PDA

View Full Version : Грешки??



lunichkataaa
03-03-2009, 15:22
Здравейте!

Преди известно време мислих да пускам такава тема,тъй като бях провокирана от един мой разговор с една приятелка,но не знам какво стана и не я написах.Но сега отново се сетих за нея и понеже ми е скучно реших да ви попитам.Предварително казвам,че не намерих такава тема,но ако има,нека тази бъде изтрита и съответно ако може да ми дадете линк към другата. :)
И така въпросът ми е каква според вас е била най-голямата ви грешка досега?И всъщност смятате ли,че сте допуснали такава?Ако не,тогава каква според вас би била най-голямата грешка,която бихте могли да направите?Имам предвид конкретно за отношенията ви с хората около вас - било то близки,роднини,приятели,га жета...

Аз ще пиша по-късно.

flix
03-03-2009, 15:25
че се пръкнах на тоя свят :> така наказах всички :>

pam1
03-03-2009, 15:27
май не съм грешница :smt003 8-) :smt003

girl_in_black
03-03-2009, 15:27
Позволих на един човек да ме тъпче...Но на втори няма да го позволя!Вече успявам да спра и най-малките признаци на такова поведение.

ThePowerOfLove
03-03-2009, 15:30
най-голямата ми грешка...хмм Може би това, че нараних един приятел и това сложи край на взаимоотношенията :( А беше страхотен човек..

linkinpark6666
03-03-2009, 15:32
грешките ми са твърде много,но поне като ги осъзная се опитвам да ги поправя и най-вече опитвам да не ги правя, ала понякога се случва :(

cinderella_gugutka
03-03-2009, 15:34
подарих на гаджето подаръка който изри4но ми каза да не му подарявам :D :D :D
много съм тъпа-знам го това и се 4удя защо още не ме е зарязал :D
разбира се 4е това не е най голямата ми грешка...ама те грешките са ми толкова много 4е няма как да ги помна вси4ките :D може би най голямата грешка е 4е оби4ах едно мом4е което изобщо не заслужаваше любовта ми и му се връзвах на ебавките :(

Cocoa
03-03-2009, 15:37
Ne bqh do nai-dobriq mi priqtel to4no togava kogato naistina ima6e golqma nujda ot men :(

kobrichka
03-03-2009, 15:47
Всеки прави грешки, безгрешни хора няма. Попринцип не съм от хората,който съжаляват за нещо, вземам си поука от всичките ми грешки и гледам да не ги повтарям. И да съжалявам няма как да върна времето назад,станалото станало. Мога само да приема реалността и да не позволявам да повторя някоя грешка. Съжалявам само за това,че не успях да простя,че ме нараниха. И за това че не успях да простя загубих най-добрата си приятелка. И пак не мога да кажа,че е грешка това, защото се радвам,че съм имала до себе си чоек,като нея.

vesito13
03-03-2009, 15:48
Целунах друг , това просто няма да си го простя , беше адски голяма глупост от моя страна , особено като знам колко много ме обича моето момче :( След тази случка , той ми доказа още повече , колко много , ама много държи на мен . :( Ох , че съм проста :(

vesSynkaa
03-03-2009, 17:12
Еми няма безгрешни хора на този свят,,
Правила съм много грешки,но винаги рано или късно
съм ги осъзнавала и съм се учила от тях , за да не ги повтарям,,
Всеки прави грешки , важното е да ги разбере и да не ги повтаря ,,
А за най-голяма грешка ,, не мога да се сетя за сега ..

lunichkataaa
03-03-2009, 17:39
По принцип доста грешки съм правила и по-късно за повечето съжалявам.Лошото е,че вече е късно,но пък от друга страна поне осъзнавам какво съм направила,заразлика от някои познати.
Иначе най-голямата грешка,която съм правила е ,че в седми клас,когато се разделяхме и всеки отиваше в ново училище се скарах с 2 от най-добрите си тогава приятелки.И сега след 4 години с едната от двете продължаваме да не си говорим и дори когато се срещнем по улицата се подминаваме.Може да е невъзпитано и глупаво,но това е положението.Понякога,когат о се сетя или я видя и ми става много кофти,но тя сама пожела така...

GameMaster
03-03-2009, 18:06
Spored men v lichen plan s gadjeto nai-golqmata greshka bi bila iznevqrata s sprqmo priqtelite predatelstvoto i licemerieto.

PeopleAlwaysLeave
03-03-2009, 18:16
Ммм... може би, че се доверих прекалено много на един човек, а не трябваше :?

Re5peC7
03-03-2009, 18:34
Няма безгрешни хора, ако някой твърди обратното значи живее в голямата заблудам и няма смелоста дори пред себе си да си ги признае, което според мен е също голяма грешка :) От грешките човек се учи и чрез тях се променя, било то за по-добро или не, това вече зависи от дадения човек. Аз също както всеки имам допуснати грешки, но една грешка и до ден днешен продължавам да допускам и то е че се опитвам да се държа с хората максимално добре премисляйки всичко, а това за тоя живот си е направо грешка, защото в замяна не получаваш нищо хубаво :)

Kostadin_682
03-03-2009, 18:35
Няма безгрешни хора, ако някой твърди обратното значи живее в голямата заблудам и няма смелоста дори пред себе си да си ги признае, което според мен е също голяма грешка :) От грешките човек се учи и чрез тях се променя, било то за по-добро или не, това вече зависи от дадения човек. Аз също както всеки имам допуснати грешки, но една грешка и до ден днешен продължавам да допускам и то е че се опитвам да се държа с хората максимално добре премисляйки всичко, а това за тоя живот си е направо грешка, защото в замяна не получаваш нищо хубаво :)
+++ :)

MetalL
03-03-2009, 18:38
tadamm,,,,,,

1.най-голямата грешка..когато скъсах с сегашното си гадже преди половин година...но пак тръгнахме...

2.когат наще ма набараха пиян..но нз ко си въобразяват..все пак имах РД но...тяхна си работа...и ся не ме пускат мн мн...проверяват ме...бе не ми вярват,нямат ми доверие..

myNameIsImmortal
03-03-2009, 18:38
грешли..? Ми правил съм доста, няма везгрешни хора..




P.P. А ето нещо, което ми беше дошло на ум преди (не знам дали някой друг го е казвал някога): Няма безгрешни хора.. затова аз не съм човек..

balu4ka
03-03-2009, 18:38
Май доста грешки съм правила до сега ..като се замисля..!! :( :-o

3oPuTy
03-03-2009, 18:40
Прекалено съм доверчива и адски чувствителна ...

Re5peC7
03-03-2009, 18:40
Няма безгрешни хора.. затова аз не съм човек..
Тебе те знаем! Ти си НеЧовек 8-) :smt006

Kostadin_682
03-03-2009, 18:42
Няма безгрешни хора.. затова аз не съм човек..
Тебе те знаем! Ти си НеЧовек 8-) :smt006
хаха ... интересна логика вади братото :razz:

myNameIsImmortal
03-03-2009, 18:50
Няма безгрешни хора.. затова аз не съм човек..
Тебе те знаем! Ти си НеЧовек 8-) :smt006
хаха ... интересна логика вади братото :razz:

ем `ч как 8-) аз съм извъзнеменнн

gLoRiToO
03-03-2009, 20:19
Ами напоследък правя доста грешки,но бързо ги осъзнавам и ги поправям,но те са свързани с едно нещо с пренебрежението ми.Често ми се случва да пренебрегвам хората които обичам-гадна черта от моя характер... :?