PDA

View Full Version : Разбирате ли се с техните?



angelcheeee_93
03-03-2009, 15:10
Какви са ви взаимоотношенията с родителите на приятеля/приятелката ви?Интересно ми е да разбера дали комуникирате или се срамувате?
Поздравявате ли се ,когато се разминете?
Какво ви е мнението за тях? :wink:

cinderella_gugutka
03-03-2009, 15:13
ми аз не ги познавам...и той не познава наште(ходим от 2 месеца...незнам дали е нормално това :-o )

vivteen
03-03-2009, 15:15
Познавам се с родителите му.Добре,че ме харесват.Майка ми го убожава,а баща ми още преди 6 месеца каза,че не иска да го вижда близо до мене,ама то чувствата им са взаимни 8-)

Cocoa
03-03-2009, 15:15
Da v doasta dobri otno6eniq sum s roditelite mu, no pove4e sus maika mu, ne za ne6to drugo prosto s neq se sre6tam po-4esto. Ima6e period kogato s priqtelqt mi bqhme razdeleni no s maika mu si ob6tuvahme i i hodih na gosti i taka. Mnogo sa razbrani horata :)

pam1
03-03-2009, 15:18
м да познаваме се вного готини хора са особенно баща му
все още се притеснявам и срамувам от тях но в малки количества :-P

Titanic_baby
03-03-2009, 15:23
s maika mu se pozdravqvame,kato se razminem no ot ba6ta mu se sramuvam :oops: i BTW hubava temi4ka,vednaj da vidq v tozi razdel ne6to ,koeto da ne se povtarq :)

kobrichka
03-03-2009, 15:27
Познавам родителите му и сме в доста добри взаимоотношения с тях. Разбирасе, че ги поздравявам супр глупаво ще е ако го подминавам. Все пак трябва да има малко обноски. Често, когато се скараме и той каже на майка си, тя му се кара,защо е постъпил така,ако разбира се той е виновния. Даже наскоро му беше казала,че ако ме нарани ще го набии. :D

linkinpark6666
03-03-2009, 15:36
Аз само пиша да поздравя автора за оригиналната темичка :grin:

vesito13
03-03-2009, 15:44
Познавам се с майка му и се радвам за това :) Страхотен човек е , някак си много приятна , симпатична такава :) Отначало имаше малко така срам , но и това мина . Когато я видя някъде винаги я поздравявам , никога няма да я отмина . :? Сега вече ми е много приятно да общувам с нея :)

partychild
03-03-2009, 16:08
Познавам се с техните ,както и той с моите родители.. разбираме се всички :) приятеля ми се вижда по-често с моите родители..пие си винце с баща ми , гледат мач :-D с мама все се бъзикат.. аз с неговите родители не съм толкова навътре, но ги харесвам и се разбирам с тях :)

nicolepcd
03-03-2009, 16:11
Баща му не го познавам, не съм го виждала... майка му съм я виждала, но нищо повече... :-o Моите родители не го познават, но майка ми може и да го е виждала... :D

angelcheeee_93
03-03-2009, 16:19
Аз само пиша да поздравя автора за оригиналната темичка :grin:

мн ти благодаря :-) :)

Na7a6a
03-03-2009, 17:12
Ами да, аз се разбирам с майка му, говорим си, всеки път като ме види ме разцелува :D А нашите преди 1 седмица разбраха за съществуването му (поради известни причини пазихме връзката си в тайна) и още не го познават, но са позитивно настроени (е, татко малко ревнува ама..) :)

angelcheeee_93
03-03-2009, 17:20
Ами да, аз се разбирам с майка му, говорим си, всеки път като ме види ме разцелува :D А нашите преди 1 седмица разбраха за съществуването му (поради известни причини пазихме връзката си в тайна) и още не го познават, но са позитивно настроени (е, татко малко ревнува ама..) :)

бащите винаги ли са така ревниви?
защото моят баща хич не харесва ,че с приятелят ми имаме връзка.Но това по-точно се дължи на това че имаме голяма разлика в годините.

nicolepcd
03-03-2009, 17:25
Ами да, аз се разбирам с майка му, говорим си, всеки път като ме види ме разцелува :D А нашите преди 1 седмица разбраха за съществуването му (поради известни причини пазихме връзката си в тайна) и още не го познават, но са позитивно настроени (е, татко малко ревнува ама..) :)

бащите винаги ли са така ревниви?
защото моят баща хич не харесва ,че с приятелят ми имаме връзка.Но това по-точно се дължи на това че имаме голяма разлика в годините.
Колко ви е разликата? :-o

