PDA

View Full Version : Малко политика по случай 3 Март.Дали наистина сме свободни?



UnaBletoLoVeU
03-03-2009, 15:39
На скоро четох една статия, за която имаше направена тема тук, а именно "Загубеното поколение". Там пишеше, че във форума, в раздел "Политика" имало много националисти и такива, които подържат Герб. И въпросът ми към тази част от хората, които са за Бойко Борисов е защо?
Днес гледах митинга на Атака и честно да си кажа съм съгласна с идеите на Сидеров. Знам, че много не го харесват, но той поне не е ЗА джамии, в които се чете корана (логично). А някой знае ли, че според исляма християните са неверници и се проповядва, че трябва да се унищожи. Всички видяхме унижението и зверското държание с български гробове. А Борисов е ЗА джамии. Борисов е и ЗА приемане на Турция в ЕС. А някой помисля ли, че ако тя влезе границите между нас и тях ще се размият, защото турската сган ще нападне. Не е ли абсурно, че дори сега, когато ИМА граници турски фереджета и турски буклуци я минават и дават гласа си ЗА ДПС. Дали ДПС или Борисов, повярвайте все едно и също е. И искате тези изроди да определят съдбата ви. Не разбирате ли, че точно те предричат мизерното бъдеще на децата ви в една мъничка Турция. Защото тази сган мизерна не се е отказала от превземането ни, а е намерила друг начин-бавно, но славно налазва в управлението и приспива съвестта на народа и ги обрича на мизерия..каквито са бездомниците и пенсионерите, и дори циганите, и всички онези с минимални заплати....


Просто трябваше да си кажа мнението, защото имам чувството, че всички са заблудени и не знаят какво всъщност иска Борисов.

StayFly
03-03-2009, 16:00
:::

http://www.teenproblem.net/f/viewforum.php?f=25 --> :-$

Jesus
03-03-2009, 16:01
Няма да навлизам в подробности, но бат бойко е като слави трифонов полулист :?

UnaBletoLoVeU
03-03-2009, 16:11
:lol: :lol:

Ти си гледай кефа в чужбина и не се меси. :)Моля!

Canis_Dirus
03-03-2009, 16:12
:lol: :lol:

Ти си гледай кефа в чужбина и не се меси. :)Моля!

Аз само ти чета глупостите и се кефя. Продължавай в същия дух. Моля! :D

UnaBletoLoVeU
03-03-2009, 16:16
:lol: :lol:

Ти си гледай кефа в чужбина и не се меси. :)Моля!

Аз само ти чета глупостите и се кефя. Продължавай в същия дух. Моля! :D

Добре, поне може да кажеш с кое не си съгласен. Аз си казвам мнението, кажи си и ти твоето.

Canis_Dirus
03-03-2009, 16:33
...

Естествено е да си съгласна с идеите на Сидеров - евтин популизъм и обещания за реки от мед и масло.

Исляма никъде не проповядва омраза и не цели унищожаване на християните. Това, че има някакви екстремни форми не е критерий. Все пак да не забравяме Инквизицията, горенето на вещици и тн. Същото неправилно тълкуване го има и в християнството.
От икономическа и геополитическа гледна точка Турция е в по-изгодна позиция от България и евентуално приемане на Турция в ЕС може дори да катализира връщане на голям брой и зселници от западна Европа в Турция. Дори да бъде приета в ЕС това само ще затегне мерките срещу турски имигранти в ЕС с ограничаване достъпа до свободния пазар на работната ръка. Тоест ще се прилага същия критерии както сега с България и привилегията на Турция, която е гарантирана в законодателството на някои Европейски страни като Германия и Австрия ще отпадне.

проблема с гласуването идва от съществуването на двойното гражданство. Но дори и тези прословути "Автобуси с турци" не оказват голямо влияние върху изборния резултат понеже местата в парламента се разпределят на териториален принцип според броя на населението. Тоест тези, които прииждат, за да гласуват в Кърджали реално печелят максимум 2 места - тоест на територията на цялата страна около 5. От 240 депутата това прави 2%. ТРАГЕДИЯ!!!


Останалите глупости просто не искам да ги споменавам. Комунистите, Турците, Евреите и Арабите са виновни. ВИНАГИ!

