PDA

View Full Version : Как да разбера дали и тя ме харесва?



zesoares
03-03-2009, 11:03
em da kajem 4e ne sam xi4 grozen i ima dosta macki okolo mene....no na men men mi xaresva samo edna......no ne znam dali tq me xaresva..ni s neq sme mn dobri fr........no predlojete nqkakav na4in da vidq dali me xaresva bez da razvalq priatelstvoto ni( v slu4ai 4e ne si pada po mene)

(bez tapi komentari....o sorka no imam samo english na klaviaturata)

Moderated by slun4ice
т.1 и т.7 от правилника
Постове на латиница ще бъдат изтивани след 1-ви април.

Axe_vs_Sword
03-03-2009, 11:52
Намеци :>

Cellmate
03-03-2009, 12:54
Кво да си развалиш? Аз ходех с една приятелка после скъсахме и сега пак сме приятели.

My6mYLka
03-03-2009, 12:55
кфи намеци хора те са добри фр не са някфи които не се познават що не говориш с нея не мисля че като и признаеш чувствата си щв те намрази е няма да е мн комфортно известно време ама се свиква или печелиш или губиш

PanaH
03-03-2009, 12:58
По-добре да се помъчиш първо да разбереш нещо от някоя нейна приятелка..Ако разбереш, че тя не те харесва си останете фр. , а ако те харесва ти знаеш какво да правиш вече ;) .. а, ако не успееш да разбереш нищо по-добре и признай, защото може и тя да те харесва, но да се срамува и нищо да не стане :)

Jadzia
03-03-2009, 13:01
em da kajem 4e ne sam xi4 grozen
аха...поне си скромен 8-)

а иначе - щом сте много добри приятели,би трябвало досега да си разбрал дали те харесва или не ...

valdesbg
03-03-2009, 13:19
em da kajem 4e ne sam xi4 grozen i ima dosta macki okolo mene....no na men men mi xaresva samo edna......no ne znam dali tq me xaresva..ni s neq sme mn dobri fr........no predlojete nqkakav na4in da vidq dali me xaresva bez da razvalq priatelstvoto ni( v slu4ai 4e ne si pada po mene)

(bez tapi komentari....o sorka no imam samo english na klaviaturata)

Ми дай и да решава кръстословица. Ако си гризе химикалката и те гледа като каракуда значи те харесва, ако ли не значи нямаш шанс и най-добрия ти приятел е човека :)

:razz:

kobrichka
03-03-2009, 14:28
em da kajem 4e ne sam xi4 grozen
аха...поне си скромен 8-)

а иначе - щом сте много добри приятели,би трябвало досега да си разбрал дали те харесва или не ...

Съгласна съм с това мнение

linkinpark6666
03-03-2009, 14:40
поговори с нея :)

vesSynkaa
03-03-2009, 14:46
Еми нали сте много добри приятели?
Тфа значи , че би трябвало да я познаваш добре
и изпитва нещо повече от приятелски чувства,
по някакъв начин да разбереш..

zesoares
03-03-2009, 15:48
По-добре да се помъчиш първо да разбереш нещо от някоя нейна приятелка..Ако разбереш, че тя не те харесва си останете фр. , а ако те харесва ти знаеш какво да правиш вече ;) .. а, ако не успееш да разбереш нищо по-добре и признай, защото може и тя да те харесва, но да се срамува и нищо да не стане :)

ne jiveem mn na blizko ,i mi e stranno da otida krai nqkoq neina fr s koqto samo se poznavame i da razpitvam.....i sled tova tazi neina fr 100% 6e i kaje.... :-o

zesoares
03-03-2009, 15:51
Еми нали сте много добри приятели?
Тфа значи , че би трябвало да я познаваш добре
и изпитва нещо повече от приятелски чувства,
по някакъв начин да разбереш..

em da poznavame se perfect.....,no i az 4akax predlojenia za da razbera....ot vas :P ,ne znam mislel saam si nqkak si ot skype.. :-o no sam.... :? :?

myNameIsImmortal
03-03-2009, 16:04
Плати 20 лв на БайТоя и той ще ти предскаже дали те харесва или не..

Cocoa
03-03-2009, 16:04
Mnogo e tupo po skype da si priznae6 kvo 4uvstva6 ili da i predloji6.. taka nito moje6 da i vidi6 reakciqta nito pokazva6 uvajenie kum momi4eto. 6tom ste si priqteli ne bi trqbvalo tolkova da te e sram da i priznae6 moje i da te haresva a ako ne te i e pe4en 4ovek si4ko 6te si e nared i nqma da te nakara da se 4uvstva6 nelovko. Pitai si q dali te haresva direktno lice v lice i gledai da ne ste v kompaniq za da moje6 da se otpusne6 pove4e i da ne vi slu6at vsi4ki. Ako ti kaje 4e te haresva kato priqtel no ni6to pove4e ili ne6to podobno ne se spi4ai a se postarai da si ostanete priqteli. Budi mnogo mil s neq za6titavai q i vinagi q podkrepqi pravi i komplimenti za haraktera i i vun6niq vid, zvunkai i ponqkoga da si govorite kogato ti lipsva, gu6kai q ei taka bez pri4ina. :P
PEACE \\//

BaiToq
03-03-2009, 16:24
Плати 20 лв на БайТоя и той ще ти предскаже дали те харесва или не..

Чшшш,ей!!!
Аз да не съм евтино
жиголо,кви са тея 20 кинта :D
20 кинта мога на майка ти
да дам...да си купи 1 нови гащи
и на тебе 1 шоколад да ти купи :lol:


ЗВЕЗДИЧКА Бай Тоя се смее на шегата
си и си мисли колко е интелигентен ЗВЕЗДИЧКА

valdesbg
03-03-2009, 16:33
БайТоя нещо на мезе те взимат ми се струва. Я им покажи колко си зъл :Р

А по въпроса - автора ще получи билет за пътешествие. Като гледам няма нищо между ушите.

Cocoa - \:D/


За всички неверници - БайТоя го е казал:


Без Скайп животът на организмите
е невъзможен.
Бабите ни все със Скайп
са сваляли.