PDA

View Full Version : Проблем с PC



NeverBeenPerfect
03-03-2009, 10:14
Зравейте.. Изтеглих си 1 филм.. беше с някакъв непознат формат иии сега не мога да го изтрия. Става дума за The Ghosts of Girlfriend`s past ако има някакво значение. Някакви идеи ?
А и още нещо.. преди няколко дни ми изписа че нямам място в C-то, изтрих някои неща и проблема уж беше разрешен, а на другия ден, без да съм записвала нищо там, пак ми изписа че нямам място.... :?

Съжалявам ако темата ми не е на правилното място.
Благодаря.

Kris4an0
03-03-2009, 11:19
За филма не мога да ти помогна...кажи поне какъв е тоя странен формат, за който казваш.Иначе за мястото в "C" - според мен най-вероятно е да си хванал(а) някой уж безобиден вирус, който на пръв поглед не прави нищо на компютъра, обаче се размножава и така "яде" пространството в харда, ако е това да ти кажа доста труден е за чистене защото колкото и да го триеш все има останал...

NeverBeenPerfect
03-03-2009, 11:59
Ами май си прав. Изглежда имам такъв вирус, защото непрекъснато пространството ми в Цто се смалява.. малко по малко :( мисля си че тоя филм най вероятно е съдържал вирус щото тва с ц стана след като го дръпнах.. Какво да правя в такъв случай? да го нося на ремонт :(

NeverBeenPerfect
03-03-2009, 12:01
А за формата.. и аз нз точно, но не ми излиза като обикновен филм.. със знака на BS PLAYER,а излиза със знака на уинамп :-o

Kris4an0
03-03-2009, 12:56
Ами пъро пробвай да го изчистиш с Нод32, на мен лично ми е чистила такъв тип вирус, може и да се получи и при теб. Ако не стане единственият начин е преинсталация на Уиндоуса!
А онзи филм върви ли изобщо? Можеш ли да го изтриеш вече?!

m3talmania
03-03-2009, 13:17
Щом ц ти се запълва значи имаш някоя гадинка, която ти се размножава там.. какво имаш там, за да те предупреждава? Да не си дала да ти показва сритите папки и файлове?