Ние нямаме никаква вина! Амин!

woshata
03-03-2009, 17:40
Добреееммм .. Бойко наистина не струва ..
тарарарам както и там изброените в един по-горен пост .. само че тогава ми кажете един човек,който да отговаря на това което смятате за стойностен българин :-o

machoka
03-03-2009, 18:00
Аха, прочети пак какво ти написа Канис и се опитай да го разбереш. Естествено, че с расистките си насочености ще ти допада тоя евтин боклук - Волен.

machoka
03-03-2009, 18:55
Не ми трябва да го познавам, познавам политическите му идеи и предложения, които не струват.

Колко пъти трябва да се повтаря, че да наречеш един случаен турчин в днешно време 'поробител' си е чиста проба простотия?! Какво ти е направил именно той?
Мога да ти кажа, че турците са много работливи и точни хора, половината българи ходят по турската ривиера на почивка и т.н.

ScionOfStorm
03-03-2009, 19:22
Аха, прочети пак какво ти написа Канис и се опитай да го разбереш. Естествено, че с расистките си насочености ще ти допада тоя евтин боклук - Волен.

И с какво основание наричаш най-големия Български патриот в наше време Волен Сидеров боклук?

Ето дотук стигнах и спрях.

Canis_Dirus
03-03-2009, 19:27
Чешете си още пръстите,лошо няма.Само се чудя кога ще се появи човек който да ме обори на тема Волен Сидеров, и въобще на тема политика...
Досега не получих и един конкретен отговор какво конкретно имате против Волен?!

Аргументи!

А ти какво имаш в негова подкрепа? Това, че ти е бил комшия?


Тежко и горко на тая държава, щом с толкова евтин популизъм се печелят масите.

UnaBletoLoVeU
03-03-2009, 19:30
Не ми трябва да го познавам, познавам политическите му идеи и предложения, които не струват.

Колко пъти трябва да се повтаря, че да наречеш един случаен турчин в днешно време 'поробител' си е чиста проба простотия?! Какво ти е направил именно той?
Мога да ти кажа, че турците са много работливи и точни хора, половината българи ходят по турската ривиера на почивка и т.н.

Не става дума за обикновения турчин, а за тия, които управляват България. Не само доган, но и първанов, и борисов и сума ти продажни политици.
И какво като българи почиват в турция. Това е съвсем различно и няма връзка с политическите отношения между двете страни. Защото едно е да отидем за 10 дни там, а съвсем друго да ходим и да се тикаме в парламента, да купуваме турски земи за жълти стотинки, да оскверняваме мюсюлмански гробища, да си хванем автобусчето по избори и да определим съдбата на турското население. КОЙ ще ни позволи?! Но става обратното, нали? Защо ли..защото им позволяваме да ни превръщат отново в част от държавата им.

А ти, Канис блалала, моля те говори какво е горко за държавата и какво не щом си избягал и си гледаш личното щастие.

Canis_Dirus
03-03-2009, 19:33
Не става дума за обикновения турчин, а за тия, които управляват България. Не само доган, но и първанов, и борисов и сума ти продажни политици.
Те не се назначават служебно, а се избират. Народа си заслужава управниците.

machoka
03-03-2009, 19:37
UnaBletoLoVeU

Който и да е на власт, винаги ще има интриги. Прекалено много хора имат власт и се разпореждат с нея, на времето искаха да прокарат предложение за по-малко депутати като бройка, не знам какво стана.

Повярвай ми, и ти да държиш цялата държава в ръцете си, и ти ще облажиш, това ти го гарантирам.

България е за всички, не само за българите.. мислете малко по-мащабно, крайно време е да се почувстваме граждани на света.

UnaBletoLoVeU
03-03-2009, 19:37
Не става дума за обикновения турчин, а за тия, които управляват България. Не само доган, но и първанов, и борисов и сума ти продажни политици.
Те не се назначават служебно, а се избират. Народа си заслужава управниците.

Народа ли наричаш "изборния туризъм" и кебапчетата за гладните цигани!? Народът като е заспал и най-вече гладен и за най-мършавия пес ще гласува...

А относно Сидеров..той иска България за българите. Това грях ли е?

UnaBletoLoVeU
03-03-2009, 19:38
UnaBletoLoVeU

Който и да е на власт, винаги ще има интриги. Прекалено много хора имат власт и се разпореждат с нея, на времето искаха да прокарат предложение за по-малко депутати като бройка, не знам какво стана.

Повярвай ми, и ти да държиш цялата държава в ръцете си, и ти ще облажиш, това ти го гарантирам.

Едно е облажване, друго е безбожната наглост да крадеш пари, които дори не можеш да изхарчиш.

