PDA

View Full Version : имаме ли бъдеще според вас



love_you_boy
03-03-2009, 11:44
с моя приятел ходим от скоро.в първите няколко седмици той ми се обаждаше редовно и ми пращаше СМС-и по време на 4асовете но сега само аз го търся.говорила съм с него за това и той ми каза 4е просто е страшно зает.просто незнам какво озна4авам за него-имам 4увството 4е не се интересува много от мен.и сега незнам какво да правя.моля ви-дайте ми съвет,защото наистина си го оби4ам,не искам да се разделяме но ако той не изпитва същите 4увства като мен мисля 4е това би било най доброто решение.страх ме е-не искам да го загубя,но ако той не изпитва нищо...как да разбера дали наистина няма време или просто не държи на мен

Jesssy
03-03-2009, 11:46
Нали си говорила с него?3ащо все трябва да ни минават лоши мисли преэ главата...тъпо е.Представи си,може наистина да е эает.3а да се укпокойш,говори отново с него и си иэясни каквото не ти е ясно.От писане тук нищо няма да се промени. :]

love_you_boy
03-03-2009, 11:50
Нали си говорила с него?3ащо все трябва да ни минават лоши мисли преэ главата...тъпо е.Представи си,може наистина да е эает.3а да се укпокойш,говори отново с него и си иэясни каквото не ти е ясно.От писане тук нищо няма да се промени. :]
ако говоря с него той само ще се ядоса и ще ми каже пак същите неща...няма смисъл.каквото и да ми обяснява не може да ме убеди 4е е толкова зает 4е даже една минута не може да отдели за мен и да ми се обади :(

ninjadorf
03-03-2009, 12:06
е ако наистина само ти го търсиш..а той теб не.. спри и ти.. пък ако те пита що си спряла да го търсиш , ш кажеш че си много заета.. 8-)

angelcheeee_93
03-03-2009, 12:14
трябва да поговориш с него за това и да си изясните добре чувствата.
МОже пък наистина да е зает,но все пак вие сте двойка и трябва да намира време за теб.Не може постоянно да се оправдава с това.Питай го за чувсвтвата му.Успех,дано и той те обича. :)

myNameIsImmortal
03-03-2009, 12:36
ама ти какво искаш? Само той да те търси 1ви, той да те събужда в 3 часа вечерта да ти каже, че те обича.. той да ти пише 1ви смс-и.. ?! Еми неможе.. и ти трябва малко да се потрудиш и да му доставиш радост и удоволствие. В смисъл ще се почувства така, както когато ти се чувстваш когато той те търси 1ви и изгаря от нетърпение да чуе гласа ти..

PanaH
03-03-2009, 12:51
Не мисля, че не държи на теб..Просто може наистина да е доста зает.. :) Щом си говорила с него за това той трябва да е на ясно как се чувстваш и да се помъчи да промени нещата ;)

valdesbg
03-03-2009, 13:14
Девойке, не си центъра на вселената за да ти се обръща винаги внимание. Спри да го притискаш и ще видиш колко по добре ще тръгнат нещата.

vesito13
03-03-2009, 13:14
ама ти какво искаш? Само той да те търси 1ви, той да те събужда в 3 часа вечерта да ти каже, че те обича.. той да ти пише 1ви смс-и.. ?! Еми неможе.. и ти трябва малко да се потрудиш и да му доставиш радост и удоволствие. В смисъл ще се почувства така, както когато ти се чувстваш когато той те търси 1ви и изгаря от нетърпение да чуе гласа ти..
+ това , като ходите не значи , че трябва постоянно да ти звъни , смс-и на всеки час , само ти да си му в главата . Би било досадно нещо такова :? Всеки си има личен живот и това , че понякога може да си зает , не е нещо необикновено 8)

malka_sladkka
03-03-2009, 13:48
Нужно ли е на всеки 5 мин да ти се обажда може наистина да е много зает

StayFly
03-03-2009, 14:00
Не.

kobrichka
03-03-2009, 14:44
Защо винаги всички мислят най-лошото? То е досадно да ти се обажда по 100 пъти на ден и да ти праща смс-и. След като си говорила с него и той ти е обяснил,че е зает,защо не приемеш опцията,че наистина може да е зает?! Глупаво е да се тормозиш за глупости без конкретна причина.

vivteen
03-03-2009, 15:20
Отначало ти се е обаждал,за да ти докаже колко държи на това.Сега вече го знаеш и за това не ти звъни всяка една минута.Може да е просто зает.Спокойно :)

BaiToq
03-03-2009, 15:21
Подложи го на детектор на лъжата.

pam1
03-03-2009, 15:25
и при мен беше така в началото през 5 мин. смс ала бала но се поспря малко тъй като разбрах че иска да е с мен а и смс не са от значение за мен важното е да ми каже че ме обича дори 1 път в месеца да е
нещата в една връзка стават сериозни и лигавщините спират

linkinpark6666
03-03-2009, 15:29
Девойке, не си центъра на вселената за да ти се обръща винаги внимание. Спри да го притискаш и ще видиш колко по добре ще тръгнат нещата. +1 :)

Cocoa
03-03-2009, 15:30
Relax .. kakto kazaha po4ti vsi4ki dosega moje naistina da e zaet ti kvo iska6 da ti zvuni postoqnno ? Zvuni mu i ti ne moje da iska6 samo ot negova strana uspokoi se malko dai mu malko vuzduh na 4oveka. Qsno e e 4e go haresva6 no ne stavai lepka toi ima i li4en jivot ina4e burzo 6te mu pisne6:P
PEACE \\//

vlubeno_momi4e***
03-03-2009, 17:13
Не си мисли глупости.Всеки има нужда от лично пространсво и малко свобода... А и както казаха преди мене,наистина е много досадно някой да ти звъни през 5 мин! Остави нещата за малко и ще видиш ..или ще потръгнат или не.. ; ))

Whyniser
03-03-2009, 17:23
Любовта не може да ти реши житейските проблеми.Просто приеми,че си има работа.Не може да е при тебе 24/7.Просто е досадно и ще си омръзнете.Ти толкова ли няма какво да правиш?

beiho
03-03-2009, 18:06
Не знам каква си, но си вманиачена той да ти се обажда постоянно, много ясно, че не може да продължава така да те търси постоянно!

hooliganka89
03-03-2009, 20:24
Ами според мен и ти ограничи обажданията си спрямо него.
Ако той продължи да не се обажда,значи според мен просто си му втръснала вече и така.Ако почне да те търси по-често и да ти задава въпроса "Защо не се обаждаш?",значи още му пука и наистина е зает с някакви си там неща и за това не се обажда.