PDA

View Full Version : Защо го е направил?



PLEYGIRL
03-03-2009, 08:25
Харесвам едно момче...той също ми каза ,че ме харесва.Закача се с мен към мен се държи страно сравнение с другите момичета. Но една вечер имахме банкет и аз танцувах с много момчета.Той като ме видя си хвана едно момиче и започна да танцува с нея да се целуват (моя бивша много добра приятелка) и на мен ми стана ужасно гадно.Не мога да разбера защо го направи и при всяка тяхна целувка ме поглеждаха и двамата. Моля ви кажете ми какво мислите защо го е направил....
От онази вечер ми е ужасно гадно ;( ;( ;(

afterforever
03-03-2009, 08:27
Направил го е, защото ти не си танцувала само с него. Аз не бих направил точно така, но и на мен не би мистанало особено приятно, ако момичето, което харесвам и тя ме харесва, както казвате вие, не танцува само с мен...

flix
03-03-2009, 08:28
Пф...не се занимавай с него.Знам ,че това не ти помага,ама туй е самата истина.Е*ати отмъстителното копеле,и то зак'во?Щото си танцувала с някое друго момче,щото е било фън.Да не си танцувала само и единствено с 1 , че ... без коментар повече...явно не те заслужава...

westggirl
03-03-2009, 08:33
явно е очаквал някфо внимание от теб ... ама не го е получил

ninjadorf
03-03-2009, 09:03
шанс 8-)

xplay
03-03-2009, 09:04
Що не му обърна внимание?

valdesbg
03-03-2009, 09:08
Ем що седиш и чакаш? Момъка ти е казал, показал какво иска/чувства. Ти си седиш на ушите..ми няма да те чака, нормално е :)

flix
03-03-2009, 09:09
да,ама чак да се целува с друга...ебати харесването...ако на това му е викал харесване - здраве му кажи...

Jumbie483
03-03-2009, 09:18
ми питай него..

vesSynkaa
03-03-2009, 09:31
А защо не танцувахте заедно?
Явно както ти си танцувала с други момчета ,
така и той е направил ,само че е добавил целувките ..
То е ясно , че е направено , за да те накара да ревнуваш,
обаче не разбирам защо не сте танцували заедно , защо не сте
били заедно на тоя купон..?Щом се харесвате и двамата би трябвало
да сте заедно , но .. Отговора и ти го знаеш ..

blackvelvet
03-03-2009, 09:31
Ми не се чуди защо :-D като не си му обърнала внимание през цялата вечер.....

sa6eto
03-03-2009, 09:39
знам че за теб реакцията му е супер тъпа, но за съжаление почти винаги правят така ... не знам какво им достава такова удоволствие, но го правят ... според мен или трябва да се опиташ да разбереш дали наистина има нещо към теб или само ти си си въобразила така, и ако има нещо поговорете, мисля че ако е свестен ще разбере, че те е наранил

mickelangelo
03-03-2009, 09:42
подразнил се е от факта че танцуваш с други а не с него .. и от там всичко на опаки ... просто приказвай с него .. толкова е просто .. но този срам ще ви съсипе ;)

Bellatrix
03-03-2009, 09:46
Наранила си егото му като си затанцувала с други и е решил да ти го върне. Това е ответна реакция и при двата пола. Когато ни наранят, бързаме да отмъстим. Той явно е бил доста гневен щом е стигнал толкова далече.

evelinka1122
03-03-2009, 09:56
пФфф идиот... толкова те и харесва! си гледа работата..... ти ще си танцуваш с когото си искаш! не ходите нали... така, че горе главата и продължавай напред! не си струва... я си се забавлявай и излизай, какво си се сдухала... радвай се, че разбра на време, че е такъв.........

Bellatrix
03-03-2009, 10:09
пФфф идиот... толкова те и харесва! си гледа работата..... ти ще си танцуваш с когото си искаш! не ходите нали... така, че горе главата и продължавай напред! не си струва... я си се забавлявай и излизай, какво си се сдухала... радвай се, че разбра на време, че е такъв.........
Е, то по същата логика и той има право да танцува с други (приятелката и). :D Мисля, че по-скоро са се наранили и двамата един друг последователно. Трябва да се поизяснят.

cinderella_gugutka
03-03-2009, 10:16
ти защо си танцувала с много мом4ета... :-o
дори мом4ето което харесвам и което ме харесва да не беше на банкета аз не бих тръгнала да танцувам с "много" мом4ета :?