Canis_Dirus
03-03-2009, 19:39
Народът ли наричаш "изборния туризъм" и кебапчетата за гладните цигани!? Народът като е заспал и най-вече гладен и за най-мършавия пес ще гласува...

А относно Сидеров..той иска България за българите. Това грях ли е?

Дефинирай ми понятието българин. Циганите и българските турци също са с българско гражданство.

А това, което Волен иска, е турски модел - еднонационална държава.

UnaBletoLoVeU
03-03-2009, 19:42
UnaBletoLoVeU

Който и да е на власт, винаги ще има интриги. Прекалено много хора имат власт и се разпореждат с нея, на времето искаха да прокарат предложение за по-малко депутати като бройка, не знам какво стана.

Повярвай ми, и ти да държиш цялата държава в ръцете си, и ти ще облажиш, това ти го гарантирам.

България е за всички, не само за българите.. мислете малко по-мащабно, крайно време е да се почувстваме граждани на света.


България трябва да бъде управлявана от българи! Оспори го.
Българските земи не трябва да бъдат разпродавани от некадърници!Оспори го.
България не трябва да е бъкана с джамии, чиито последователи рушат български гробища! Оспори го.
В българските селища трябва да има повече българи отколкото турци! Оспори го!

UnaBletoLoVeU
03-03-2009, 19:55
^Кое е смешното? Не е ли нормално в БЪЛГАРИЯ да има повече българи отколкото турци. Смешно е, че има такива като теб.
Защо се делиш от народа, "който си бил избрал лошото". Ти кой си?! Къде си?! Над нас си?!
Смешно е, че никоя държава не се управлява от други етноси, освен това БЪЛГАРИНът единствен може да брани и обича родината си, а не мизерници с такова гражданство. Турчин не може да иска България да просперира като отделна страна, тоест турчин няма място в управлението на държавата, бил и той български гражданин.
Не забранявам вярата, защото не мога, но ако можех щях да забраня строежа на 698324760429670 джамии, в които се насажда етническа омраза, защото е така!

И кажи ми ти не си ли избрал тази сган в парламента заради което така обвиняваш българите, че заслужават живота си. И моля, кажи, не са ли турците избрали ДПС, които така мачкат БЪЛГАРИТЕ.

Mooo6no
03-03-2009, 19:57
"АТАКА" е за битака. 8-) А пък той Волен Сидеров нещо друго освен да говори и да организира митинги правил ли е? Ама по-добре да не прави. Защото има редица "патриотични" предложения като това България да скъса с международния валутен фонд (предложено 2005). Но аз не вярвам да направи и нещо. Моментът, в който му се отдаде да влезе в коалиция веднага ще смени и тона и няма да прави нищо освен да усвоява пари докато може...



народът като е заспал и най-вече гладен и за най-мършавия пес ще гласува...
Естествено, че ще гладува. След като си плати интернета, цигарите и алкохола.... :lol: Как да не гладува те и едни цигари вече 3 лева ли станаха колко... по 1-2 кутии на ден - 3/6 лева. Ми че той човека вместо да сив взема 3 хляба и 5-6 кебапчета и да се наяде хубаво пуши 2 кутии на ден... как няма да гладува. :(


България трябва да бъде управлявана от българи! Оспори го.
Америка се управляваше от чист американец и работата им отиде много на зле. Може да се окаже, че един Киниец сега може да постегне нещата в Америка, а после един чист австриец, които между другото е "черен негър" да се справи по-добре от този чист американец.


Българските земи не трябва да бъдат разпродавани от некадърници!Оспори го.
Колкото трябва да бъдат разпродавани от некадърници, толкова и национализирани \присвоявани\ от още по-големи некадърници.


България не трябва да е бъкана с джамии, чиито последователи рушат български гробища! Оспори го.
Работата не е колко джамии ще има, а да няма фанатични групировки... и естествено онова беше много голяма простотия, която изисква наказание, но и българи са правели същото. Например наскоро в интернет беше публикувано някакво клипме дето потрошиха чешмата на някакъв турчин, защото бил лош/убиец. Не знам кой е въпросния турчин, но това с чешмата беше същата работа.


