PDA

View Full Version : Честит 3 март



kalashnik
03-03-2009, 07:50
Ден на Освобождението на България от османско иго

Rodolubec
03-03-2009, 09:08
Честит!

Fortuna
03-03-2009, 10:33
Bulgari unaci uraaaaaa! 8-) Chestito na vsichki !

Diam0nD
03-03-2009, 11:46
Честито !!!/Поне днес пишете на КИРИЛИЦА!!/

kalashnik
03-03-2009, 12:07
Честито !!!/Поне днес пишете на КИРИЛИЦА!!/Половината пубери не знаят какво е кирилица и какво е граматика..

ЧЕСТИТ!
пс. не е ли Турско иго ? Иго и робство са еднозначни спорде речниците.

kalashnik
03-03-2009, 12:21
Честито !!!/Поне днес пишете на КИРИЛИЦА!!/Половината пубери не знаят какво е кирилица и какво е граматика..

ЧЕСТИТ!
пс. не е ли Турско иго ? Иго и робство са еднозначни спорде речниците.Да, но Османската империя и Турция са две различни неща xD Турция е просто останка от Османската империя, така че горе-долу са едно нещо.

kristo
03-03-2009, 13:35
Честито Освобождение братя Българи. България ще пребъде въпреки всичко!

http://m1.kefche.com/pix/t/y58b@re9m.jpg

Rodolubec
03-03-2009, 15:09
Аре баннето го вече тоя малоумник! :-x

Diam0nD
03-03-2009, 18:03
Аре баннето го вече тоя малоумник! :-x 24 май е много хубав празник ,но с тази разлика ,че кирил и методии не са българи и пишат азбуката НЕ за нас ... а до колкото знам опълченците и руснаците /и многото други / са се жертвали в името на СВОБОДАТА на България и българите-висша ценост !!

kristo
03-03-2009, 19:07
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/9a/Flag_of_Bulgaria.svg/800px-Flag_of_Bulgaria.svg.png

Ето това е Святия Български национален флаг. А ти Глобале разкарай тоя грозен нацвъкан с петолючки парцал, че за пореден път супер много дразниш с него.

Няма нормален българин, който да замени официалния ни флаг с тая изгъзица, която предлагаш!

kalashnik
03-03-2009, 19:35
Честито !!!/Поне днес пишете на КИРИЛИЦА!!/Половината пубери не знаят какво е кирилица и какво е граматика..

ЧЕСТИТ!
пс. не е ли Турско иго ? Иго и робство са еднозначни спорде речниците.Да, но Османската империя и Турция са две различни неща xD Турция е просто останка от Османската империя, така че горе-долу са едно нещо.Защо тогава не каза Византия? :D Защото Византия е била християнска страна, която е била превзета от Сеуджукските турци.

malone
03-03-2009, 21:02
Честит и от мен,макар че деня е вече към края си.Дано националната ни самоидентичност се запази жива както то е и до ден днешен.Светла памет на хилядите знаини и незнайни герой дали живота за родината.

uBu4k0
03-03-2009, 21:02
Честитичко да ви е празничето :-P

uBu4k0
03-04-2009, 04:55
:grin: :grin: :grin:

Rodolubec
03-04-2009, 08:53
Малоумник е баща ти.
Баща ми за разлика от теб ,човека е създал семейство .А до колкото знам на теб вече ти е време. Така ,че вместо да ни занимаваш с тъпотийте си ходи и си намери една булка.

kristo
03-04-2009, 10:36
Не разпъвай страниците - и аз мога да направя голям новия флаг. Ти разкарай тоя грозен с умрели цветове флаг и приеми новия.

А ако ти се имаш за нормален българин, си много далеч от истината. Ти си КРАЕН националист.
:lol: :D :razz:

Ти си болен. Наистина ли вярваш, че ще приема твоя флаг за национален на България, а пардон Албена... По-добре да се гръмна отколкото да го направя. Някакво масонско парцалче, дето прилича на знамето на Тасмания или Папуа Нова Гвинея... Да, по-добре да се гръмна отколкото да сменя свещения български национален флаг бяло-зелено-червено с твоята изгъзица. И винаги ще се боря срещу твоя парцал, ще агитирам против него, макари пропаганда да не е нужна, понеже освен турците и циганите в България никой етнически българин няма да накараш да го приеме за свой държавен флаг...

SiegHeil
03-04-2009, 10:41
Ето това е Святия Български национален флаг. А ти Глобале разкарай тоя грозен нацвъкан с петолючки парцал, че за пореден път супер много дразниш с него.

Няма нормален българин, който да замени официалния ни флаг с тая изгъзица, която предлагаш!
Не разпъвай страниците - и аз мога да направя голям новия флаг. Ти разкарай тоя грозен с умрели цветове флаг и приеми новия.

А ако ти се имаш за нормален българин, си много далеч от истината. Ти си КРАЕН националист.

