХОЛАНДИЯ.. САМО ЕДНА ДУМА "ПЕРФЕКТЕН" =D>=D>=D>=D> Не вярвах, че може да ме накара да се чувствам така.. дори и слушайки през онлайн стрийм! ЛоЛ.. Ако ПУСКА ТАКА на 18.04, НЯМА Д ОЖИВЕЕМ, ХОРАААА, ОБЕЩАВАМ ВИ ГО... ЛЕЛЕ МАЙКОOО =D> :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 беше по-добре дори и от.. АРМИН :shock:

СВАЛЕТЕ СЕТА И ГО ЧУЙТЕ ОТ ТУК:
http://www.megaupload.com/?d=Q6IRVT33

grenth
03-09-2009, 00:50
Еее...да се е*а ка можах да пропусна Транс събтието на годината :-x :smt013 :-x ... не успях да седна вчера на ПС-то :-x иначе Спейс–лейди мерси за плейлистата все пак аз съм grenth* в скайп-а :) 8) Сега ще чуя Пол как ги е разбивал вчера ...мерси за линка :-)

П.С абе...да питам ако вчера е било Транс Енерджи защо плейлистата бачка,в смисал сега като пусна стрийма и вървят някви песни.Да не продължава повече от 1 ден? :-o

darla
03-09-2009, 09:07
Az su6to bqh na liniq sno6ti i se izkefih na MAX na predstavqneto na Paul.Na momenti se izkefih pove4e ot kolkoto na Tiesto,a kakvo ostava za Armin? :-D

SpAcE_LaDy
03-09-2009, 15:35
Еее...да се е*а ка можах да пропусна Транс събтието на годината :-x :smt013 :-x ... не успях да седна вчера на ПС-то :-x иначе Спейс–лейди мерси за плейлистата все пак аз съм grenth* в скайп-а :) 8) Сега ще чуя Пол как ги е разбивал вчера ...мерси за линка :-)

П.С абе...да питам ако вчера е било Транс Енерджи защо плейлистата бачка,в смисал сега като пусна стрийма и вървят някви песни.Да не продължава повече от 1 ден? :-o

Не, партито е само една нощ.. има 4 сцени - Main Stage Future Stage, Classic Stage и High Contrasts Stage.. ама не се сещам сега за нея.. но е възможно да въртят сетовете по радиата..

иначе ето разказ на един от нашите прятели, който беше на събитието и го е преживал от близо..




Здравейте и от мен :b_b:

- Да споделя и моите впечетления за ТЕ.
Ще почна от самата зала: Огромна е!
Всъщност залите са дори повече от 4 и са свързани с големи коридори. Мain Stage-а съответно беше най-голямата зала. Незнам с какъв капацитет е но можеби 25000 и нагоре. Това може да ви звучи добре но за мен това е първия недостатък който ми направи впечетление.
След като имаше 4 сцени, съответно народа се беше пръснал навсякъде и като цяло до началото на Армин беше сравнително рехаво на Main Stage-а. Това дори бе по-добрия вариант.
Малко преди началото на Аrmin народа масово взе да се преселва в Main Stage-а и за кратко време настана такава пресована работа, с обилно количество задух, жега, плазма от носеща се пот във въздуха и естествено липса на почти всякакво пространство за денс.
Но да кажем майната му на това. По-големия проблем бе че бивайки зала тип огромен склад, тези които бяха в по-предните редици (и аз бях там за известно време на 2 пъти) виждаха сцената точно пред тях но не виждаха мнoгoто други лазери, прожектори и ефекти ставащи зад тях.
Tези които пък бяха в средата (както установих) имаха най-добра гледка а и sound, но понеже сцената като цяло не беше много вдигната и започваше да се губи сред морето от хора по-напред.
Тези които пък бяха по-назад - не разбираха изобщо какво ставаше на сцената, звука се размазваше, а и лазерите вече нямаха силата на насочения си лъч и се виждаше само някакви отблясъци някъде отпред. Самата сцена според мен като идея беше оформена добре но екраните зад нея бяха ниско и недостатъчно (според мен) и се губеха зад паяжинообразния декор (които иначе беше добре замислен и направен).

Сега за музиката: Първия DJ на Main Stage-а - Tydi беше с намален звук и почти никакви светлини (заради прдстоящите Armin и PvD) и беше някак постно. Обидно дори. Самото откриване не беше впечетляващо. Не лоша media но доста обикновенна за 15 годишнина на ТЕ. Трябваше нещо грандиозно а не старо и изтъркано.

По време на първия set обиколихме останалите сцени с Тrancefer, Quicksilver4е и Аlaindelone за да видим как е там. Тях сега няма да ги коментирам, ако някои иска ще се спра и на тях но само да кажа че Future Stage-а беше трагедия, селска дискотека с няколко голи крушки завити на едни тръбички.

Последвалия set на John О'callaghan беше много динамичен и надъхващ за предстоящия Аrmin. Човека къртеше мивки просто и залата бе полудяла. Вече имаше и някои светлинни ефекти. Сета му завърши с поредица зареждащи парчета и остави публиката в очакване на нещо още по-неземно и наелектризиращо.
Това обаче не се случи за всеобща почуда на всички. Аrmin беше френетично представен и аплодиран от десетките хиляди тръпнещи в очакване но той започна много унило, бавно и монотонно след като O'callaghan му бе подгрял до полуда залата.

Същото се случи и на Transmission 2008 в Прага когато сета на Markus Shulz беше размазващ и всички очакваха Ferry да ги понесе още по-високо но тогава той с избора си на началните тракове просто приспа залата. След 4-5 парчета се поправи и взриви публиката .
Така стана и с Аrmin но при него продължи до 7-8 парче ако не се лъжа. След това на мен лично в по-голямата си част ми хареса а и чух някои настоящи любими мои парчета но наистина като чели трябваше да подбере по-енергични парчета за такъв event.

При началото на PvD доста хора се изнесоха. Имаше стотици пияни които се търкаляха по пода в коридорите и на доста места бяха драифали а никoй не чистеше. Нямаше или с изключение на няколко малки места в коридорите където да можеш да седнеш за 5 минути да ти отпочинат табаните.
Напитките естествено си бяха много скъпи като 200мл бира беше 2.5 Еurо.

Някъде по средата на PvD ( сета му бе по-динамичен като цяло )вече не издържах болката в петите и глезените заради двудневните обиколки на Виена и Амстердам и си тръгнах. Знам че звучи тъпо да идеш на ТЕ и да си тръгнеш към 04h. но нямах капчица сила в краката вече, а и заради "мнoгoмилионната" тълпа и лошия изглед освен ако не си пробиеш път (което бе невъзможно) към по-средни позиции - не съжалявах.

Очаквах повече от най-големия event за Тrancе музика.
Transmission 2008 с Line Up-а си на DJ и О2 Аrena в Прага със светлинното си шоу и акустика бяха класи над таз годишното издание на Тrancе Energy.
Пак бих отишъл ако имам финансите догодина а и всяка година но за мен този път не се получи по най-добря начин. Заслужаваше си да се види обаче. В това съм убеден. Пожелавам на всички да ходим на все повече такива Мега евенти.


А иначе един ден във Виена, 2 в Амстердам и половин във Утрехт си остават спомени за цял живот, запечатани със стотици снимки и вълнуващи преживявания :)

p.p. Имам и много клипчета от ТЕ.




ДАРЛА,
Аз се изкефих на Пол също АДСКИ много.. колкото и Армин да ми е слабост, не мга да не кажа, че подбора на песните не беше мн добър.. в смисъл на първите 4-5 песни.. началото му беше много бавно.. след това и той влезе в крачка супер добре, но началото..

darla
03-10-2009, 08:41
^I agree :)

grenth
03-10-2009, 22:39
Space thanks за feedback-а..вече добих представа какво е било..бе да ти кажа на тоя разказа му хич не е розов :-D Дано следващото Транс Енерджи бъде по - добре...а...и btw кажи кога горе долу влизаш в скайп,че все не мога да те засека..имаме 7 ч. разлика с БГ и все така се получава :)

shnolka
03-11-2009, 09:24
със сигурност ще отида ако не го направя ще се самоубия ще бъде разбиващоооооо :grin: няма да пропусна Dyk еее уникаленн :-) :-) :-)