В българските селища трябва да има повече българи отколкото турци! Оспори го!
Е, то е и така. Българите преобладават. Само отделни райони са населени с компактно турско население. =]

А Димитър Стоянов е толсова голяяям политик. Умее да убижда евродепутатките за дето са с наднормено тегло. 8-)

Canis_Dirus
03-03-2009, 20:01
:lol: :lol:


Една от най-патриотичните държави в света е САЩ. Американец като етнос няма. Обичта към родината не е свързана с етническата принадлежност.

В Русия руснаците са малцинство. Има повече казаци, чукчи, азери и тн. Това също не пречи на държавата да е националистична.


Сталин като грузинец е искал просперитета на Русия може би. Хитлер като австриец и тн. примери.

UnaBletoLoVeU
03-03-2009, 20:04
Цитат:
Българските земи не трябва да бъдат разпродавани от некадърници!Оспори го.

Колкото трябва да бъдат разпродавани от некадърници, толкова и национализирани \присвоявани\ от още по-големи некадърници.

Това значеше, че не трябва да бъдат разпродавани, което им се случва, ръководени от некадърници. Другото спрях да го чета след тази глупост, която видях. Не си разбрал това. Защо да мисля, че си разбрал и другите неща? Писна ми да обяснявам, че БЪЛГАРИЯ трябва да бъде управлявана от човек, който е загрижен за успеха й като свободна, независима, прогресираща страна, а един турчин, който се стреми да я върне под робство НЕ МОЖЕ да го направи.

И не са гладни, защото пушат, защото и в другите страни пушат. Тук просто цените са твърде големи, а заплатите - минимални.

Ще отговарям само на този, който ми обясни какво представлява финансовата криза. Така поне ще знам, че има някаква представа...мислех, че сте по-кадърни...сериозно.

А сега лягам :D

Mooo6no
03-03-2009, 20:14
И не са гладни, защото пушат, защото и в другите страни пушат. Тук просто цените са твърде големи, а заплатите - минимални.
Ахъм и в другите страни пушат... 20 до 30 процента от населението... не 80 процента. 8-)


Ще отговарям само на този, който ми обясни какво представлява финансовата криза. Така поне ще знам, че има някаква представа...мислех, че сте по-кадърни...сериозно.
Оххх, кадърната тя.... разбира от всичкко....


Писна ми да обяснявам, че БЪЛГАРИЯ трябва да бъде управлявана от човек, който е загрижен за успеха й като свободна, независима, прогресираща страна, а един турчин, който се стреми да я върне под робство НЕ МОЖЕ да го направи.
т.е. трябва да сме авторитарна държава, управлявани от човек, който налага с твърда ръка това, което мисли за "добро" и наказва жестоко това, което мисли за "зло".... да я направи независима, т.е. изолирана; да направи чистка сред етнически сбърканото население, не би било зле да обяви война на Турция... А по моделът на коя държава ще се водим? нацистка Германия, фашистка Италия, сталинистка Русия, кастровска Куба? :P

ScionOfStorm
03-03-2009, 20:15
Ъъъ в другите страни повечето, доколкото знам, цигарите са с безбожни цени. Затова хората си ги спестяват и най-малкото от това им се подобряват парите на ден примерно. ;)

malone
03-03-2009, 20:19
Напълно подкрепям мнението на machoka.В допълнение ще кажа докато не се свика ВНС(Велико Народно Събрание) и не се извършат основни промени в политическата система тази старана ще е в положението което е в момента.Колкото до Сидеров и Атака хубава е да я има тази партия,защото повдига до една известна степен духа на хората.Не сме ги видяли още на власт,което за мен лично ги прави поредната партия с провъзгласил се месия,който само и единственно говори.Факт е че направиха нещо което им прави чест,отеглиха се от парламента,но дано да не е само на думи,защото не ми отавя време да следя парламента.Бойко Борисов е олицетворение на прехода или по-скоро на човек,който за да е на власт смени всички възможни партийни бои.Хората му вярват-дано да е за добро.Като кмет на София си личи,че върши работа,но едно е София друго е държавата.

UnaBletoLoVeU
03-03-2009, 20:21
И нацистка Германия, и фашистка Италия, и сталинистка Русия са далеч по-добре от България. Факт.

Един хляб в Германия е 1 евро, тук е левче. Средната заплата там е 1200 евро, но тук не е 1200 лева, а едва 220. Не ми сравнявайте цените на цигарите...и цените въобще. Няма място за сравнение.

Мошно, имах много добро мнение за теб. :( Не че ти пука, де. :D

Лягам вече наистина :D И утре, Канис, пак ще съм на същото мнение, че заслужаваме по-добър живот.