evelinka1122
03-03-2009, 10:55
пФфф идиот... толкова те и харесва! си гледа работата..... ти ще си танцуваш с когото си искаш! не ходите нали... така, че горе главата и продължавай напред! не си струва... я си се забавлявай и излизай, какво си се сдухала... радвай се, че разбра на време, че е такъв.........
Е, то по същата логика и той има право да танцува с други (приятелката и). :D Мисля, че по-скоро са се наранили и двамата един друг последователно. Трябва да се поизяснят.
е то няма лошо да си танцуват, ама той се е и целувал с някаква си там... какво да са изясняват? той й го е направил на пук... да й е гадно... няма смисъл.... пак казвам по-добре, че е разбрала какъв простак е преди да е станало нещо по-сериозно между тях!

StayFly
03-03-2009, 11:24
Харесвам едно момче...той също ми каза ,че ме харесва.Закача се с мен към мен се държи страно сравнение с другите момичета. Но една вечер имахме банкет и аз танцувах с много момчета.Той като ме видя си хвана едно момиче и започна да танцува с нея да се целуват (моя бивша много добра приятелка) и на мен ми стана ужасно гадно.Не мога да разбера защо го направи и при всяка тяхна целувка ме поглеждаха и двамата. Моля ви кажете ми какво мислите защо го е направил....
От онази вечер ми е ужасно гадно ;( ;( ;(
Защото си тъпа пачавретина и вместо да си с него цялата вечер ти си обиколила всички пишки на банкета.

ziko
03-03-2009, 13:13
Не че нещо,но вината си е изцяло твоя....вместо да танцуваш с други ..да беше танцувала с момчето КОЕТО харесваш.....
Аз едно не мога да разбера.....аз да харесвам някоя и тя да ме харесва и да се занимавам с други....гледай ко тъпо звучи...
п.п. И аз ако бях на мястото на момчето и аз така щех да направя.
За да оправиш нещатата ...отиваш и го целуваш придрожено с прегрътка...ако се дръпне ...sorry.

flix
03-03-2009, 14:06
пФфф идиот... толкова те и харесва! си гледа работата..... ти ще си танцуваш с когото си искаш! не ходите нали... така, че горе главата и продължавай напред! не си струва... я си се забавлявай и излизай, какво си се сдухала... радвай се, че разбра на време, че е такъв.........

+1

flix
03-03-2009, 14:08
Защото си тъпа пачавретина и вместо да си с него цялата вечер ти си обиколила всички пишки на банкета.

Простотията няма край :?

Kostadin_682
03-03-2009, 18:17
Харесвам едно момче...той също ми каза ,че ме харесва.Закача се с мен към мен се държи страно сравнение с другите момичета. Но една вечер имахме банкет и аз танцувах с много момчета.Той като ме видя си хвана едно момиче и започна да танцува с нея да се целуват (моя бивша много добра приятелка) и на мен ми стана ужасно гадно.Не мога да разбера защо го направи и при всяка тяхна целувка ме поглеждаха и двамата. Моля ви кажете ми какво мислите защо го е направил....
От онази вечер ми е ужасно гадно ;( ;( ;(
хах... еми много ясно, че искат да ти направат така, че да ти е гадно... ама важното е да не ти пука :wink:

Re5peC7
03-03-2009, 18:22
Защото си тъпа пачавретина и вместо да си с него цялата вечер ти си обиколила всички пишки на банкета.

Простотията няма край :?
кое му е простотията на това което каза StayFly може би малко грубо се изказа, но си е много прав, ако беше пробвала да танцува с него и да прекара вечерта с него съм обеден, че нямаше да се получи така, тя е хукнала да ми "скача от цвят на цвят " а той какво, да седи и да я наблюдава ли и да се сдухва? Дааа беее! Квото си го направите такова ще е момиченца!

melinka
03-03-2009, 18:23
kato haresva6 nqkoi se postarai da mu go pokazva6 pove4e za6toto ima opasnost da zagubi interes(kakto i ti spored nego) :) :) :D

myNameIsImmortal
03-03-2009, 18:45
life sucks.. you too.. :?
Така всеки без да знае си го начуква отоцад и ти си направила точно това.. да харесваш някой и да не му обърнеш внимание, ами да танцуваш с другите.. ти акъл в главата имаш ли? Или мислиш да зарибяваш всичко на банкета където са били и накрая да си избереш един от тях.. Момичетата се делят на 2 групи - Умни и Тъпи.. е ясно ми стана от това което си направила към коя група си..