SpAcE_LaDy
03-11-2009, 11:17
Space thanks за feedback-а..вече добих представа какво е било..бе да ти кажа на тоя разказа му хич не е розов :-D Дано следващото Транс Енерджи бъде по - добре...а...и btw кажи кога горе долу влизаш в скайп,че все не мога да те засека..имаме 7 ч. разлика с БГ и все така се получава :)

Здравей, не знаех, че не си в БГ.. или съм знаела, ма толкова и съм запомнила /не се славя с перфектната памет.. извинете хаха/
В скайп влизам след 22:00 българско време.. демек 21:00 CET, а ти с тия 7 часа предполагам си някъде в.. Америка? сметни го.. ако е назад.. горе-долу към 3-4 следобяд твое време.. ако си напред със 7 часа.. 4-5 през нощта..

SpAcE_LaDy
03-13-2009, 22:18
ВЕче са ясни и подгряващите DJи за партито на Пол в България. Ето и статията:



Paul Van Dyk си избра български DJ-и за партито на 18-април!

DJ Veselin Tasev и DJ Steven са двамата българи, които ще пускат преди и след DJ Paul Van Dyk (Пол Ван Дайк) в София на 18-и април, съобщиха организаторите от Жокер медиа. Двамата бяха лично одобрени от DJ No1 в света за 2005 и 2006г.

Първо зад пулта ще се качи DJ Steven, след което всичко ще бъде в ръцете на самия Paul Van Dyk. След неговият сет, в който можем да очакваме всичко и много повече, настроението в Зимния дворец ще премине в ръцете на Veselin Tasev. Той е сред малкото български транс DJ-и, основател на първия български лейбъл за Trance музика. DJ Steven пък е сред най-известните и най-добрите у нас, и се радва на голяма популярност сред феновете.

След като пъзелът на партито започва да се подрежда, едва ли вече някой се съмнява, че във Великденската нощ Зимният дворец ще се превърне в Царство на електронната музика.

Начело с Paul Van Dyk и музика от най-висока класа, гостите на най-очакваното парти ще бъдат потопени в уникална атмосфера. Хора с нестандартни, пъстри костюми и декори в черно и бяло, допълнително ще накарат всеки в залата да се почувства специално.

Освен всичко това, над публиката, на седем метра височина, ще летят танцьори в люлки от въже. За украсата на партито са поръчани стотици цветни камъни, хиляди пера и много тюл, внесени чак от Америка.

От Жокер медиа съобщават, че билетите за парти с Paul Van Dyk на 18-и април, са с цена 45лв, а в деня на събитието ще са по 55лв. Има ги в мрежата на Ticketstream.bg, Eventim.bg, в Билетен център на НДК, магазините нa Germanos, Office1Superstore, и в офиса на Тайфун в Зимния дворец.

Вратите за партито ще бъдат отворени в 22.30ч, като няма да бъдат допускани лица под 18 години. Организаторите напомнят на всеки закупил си билет да носи и личната си карта.

Роден и израстнал в Източен Берлин, Paul Van Dyk e сред идолоите на младото поколениe по светa. Въпреки многобройните си участия и изключително динамичен начин на живот, той намира време и участва в различни благотоворителни кампании. Наскоро Червения кръст в Берлин го отличи с Medal of Honor за изключителната му подкрепа в помощ на бедните деца и децата в неравностойно положение.

Той е единственият изпълнител на електронна музика, който се присъединява към камапнията Rock The Vote /в подкрепа въвеждането на електронното гласуване в САЩ/, заедно с Боно от U2, P Diddy, Black Eyed Peas и други.

Номиниран за Grammy през 2005 г., DJ Paul Van Dyk e абсолютен DJ Nо1 на света за 2005 и 2006 г.! На тазгодишните награди Trance Awards е отличен в три от най-престижните категории - за Best DJ, Best Producer и Best Label – Vandit Records.