А да, и ако сте поне мъничко българи ще ви е мъчно, че страната си заминава къс по къс. Не държавата, страната-това е земята, това сме ние.

Айде лека и успешна седмица.

kristo
03-03-2009, 20:24
Че бат Бойко е пълен боклук е ясно и на малките деца. Не виждам на какво основание би трябвало да го подкрепям?! Човека който беше в едно правителство с Доган и ДПС и тогава славословеше същите, как да му вярвам?

Но да поговорим малки и за господина Сидеров... Верно е, за почти всичко, което твърди за ДПС, БСП и ГЕРБ(и за Костов и СДС разбира се) е напълно прав. Но нека се сетим как само допреди няколко дни Атака подкрепиха кандидата за кмет на Раковски, издигнат от БСП и ДПС Петър Антонов?! А и това не е единствената им заигравка на местни ниво с ДПС- в Русе и Плевен имам информация, че имат споразумение в местния парламент и то от хора, които са навътре в нещата там. Нека не бъда разбиран погрешно, защото от Атака България има нужда определено. Но не всичко около Атака е толкова розово, колкото говори Волен. Мога да посоча хиляди примери за популистко празно говорене на Волен на днешния митинг, но не ми се занимава да го правя в момента. Самия факт, че предлагат национализация, че подкрепят открито един от най-големите палачи на Българщината- Сърбия и Гърция плюс това, че са отявлени русофили ме кара да имам съмнения около хората в ръководставото на Атака. Не в редовите симпатичанти на Атака, които са достойни български патриоти, а около Волен, Чуколов, Павел Шопов и компания. Просто не мога да си затворя очите затова къде бяха тези хора допреди 15-тина години и какви позиции защитаваха и какви защитават сега.

Защото ако сте добре осведомени ще знаете, че в началото на демокрацията като отявлен седесар Волен защитаваше тезата, че национализма е последна крепост на комунизма и яростно го отричаше. Сега е на корено различна позиция, което означава, че е разбрал грешката си. Но все пак говори за известна безпринципност, нали...

malone
03-03-2009, 20:43
Просто не мога да си затворя очите затова къде бяха тези хора допреди 15-тина години и какви позиции защитаваха и какви защитават сега.

Защото ако сте добре осведомени ще знаете, че в началото на демокрацията като отявлен седесар Волен защитаваше тезата, че национализма е последна крепост на комунизма и яростно го отричаше. Сега е на корено различна позиция, което означава, че е разбрал грешката си. Но все пак говори за известна безпринципност, нали...Ако е така е поредния политик сменил боята.В България действа едно много просто правило.Дай на народа хляб и зрелище.Така е в политическия свят.Сменяме обежденията за да сме на власт,обещаваме неща които звучат добре и после к*р.Порочен кръг е това.Така беше с царя-ще ви оправя за 800-тин дни.Сигурен съч така е било и преди него.

HardcoreSyndrome
03-03-2009, 20:46
Фанатици и болни оптимисти!
Какво ще направи Волен? Ще избие турците и циганите ли?
Осъзнайте се малко. А българите какви сме? Нима няма ненормално много идиоти, крадци, убийци? Както при циганите и турците ги има... така ги има и сред българите!Факт! Както каза Рейбийз... с тези си теории с какво се различавате от турците, които плюете? Искате да рушите джамии и да "избивате" хора.
Какво са правили турците преди 131 години?

kristo
03-03-2009, 20:57
Просто не мога да си затворя очите затова къде бяха тези хора допреди 15-тина години и какви позиции защитаваха и какви защитават сега.

Защото ако сте добре осведомени ще знаете, че в началото на демокрацията като отявлен седесар Волен защитаваше тезата, че национализма е последна крепост на комунизма и яростно го отричаше. Сега е на корено различна позиция, което означава, че е разбрал грешката си. Но все пак говори за известна безпринципност, нали...Ако е така е поредния политик сменил боята.В България действа едно много просто правило.Дай на народа хляб и зрелище.Така е в политическия свят.Сменяме обежденията за да сме на власт,обещаваме неща които звучат добре и после к*р.Порочен кръг е това.Така беше с царя-ще ви оправя за 800-тин дни.Сигурен съч така е било и преди него.
За съжаление е така. По принцип тези броеве на вестник"Демокрация", в които Волен се е изказвал против национализма ги има цитирани в интернет-сайтовете patrioti.org и bg-nacionalisti.org, но навръх 3 март не искам да излиза, че всявам разделение между българите с анти-Атака действия като ги копи-пейстна тук, понеже не съм против Атака, а против прекомерното самохвалство на Волен и хората около него. Които се самозабравиха открай време и смятат, че каквото и да направят винаги е правилното за България и българския народ, а направиха и доста гафове покрай хубавите неща в интерес на истината :wink:

Разбира се същото се отнася и за хора и от останалите патриотични организации за съжаление...