АХАХААХХАХАХАХАХАХА :razz: :razz: :razz:

Rodolubec
03-04-2009, 12:28
:razz: :razz: :razz: Те Австралия само заради знамето са в добро иконимическо положение.
Основното в развитието на стопанството на 1 страна е флага. :D

kristo
03-04-2009, 12:30
Абе ти си... нямам думи да те опиша що за лунатик си...
Значи ако си сменим знамето с такова, подобно на Австралия и веднага се оправяме и ставаме като нея, така ли? От това по-голяма простотия не бях чувал, честно. Значи според теб за да се "оправим" трябва да загубим идентичността си...

Повече не ми се води този спор, няма никакъв смисъл. Няма кой да приеме искането ти за смяна на националния ни флаг, понеже нямаш нито един сериозен аргумент за да ни убедиш да го направим, така че си спести пропагандата, няма смисъл...

kristo
03-04-2009, 12:37
Ами Глобале за теб примерно не е важна религията, която изповядваш. Що тогава не си я смениш от Християнска в мюсюлманска и от Александър не сташен Искендер щом няма значение :)

kristo
03-04-2009, 12:47
:lol: :lol: :lol:

Еми ти нямаш и национален флаг(поне не приемаш сегашния), какво значение има за теб тогава какъв ще ни бъде флага?! Дали този сегашния или твоя?

kalashnik
03-04-2009, 12:50
Бог да пази България от такива хора като global

SiegHeil
03-04-2009, 14:08
От думите ви следва, че знамето не е важно. Щом не е важно, да го сменим тогава.
Снамето символира нещо, в твоето освен че се опитваме да подскачаме по задника на ЕС друго не виждам...
Като малко дете си, изживей си детството най после, че да вземеш да порастнеш..

kristo
03-04-2009, 14:10
От думите ви следва, че знамето не е важно. Щом не е важно, да го сменим тогава.
Снамето символира нещо, в твоето освен че се опитваме да подскачаме по задника на ЕС друго не виждам...
Като малко дете си, изживей си детството най после, че да вземеш да порастнеш..
Да, Глобала ще порасне... към 50 ще вземе да му идва акъла :D :D :D

SiegHeil
03-05-2009, 05:53
Снамето символира нещо, в твоето освен че се опитваме да подскачаме по задника на ЕС друго не виждам...
Като малко дете си, изживей си детството най после, че да вземеш да порастнеш..
По тази логика и Авсралия трябва да подскача по акъла на ЕС.
Австралия подскача по задника на Великобритания ^
А пак да те попитам...какво символизира тва умрело синьо ?


ПП:

:lol: :lol: :lol:

Еми ти нямаш и национален флаг(поне не приемаш сегашния), какво значение има за теб тогава какъв ще ни бъде флага?! Дали този сегашния или твоя?
Защото вашият флаг е компрометиран и аз искам да започна начисто преди да се започват положителни промени. Аз не бих правил усилия за положителни промени под стария флаг. Защо? Защото промените ще настъпят, животът ще се подобри и после вие ще си развявате Вашия флаг, а не МОЯ. А без мен ще си останете в блатото още столетия.

Всичко се върти около теб, a ? 8-) Ебем ти комплексите ^
Ето затова никога няма да бъдеш лидер, говориш за 'твоя' флаг, а не за 'нашия'....хората не искат човек който да говори от собствено име, а от името на всички...

kristo
03-05-2009, 11:08
Защото вашият флаг е компрометиран и аз искам да започна начисто преди да се започват положителни промени. Аз не бих правил усилия за положителни промени под стария флаг. Защо? Защото промените ще настъпят, животът ще се подобри и после вие ще си развявате Вашия флаг, а не МОЯ. А без мен ще си останете в блатото още столетия.
Ми то и ти си зверски компрометиран в очите на 99% от хората пишещи тук, но никой не иска да те премахва, нали 8-) ?

Най-малкото трябва да си има някой форумен палячо, на който да му се смеем отстрани, че иначе е скучно понякога...

И ми е най-смешно, че говориш от името на всички българи, а е ясно, че всички българи си искаме сегашния флаг. Така че никой не те пита харесваш или не сегашния, това си е твой проблем. Като искаш използвай тая твойта дивотия за национален флаг на република Глобалия, на която ти си едновременно президент и министър председател и взимаш еднолични решения, понеже единствения жител на тази страна си ти 8-)

SiegHeil
03-06-2009, 09:58
Тук в "Политика" освен мен пишат основно разни екстремни елементи, а нормалните много-много не влизат, както и не ходят да гласуват и изобщо не искат да се цапат с политика. Това обяснява твоите твърдения. Дай малко време за популяризиране на идеята и ще видим колко хора ще искат новото знаме.
А смешния отстрани си ти. Жалко, че не можеш да се видиш през моите очи.
Щото във 'Всичко тийн накуп' никой не те псува, нали ? :razz: :razz: :razz:

Тая твойта идея със знамето е поне от няколко месеца и все още не съм видял нито един човек да я подрепя...успех 8-)

kristo
03-06-2009, 12:42
Абе циганите и турците гаранция, че ще приемат твоето знаме Глобале, обачение българите никога няма да го направим :)

Освен това никой не те е спрял да си правиш пропаганда на твоето знаме, така че прави си. Аз съм напълно спокоен, понеже знам, че нито един нормален човек няма да замени автентичния ни национален флаг с твоето парцалче :wink: