PDA

View Full Version : Много тъпо постъпих



Yoyoyoyoyo
03-03-2009, 19:16
3дравейтееее
Направо към проблема ми...
Иэляэох с едно много симпатично момче на среща.От общи поэнати се эапоэнахме по раэни събирания и ми стана много приятен,но не сме общували кой энае колко много.Раэменихме си телефоните и скайповете и около две седмици си писахме в Скайп само...доста неща си каэахме и решихме да иэлеэем някъде.Прекарахме добре,но той преэ цялото време искаше да е по-блиэо до мен,да сме по-интимни,искаше даже да ме целуне на няколко пъти ама аэ все се дърпах.И то от някакви предраэсъдъци...пуууу сега се ядосвам,эащото някак се промени и вече като че ли не проявява толкова голям интерес към мен...сигурно эаради откаэа ми тогава.Може би е решил,че не го харесвам и не искам нищо повече.А не е така!Ама аэ съм си виновна...просто реших,че е много тъпо на първата среща да му се метна...просто исках да споделя...ако имате какво да кажете,давайййте :)

Presley
03-03-2009, 19:19
Първа,втора,трета среща - все тая!Правете нещата така както ги усещате.Имали сте вэаимно желание и наистина си потъпила тъпо.
Сега потърси момчето и му покажи,че имаш интерес към него.Не чакай все той да те търси.

GameMaster
03-03-2009, 19:19
Da spored men pravilno smqtash tova neshto za 1vata sreshta.Struva mi se che i toi trqbvashe da znae che na 1va sreshta ne e umestno da izburzva.Zashto ne si pogovorite malko i ne mu iqznish vs? :) Mislq che shte te razbere i shte osuznae che e priburzal i greshi v segashnite si postupki.Hmm...Hayde uspeh ;-)

valdesbg
03-03-2009, 19:21
3дравейтееее
Направо към проблема ми...
Иэляэох с едно много симпатично момче на среща.От общи поэнати се эапоэнахме по раэни събирания и ми стана много приятен,но не сме общували кой энае колко много.Раэменихме си телефоните и скайповете и около две седмици си писахме в Скайп само...доста неща си каэахме и решихме да иэлеэем някъде.Прекарахме добре,но той преэ цялото време искаше да е по-блиэо до мен,да сме по-интимни,искаше даже да ме целуне на няколко пъти ама аэ все се дърпах.И то от някакви предраэсъдъци...пуууу сега се ядосвам,эащото някак се промени и вече като че ли не проявява толкова голям интерес към мен...сигурно эаради откаэа ми тогава.Може би е решил,че не го харесвам и не искам нищо повече.А не е така!Ама аэ съм си виновна...просто реших,че е много тъпо на първата среща да му се метна...просто исках да споделя...ако имате какво да кажете,давайййте :)

Обичка на ушето и за следващия да знаеш. Никой не иска да се налазвате на първа среща, но целувка според мен си е нормално. Или на втората както е вашия случай. То е било повече от очевадно че иска нещо повече от просто среща. Та, опитай да му кажеш това което казваш на нас. Може да се усети и видите пак, не гарантирам де.

Presley
03-03-2009, 19:22
Da spored men pravilno smqtash tova neshto za 1vata sreshta.Struva mi se che i toi trqbvashe da znae che na 1va sreshta ne e umestno da izburzva.
После се вайкайте,че сте иэпуснали момента.
Давайте го малко по-совобдно бе,хора.

myNameIsImmortal
03-03-2009, 19:23
Можеш да направиш само едно нещо - не да му пишеш, не да му се обаждаш по телефона ами утре го издебваш някъде, и го целуваш изневиделица набързо и му казваш "Това е за оня ден (т.н. за 1вата ви среща където си се дърпала), а това е за днес" и го целуваш някакво ама много много страстно.. да видиш как без да му се обясняваш ще резбере какво изпитваш и че го искаш за повече от приятел ;)

GameMaster
03-03-2009, 19:24
Ouuu po-dobre da ne se izburzva s takiva neshta :? Znaehs li posle moje da sujelqvash ot posledicite....

valdesbg
03-03-2009, 19:25
Можеш да направиш само едно нещо - не да му пишеш, не да му се обаждаш по телефона ами утре го издебваш някъде, и го целуваш изневиделица набързо и му казваш "Това е за оня ден (т.н. за 1вата ви среща където си се дърпала), а това е за днес" и го целуваш някакво ама много много страстно.. да видиш как без да му се обясняваш ще резбере какво изпитваш и че го искаш за повече от приятел ;)


Не не не днес си неузнаваем... :)

Между другото тая идея си я запазвам :Р

Пресли, ем аз какво пея всеки божи ден тук - бъдете уверени и действайте на момента. Шото после кел файда.. :)

myNameIsImmortal
03-03-2009, 19:29
Не не не днес си неузнаваем... :)

Между другото тая идея си я запазвам :Р

Еми не знам, нещо кръвта ми ври, слушам тука Guns'n'Roses -Sweet Child Of Mine, и си мисля за моята любима.. и направо съм препълнен с енергия и тука я изкарвам във форума под сякакъв начин

И за да не е оффтопик:

И още една идея за която се сещам: ако си влюбена в него както казваш и можеш след 2рата много страстна целувка да кажеш: "Ако искаш да излезем 2ри път да се реванширам, но този път ти ще се дърпаш защото целувките ми ще ти дойдат в повече" :D :-)

Малее кипя направо :grin:

gLoRiToO
03-03-2009, 19:31
Ами поискай пак да излезете някъде и се постарай да го увериш че го харесваш.Просто този път ще си размените ролите :wink:

yahhooo
03-03-2009, 19:39
Много тъпа тема направи.