GameMaster
03-03-2009, 17:50
Hmm....Poneje mu bqh na gosti na moq priqtel 3 dena i se zapoznah s maika mu.Dobre se spogudihme i se razbirahme.Nqmam losho mnenie sprqmo neq.... ;-)

Na7a6a
03-03-2009, 18:00
Ами да, аз се разбирам с майка му, говорим си, всеки път като ме види ме разцелува :D А нашите преди 1 седмица разбраха за съществуването му (поради известни причини пазихме връзката си в тайна) и още не го познават, но са позитивно настроени (е, татко малко ревнува ама..) :)

бащите винаги ли са така ревниви?
защото моят баща хич не харесва ,че с приятелят ми имаме връзка.Но това по-точно се дължи на това че имаме голяма разлика в годините.
Колко ви е разликата? :-o

Ами не мога да говоря за всички бащи, но повечето-да. И ние с моя приятел имаме голяма разлика в годините, но и да не беше така баща ми пак щеше да го гледа лошо..цитирам "как така ще ми вземе малкото момиченце!?!? " :D

vivteen
03-03-2009, 18:08
Ами да, аз се разбирам с майка му, говорим си, всеки път като ме види ме разцелува :D А нашите преди 1 седмица разбраха за съществуването му (поради известни причини пазихме връзката си в тайна) и още не го познават, но са позитивно настроени (е, татко малко ревнува ама..) :)

бащите винаги ли са така ревниви?
защото моят баща хич не харесва ,че с приятелят ми имаме връзка.Но това по-точно се дължи на това че имаме голяма разлика в годините.
Колко ви е разликата? :-o

Ами не мога да говоря за всички бащи, но повечето-да. И ние с моя приятел имаме голяма разлика в годините, но и да не беше така баща ми пак щеше да го гледа лошо..цитирам "как така ще ми вземе малкото момиченце!?!? " :D

Ние имаме 1 година,но баща ми е твърдо против да имам приятел.Може би,защото си мисли че ще го измести.Незнам :)

EeeBobii
03-03-2009, 18:18
Аз такива проблеми нямам....ни аз ги познавам ни тя моите - лично :}

angelcheeee_93
03-03-2009, 18:23
Ами да, аз се разбирам с майка му, говорим си, всеки път като ме види ме разцелува :D А нашите преди 1 седмица разбраха за съществуването му (поради известни причини пазихме връзката си в тайна) и още не го познават, но са позитивно настроени (е, татко малко ревнува ама..) :)

бащите винаги ли са така ревниви?
защото моят баща хич не харесва ,че с приятелят ми имаме връзка.Но това по-точно се дължи на това че имаме голяма разлика в годините.
Колко ви е разликата? :-o

5 godini :(

galenata
03-03-2009, 18:27
Харесвам ги много даже,доколкото знам и те мен :)

myNameIsImmortal
03-03-2009, 19:39
Не ги познавам още техните, но лятото се надявам да се запозная с тях .. :)

gLoRiToO
03-03-2009, 20:02
Разбирам се с техните да,много печени и точни хора са.Той наще още не ги познава,но сега април като се върнат в Бг. ще ги запозная :)

111111111
03-03-2009, 20:08
[/quote]Ние имаме 1 година,но баща ми е твърдо против да имам приятел.Може би,защото си мисли че ще го измести.Незнам :)[/quote]

Същата работа, чак си мисля,че ако имах гадже от женски пол щеше да е по-доволен,а дори не го познава още,а само мърмори.Ужасно е.
По темата не познавам техните и той не познава нашите, но родителите ни са със сходни характери и не знам дали ще се спогодим

_BuNnY_
03-03-2009, 20:09
Познавам се с майка му и баща му ... някак си не мога да възприема някои техни постъпки. Иначе не са лоши хора. Ако ги видя някъде ще ги поздравя естествено :-D В началото малко ме беше срам от тях, но вече свикнах :D :)

LizZz
03-04-2009, 03:46
До сега съм се познавал с родителите на всичките ми гаджета до преди 3 години.
И не съжалявам. Все имаше тема за разговор, повечето бяха печени.
Последно се запознах с един фотограф... Преди тва с фен на Pink Floyd..
Нямам проблеми със запознаването. Държа си се както навсякъде и почти всички ме харесват.
Даже веднъж след като скъсахме с едно гадже тя ми разказваше как майка и и се карала, щото тя мен ме скъса... :lol:

sextazy_baby
03-04-2009, 04:25
Големи сладури,много добре ме възприемат,радват ми се,грижат се за мен и така :)

gia_sena_mono
03-04-2009, 09:43
Не ги познавам, а и те са разведени - кой по чужбина, кой... Бог знае къде.Но познава моите родители и се държи доста срамежливо - чак не мога да го позная. :-D

