PDA

View Full Version : Печат за нокти



Enigma69
03-03-2009, 19:48
Абе гледам по магазините за козметика някакви печати ама обикновенни и евтини, та да ви питам как се използват и вършат ли работа. Ако някой знае ще съм му много благодарна :? :-o :)

mmKamm
03-03-2009, 20:06
аз ги знам :) при мен лично нищо не се получи..може би защото не използвах подходящи лакове :) Всичките ми приятелки, които си праят формички с тези печати обачче са доволни :) лесно се използва :)
лакираш формичката, която искаш с лака който искаш, след това обичаш ненужния лак с чистачката :D залепаш печата в-у формичката и след това върху нокътя :)

cherrypezz
03-03-2009, 20:09
Хубаво се получават,но трябва да имаш по-големи нокти 8-)

Sissy90
03-03-2009, 20:14
Какви лакове ползвате за това? При мен не се получава, но си бях купила някакъв лак куча марка, колкото да пробвам, възможно ли е заради това да не се е получило?

LovelyGirl
03-03-2009, 20:47
Ох внимавайте с тези печати,защото са пуснали много фалшификати :o
Една приятелка си взе-20лв и излезе комплекта,обаче затвориха магазина и аз не можах да си взема.Намерих ги на друго място за 6 лв,взех ги,ама са пълен боклук,не стават за нищо!
Иначе оригиналните са много хубави,аз много ги харесвам :)

Разликите,по които можете да разберете кои са оригинални и кои не:
1.Печата на хубавите е розов и червен(а НЕ само розов)
2.Шпатулката трябва да има метално,а НЕ само пластмасово.

Хубавото е,че можеш да ги ползваш мнооого време.За тях препоръчват безацетонов лак,ставало по-добре,но,ако е хубав печата,става и с обикновен лак :)

Loshotia
03-04-2009, 09:19
Ох внимавайте с тези печати,защото са пуснали много фалшификати :o
Една приятелка си взе-20лв и излезе комплекта,обаче затвориха магазина и аз не можах да си взема.Намерих ги на друго място за 6 лв,взех ги,ама са пълен боклук,не стават за нищо!
Иначе оригиналните са много хубави,аз много ги харесвам :)

Разликите,по които можете да разберете кои са оригинални и кои не:
1.Печата на хубавите е розов и червен(а НЕ само розов)
2.Шпатулката трябва да има метално,а НЕ само пластмасово.

Хубавото е,че можеш да ги ползваш мнооого време.За тях препоръчват безацетонов лак,ставало по-добре,но,ако е хубав печата,става и с обикновен лак :)

Това било значи разликата между скъпите и моя за 3.50лв :D

Проблемът наистина е в шпатулата, която е пластмасова и не върши никаква работа. Аз обаче взех една визитка и с нея махам остатъка. Добре се получава

galu6a
03-04-2009, 11:08
занчи не използвате различни лакова, аз като ходих на маникюрест там ми показах около 6 цвята и ми казаха ,че само тези може :)

shell
03-04-2009, 11:15
а от къде мога да си намеря такива печати :-o за софия става на въпрос

Loshotia
03-04-2009, 19:10
Аз с обикновени бакове пробвах днес и добре се получи, но ми се вижда бутафоро- по си ми харесва аз като си нарисувам нещо

nesuni
03-04-2009, 19:31
na mene mi se poluchava...nqmam golemi nokti,6patulata mi e plastmasova....istinata momicheta e v tova.....ne e za amatiori.... :grin: moeto e ot 4 leva i kakva e razlikata-otg:v cenite!!ne vsi4ko skupo e hubavo!!!ako ne mojish da go napravish i ot 918364 leva da kupish pak nqma da se poluchi.... :-D 8-) 8-)

ira90
03-04-2009, 19:54
И аз си взех печат за нокти за 3 лв. :grin: :grin: Ами върши ми идеална работа,само че аз не го правя с тези обикновенните лакове, а има специални лакове за печати ....те са около 5/6 лв. .. и резултата е невероятен, и моята шпатулка е пластмасова и няма никакъв проблем :grin: :grin: :grin: :grin: подобре 3 лв. от колкото 30/40 лв.

