PDA

View Full Version : Разликата между приятел и гадже и трябва ли да има такава.



LizZz
03-03-2009, 06:18
Така.. Здравейте хора от тийнпроблем.
Една любов ме тресе напоследък. С момичето се познаваме от 2 и половина години, напоследък често си пишем, разкрих се, докато се усетя и тя почна да ме има за приятел.
Още не съм и предлагал, чакам удобен момент.

Така..
Вчера имахме една дискусия дали има разлика между приятел и гадже и защо не трябва да тръгваме със свестните хора, а да ги държим само като приятели..
Тя е на мнение, че не трябва да тръгваш с момчето, защото ако не стане нищо м/у вас после няма да можете да бъдете добри приятели приятели.

Въпроса ми към вас е не може ли да се комбинира приятелство с връзка и защо всички толкова ги е страх да комбинират и всичко трябва да е различно - с гаджето само се целуваме/ебем, а с приятелите обсъждаме проблеми.
Мисля, че ще е в пъти по-добре така.

Ще се радвам ако изкажете мнение по въпроса.:)

angelcheeee_93
03-03-2009, 06:49
приятелката ти донякъде е права.Но пък ако са се породили чувства защо не?

LizZz
03-03-2009, 06:57
Точно това не спира да ме тормози..:( Дали могат да се зародят чувства от нейна страна и ако могат как..
Чакам включване от valdesbg. :)

Мисля, че с нея ще си паснем перфектно, точният човек е за мен, мисля, че и аз за нея, как да я накарам да го разбере, като всеки жест би го приела като знак за приятелство..

Но главния въпрос е дали не е по-добре да се комбинират двете работи.

Леле, не се бях влюбвал толкова от две и половина години... Бях забравил какво се прави...

valdesbg
03-03-2009, 07:16
Чакам включване от valdesbg. :)


Ало, Орел1, тук Лисица3, приемаш ли? Край!

Въпорса ти е много добре поставен, наистина е важен и доста на място. С гаджето си споделяш почти/всичко което ти се е случило през деня, нощта и така нататаък(или поне би трябвало, защото ако с него не споделяш почти/всичко не знам с кого би го правил). По една или друга причина не можеш да му споделиш какво сте правили с него, нали. Все пак и той е участвал и ще излезе тъпо. Затова споделяш с приятели, малка част от това което се е случило с теб и гаджето ти, споделяш за проблемите възникнали с него и очакваш адекватен отгопвор и подкрепа от тяхна страна. Аз поне не съм забелязал такова разграничение за което говорип - секс с гаджето и само толкова. Проблема при повечето момичета е че те не искат да се влюбят в най-добрия си приятел. Защото след евентуален край на тази връзка(което се случва доста често) те няма да могат да погледнат човека в очите и да продължат да бъдат приятели. Защото ще имат още чувства, че има спомени, че има надежди..всичко това ги тормози и подтиска и те ще се дръпнат. А момичето не иска да загуби един ценен приятел, защото той ще може да я утешава и да и помага в трудни моменти, защото той е опората и когато тя загуби равновесие. Има и неща които не може да правиш с гаджето си, или поне такива са неписаните закони. Наример да клюкарствате за някой симпатичен продавач, да оплювате любимата мета група на гаджето ти, да излизате и даобсъждате хората(по специално противоположния пол). И не на последно място всеки има нужда да си почине от гаджето си. Няма човек който да е нон стоп с него и да не се чувства изморен, и в това няма нищо лошо, напротив нормално е. В такава ситуация кой е най-добрия вариант - среща с най-добрия ти приятел да речем и 3 часова разходка из моловете на window shoping.

И така. Та разлика трябва да има. Надявам се ти стана ясно защо.

Как да събудиш чувствата и - използвай тактиката на щъркела - той пуска листенце и чака някоя рибка да мине и да го помисли за храна. Отвреме на време го побутва за да изглежда като насекомо. Когато се приближи достатъчно, той я сграбчва с човка... :) И не на последно място - бъди с мъжко поведение.

Успех!

lunichkataaa
03-03-2009, 07:32
Чакам включване от valdesbg. :)


Ало, Орел1, тук Лисица3, приемаш ли? Край!