RAWRRR
03-03-2009, 21:24
И нацистка Германия, и фашистка Италия, и сталинистка Русия са далеч по-добре от България. Факт.


Обоснови се,моля те,моля теее
:lol:

П.С Приемането на Турция към ЕС = война? :lol:

kristo
03-03-2009, 21:37
Сталинистка Русия била много по-добре от България :lol: :D :razz: :razz: :razz:

По-голяма простотия за пръв път в живота си чувам...

Jesus
03-03-2009, 21:39
Германия може би странта с най-добра икономика в европа, винаги са били добре :D Доколкото си спомням даскала по история той разяравяше че фашизма (определение на мусолини : висша форма на демокрация) е направил италия отново да си стъпи на краката. Русия почва война с която и страна да е и ще спечели ;)

RAWRRR
03-03-2009, 21:39
Сталинистка Русия била много по-добре от България :lol: :D :razz: :razz: :razz:

По-голяма простотия за пръв път в живота си чувам...
Ако беше се родил преди 80-90 години можеше и да ги чуеш,а и да са вярни.

OtherDimension
03-03-2009, 21:55
и държавата на угуту-буту със столица най-големата пещера влево от Големото Езеро е била по-добра от България....
как сравнявате държавни апарати от различни епохи ми е чудно...

kristo
03-03-2009, 22:08
Сталинистка Русия била много по-добре от България :lol: :D :razz: :razz: :razz:

По-голяма простотия за пръв път в живота си чувам...
Ако беше се родил преди 80-90 години можеше и да ги чуеш,а и да са вярни.
:lol: :lol: :lol:

Точно по сталинско време е най-големия глад и най-голямата разруха и мизерия за Русия(СССР). Само от глад тогава са загинали десетки милиони руснаци и представители на други народности в СССР(плюс българи). Така че по сталинско време е било толкова "добре", колкото е добре в Мозамбик в момента, която е една от най-бедните страни в света. Икономическа стабилност има доста след сталин, но пак комунизма си е комунизъм- терор, простотия, мизерия. И да има някаква стабилност е на цената на страшно много жертви- тоест безсмислена работа. В една държава, я която няма частна собственост и има диктатура е обречена да рухне за броени десетилетия.

InitialD
03-03-2009, 22:21
Странно!
Тука всички се скъсаха да се плюят но никой не даде никаква смислена идея как българската нация да не бъде претопена!

Сега не ми казвайте чрез гласуване, защото колкото и да гласуваме все ще изберем грешният!

Тогава питам аз ... какво трябва да се направи?!

Явно сме много добре като се делиме на прави и грешни, скинове и анархисти, рапъри и метъли.Еми дайте всеки да си събере хората и да разделим България! :x

kristo
03-03-2009, 22:28
Подкрепям те напъно Инишъле! Просто истината не трябва да се скрива, а да се казва. Само поглеждайки я право в очите можем да си направим правилната преценка и тогава, виждайки собствените си трески за дялане да се обединим!
Мисля, че ще бъде полезно за всички, защото все пак истината не бива да се скрива. Когато има за какво да похволя Атака- го правя с удоволствие. Но кагато Волен излезе и почне да ме убеждава, че е най-праведния и праволинеен националист, е тогава не мога да преглътна какви ги е плещил из страниците на "Демокрация" в началото на 90-те.
Така че ако всички признаем грешките си(личните и на партиите, на които симпатизираме или представляваме), тогава нещата ще тръгнат по правилния път. Тогава ще се стигне и до реално обединение, защото всички ще си дадем сметка къде са ни силните и слабите страни.