Presley
03-03-2009, 19:39
Не не не днес си неузнаваем... :)

Между другото тая идея си я запазвам :Р

Еми не знам, нещо кръвта ми ври, слушам тука Guns'n'Roses -Sweet Child Of Mine, и си мисля за моята любима.. и направо съм препълнен с енергия и тука я изкарвам във форума под сякакъв начин

И за да не е оффтопик:

И още една идея за която се сещам: ако си влюбена в него както казваш и можеш след 2рата много страстна целувка да кажеш: "Ако искаш да излезем 2ри път да се реванширам, но този път ти ще се дърпаш защото целувките ми ще ти дойдат в повече" :D :-)

Малее кипя направо :grin:
Първото по-вървеше ;d

psycho13
03-03-2009, 19:39
Еми доста правилно си постъпила - не искаш да те сметне за лесна,нали така? Ти не си сигурна дали е помислил,че не го харесваш, ама наистина има такава вероятност. Затва сега намери някакъв начин да му покажеш противното. Чрез .. провокативно държание например... и аз не знам точно,но съм убедена, че ще измислиш нещо. И давай смело. :)

Presley
03-03-2009, 19:41
Еми доста правилно си постъпила - не искаш да те сметне за лесна,нали така? Ти не си сигурна дали е помислил,че не го харесваш, ама наистина има такава вероятност. Затва сега намери някакъв начин да му покажеш противното. Чрез .. провокативно държание например... и аз не знам точно,но съм убедена, че ще измислиш нещо. И давай смело. :)
Ахахахахахахаха
Дай на първата среща да се прави на голяма моралистка,эа да не я сметнел эа лесна,пък на втората да е провокативна.Ебати логиката вадиш.Я не си усложнявайте живота.

aciko
03-03-2009, 19:46
Е как мое си толкова проста,утре ша ти предложат да станеш шефка на банка и ти няма да искаш да бързаш и оп ше се преебеш много яко,така и с момчето,кво губиш като го целунеш нищо,а сега може и да си намери някоя друга,и ти ще се отчаеш и ще си намериш някой мраут и после ще съжеляваш.
А и да споделя,кво е тва грозно "З" (като буква) където пишеш?
Аз един път направих грешката да не целуна момиче на първа среща и така и не я видях повече!

psycho13
03-03-2009, 19:48
Еми доста правилно си постъпила - не искаш да те сметне за лесна,нали така? Ти не си сигурна дали е помислил,че не го харесваш, ама наистина има такава вероятност. Затва сега намери някакъв начин да му покажеш противното. Чрез .. провокативно държание например... и аз не знам точно,но съм убедена, че ще измислиш нещо. И давай смело. :)
Ахахахахахахаха
Дай на първата среща да се прави на голяма моралистка,эа да не я сметнел эа лесна,пък на втората да е провокативна.Ебати логиката вадиш.Я не си усложнявайте живота.

Всеки разбира различно думата провокативен. Ако си мислиш,че тва е да се държи като някоя к*рва от най-близката магистрала..сори,ама си в грешка.

valdesbg
03-03-2009, 19:49
Е как мое си толкова проста,утре ша ти предложат да станеш шефка на банка и ти няма да искаш да бързаш и оп ше се преебеш много яко,така и с момчето,кво губиш като го целунеш нищо,а сега може и да си намери някоя друга,и ти ще се отчаеш и ще си намериш някой мраут и после ще съжеляваш.
А и да споделя,кво е тва грозно "З" (като буква) където пишеш?
Аз един път направих грешката да не целуна момиче на първа среща и така и не я видях повече!

Ааа споко е Марто :)

З-то е от БДС-а :)

aciko
03-03-2009, 19:51
Е как мое си толкова проста,утре ша ти предложат да станеш шефка на банка и ти няма да искаш да бързаш и оп ше се преебеш много яко,така и с момчето,кво губиш като го целунеш нищо,а сега може и да си намери някоя друга,и ти ще се отчаеш и ще си намериш някой мраут и после ще съжеляваш.
А и да споделя,кво е тва грозно "З" (като буква) където пишеш?
Аз един път направих грешката да не целуна момиче на първа среща и така и не я видях повече!

Ааа споко е Марто :)

З-то е от БДС-а :)
А,аз съм спокоен,даже в момента правя една поза от една книга за Йога 8-)

А за теб,не се сещам кой си,ама няма значение 8-)

uBu4k0
03-03-2009, 19:52
Е питай го защо се е отдръпнал така от теб и му кажи че имаш чувства към него ;)

valdesbg
03-03-2009, 19:55
А,аз съм спокоен,даже в момента правя една поза от една книга за Йога 8-)

А за теб,не се сещам кой си,ама няма значение 8-)

От дата.бг, сигурно не ме помниш. Засичал си ме, но няма значение :)

Казват ми Валдес. Нека се запознаем официално тук.

Лотуса можеш ли го? И си виж ЛС-тата :)

aciko
03-03-2009, 20:00
Ами да възможно е от Дата.

А Лотуса,за какво става въпрос?

valdesbg
03-03-2009, 20:09
Ами да възможно е от Дата.

А Лотуса,за какво става въпрос?

Позата "Лотус" в йогата.

aciko
03-03-2009, 20:12
Ами да възможно е от Дата.

А Лотуса,за какво става въпрос?

Позата "Лотус" в йогата.
А не,аз за Йогата се шегувах 8-)