ELiTyYy
03-04-2009, 19:55
na mene mi se poluchava...nqmam golemi nokti,6patulata mi e plastmasova....istinata momicheta e v tova.....ne e za amatiori.... :grin: moeto e ot 4 leva i kakva e razlikata-otg:v cenite!!ne vsi4ko skupo e hubavo!!!ako ne mojish da go napravish i ot 918364 leva da kupish pak nqma da se poluchi.... :-D 8-) 8-)

и моето е за толкова и се получава добре ;)

Liar
03-04-2009, 20:42
формичките са тъпи,не ми харесват!

nesuni
03-05-2009, 19:54
И аз си взех печат за нокти за 3 лв. :grin: :grin: Ами върши ми идеална работа,само че аз не го правя с тези обикновенните лакове, а има специални лакове за печати ....те са около 5/6 лв. .. и резултата е невероятен, и моята шпатулка е пластмасова и няма никакъв проблем :grin: :grin: :grin: :grin: подобре 3 лв. от колкото 30/40 лв.
to4no taka

Sissy90
03-05-2009, 20:07
И аз си взех печат за нокти за 3 лв. :grin: :grin: Ами върши ми идеална работа,само че аз не го правя с тези обикновенните лакове, а има специални лакове за печати ....те са около 5/6 лв. .. и резултата е невероятен, и моята шпатулка е пластмасова и няма никакъв проблем :grin: :grin: :grin: :grin: подобре 3 лв. от колкото 30/40 лв.
От къде си купи, аз питах в един козметичен магазин и нямаше. Как да го търся - да питам за лак за печати ли?

gLypChenCee
03-06-2009, 08:56
Да знам ги. Чудесни стават ноктите с тях. :) Ето ти няколко снимки след правилната употреба на печата за нокти. http://images24.snimka.bg/005391311.jpg
http://www.findhotlinks.com/wp-content/uploads/2008/02/nail-art-007.jpg :)

VampireGirl666
03-06-2009, 12:22
И аз си взех печат за нокти за 3 лв. :grin: :grin: Ами върши ми идеална работа,само че аз не го правя с тези обикновенните лакове, а има специални лакове за печати ....те са около 5/6 лв. .. и резултата е невероятен, и моята шпатулка е пластмасова и няма никакъв проблем :grin: :grin: :grin: :grin: подобре 3 лв. от колкото 30/40 лв.

Само 11лв са формичките,още 11лв за печата и 'шпатулката' и още 9лв е оригиналния лак,а той е доста малък.Предпочита се да се използва черен или бял лак за формичките,за да излизат добре на пръстите.Взех си комплекта от едно магазинче на Красна поляна,София.

PaTeToO
03-06-2009, 17:56
Аз си ги взех от Арена на красотата миналата година.И сега май пак има от 5 до 8 в НДК. :neutral:

ira90
03-06-2009, 18:30
И аз си взех печат за нокти за 3 лв. :grin: :grin: Ами върши ми идеална работа,само че аз не го правя с тези обикновенните лакове, а има специални лакове за печати ....те са около 5/6 лв. .. и резултата е невероятен, и моята шпатулка е пластмасова и няма никакъв проблем :grin: :grin: :grin: :grin: подобре 3 лв. от колкото 30/40 лв.
От къде си купи, аз питах в един козметичен магазин и нямаше. Как да го търся - да питам за лак за печати ли?

Ами аз си взех печата за нокти от магазин за 1 лев., а лаковете влезнах в 2,3 козметични магазина и попитах дали имат лакове за печати и на едно място бяха по 6 лв. на друго по 8 лв.,но като количество нямаха разлика освен в цената.

ira90
03-06-2009, 18:35
И аз си взех печат за нокти за 3 лв. :grin: :grin: Ами върши ми идеална работа,само че аз не го правя с тези обикновенните лакове, а има специални лакове за печати ....те са около 5/6 лв. .. и резултата е невероятен, и моята шпатулка е пластмасова и няма никакъв проблем :grin: :grin: :grin: :grin: подобре 3 лв. от колкото 30/40 лв.

