PDA

View Full Version : Няколко въпроса за краката



girl4eety
03-03-2009, 13:59
Здравейте.Имам няколко въпроса и за да не пиша 3 теми ще напиша в тази, който може да ми отговори:
1. Пръстчетата на краката са ми криви, дали мога да направя нещо за да станат равни, че ме е срам така пък и идва лято... :o
Ето и снимка- http://prikachi.com/files/638923L.jpg
2. http://prikachi.com/files/638903y.jpg Виж те на тази мацка пръстенчето на пръста, откъде може да се намерят такива.И какво мислите вие за пръстен на крака.
3.Как си правите вие хубав педикюр, вие ли си го правите или ходите на педикюр при специалист.
4.Как си подържате хубави,гладки петите.
Дано някой да ми отговори на всичките въпроси :)
Благодаря предварително :-)

angelcheeee_93
03-03-2009, 14:07
1.Не знам за такова нещо за изправяне на краката-съжалявам.
2.Нз от къде може да си намериш такъв пръстен,аз лично не нося на краката пръстени,понеже не смятам ,че е удобно ..пък и нямам чак толкова свободно време да мисля за пръстени на краката си ама кат гледам ти си доста заинтересувана относно краката си :D
3.Нямам педикюр и не ходя да ми правят.
4.Петите са си ми гладки,повечето пъти с някой крем ги мажа и това е :P

Swinkenhoffer
03-03-2009, 14:15
Тва е като с кривите крака... такава ти е структурата просто.
Сигурно ако се счупят и се наместят след това, може да станат прави. :D

Такива пръстени има по сергиите за сребърни бижута. Обикновено са на една поставка във формата на стъпало.

Най-добре е да ходиш на педикюрист, ако толкова държиш да имаш хубав педикюр. Ако си от сръчните, може и сама. Пък и там ти правят разни допълнителни процедури.

Петите се търкат с пемза и после се мажат с крем.

Pepincetyy
03-03-2009, 16:26
1.Както каза Swinkenhoffer - Тва е като с кривите крака... такава ти е структурата просто.
2.Виж по магазините за пръстени,обици,гривни,герд ни... там може и да има, ще питаш и те ще ти кажат
3.Аз си го правя, не е нещо много специално, но гледам да са ми хубави ноктите :P
4.Търкам ги с пемза и ги мажа с крем.Взела съм си и един крем от Ейвън за гладки пети.

Sissy90
03-03-2009, 16:34
Надали някой забелязва, че са ти така пръстите - да не ти пука.
Педикюр можеш да си правиш и сама - не знам точно за какъв става въпрос, но общо взето се състои в това да си подрежеш ноктите, да изпилиш ъгълчетата леко и евентуално да си направиш декорацийка.
Загрубелите пети се търкат с пемза или пила за пети и се мажат с крем. Това с крема е добре да се прави редовно, не само като са ти загрубели петите, за да се поддържат меки. Пръстени има по магазинчетата и сергиите за сребро, пък и по сергиите и магазинчетата за джунджурии - разни тенекийки за по 1 левче.

Liar
03-03-2009, 16:42
Педикюр правя ето така:
1.емулсия за отстраняване на кожи
2.отстраняване с ножица(може и да се избутат с пръчица)
3.пилене
4.база
5.мазане с масло
6.търкане на петите с пила,докато са с маслото
7.омекотявашщ крем
Твоите ги лакирай и украсявай с каквото можеш..Само не мога да разбера `що викаш "пръстченца" на тия пръсталаци.

Pepincetyy
03-03-2009, 16:45
Ето ти една темичка за педикюрът. Миналото лято го правех доста често и ти гарантирам много добър ефект.
http://krasota.rozali.com/tialo/p7826.html Успех :-)

intotheblue
03-03-2009, 18:27
Еми не може да са равни.Те са палец,показалец,среден,без мен и кутре тъй,че?Опитай крема на AvON са поддържане на пети и т.н.

Pepincetyy
03-04-2009, 12:12
Еми не може да са равни.Те са палец,показалец,среден,без мен и кутре тъй,че?Опитай крема на AvON са поддържане на пети и т.н.
Точно т'ва и предложих и аз.Аз го ползвам този крем и съм много доволна.

BlueCat
03-04-2009, 12:19
Ми изобщо да не те притеснява това, че са ти малко кривички. На мен вторият пръст на левия крак е по-дълъг от този на десния :D Педикюр не си правя, не мога, а и на моите криви пръсти няма да стои добре.

Pepincetyy
03-04-2009, 12:23
Ми изобщо да не те притеснява това, че са ти малко кривички. На мен вторият пръст на левия крак е по-дълъг от този на десния :D Педикюр не си правя, не мога, а и на моите криви пръсти няма да стои добре.
Ох стига глупости моля ви, мислите ли че някой постоянно ви гледа в краката и гледа дали са еднакви или не!!!

BlueCat
03-04-2009, 12:56
Ми изобщо да не те притеснява това, че са ти малко кривички. На мен вторият пръст на левия крак е по-дълъг от този на десния :D Педикюр не си правя, не мога, а и на моите криви пръсти няма да стои добре.
Ох стига глупости моля ви, мислите ли че някой постоянно ви гледа в краката и гледа дали са еднакви или не!!!
това не ме притеснява (че са ми криви)
авторката също не трябва да я притеснява :)

Liar
03-04-2009, 20:38
Ми изобщо да не те притеснява това, че са ти малко кривички. На мен вторият пръст на левия крак е по-дълъг от този на десния :D Педикюр не си правя, не мога, а и на моите криви пръсти няма да стои добре.
Ох стига глупости моля ви, мислите ли че някой постоянно ви гледа в краката и гледа дали са еднакви или не!!!
така е