Въпорса ти е много добре поставен, наистина е важен и доста на място. С гаджето си споделяш почти/всичко което ти се е случило през деня, нощта и така нататаък(или поне би трябвало, защото ако с него не споделяш почти/всичко не знам с кого би го правил). По една или друга причина не можеш да му споделиш какво сте правили с него, нали. Все пак и той е участвал и ще излезе тъпо. Затова споделяш с приятели, малка част от това което се е случило с теб и гаджето ти, споделяш за проблемите възникнали с него и очакваш адекватен отгопвор и подкрепа от тяхна страна. Аз поне не съм забелязал такова разграничение за което говорип - секс с гаджето и само толкова. Проблема при повечето момичета е че те не искат да се влюбят в най-добрия си приятел. Защото след евентуален край на тази връзка(което се случва доста често) те няма да могат да погледнат човека в очите и да продължат да бъдат приятели. Защото ще имат още чувства, че има спомени, че има надежди..всичко това ги тормози и подтиска и те ще се дръпнат. А момичето не иска да загуби един ценен приятел, защото той ще може да я утешава и да и помага в трудни моменти, защото той е опората и когато тя загуби равновесие. Има и неща които не може да правиш с гаджето си, или поне такива са неписаните закони. Наример да клюкарствате за някой симпатичен продавач, да оплювате любимата мета група на гаджето ти, да излизате и даобсъждате хората(по специално противоположния пол). И не на последно място всеки има нужда да си почине от гаджето си. Няма човек който да е нон стоп с него и да не се чувства изморен, и в това няма нищо лошо, напротив нормално е. В такава ситуация кой е най-добрия вариант - среща с най-добрия ти приятел да речем и 3 часова разходка из моловете на window shoping.

И така. Та разлика трябва да има. Надявам се ти стана ясно защо.

Как да събудиш чувствата и - използвай тактиката на щъркела - той пуска листенце и чака някоя рибка да мине и да го помисли за храна. Отвреме на време го побутва за да изглежда като насекомо. Когато се приближи достатъчно, той я сграбчва с човка... :) И не на последно място - бъди с мъжко поведение.

Успех!

По принцип съм напълно съгласна с теб,но има едно нещо,с което не че не съм съгласна,но просто имам пример,който доказва,че не при всеки е така.Не знам дали ме разбрахте,но....В една от др теми вчера писах,че познавам едно момиче,което е с фр си вече година и малко. За толкова много време единствените неща,за които се карат са пълни глупости.Тя основно му се сърди когато той не може/даже понякога не иска/ да излезе с нея.И то защото да кажем има работа,а не просто ей така.Мн пъти съм се опитвала да й обясня,че вс има нужда от малко свобода.Разбирам я,че го обича и иска да е с него постоянно,но просто не винаги е възможно.Добре,че и той мн я обича,защото иначе до сега отдавна да са се разделили.

valdesbg
03-03-2009, 07:40
Не един път съм го казвал че и двамата е добре да имат лично време, т.е. време през което да не се виждат. Дали ще е един ден в месеца или 2 часа дневно - това си го решават те. Не виждам да твърдя обратното някъде.

Луничка би ли казала с кое от моите твърдения не си съвсем съгласна.

afterforever
03-03-2009, 07:42
Чакам включване от valdesbg. :)


Ало, Орел1, тук Лисица3, приемаш ли? Край!

Въпорса ти е много добре поставен, наистина е важен и доста на място. С гаджето си споделяш почти/всичко което ти се е случило през деня, нощта и така нататаък(или поне би трябвало, защото ако с него не споделяш почти/всичко не знам с кого би го правил). По една или друга причина не можеш да му споделиш какво сте правили с него, нали. Все пак и той е участвал и ще излезе тъпо. Затова споделяш с приятели, малка част от това което се е случило с теб и гаджето ти, споделяш за проблемите възникнали с него и очакваш адекватен отгопвор и подкрепа от тяхна страна. Аз поне не съм забелязал такова разграничение за което говорип - секс с гаджето и само толкова. Проблема при повечето момичета е че те не искат да се влюбят в най-добрия си приятел. Защото след евентуален край на тази връзка(което се случва доста често) те няма да могат да погледнат човека в очите и да продължат да бъдат приятели. Защото ще имат още чувства, че има спомени, че има надежди..всичко това ги тормози и подтиска и те ще се дръпнат. А момичето не иска да загуби един ценен приятел, защото той ще може да я утешава и да и помага в трудни моменти, защото той е опората и когато тя загуби равновесие. Има и неща които не може да правиш с гаджето си, или поне такива са неписаните закони. Наример да клюкарствате за някой симпатичен продавач, да оплювате любимата мета група на гаджето ти, да излизате и даобсъждате хората(по специално противоположния пол). И не на последно място всеки има нужда да си почине от гаджето си. Няма човек който да е нон стоп с него и да не се чувства изморен, и в това няма нищо лошо, напротив нормално е. В такава ситуация кой е най-добрия вариант - среща с най-добрия ти приятел да речем и 3 часова разходка из моловете на window shoping.