Само 11лв са формичките,още 11лв за печата и 'шпатулката' и още 9лв е оригиналния лак,а той е доста малък.Предпочита се да се използва черен или бял лак за формичките,за да излизат добре на пръстите.Взех си комплекта от едно магазинче на Красна поляна,София.

Малеее доста скъпо ти е излезнало. :shock: :shock: :shock: Аз искам да си купя само формички,но като гледам из интеренет те са по 10 лв.,по-добре да дам пак 3 лв. да си купя всичко заедно.Междо другото като гледам единствената разлика между тези печати от 3/4 лв и от 20/30лв. е единствено в шпатулката. :-| :-|

VampireGirl666
03-06-2009, 20:43
И аз си взех печат за нокти за 3 лв. :grin: :grin: Ами върши ми идеална работа,само че аз не го правя с тези обикновенните лакове, а има специални лакове за печати ....те са около 5/6 лв. .. и резултата е невероятен, и моята шпатулка е пластмасова и няма никакъв проблем :grin: :grin: :grin: :grin: подобре 3 лв. от колкото 30/40 лв.

Само 11лв са формичките,още 11лв за печата и 'шпатулката' и още 9лв е оригиналния лак,а той е доста малък.Предпочита се да се използва черен или бял лак за формичките,за да излизат добре на пръстите.Взех си комплекта от едно магазинче на Красна поляна,София.

Малеее доста скъпо ти е излезнало. :shock: :shock: :shock: Аз искам да си купя само формички,но като гледам из интеренет те са по 10 лв.,по-добре да дам пак 3 лв. да си купя всичко заедно.Междо другото като гледам единствената разлика между тези печати от 3/4 лв и от 20/30лв. е единствено в шпатулката. :-| :-|

Те хората са казали колкото по-скъпо,толкова по-добре.Все пак един път се купуват печата и 'шпатулката'.А формички може примерно да си взимаш на един месец.А колкото до лака,става и с обикновен лак,но трябва да е по-гъст.Следователно парите,които ще излязат от семейния бюджет за тези работи,няма да си личат.

Enigma69
03-07-2009, 10:42
Момичетааа благодаря Ви на всички!!! :grin: :-) :grin:

Biskfitka
08-21-2009, 22:15
Аз си купих някакви обикновенни печати..обаче проблема ми е,че като сложа лак и махна излишното с шпатулката и то почти не остава на тия фигурките 8-) и нищо не става...как го правите вие :(

LovelyGirl
08-21-2009, 22:51
Така е, гадните шпатули махат всичко :D
Само пластмасова ли ти е шпатулата?

Biskfitka
08-21-2009, 23:43
Така е, гадните шпатули махат всичко :D
Само пластмасова ли ти е шпатулата? Да.. 8-)
То си знайх,че от печати за 3 лв няма да стане амаа..тряаа се пробва ;д

tanchu
08-22-2009, 07:30
аз взех на заем от една приятелка да пробвам..и е пластмасова шпатолката и става :)

falshiwata
08-22-2009, 08:08
Хубаво се получават,но трябва да имаш по-големи нокти 8-)
+1

LovelyGirl
08-22-2009, 08:12
Бисквитке, аз също си бях взела като твоите, ама аз се прецаках и дадох 6лв. :D и нямаше ефект.Явно при някои и от тези се получава, но ние няколко момичета си бяхме взели и на никоя не стана.А не е като да кажа, че не мога да работя с тях.
М/у другото, ако не си забелязала, си погледни шаблона.Трябва да има отгоре едва забележимо залепено найлонче - махни го.Аз отначало не знаех, че е там, но ми казаха и го махнах.Е ефект имаше малко - шпатулката не изтри всичко, но печета не го хвана :lol:
Така че за мен тези не стават.