с 4 думи: Да си му мислила..

vlubeno_momi4e***
03-04-2009, 21:30
Минало заминало.. Трябваше да му обърнеш внимание.. а не да се правиш на интересна ; ))

bloodylips
03-06-2009, 08:16
а защо не си танцувала с него като толкова мн го харесваш ми танцуваш там с някви си постави се на негово място и ще разбереш как се е чувствал и така ще потърсиш вината малко или мого във себе си не казвам че той няма вина но все пак той се е надявал на някво внимание от твоя страна а накрая кво...емм според мен сама си си виновна нищо лично тва си е мое мнение а и едва ли е било просто обикновен танц с другите момчета....

dimitar_ak
03-06-2009, 08:25
Аз пък бих казал, че младежа е ревнив тъпак. Можел е той да привлече вниманието й, а не да реагира хлапашки. Айде да се натискам с друга белким тя ме забележи.

suitable
03-06-2009, 09:06
Защо ли почти винаги се получава така.. показваш на едно момиче, че я харесваш, дори и го повтаряш, а тя не предприема нищо и чака отново ти да постъпиш някак си, че да се доразвият обстоятелствата.. и ако изчакаш тя да направи нещо - тя прави някоя глупост, от която ти става тъпо и търсиш друга за да забравиш случилото се и все пак таиш надежда момичето да те види с тази другата и да разбере каква грешка е направила, ама тя пуска теми из форума и все още си мисли, че вината не е в нея.. -.-

PLEYGIRL
03-21-2009, 20:45
дано сте прави той не е поискам да танцува с мен ако е искал трябвало е да ме попита. ... Той не го направи.... да си е** лелята :D не е единствен :)

Jyjinka
03-21-2009, 20:57
Направил го е за да ревнуваш.И както казваш ти самата след всяка целувка те е гледал-това е само защото искал да проследи реакциите ти.Направил го е за да ревнуваш :-D

mitkom89
03-21-2009, 21:37
за да ти е гадно

elsy
03-21-2009, 21:58
Еми, тебе кой те би през краката да се правиш на интересна като танцуваш с други? 8-) 8-)

DiabolicalSoul
03-21-2009, 22:04
Харесвам едно момче...той също ми каза ,че ме харесва.Закача се с мен към мен се държи страно сравнение с другите момичета. Но една вечер имахме банкет и аз танцувах с много момчета.Той като ме видя си хвана едно момиче и започна да танцува с нея да се целуват (моя бивша много добра приятелка) и на мен ми стана ужасно гадно.Не мога да разбера защо го направи и при всяка тяхна целувка ме поглеждаха и двамата. Моля ви кажете ми какво мислите защо го е направил....
От онази вечер ми е ужасно гадно ;( ;( ;(ми разбрах, че той ти е показал, че не си му безразлична. и разбрах, че и ти го харесваш, ама тва показалали си му го по някакъв начин. щото, ако не си......а бе аз бих постъпил точно като него - на момчето му е тъпо, хем те харесва, хем се притеснява да не го отрежеш и за тва ти показва, че и без теб може..аре прости му и си го вземи за теб щом го харесваш - момичетата сте свикнали само да ви свалят звезди, аре малко и вие направете нещо по въпроса.

DiabolicalSoul
03-21-2009, 22:10
Защото си тъпа пачавретина и вместо да си с него цялата вечер ти си обиколила всички пишки на банкета.

Простотията няма край :?
кое му е простотията на това което каза StayFly може би малко грубо се изказа, но си е много прав, ако беше пробвала да танцува с него и да прекара вечерта с него съм обеден, че нямаше да се получи така, тя е хукнала да ми "скача от цвят на цвят " а той какво, да седи и да я наблюдава ли и да се сдухва? Дааа беее! Квото си го направите такова ще е момиченца!що пък простотия????
ми тва си е най-нормалното нещо - момичетата кво искате само да ви се обясняват в любов и да се оставят на вашата милост. ако го е харесвала, можеше и тя да му го покаже по някав начин. той няма до безкрай да се излага (момчетата са чувствителни на тая тема и гледат да не се лигавят много пред другите за "няква кукла" даже и да я харесват) и той си има достойнство.
обаче покрепям съвета да му лепнеш една страстна целувка !!!

cryingangel
03-22-2009, 00:09
Колкото и глупава да му е реакцията е норална.Той просто си го в врещал искал е да танцуваш не с всички , а само с него.

sextazy_baby
03-22-2009, 05:11
Не си танцувала с него и явно това го е подразнило,също така мисля че е знаел че ако се натиска с други и той ще те подразни