Хора, НЕ правете грешката да тси тръгвате след като Пол свърши своя сет...ВЕСКО ТАСЕВ НЯМА МИЛОСТ.. ЩЕ НИ ДОВЪРШИ, ИЗОБЩО НЕ ОТСТЪПВА ПО НИЩО НА ПОЛ.. ВЕЛИК БЪЛГАРСКИ ТРАНС ДИ ДЖЕЙ.. НАЙ-ВЕЛИЯА БЪЛГАРСКИ ТАКЪВ.. НЯМАМ ТЪРПЕНИЕЕЕ, щом вече е и официално потвърдено.. той Веско не искаше да го разпространявам преди да е сигурно, но щом вече е официално.. бързам да ви кажа :)
ЩЕ БЪДЕ ВЕЛИКА НОЩ..

grenth
03-13-2009, 22:38
Вече почва да ме е яд...че няма съм в БГ,щом и Тасев ще е там значи определено ще е лудница :)

sp1nkata
03-24-2009, 15:29
Добре, Добре... Вече си взех билет за Van Dyk сега чакам с нетърпение да дойде време за партито :grin: Имам намерение да се сцепя от кеф...

PS Направих си профила само заради тази тема :D

darla
03-24-2009, 16:08
аз пък снощи се върнах от Букурещ,от партито на ТИЕСТО.Страх ме е да почна да разказвам какво беше,защото няма да спра. Сега има лека надежда да отида на PvD,но като цяло-пожелавам невероятно изкарване на тези,които ще са там!

SpAcE_LaDy
03-24-2009, 17:03
darla,
хайде почвай да разказваш :) впечатленията от партито искам да чуя и мнението за хората от БМО :)
а на мен сутринта след 2рото парти ми се обажда един приятел и ми вика "Кой има случалки на Тиестооо?" и аз обаче нали спя такава и в просъница нищо не зацепвам.. викам "Кво?", той повтаря.. "Кой има случалки на Тиестоооо?" викам "ъъ.. не знам, кой има?" хаха.. а той ги бил хванал случалките и толкова щастлив, че ми се обажда в 8 сутринта да ми съобщи хахаах
та хайде да чуя разказа ти плс, подробен и описателен :)

п.п. и ела на PvD.. не може да не дойдеш :)

------------

sp1nkata
екстра.. начи следи темата и евентуално ако има няква предварителна срещичка, ще драсна тук :) не знам още дали ще има, обаче.. защото на 17ти Menno de Jong е в Ялта, после тряа да се приберем да поспим малко и на 18ти по-раничко да потегляме към следващото грандиозно събитие!
:)

sp1nkata
03-24-2009, 19:37
Няма проблем. Аз съм в Студентски град, залата ми е близо :D . Ще се опитам да зарибя някои познати ама се съмнявам да ми се вържат ...

grenth
03-24-2009, 23:22
darla,няма да е лошо да драснеш някой ред за Тайс ;)

darla
03-25-2009, 08:26
Space_Lady,с момчето,което хвана слушалките се запознахме пред залата.Там се бяхме събрали повечето българи.Като разбрах,че той ги е хванал мн се изкефих.
А сега за партито-НЯМА ТАКОВА!!! Все още не съм започнала да разказвам на повечето ми приятели,които не дойдоха,защото все още го чувствам съвсем нереално изживяване,интимно и лично дори.А като се опитам да разкажа нещо-думите бледнеят пред емоцията,която изпитвах през целия престой в Букурещ.
Дайте ми шанс да се събудя(току що ставам),да изпия едно кафенце,да си събера мислите и ще ви залея с подробен разказ,също ще сложа снимки в профила ми.
Хайде,банда,до после.
Като заклщчение за партито,обаче,мога да кажа само едно-Ако Тиесто е БОГ,аз съм неговия най-верен роб!

b0Nb0n
03-25-2009, 09:11
ot tiq deto sa pisali do sq mai nikoi ne sa drusa

darla
03-25-2009, 10:14
А ти сериозно ли мислиш,че дори и някой да се друса,съвсем спокойно ще го сподели тук?

b0Nb0n
03-25-2009, 14:44
А ти сериозно ли мислиш,че дори и някой да се друса,съвсем спокойно ще го сподели тук?
znai li 4ovek ama az samo po nikovete i avatarite i podpisite gi razbiram :lol:

SpAcE_LaDy
03-25-2009, 15:23
aбе вие друсате ли се по тези транс и техно партита? и с какво?