Сега си имам хубав комплект и си работя с него без проблеми :)

misssy
08-22-2009, 08:49
Намерих сайт с уж хубавите печати и там други работи за нокти http://nailart-bg.com/ Комплектите са около 150-200 лева :shock:

Dollystar
08-22-2009, 10:08
Сложете някакви снимки да видя за какво става въпрос плс. Аз за първи път го чувам това.

Biskfitka
08-22-2009, 10:48
Бисквитке, аз също си бях взела като твоите, ама аз се прецаках и дадох 6лв. :D и нямаше ефект.Явно при някои и от тези се получава, но ние няколко момичета си бяхме взели и на никоя не стана.А не е като да кажа, че не мога да работя с тях.
М/у другото, ако не си забелязала, си погледни шаблона.Трябва да има отгоре едва забележимо залепено найлонче - махни го.Аз отначало не знаех, че е там, но ми казаха и го махнах.Е ефект имаше малко - шпатулката не изтри всичко, но печета не го хвана :lol:
Така че за мен тези не стават.

Сега си имам хубав комплект и си работя с него без проблеми :) Найлончето го махнах веднага,защото толкова сте писали за него,че нямаше как да не се сетя 8-) Сега ще пробвам да махам лака с нещо друго,а не с шпатулката ии да видим.. :) Ако не станее,както каза мама още преди да ми ги купи-и без тях си рисувам добре.. :?

LovelyGirl
08-22-2009, 10:56
http://prikachi.com/files/1025674f.jpg

Това са моите :)

Biskfitka
08-22-2009, 11:07
http://prikachi.com/files/1025674f.jpg

Това са моите :) Картинките са много готинии.. :grin:

LovelyGirl
08-22-2009, 11:21
И аз много си ги харесвам :)

shell
08-22-2009, 13:35
Бисквитке, аз също си бях взела като твоите, ама аз се прецаках и дадох 6лв. :D и нямаше ефект.Явно при някои и от тези се получава, но ние няколко момичета си бяхме взели и на никоя не стана.А не е като да кажа, че не мога да работя с тях.
М/у другото, ако не си забелязала, си погледни шаблона.Трябва да има отгоре едва забележимо залепено найлонче - махни го.Аз отначало не знаех, че е там, но ми казаха и го махнах.Е ефект имаше малко - шпатулката не изтри всичко, но печета не го хвана :lol:
Така че за мен тези не стават.

Сега си имам хубав комплект и си работя с него без проблеми :) Найлончето го махнах веднага,защото толкова сте писали за него,че нямаше как да не се сетя 8-) Сега ще пробвам да махам лака с нещо друго,а не с шпатулката ии да видим.. :) Ако не станее,както каза мама още преди да ми ги купи-и без тях си рисувам добре.. :?
ох,това найлонче докато го забележа,че е том доста зор видях :D :D :D слагам лак и като тръгна да го махам то всичкия отива и се чудя защо става така :D :D :D Най-накрая като го видях го махнах ,но пак се маха прекалено голямо количество от лака та нещо не се получава :( Една мацка спомена за визитка и с нея ще опитам и дано този път се получи,че много искам да си направя маникюр с тези печатиии :D

bonbonkata011
08-22-2009, 17:00
http://prikachi.com/files/1025674f.jpg

Това са моите :)


Много са хубави! :) Колко струват?

3oPuTy
08-22-2009, 17:08
http://prikachi.com/files/1025674f.jpg

Това са моите :)
Имам същия комплект,но с общо 5 кръгчета с формички и си го взех за 10 лв. :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-) :grin: :grin: :grin: И меко казано го обожавам!!! :grin: А когато ми се играе и да правя отпечатъци с по няколко цвята става просто разкошно!!! :grin:

П.П.Препоръчвам лаковете на Golden Rose Paris :-) Много лесно изсъхват,а и са адски трайни ;)

tonie__
08-22-2009, 17:21
Абе гледам по магазините за козметика някакви печати ама обикновенни и евтини, та да ви питам как се използват и вършат ли работа. Ако някой знае ще съм му много благодарна :? :-o :)