И така. Та разлика трябва да има. Надявам се ти стана ясно защо.

Как да събудиш чувствата и - използвай тактиката на щъркела - той пуска листенце и чака някоя рибка да мине и да го помисли за храна. Отвреме на време го побутва за да изглежда като насекомо. Когато се приближи достатъчно, той я сграбчва с човка... :) И не на последно място - бъди с мъжко поведение.

Успех!

Аз пък не съм съгласен, че човек може да контролира чувствата си. Невъзможно е да решаваш в кого да се влюбиш. Можеш да се правиш, че си или не си влюбен, да си го втълпяваш и ако не си наясно със себе си, ще си мислиш съответно, че си или не си влюбен. Но да си го налагаш...


Още не съм и предлагал, чакам удобен момент.

Знам, че не това беше въпросът на темата, обаче да попитам: Защо все още има хора, които правят "предложения", вие ще ходите или ще се жените?!

lunichkataaa
03-03-2009, 07:49
Може би не се изразих добре - не че не съм съгласна,просто приятелката ми може и да е изключение,но тя може да бъде постоянно с нейния фр.Не я разбирам,защото според мен всеки има нужда от сводоба,както вече казах и той понякога просто иска да се види с неговите приятели или пък просто да покара колело,а даже понякога си има работа в тях,но при отказ от негова страна да се видят,тя веднага започва да се цупи.Лично аз това не го разбирам,защото аз ако бях на негово място щях да се чувствам като някое птиче,което е затворено и не го пускат на свобода.Но тя може би е по-различна и приема нещата по друг начин.Надявам се сега вече да ме разбра. :)

valdesbg
03-03-2009, 07:51
луноичка - да разбрах те. Приятелкат ат и..хм нека поговорим друг път за нея. Или ако искаш ми пиши ЛС, да не занимаваме хората и да не разводняваме темата:)

afterforever ти си един от милионите хора, които вярват в тази заблуда. Човек може да контролира чувствата си толкова лесно, колкото контролира движението на ръката си докато яде с лъжица. Разбира се че не може да си кажеш днес няма да се влюбвам в никого и така да стане. Ще видиш някой готин батко по улицата да речем и пеперудите в стомаха ще се разпърхат. Уникално лесно е да ги спреш на секундата, ако сметнеш че е необходимо или по друга причина.

Всеки еидн огън може да се изгаси, въпорса е колко ресурси са ти нужни за да го направиш. За една клечка кибрит е нужно едно духване, докао за един пожар в полеъо е необходим самолет. Иска се само силна воля и добър контрол над себе си.

Да имаш самоконтрол, при това адекватен е нщо неоценимо важно днес а и завбъдеще.

Автора - няма нужда да чакаш подходящия момент. Той няма да дойде, ти го създаваш.

afterforever
03-03-2009, 07:58
Първо съм момче, но тва няма значение, просто да уточним, че папаруди от батко няма да ми се разпърхат.

По темата - според мен, ако трябва да изразя мнението си за чувствтата като, чувства не съществуват, така че контролирането им е наистина лесно. Няма по-лесно контролиране на нещо, което ти го създава съзнанието. Положението е абсолютно същото с това фантазията ти, която създава илюзия, че извънземните те гонят отзад, но е въпрос само да се замислиш и тия извънземни ги няма. Просто въпросът е, че ако пеперудите ти се разпърхат, значи за секунда си изтървал от контрол чувствата си и това, че за секунди можеш да си наложиш да спрат да пърхат е нещо като след дъжд качулка, според мен. :?

valdesbg
03-03-2009, 08:05
Лирическия ми герой е момиче затова казах батко :)

Ммм донякъде си прав, освен с идеята че като ти се разпърхат пАпАруди и край изгубил си контрол. Въпорса е да можеш да контролираш всяка една част от тялото ти, когато реши да "излиза от строя" в неподходящо време. За такъв самоконтрол става дума.