RAWRRR
03-03-2009, 22:28
Сталинистка Русия била много по-добре от България :lol: :D :razz: :razz: :razz:

По-голяма простотия за пръв път в живота си чувам...
Ако беше се родил преди 80-90 години можеше и да ги чуеш,а и да са вярни.
:lol: :lol: :lol:

Точно по сталинско време е най-големия глад и най-голямата разруха и мизерия за Русия(СССР). Само от глад тогава са загинали десетки милиони руснаци и представители на други народности в СССР(плюс българи). Така че по сталинско време е било толкова "добре", колкото е добре в Мозамбик в момента, която е една от най-бедните страни в света. Икономическа стабилност има доста след сталин, но пак комунизма си е комунизъм- терор, простотия, мизерия. И да има някаква стабилност е на цената на страшно много жертви- тоест безсмислена работа. В една държава, я която няма частна собственост и има диктатура е обречена да рухне за броени десетилетия.

Да,да,знам ги тези неща и съм съгласна за това с частната собственост,но положението на България не е било прекрасно също.
Сръбско-Българска,Междусъюзническ ,Балканска,от губещата страна и на Първата,и на Втората световна война и то за половин век.

kristo
03-03-2009, 22:40
Да,да,знам ги тези неща и съм съгласна за това с частната собственост,но положението на България не е било прекрасно също.
Сръбско-Българска,Междусъюзническ ,Балканска,от губещата страна и на Първата,и на Втората световна война и то за половин век.
Айде де, ти ще кажеш. В периода 1926-1941 България е процъфтявала в сравнение със съседите ни и повечето европейски страни, изпаднали в световна икономическа криза, каквато е имало и тогава.

FockidyFockFock
03-03-2009, 22:50
Например наскоро в интернет беше публикувано някакво клипме дето потрошиха чешмата на някакъв турчин, защото бил лош/убиец. Не знам кой е въпросния турчин, но това с чешмата беше същата работа.



идиоте безподобен,чешмата е на 3-ма турски терористи взривили и убили майки и деца на гара Буново преди години... не да я трошат,а требва гробовете да им намерят,да ги изкопаят и да изгорат останките на уродите!

Т'ва с чешмата е тотална гавра.
До колкото помня от видеото за тая случка, плочата върху чешмата е била махната, но Доган, като представител на тогавашна организация, биваща предшественик на сегашното ДПС (не помня името на самата организация), прави така, че тя бива изградена наново...

п.п. Ето го и самото видео:
Част І (http://vbox7.com/play:dfbff32b)
Част ІІ (http://vbox7.com/play:a95d713e)

RAWRRR
03-04-2009, 00:25
имам чувството,че нещо ти се заяжда с някой и си го изкарваш на мен?
какво приемаш всичко толкова дребнаво,ебаси.
Да,може и да е прескочила кризата,стабилизирала се е и тн.,но в никакъв случай не можеш да кажеш,че е било леко и лесно.Нелепо е,това са 5 войни.

kristo
03-04-2009, 10:09
Канисе не бъди наивник. Волен Сидеров беше много прав специално в това си търдение вчера- че влизането на Турция в ЕС ще бъде изцяло пагубно за България. Никой нормален българин НЕ трябва да бъде "за" членството на тази дивашка, варварска, средновековна страна в ЕС. Ще ни завладеят икономически и социално. Ще ни турцизират и ислямизират. Защото Турция е много богата, а имперските й амбиции спрамо нас никога не са спирали, а просто са се променяли формално според ситуацията, но като цяло целта е една и съща и ясна на всички.

Хубавото е, че Германия и Франция са твърдо против влизането на Турция в ЕС, слава Богу. Защото знаят колко пагубно ще е и за тях включително ако ги залее многомилионното турско море от емигранти.

В ЕС, трябва да влизат страни като Хърватия и Украйна, а не дивашки ислямско-фундаменталистки страни като Турция.

имам чувството,че нещо ти се заяжда с някой и си го изкарваш на мен?
какво приемаш всичко толкова дребнаво,ебаси.
Да,може и да е прескочила кризата,стабилизирала се е и тн.,но в никакъв случай не можеш да кажеш,че е било леко и лесно.Нелепо е,това са 5 войни.
Как реши че се заяждам точно?!

Естествено, че не е било леко, но като цяло България е била стабилна икономически и социално. И най-важното- вървяла е в правилната посока! Докато след 9 септември върви към пропастта!

kristo
03-04-2009, 11:40
:lol: :lol: :lol:

Интересно какво "неадекватно" съм казал? Посочи ми точно?

Сигурно е "неадекватно" да твърдиш, че трябва да се създаде алтернатива на българите да гласуват вместо да търсиш хиляди начини да ни лишаваш от право на глас :)

UnaBletoLoVeU
03-04-2009, 14:38
И нацистка Германия, и фашистка Италия, и сталинистка Русия са далеч по-добре от България. Факт.