на сестра ми и подариха такива печати преди година някъде и в началото нищо не ставаше,ама му хвана цаката и става много яко :)
на опаковката си пише как се използват

foreverr
08-22-2009, 17:41
Ми аз си купих за 3 лева и ми вършат страхотна работа, но за съжаление нямам снимки :(

bubsy_f
08-22-2009, 21:20
http://prikachi.com/files/1025674f.jpg

Това са моите :)


Абсолютно същото...ама не ми се получава ..а пък права всичко какро трябва :-o

LovelyGirl
08-23-2009, 12:49
^ Какъв лак ползваш? Най-хубаво става със специален за печати.И с обикновени става,но не с всички, а и като се загледаш има голяма разлика.Този специалният стои супер и е по-траен.Може би е по-хубав, защото е доста гъст :)
Иначе и аз често съм ползвала обикновени и пак не е лошо.

MonSitY
08-23-2009, 14:14
хахахах добре че казахте за тоя найлон че :-D :-D аз на два пъти се пробвам да си сложа ии нищо и сега видях темата и си ги направих и се получавааа 8)

Converse333
08-23-2009, 20:00
Аз па за пръв път чувам за такова нещо . . . :lol:

Ако някой може да ми даде снимка да видя за к'во става на въпрос.

LedenaStrast
01-06-2010, 19:39
да си кажа и мен какво ме мъчи :?
търсих този печат един месец докато го намеря... купих си... пробвах .. нищо не стана!
Току що прочетох, че имало найлонче... благодаря много! НИКОГА нямаше да го видя.. ;)
Сега обаче имам друг проблем... моя печат е от тези с пластмасовите шпатулки... и пробвах със карта за телефон и се получава по-добре
Но... пак има Но... Като че ли формичките са много плитки ли... не знам и аз точно какъв е проблема и не се получават целите, а само част от тях да речем...
Някой има ли такъв проблем?? Пробвам с обикновени лакове.. по-евтини.. по-скъпи.. специални нямам..
но ако кажете, че със специалните се попълват целите формички ще си купя...
е? при вас как е???

teenems
01-07-2010, 17:41
^
абсолютно същия проблем с абсолютно същите НО-та .

LedenaStrast
01-07-2010, 18:17
и това какво значи???
че или ние сме много зле и не можем да се справим....
или нашите печати са от най-фалшивите :D

angel4eto100
01-08-2010, 12:41
и това какво значи???
че или ние сме много зле и не можем да се справим....
или нашите печати са от най-фалшивите :D

Аз също съм с ,,фалшивите'' но ми стават вного хубаво ползвам лаuовете на miss selene и стават много хубави.Иначе шпатулката ми е пластмасово но ми става 8-)

LedenaStrast
01-08-2010, 21:32
а цялата формичка ли ти става .. в смисъл с дръжката на цветенцето и с най-малките детайли ли? защото на мен или не ми се получават или ми излизат само цветчетата, а дръжките и листенцата не :(
а лака колко струва?

titinkaa
01-09-2010, 08:35
мойте са от 2лв и стават перфектно :)

BuBa33333
01-09-2010, 11:51
Аз имам такъв печат.Но не е оригинален.Взех си го за 5 лева.Пластмасов е,но ми върши добра работа.Ноктите ми не са много големи(0.5 см някъде) ,но въпреки това стои много оригинално.С всякакви лакове за нокти става . :)

betyrk
02-12-2010, 18:32
Някой има ли идея,дали в някоя козметика се продават само шаблони и колко горе долу парички са?

sunshine92
02-12-2010, 18:41
Само шаблони няма да намериш така по магазините. Продават ги със самото печатче и с шпатулката. Цените варират от 2 до 10 лева, зависи къде ги намериш. Препоръчвам ти да потърсиш в магазините за левче, за да не даваш много пари за това.

petiam
02-12-2010, 18:56
моите са 1 лв. и нещо .. 8-)