Много разводнихме темата..Дай на ЛС ако има още нещо :)

afterforever
03-03-2009, 08:07
Папарудите бяха добро попадение.

Не, че е толкова фатално и край, чак. Просто за мен, според мен, според моите виждания, ако дори за секунда нещо зилезе от строя, това се вписва в графата "изгубих контрол". За секунда, но си го изгубил. Може би представите ми са по-различни, но така го чувствам аз.

LizZz
03-03-2009, 08:10
Още не съм и предлагал, чакам удобен момент.

Знам, че не това беше въпросът на темата, обаче да попитам: Защо все още има хора, които правят "предложения", вие ще ходите или ще се жените?!
Не знам защо така се изразих..

Нямам нищо против, размишлявайте си, интересно е да ви гледам.:)

Bellatrix
03-03-2009, 08:35
Поне в моят живот гаджето се явява нещо повече от приятел просто. С приятелите си споделям, лафим си и се лигавим. С него ги има всичките тези неща + една сигурност, тръпка, по-различни прегръдки, целувки, някак с него съм по-свободна, на него сякаш споделям 20 пъти повече от на който и да е приятел... Има го и секса, и усещането, че той иска само теб и е избрал точно теб (при приятелите не е така, и те и аз си имаме още други приятели). Абе различно си е.

ПП. Не съм чела предните коментари.

midnightsun
03-03-2009, 08:50
охх в момента аз съм в същото положение ..само че аз съм момичето 8-) ..Таа познаваме се с едно момче от 2-3 години някъде, винаги съм се държала с него като с приятел, нищо повече (а и той с мен така ...до скоро) . От 1-2 седмици обаче виждам, че отношението му към мен е доста по-различно ии усещам как скоро ще ми го каже (той вече почти ми го каза де :shock: ..) . Лошото е, че аз още си го приемам като приятел и винаги ще е така, просто не мога да го харесвам по друг начин :(
Това, разбира се е моята ситуация ..иначе аз не виждам нищо лошо да се комбинират приятелството с връзката, стига да има чувства и желание и от двете страни. Според мен човекът, с когото си трябва преди всичко да ти бъде много добър приятел, да можеш да говориш с него на всякакви теми, да споделяш всичко... Поговори с приятелката си и разбери дали и тя те харесва..ако пък не.. ами опитай се да запазиш приятелството ви..
успех! :)

LovelyGirl
03-03-2009, 08:53
Поне в моят живот гаджето се явява нещо повече от приятел просто. С приятелите си споделям, лафим си и се лигавим. С него ги има всичките тези неща + една сигурност, тръпка, по-различни прегръдки, целувки, някак с него съм по-свободна, на него сякаш споделям 20 пъти повече от на който и да е приятел... Има го и секса, и усещането, че той иска само теб и е избрал точно теб (при приятелите не е така, и те и аз си имаме още други приятели). Абе различно си е.

ПП. Не съм чела предните коментари.

И аз точно това исках да кажа \:D/

LizZz
03-03-2009, 09:10
:)
Евала на Валдес!!! :grin:

valdesbg
03-03-2009, 09:16
:)
Евала на Валдес!!! :grin:

\:D/

Slawi92
03-03-2009, 09:30
do nqkude e prava az bqx taka s edno momiche i nqkolko puti q pitax i tq kazvashe neiskam si razvalqme dobroto priqtelstvo az nastoqvax i nastoqvax i nakraq trugnaxme i nakraq stana tochno tva razdelixme se skaraxme se i do tam s priqtelstvototo ama to glavno si zavisi ot vas dvamata

mickelangelo
03-03-2009, 09:35
" Любов без приятелство преди това е като къща построена в/у пясък "


приятелката ти по принцип е права ... но .. помисли си какво ако имаш и приятел и гадже .. в 1 човек ? нима това не би било прекрасно ?

Balmy_I
03-03-2009, 09:40
ами да ти кажа и аз често мисля по този въпрос...честно казано и аз съм на мнение,че приятелят е по-важно и хубаво нещо от гаджето,обаче най-хубаво е ако си приятел с гаджето си...да обаче има и спорове дали можело да има истинско приятелство м/у момичета и момчета...е може,имам приятели момчета и да едно от тях ме харесва,но именно поради тази причина,че сме си много добри приятели аз също му казах,че ни е по-добре така пък и сме адски различни и интересите ни се разминават,но иначе държа много на него...,ако нещата не стояха точно така би било страхотно ако момичето и момчето са били много близки приятели и са тръгнали и това не им влияе на отношенията и продължават да са си много дпбри приятели :) 8)

LizZz
03-03-2009, 10:08
" Любов без приятелство преди това е като къща построена в/у пясък "


приятелката ти по принцип е права ... но .. помисли си какво ако имаш и приятел и гадже .. в 1 човек ? нима това не би било прекрасно ?
Да. И аз мисля, че ще е прекрасно, затова ще се опитам да го постигна!