Обоснови се,моля те,моля теее
:lol:

П.С Приемането на Турция към ЕС = война? :lol:

И да двата въпроса ти отговориха. ;)
И все пак ще си позволя да цитирам кристо:

kristo написа:
влизането на Турция в ЕС ще бъде изцяло пагубно за България. Никой нормален българин НЕ трябва да бъде "за" членството на тази дивашка, варварска, средновековна страна в ЕС. Ще ни завладеят икономически и социално. Ще ни турцизират и ислямизират.

Спеше ми се и съм го написала неточно, но пък това в червеното показва, че говоря за сега. Да не би Германия да е западнала или пък Италия, а Русия? Да не би германци, италиаци да се борят, за да запазят нацията си? А силата на Русия да не би да не е способна да се опълчи на САЩ дори?!

kristo
03-04-2009, 14:47
Спеше ми се и съм го написала неточно, но пък това в червеното показва, че говоря за сега. Да не би Германия да е западнала или пък Италия, а Русия? Да не би германци, италиаци да се борят, за да запазят нацията си? А силата на Русия да не би да не е способна да се опълчи на САЩ дори?!
Не става въпрос за западнали страни и развити страни, защото етническите проблеми не питат коя страна е с 2000 евро доход и коя с 200 евро доход :wink:

А и всички страни, които спомена имат сериозни етнически проблеми, които се задълбочават:

Германия с все повечето турци(знам, че в момента са над 5 млн)
Русия с кой ли не- чеченци и разни други ислямски фундаменталисти- с две думи с исламизацията и те.
Италия с многото цигани, които се оттичат от България, Чехия и най-вече Румъния. Така че ако кажеш, че във въпросните страни няма етнически проблеми жестоко се лъжеш. Особено в Германия положението се влошава много в последните години защото всяка година там отиват все нови и нови турски гастарбайтери.

А иначе Италия откъм соцаиално-икономическо естествео ама изобщо не е грам по-добре от нас(не че ни топли, но все пак да се знае). Да не говорим, че са зарити с боклук много повече от нас. Така че ако си мислиш, че сме единствената страна със социални и етнически проблеми се заблуждаваш :wink:

UnaBletoLoVeU
03-04-2009, 15:00
^Страна без проблеми няма. Но тук става дума за нещо по-различно. Става дума за това кой колко власт има и в какво я насочва. Ако ще и извънземно да ни управлява, не ме интересува, стига да защитава България и правата на народа. Това не го виждам от ДПС, нито от БСП, нито от Герб и Бойко, който ходи на майната си и клевети срещу ония, чиито гласове е купувал и са го качили на власт. Ето тук е проблеът според мен и не вярвам да го отречете. Опитах се да го кажа по 1000 начина, но все някой се намира да оспори.

Canis_Dirus
03-04-2009, 15:01
Особено в Германия положението се влошава много в последните години защото всяка година там отиват все нови и нови турски гастарбайтери.

Гастарбайтери в Германия вече няма. Гастрабайтери е имало 70-те и 80-те години. Сега има имиграция и се увеличават политическите бегълци. В Германия няма двойно гражданство бту.

kristo
03-04-2009, 16:07
^Страна без проблеми няма. Но тук става дума за нещо по-различно. Става дума за това кой колко власт има и в какво я насочва. Ако ще и извънземно да ни управлява, не ме интересува, стига да защитава България и правата на народа. Това не го виждам от ДПС, нито от БСП, нито от Герб и Бойко, който ходи на майната си и клевети срещу ония, чиито гласове е купувал и са го качили на власт. Ето тук е проблеът според мен и не вярвам да го отречете. Опитах се да го кажа по 1000 начина, но все някой се намира да оспори.
Не е все едно кой ни управлява, защото няма как да очакваш от небългари да ни управляват добре. Защото в момента ни управляват украйнския евреин Станишев, турчина Доган, немския италианец Симо Кобурготски плюс това, че мандатоносител е турската етническа партия. Тогава има ли смисъл да се спори защо сме зле при това положение?!

Това означава, че само БЪЛГАРИ могат да управляват България добре! Всичко друго са лъжи!

UnaBletoLoVeU
03-04-2009, 16:49
^Нали това обяснявах с всеки мой пост, а всички казваха, че може и друг да ни управлява добре и даваха пример с Обама..аа, най-сетне някой, който мисли като мен.