HexGirl
02-12-2010, 19:00
фатката е в шпатулата 8-)
аз се научих нааай сетне

galu6a
02-12-2010, 19:26
фатката е в шпатулата 8-)
аз се научих нааай сетне

аз ще потърсвя за тези специалните лакове

heiress
02-12-2010, 19:38
Kaто прочетох темата и аз май се навих да си купя. Утре ще поразгледам.. да видим на какво ще попадна.

cherrygloss
02-12-2010, 19:45
Kaто прочетох темата и аз май се навих да си купя. Утре ще поразгледам.. да видим на какво ще попадна.
И аз ще си взема..Може ли някой да постне снимка с печатче , че ми стана много интересно (аз си представям как ще е но все пак :lol: )

anunu
02-12-2010, 20:07
фатката е в шпатулата 8-)
аз се научих нааай сетне

Сподели и с нас каква е ''фатката''? И моя печат е от левчето , с пласмасова шпатулка ,много пъти се мъчих да си направя ноктите ,но никога не става ,явно шаблоните не са много добре издълбани или пък проблема е в шпатулката???

cherrygloss
02-14-2010, 16:34
Днес и аз си купих печати.Сега ги отвярям, махнах найлончето, намазах лак и го почистих със шпатулката.Но на печата се отбеляза само една част от картинката и така няколко пъти :( Нямам идея какво греша..

Elsi
02-14-2010, 16:40
Не се получава защото отгоре има наилон ве. :D :D :D

cherrygloss
02-14-2010, 16:43
Не се получава защото отгоре има наилон ве. :D :D :D
Написала съм, че съм го махнала :( И се получава само част от картинката :-o Може би проблема е в лака , но днес си взех гъст.. не знам вече

Elsi
02-14-2010, 16:52
О,о отгоре има ли едни такива драскотини леки на плочката?

cherrygloss
02-14-2010, 16:55
О,о отгоре има ли едни такива драскотини леки на плочката?
Имаше ги преди да махна найлона :lol: Други идеи?

sunshine92
02-14-2010, 19:44
Не искам да те разочаровам, но най-верятно си попаднала на тези плочки с по-плитките формички. :( Кофти е.

cherrygloss
02-14-2010, 19:46
Не искам да те разочаровам, но най-верятно си попаднала на тези плочки с по-плитките формички. :( Кофти е.
Най-верятно :( Ама то пък как да ги различиш..пак ще се мъча утре пък да но стане нещо 8-)

tonie__
02-14-2010, 19:51
ааа,сестра ми има такова чудо и си прави ноктите уникални! :smt007 :smt007 сега като ми пораснат още малко и аз ще си купя (:

cherrygloss
02-15-2010, 08:37
Сега си направих ноктите и като за първи път стана яко ..Ама сега не ми се снима 8-)

heiress
02-21-2010, 20:23
И аз в крайна сметка си намерих и си взех. От тези с пластмасовата шпатулка са, но е получи... като за 1-ви път. Иначе нещо не ме кефят шаблоните, мисля да си взема други.

vampgirl
02-22-2010, 05:50
аз също си купих за 2.50 иначе само шаблони също съм виждала да продават за около 1.50

LiLLyTu
02-22-2010, 14:14
аз също си купих за 2.50 иначе само шаблони също съм виждала да продават за около 1.50

Къде ги продават отделно? В София някой да знае?

heiress
02-22-2010, 18:58
В много козметични магазини ги има.

magikk
09-20-2010, 17:40
Можете ли да ми кажете къде мога да намеря само шаблончета в София :?:

PinkMojo
09-20-2010, 18:50
Можете ли да ми кажете къде мога да намеря само шаблончета в София :?:
Има в почти всички магазничета за козметика, аз си намерих на Алабин в базарчето, дето е S&Z, там има магазин на Golden Rose и имат доста шаблони, нз дали ме разбрахте 8-)

bube7y
04-04-2011, 15:19
при мен пък проблема е в тва гуменото дето отпечатва..изобщо не върши работа..и много се ядосвам ;дд правя всичко както си трябва и като тръгна да отпечатвам формичката не се отпечатва ;х