предполагам амфетите/кокаина са ви слаби и сте на по-твърдо гориво :D

Зависи за кое питаш.. с чиста съвест мога да ти кажа, че поне на тези партита, на които аз съм ходила /всички ТРАНС партита от година и половина насам/ НИКОЙ не се друса.. айде, 100% има все някое изключение, но аз лично обикновено обикалям целия клуб и танцувам навсякъде.. друсалките са АДСКИ малко.. единици.. което е мноого добре.. не говоря за ГОА и ПСАЙ партитата.. а за транс такива.. като под транс имма предвид uplifting, progressive, vocal, tech, emotional, balearic, classic trance..

за да разбереш за какво ти говоря си свали Stream-а на AfterHours.fm /най-голямото онлайн радио в света за този стил музика/ от
AFTERHOURS.FM (www.ah.fm/firewall192k.m3u)
и го зареди през Winamp-а.

иначе по въпроса ти последно да кажа.. че има разлика дали питаш за техно или транс партита /и вече зависи за кои транс партита питаш/ дали се друсат хората... на техно партитата е пълно с друсалки.. на дръм енд бейс партитата също.. аз лично много обичам и дръм, обаче тва, че всеки път около мен е пълно с хора, които си се реят някъде.. не ме кефи.. не че ми пречат хората де.. техен си е живота.. но специално за подстиловете, които изброих горе, смело твърдя, че масата НЕ се друса.. а изключения винаги има.. навсякъде и във всичко :)

woshata
03-25-2009, 17:11
Пф бате нямам 18 .. и не мисля да горя напразно с кинти :booooomb:
Дано след 2 години и 2 месеца минимум .. дойде пак 8-)
После да разкажете .

SpAcE_LaDy
03-30-2009, 20:47
скороооооо.. все повече наближавааааааа.. дататаааааааааааааааааааа ааааааа 18ти Април.. майкоуу :grin:

darla
03-31-2009, 05:10
^ludnica! :grin:

SpAcE_LaDy
04-15-2009, 20:48
Който ще ходи и няма компания, а и дори да има..
сборния пункт на една ГОЛЯМА група истински ТРАНС фенове е

21:30ч. - Билетен Център НДК.. ЧАКАМЕ ВИ!!!

Който ще идва само да каже тук, ако може :) и няма да е зле по една снимка да пльоснете :)

мен можете да ме видите ТУК (http://www.myspace.com/trance_mania)

OpenSociety
04-16-2009, 17:36
аз ще идвам
снимка можеш да погледнеш в скайп

BiboW
04-16-2009, 18:10
Ходи ми се страшно много, но нямам 18 :(

SpAcE_LaDy
04-16-2009, 20:29
аз ще идвам
снимка можеш да погледнеш в скайп

Земи ми пиши в скайп, че нещооо май май не мога д намеря как съм те записала :)

sp1nkata
04-16-2009, 20:30
хехехехех дойде времето за концерта :grin: пригответе си фотоапаратите щото после ще искам снимки :D А аз ще ви чакам направо на Зимния дворец понеже билетня център не ми е особенно на път :)
P.S. Снимки, евентуално, ТУК ----> http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/profile.php?id=1681226639&ref=profile

SpAcE_LaDy
04-16-2009, 20:33
хехехехех дойде времето за концерта :grin: пригответе си фотоапаратите щото после ще искам снимки :D А аз ще ви чакам направо на Зимния дворец понеже билетня център не ми е особенно на път :)
P.S. Снимки, евентуално, ТУК ----> http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/profile.php?id=1681226639&ref=profile

помисли си пак за билетния.. мислим евентуално да ходим да се запознаем с Пол :)

grenth
04-17-2009, 02:44
Даа...всъщност останаха по малко от 2 дни, ами пожелавам ви да се разцепите на Пол и да покажете малко материял след концерта.И дано се запознаете с него...късмет :)

SuPeRSlaDkA
04-19-2009, 12:32
ааааааааа не беше ли разбивацияяя :smt041 :smt041 :smt041 :smt001 :smt001 :smt001 :smt118 :smt118 :smt118 :smt118 :smt118 :smt118

s1NNer
04-19-2009, 12:56
Айде айде казвайте как бешееее :P

SuPeRSlaDkA
04-19-2009, 13:16
ти да не го пропусна :shock:

grenth
04-19-2009, 16:04
Аз чакам,чакам вече час... някой да разкаже как е било :)

SpAcE_LaDy
04-19-2009, 18:11
Дано да ви се чете, защото нарочно в отделен пост ще копирам мнението си, което съм написала в TRANCEBG.COM, понеже малко дългичко..
има и снимкво материал