.....
Основния проблем на приятелството между момчета и момичета - това е любовта. Когато станат гаджета (хипотетично*) този проблем изчезва.
И ето едно пълноценно приятелство! (пак хипотетично*)

И пак мои си някви разсъждения..
Би трябвало когато двама човека са заедно, обичат се, имат си доверие и се подкрепят взаимно това да чупи автоматично бариерите помежду им и единия да може да сподели абсолютно всичко на другия без да се изпокарат и т.н. Дори да говорим за изневяра.*
Не мислите ли така?
Поне аз го мога... Не знам дали проблема е в мен... Вероятно...



* - зависи от хората

Balmy_I
03-03-2009, 11:08
И пак мои си някви разсъждения..
Би трябвало когато двама човека са заедно, обичат се, имат си доверие и се подкрепят взаимно това да чупи автоматично бариерите помежду им и единия да може да сподели абсолютно всичко на другия без да се изпокарат и т.н. Дори да говорим за изневяра.*
Не мислите ли така?
Поне аз го мога... Не знам дали проблема е в мен... Вероятно...



* - зависи от хората

Ами съгласна съм,ако наистина си имат доверие и се подкрепят и се обичат и разбира се не се ревнуват до крайности,естествено,че би трябвало да могат да махнат всякакви бариери и да си споделят и това ги прави освен гаджета и добри приятели,защото приятелството м/у момиче и момче е страхотно тъй като понякога е по истинско от приятелствата със същия пол,да де обаче,ако едния прояви по силни чувства и само той ги изпитва без да му отговарят от другата страна...да тогава би могло да се разруши "приятелството".Но то така или иначе не е било точно приятелство щом е имало смесени чувства.Апък ако впоследствие м/у двамата приятли и от двете страни пламне любов е добър вариант,защото хем любовта хем и приятелството ще е споделено... 8) апък последния вариант е да няма никакви по специални чувства и от двете страни,тогава ще си наистина чисто приятелство,което пак не е лоша оферта,но все пак какво по хубаво от това да си истински приятел с гаджето си и да си споделяте всичко без притеснения 8) :)

tedi_hi91
03-03-2009, 11:16
Защото явно ценим повече приятелите си от гаджетата си. Замисли се тръгнете, не се получи и какво после? Мислиш, че пак ще сте си приятели ли? Е да ама не. Гаджето може да бъде и приятел, но приятелят не трябва да става гадже. Не казвам, че задължително няма да се получи. Ще е супер ако се получи нещо. Жалкото е само това, че в повечето случаи не се получава. А и като гледам, че тя мисли като мен дори и да има нещо към теб пак ще се дръпне, защото ще предпочете сигурността на приятелството пред риска да загуби едновременно гадже и приятел.

EeeBobii
03-03-2009, 11:20
Кои как иска да ги разбират следните мои думи!

Приятел - Това е човека на които имаш доверие и си прекарваш деня с него, казваш си проблемите(ако има такива),веселите се,шегувате се един към друг и т.н.

Гадже(такава дума няма!) има Приятел/ка в интимни отношения - Прочетете - ^^ , само че с разликата че правите секс... и малко повече трябва да се съобразяват един към друг!

LizZz
03-03-2009, 11:24
А защо всички си мислят, че няма да стане нищо... Всъщност заради това НАИСТИНА не става нищо..
Както и да е.:)
Благодаря на всички, ще хвърлям някое око на темата чат-пат, което не значи да спрете да пишете.
Надявам се да е полезна на някой.:)

ninjadorf
03-03-2009, 12:18
дрън дрън.. зависи си от теб и гаджето ти в кви отношения ще сте... ако сте глупави разбира се че само ще се целувате.. ии секс секс секс..

malka_sladkka
03-03-2009, 13:58
Въпроса ми е не може ли да се комбинира приятелство с връзка и защо всички толкова ги е страх да комбинират и всичко трябва да е различно - с гаджето само се целуваме/е***, а с приятелите обсъждаме проблеми.
Мисля, че ще е в пъти по-добре така.