mili4ko
03-04-2009, 10:58
все още ме е срам да ги поздравявам... :oops:

ivsan4eto
03-04-2009, 13:28
Ами моя познава сигурно вече почти цялата ми рода :lol: просто така се получи, като се замисля май и аз познавам неговата 8-) Баща ми го приема много добре, майка ми и тя въпреки, че е малко резервирана, незнам защо.... А неговата майка много ме харесва и ако се скараме нещо с моя винаги обвинява него :lol: Скоро си изкарахме снимки и жената ги взе да ги показва на колежки и съседки, тъй като аз съм единствената му приятелка, с която са се запознавали. :)

aaaaaaaaaaaaaaah
03-04-2009, 16:40
Ами да, аз се разбирам с майка му, говорим си, всеки път като ме види ме разцелува :D А нашите преди 1 седмица разбраха за съществуването му (поради известни причини пазихме връзката си в тайна) и още не го познават, но са позитивно настроени (е, татко малко ревнува ама..) :)

бащите винаги ли са така ревниви?
защото моят баща хич не харесва ,че с приятелят ми имаме връзка.Но това по-точно се дължи на това че имаме голяма разлика в годините.
еми моя баща доста го харесва, чак се дразня на моменти че го занимава :x :D и с техните се разбирам :)

Sharpay
03-04-2009, 17:04
хубава тема :))))) наще преди не го харесваха много.. абе даже въобще не си го харесваха и аз незнам поради какви причини, но когато разбраа че това не влияе на моето мнение и гиубедих че наистина го обичам и чувствата са взаимни си промениха отношението.. а неговитеее... Неговите много ме харесват >> На 1-ви ходихме на гости на майма му и си разменяхме мартенички и думите и бяха " дано все ти да идваш" или нещо от сорта.. Баща му.. и той си ме харесва.. :grin: :grin: Държи се много добре, бъбрим си напълно нормално. Все пак съм първата му приятелка която е водил у тях :)

Ov3r
03-04-2009, 17:43
С майката да с бащата малко по-малко а бабата ме мрази,пък тя живее в тях и винаги ни хваща в неудобни ситуации

mimentseto93
03-04-2009, 17:46
amii nie s nego hodim ot skoro i ne sme stignali do zapoznanstva sys semeistvata .. :)

summergir1
03-04-2009, 18:41
С майката да с бащата малко по-малко а бабата ме мрази,пък тя живее в тях и винаги ни хваща в неудобни ситуации
това е много гадно, как няма да те мрази :D

Ov3r
03-04-2009, 19:48
Разваля ми кефа точно и махах прашките и тя влиза добре че бях още с боксерки

Fortuna
03-05-2009, 07:17
Na men o6te dosta me e sram ot tehnite no toi s na6ite se razbira mn 4ak se u4udvam kak ba6ta mi go prie taka dobre,e na momenti imame karanici otnosno gajeto no tva e normalno.Ina4e toi se poznava s cqlata roda do deveto kolqno 8-) Koito me vidi vse pita za nego :D

anonimnaa
03-05-2009, 07:39
Да познавам се с родителите му,както и той с моите.В добри отношения сме,отначало се притеснявах от родителите му,но с времето започна да отминава.

PiNk_GiRl
03-08-2009, 12:48
Хах ами общо взето те ме имат като тяхна дъщеря 8-) Даа много добре се разбираме :grin:

FreeSpirit
03-08-2009, 12:59
Аз сега нямам гадже, ама с родители на бившия се разбирах добре :)
До последно се срамувах от тях и все получавах някой коментар от рода "Какво се притесняваш, все едно за 1-ви път си с нас"
Аз по принцип се разбирам добре с родителите на връстниците си, защото като малка нямах възможността да общувам с мн деца и отраснах покрай големите :D

RoCkSpOt
03-08-2009, 13:18
Познавам се с майка й,но тя нз че ходиме :D Не иска да ме запознае с баща си нз защо.... иначе майка й е страхотна жена (sun)

marjesa
03-08-2009, 13:59
Еми всъшност с бившия ми приятел отношенията с родителите бяха идеални.
Баща ми дори му разреши да спи в нас.
А майка му ме гледаше , като нейна дъщеря. Много добри хора !