SpAcE_LaDy
04-19-2009, 18:15
www.trancebg.com][/url]
Здравейте!
Първо.. да коментирам жълтата бележчица в горния десен ъгъл на форума, дето е лепната с тиксо - СТРАХОТНА ЕЕ... БРАВО, НИКИ!! Аууу, адски сладичка, не я махай НИКОГА хахахаха :) другия вариант е ВИНАГИ там да си стои хахахах
---
Боооже, ма то кога станало 7 и половина бе? лелее.. проспах си деня.. то нали навън е някво тъмно и мрачно и току що погледнах часовника - УОУ.. станало 7, почти 8.. добре де, по средата, се тая..
както и да е.. време е и за моите излияния, както винаги.. с надеждата, че поне един човек ще ги прочете, за да не съм писала напразно
Първо да отбележа - МНОГО нови лица виждам тук.. ДОБРЕ ДОШЛИ и ENJOY YOUR STAY HERE!! /имам предвид форума на www.trancebg.com/
---
Така, за партито..
бързам да предупредя читателите, че впечатленията ми като цяло НЕ са добри..
ЗВУКА ли? ОТВРАТИТЕЛЕН, просто по-отвратителен не можеше да бъде.. НИЩО не чувах и разпознавах, освен Fоr An Angel /3 пъти в 2 тъпи ремикса и един оригинал/, Chakalaka и ЛЮБИМИЯ МИ /един от най-големите тракове за мен/ Still Alive на Lisa Miskovsky в ремикс на God van Dyk..толкова за саунда.. то просто няма какво повече да коментирам.. като разбрах за начина, по който всъщност е пускал Пол, останах разочарована, честно казано.. + беше само това, че свиреше лайв на контролера по време на 1-2 трака..
друго другооо.. а да.. ФИЗИОНОМИИТЕ му бяха УНИКАЛНИ хахаха.. счупих се да се хиля - когато видя мацката, дето се кълчотеше по въжетата в залата - погледна я, после погледна там мениджъра си или какъвто му беше и направи една.. хмм.. мога да я демонтрирам физиономията, ма тук няма как д я покажа.. абе нещо средно м/у отвратена физиономия и физиономия тип "Абе, кво става тука бе".. а "мацката" беше пълен крокозавър, с извинение.. поне тая бялата, която се люлееше на люлката и и се виждаше всичко.. включая най-вече целулита по трибуквието.. за Пол - бях там, кефих се, не мога да отрека, но не ми хареса това, че нямаше почти никакъв контакт с публиката.. поне първите 2 часа.. само една бледа усмивка на 5-10 минутки и тва беше.. чаак накрая започна да ни се радва, да забелязва може би, че ние сме там заради него, че искаме да му покажем, че той е един от Боговете за нас, че ни е вдъхновил и т.н. та започна да се кефи.. видя сърчицето, което толкова упорито правих с ръце при всеки удобен случай и като го видя ми смигна някво умряло и до там.. ЙЕААА! ГОТИНО! Но като цяло се изкефих, въпреки всичко, просто не беше според очакванията ми /може би имах прекалено различни очаквания от това, което се случи в действителност/, както на Тиесто /бях предубедена и може би това не ми позволи да се изкефя на макс и на неговото парти/
за жалост, обаче минусите надделяват пред плюсовете, затова мнението ми е по-скоро отрицателно, отколкото положително.. нищо.. нали видях един от БОГОВЕТЕ в транса.. щастлива съм, че успях да се докосна до него /щом това е истинското му АЗ зад пулта попринцип.. както казвате вие/
---
Стивън.. Oh My GOSH, беше УЖААААСЕЕЕЕН.. просто невероятно УЖАСЕН.. адския циклеж, адското ЕДНООБРАЗИЕ /а като държание - много НЕ ентусиазиран и си личеше, че му е едва ли не тъпо д пуска../, от време на време имаше по някоя друга мелодийка.. с Инфи точно тва си говорихме в един момент, в който за ЦЕЛИ 10 минути имаше някакво разнообразие.. викаме си "тоя човек нещо се обърка май".. е, не се беше объркал, защото веднага се върна към циклежа.. беше "страхотноооо, искам пак!".. а когато разбрахме, че ще бъде подгравящ и се водеха спорове дали е подходящ или не.. и колко много е направил за клубната музика в Бг, някой спомена, че можел да се нагажда според това, което ще се пуска... ХАХАХАХХАХАХАХА.. каква лъжа, каква измама.. жестоко излъгана бях, а и не само аз.. ЗА ЖАЛОСТ се оказа грешно това твърдение.. и вместо да ме подгрее, той ме ОТгря.. /измислям нови думи хаха/
---
така.. какво остана? АМА РАЗБИРА СЕ - ВЕСКО!!! УНИКАЛЕН.. наистина перфектно се справи.. не го казвам, за да го лаская излишно - напротив.. подбора беше уникален.. нищо, че чух началото на сета с "Back To You" и после хванах чак последния около час.. БЕШЕ УНИКАЛНО.. БРАВО, ВЕСКО.. заслужаваш аплодисменти!!
---
нямаше излишно струпване на колани :D:D:D
---
това за капещия таван.. ужас.. много грозна работа.. ако му се развали техниката на Пол.. не може да му се възстановят парите после хаха.. 100% е супер скъпа.. но нищо.. декора беше наистина хубав, все пак сме в България, а до сега тук до колкото знам е нямало такъв декор и добре се бяха справили Жокерите с това :) рекламната кампания - ЕВАЛА за това.. ЕВАЛА и че изобщо поканиха Пол.. толкова голямо транс име.. щото на това парти, вместо Пол, можеше да е примерно Guetta или Deadmau5 или де да знам.. не че нямаше да има хора, но е време хората да почнат за чуват транса и да свикват с него :)
---
Еми това е от мен, чао за сега, слънчица златни и АДСКИ МНОГОО МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ за НЕВЕРОЯТНАТА компания от ваша страна.. УНИКАЛНО ЯКИ СТЕ ВСИЧКИ, ОБИЧАМ ВИ!!!