Разбира се,че може!Гаджето ми ми е и най-добър приятел освен всичко останало!Не съм съгласна с приятелката ти дето казва,че свестните хора трябва да ни бъдат само приятели!Мое мнение :wink:

LizZz
03-03-2009, 14:24
А дано извадя някъв късмет...

valdesbg
03-03-2009, 14:27
А дано извадя някъв късмет...

Cretendo Vidas!

Presley
03-04-2009, 18:56
Чакам включване от valdesbg. :)

Наример да клюкарствате за някой симпатичен продавач, да оплювате любимата мета група на гаджето ти, да излизате и даобсъждате хората(по специално противоположния пол).

Може,може.

ThePowerOfLove
03-04-2009, 19:07
А гаджето не е ли приятел преди всичко? :?

lLady_MooN_RaiN
03-04-2009, 19:50
Ами аз мисля, че не само може, но дори трябва да се комбинира връзката с приятел... Гаджето всъщност трябва да е най-добрият ти приятел, с когото правиш секс. Това означава връзката...

valdesbg
03-05-2009, 07:58
Чакам включване от valdesbg. :)

Наример да клюкарствате за някой симпатичен продавач, да оплювате любимата мета група на гаджето ти, да излизате и даобсъждате хората(по специално противоположния пол).

Може,може.

Оо Пресли :)

Как сме душа :Р

LizZz
03-07-2009, 19:44
Чакам включване от valdesbg. :)

Наример да клюкарствате за някой симпатичен продавач, да оплювате любимата мета група на гаджето ти, да излизате и даобсъждате хората(по специално противоположния пол).

Може,може.

Оо Пресли :)

Как сме душа :Р
Ти що спамиш, бе? :lol:

LUDAKIS1
03-15-2009, 12:09
Защото явно ценим повече приятелите си от гаджетата си. Замисли се тръгнете, не се получи и какво после? Мислиш, че пак ще сте си приятели ли? Е да ама не. Гаджето може да бъде и приятел, но приятелят не трябва да става гадже. Не казвам, че задължително няма да се получи. Ще е супер ако се получи нещо. Жалкото е само това, че в повечето случаи не се получава. А и като гледам, че тя мисли като мен дори и да има нещо към теб пак ще се дръпне, защото ще предпочете сигурността на приятелството пред риска да загуби едновременно гадже и приятел.


съгласен на 100 % абсолютно точен отоговор ! =D> =D> =D>

sh3_1s_7h3_0n3
03-15-2009, 19:17
Аз винаги съм държала на момчето, с което съм, да го чувствам близък като приятел, на когото мога да споделям всичко... тялото си, душата си, мислите си... без да се притеснявам. ;)
Сега като се обърна назад и погледна бившия ми приятел... /говоря вече за момента на отминалата любов, след като сме видяли, че не се е получило/ пак държа много на него. И пак мога да му споделяm... е, почти всичко. /Темата 'любов' с други е табу, но останалите неща../ усещам, че пак мога да си говоря с него, стига да искам.
Което означава, че дори и в любовно отношение да не се получи... приятелството може и да се съхрани някак си. :)

Tempest
03-15-2009, 20:44
Тя е на мнение, че не трябва да тръгваш с момчето, защото ако не стане нищо м/у вас после няма да можете да бъдете добри приятели приятели.

нямам идея коя е тя, но греши... въпреки, че всичко е възможно, шанса да останете на "здрасти-чао" е по-малък... ако се постараеш, може да се намали до 0 ;) въпроса е да не стане нещо брутално, което, градящо се на това на колко си години, варира от 0 до 100% :) все пак - ти решаваш , гледай да избереш най-доброто за теб ;)

evichka_lonelyy
03-16-2009, 05:00
имам и гадже и приятел...с гаджето също споделям мн ама щеше да е тъпо ако той беше и двете...вс да правиш само с един...трябва някой на който да можеш да се оплачеш от него :)

Wrathchild
03-16-2009, 09:39
Ами на мен мъжа ми е най-добрият ми приятел. И нямам проблем да му се оплача на него, когато нещо не ми харесва. Аз пък не мисля, че трябва да си тровя нервите с глупави хора, защото тогава от една връзка няма никакъв смисъл.