sarin4eto
03-09-2009, 13:17
Еми ние с приятеля ми ходим от 11 месеца почти и аз познавам майка му,баща му и почти всички роднини...той също познава майка ми (тъй като баща ми и майка са резведени ) и много често си говорят без мен да ме има в стаята.Техните също са много добри баща му е голям веселяк... само сестра му не ми харесва тъй като се държи надменно,но за моя радост не живее вече у тях :D иначе ми е мнгоо хубаво с майка му и баща му пекани и весели хора са ...:-) :-) :-)

littlebaby
03-09-2009, 14:38
Познавам почти цялата му рода :D както и той моята.С майка му и 2те му сестри се разбираме добре.Те са страхотни хора,големи купонджийки,винаги правят шоу :-D С баща му много не общувам.
Приятелят ми се разбира много добре с майка ми,особено като почнат да си говорят за готвене :D С баща ми също се разбират,даже ходиха заедно на работа за 2-3седмици.

mOBSCENE
06-09-2009, 20:46
Ами даааа :-D Баща му мисля ,че много ме хареса :D

citygirl
06-09-2009, 20:47
Ами ние ходим от почти 1 месец и все още не съм се запознала с тяхните..

XTREMEFREERIDE
06-09-2009, 20:53
Нашите са против връзката ни по едни малко по - усобени причини и затова не съм ги запознавала лично.
Аз познавам майка му и баба му. Баща му няма да го познавам никога, понеже техните са разведени и ситуацията е малко по - деликатна за съжаление. :-# Майка му е супер готин човек, винаги се заговаряме като се срещнем. А с баба му за учене си говорим. :D

evelinka1122
06-09-2009, 20:56
пекани хора... с баща му не се поздравявам... прекалено се спичам и съм притеснителна... с майка му се поздравявам :)

dancingbaby
06-09-2009, 21:18
Познавам се с майка му и сестра му, но за жалост не е имало подходяща възможност да се запозная с баща му още... иначе се знаем... пращаме си поздрави често :-D С майка му съм на здравей, здрасти, как си, какво правиш, нещо ново... иначе със сестра му ми е по-спокойно някак си... :grin: Той се познава с мама (от доста мъничък), с тате, с двете ми баби, братовчедка ми... също се знаят и с малкия ми брат, даже съм го оставяла да го гледа (да се учи, да свиква... :D ) Общо взето се познавам с неговите роднини, както и той с мойте и се разбираме добре... няма лоши чувства. :)

5StaR
06-09-2009, 22:35
Хмм аз гадже нямам, но родителите на най-добрия ми приятел от женски пол ме смятат за цитирам " ти си ми като син " 8) 8) 8) 8)

anito0
06-10-2009, 06:47
mda poznavam se s tehnite,i toi s na6te iii se razbirame super,toi se poznava sas po4ti vsi4kite mi priqteli i obratno,abe vsi4ko e ok (sun)

hisy
06-10-2009, 07:27
Аз не познавам неговите родители и той мойте също,но в най-подходящия момент ще им кажем... Иначе се познавам със 2-те му братовчедки :D

Vasil40
06-10-2009, 07:37
:) познавам се с нейните супер точни хора са винаги голям смях и винаги се намира за какво да си говорим като се съберем. Даже толкова оживен разговор става, че като почнем да си говорим тя винаги стои и само мълчи и гледа " :roll: " :D като стане така и винаги ме е напушвало супер много смях :D . И тя познава наще А ТЕ МЕКО КАЗАНО Я ОБОЖАВАТ!!!! лелеее още от първия момент като им я показах само на снимка се влюбиха , а когато я опознаха - край :( вече искат да ме разменят с нея :-D (между другото казвали са го :oops: ) непрекъснато ми се карат ако правя еди кво си че ще ме зареже , непрекъснато ми я дават за пример - как тя била толкова умна, а аз толкова тъп :oops: :-D :-D :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-11-2009, 00:25
амиии... преди работех с майка му и бяхме много близки .. всеки път като ходих у тях и се виждахме гушвахме и се целувахме по бузките. смятах я за голям пич... е сега тя си намери по добра работа и напусна и като отида у тях ми е някакво кофти да говоря с нея защото много ми липсва работенето с нея :( но така или иначе за бала на приятеля ми като бях у тях и тя ми помогна с оглаждането на роклята ми, оскуба ми веждите... а м/у временно зимата бях паднала със приятеля ми и като отидох у тях и на лицето ми имаше някаква зачервена буца и тя ми я разтри и масаж ми направи... страхотна беше... е* все още е въпреки че не се чувствам толкова уверена да си говоря с нея поевче.. а с баща му ... хммм нз той е голям пич, много е точен сладурко е спор няма но някак си винаги имам чувството че нямаме об6ти теми за разговор.. като ходихме да вземем приятеля ми от изпита му нямах идея за какво да си говоря с него и имаше едно такова неловко мълчание... но до колкото знам приятеля ми (алех) ми е казвал че и 2мата му родители ме харесват и даже майка му е казала на сестра си че сега се чувства все едно има 2 деца :) е дано е така ;)