P.S. едно голямо ИЗВИНЕТЕ на всички за лъжливото разкарване след PvD..

СНИМКИ от мен:
http://dox.abv.bg/files/dw?a=3673f021fc

s1NNer
04-19-2009, 19:04
ти да не го пропусна :shock:

За съжаление .. но нямам 18 :/

Edit: Първоначално като прочетох поста на SuPeRSlaDkA и съжалих от една страна, че го пропуснах .. След мнението на SpAcE_LaDy обачеее ми се пооправи настроението!

SuPeRSlaDkA
04-20-2009, 10:03
съгласна съм с мнението на Space Lady НО само от една страна, защото като се има предвид че сме в България беше направено добре. А и мен въобще не ми дреме за декора и мацките (не съм мн сигурна, ама мисля, че се опитваха да прилича на Ибиза :-D ) но партито беше добро :grin: все пак беше PvD който не се чува всеки ден :grin: Освен това баш до колоните звука наистина беше зле НО това беше заради смотаните БГ аудио озвучители. Затова и ние се преместихме по-назад където си се чуваше много добре. И смея да кажа доста песни разпознах :grin: за Стивън нещо няма да кажа освен че уби публиката и Пол трябваше да разгрява на ново... Абе аз съм си хипер доволна на макс :grin: все пак пропътувах сума ти километри и си заслужаваше. Видях Пол ван Дайк, взех си автографа, усмихнахме си се, купонясвахме на макс с компанията и си прекарах много як Великден :-D Тъй че който не му харесало явно е отишъл с прекалено големи очаквания... които зависеха от Пол - напълно оправда, пък, виж сега, другото... :-D

HouseMania
04-22-2009, 11:34
Одавна не е това, което беше, както той така и Тиесто и много други. Няма никога да забравя първото парти на Тиесто тук, когато ни разби всички и такива, които случайно се бяха озовали там и тези с високите очаквания, абе всички. Няма да забравя и The Champion's Mix на Paul Van Dyk, с който именно стана DJ No.1, не мога да си обясня защо онова миксиране и онова пускане са история, но доста народ се разочарова. Именно за това аз лично не отидох на Van Dyk иначе съм му (или поне му бях) върл фен. Според мен от челната 10ка в транс DJ- ите остана само Армин :smt102 надявам се ще го докаже след 3 дни в Солун.