MegiBoOm
04-04-2011, 15:27
И аз си взех печат за нокти за 3 лв. :grin: :grin: Ами върши ми идеална работа,само че аз не го правя с тези обикновенните лакове, а има специални лакове за печати ....те са около 5/6 лв. .. и резултата е невероятен, и моята шпатулка е пластмасова и няма никакъв проблем :grin: :grin: :grin: :grin: подобре 3 лв. от колкото 30/40 лв.

Ох,моля ви дайте някаква снимка? :(

Veroniika
04-04-2011, 15:34
Аз също имам такива печати за 1 лев си ги взех ! Много са готини и страшно много ме кефят как стават .. :grin: :grin: :-)

MegiBoOm
04-04-2011, 15:42
Ох, много ме заинтерсувахте...моляяяя за снимкиии! 8-)

Veroniika
04-04-2011, 15:48
http://store.picbg.net/thumb/1A/1C/badd18715be61a1c.jpg (http://picbg.net/img.php?file=badd18715be61a1c.jpg)

Това нещо представлява .. Би трябвало да ги продават в левчетата , защото аз от там си го взех :) :-)

MegiBoOm
04-04-2011, 15:53
Ами, ако просто отида до козметичния магазин до нас, дали ще го има? :( Моля ви за отговорииии ;((

Veroniika
04-04-2011, 15:57
Амии не съм гледала , но би трябвало да го има .. Ако го няма провери в левчетата :razz:

vIKToriYa
04-04-2011, 16:27
хубави са дали ще си вземеш от евтините по 1,50 или тези от сайтовете по 20 лв НЯМА РАЗЛИКА .... !!! купи си от 1,50 едно твърде възможно е да не стане обаче ... не се отчайвай тогава си купи само шаблончета каквито си харесаш НО когато ги копуваш ОПИПВАЙ ФОРМИЧКИТЕ !!!!!!!! И СИ ВЗЕМАЙ НАЙ-ИЗДЪЛБАНИТЕ ЗА ДА ИМА ЕФЕКТ защото някой ги правят много плитки и нищо не става !!! :) успех :-)

Veroniika
04-04-2011, 17:04
хубави са дали ще си вземеш от евтините по 1,50 или тези от сайтовете по 20 лв НЯМА РАЗЛИКА .... !!! купи си от 1,50 едно твърде възможно е да не стане обаче ... не се отчайвай тогава си купи само шаблончета каквито си харесаш НО когато ги копуваш ОПИПВАЙ ФОРМИЧКИТЕ !!!!!!!! И СИ ВЗЕМАЙ НАЙ-ИЗДЪЛБАНИТЕ ЗА ДА ИМА ЕФЕКТ защото някой ги правят много плитки и нищо не става !!! :) успех :-)

Много съм съгласна с теб !

RainbowGirl
04-04-2011, 17:46
Аз честно да ви кажа винаги, когато питам в някой козметичен магазин, ме гледат като телета и се чудят какво е това "печат за нокти" :lol:
Обаче като ида в някой магазин за левче, винаги имат.. :P

vesela_c
01-29-2012, 17:06
не забравяйте когато за пръв път ги пробвате ДА МАХАТЕ С ИГЛА НАЙЛОНЧЕТО ОТГОРЕ НА ПЕЧАТИТЕ
аз имам един бял лак който ми е подарък и донесен от Гърция-с него винаги ми става(с другите от по 1,2 лева не става така добре) иначе за този лак нямам представа колко струва

dizzie
03-06-2012, 19:23
на мен пък печата въобще не прави нищо .. аз ли не го правя както трябва .. незнам .. ама не става картинката просто тая гума нищо не става с нея .. някои да обясни какъв печат ползва и как го ползва ;xx

m0ny
07-11-2012, 19:49
И на мен не ми се получава..Махнах найлончето,сложих лака ''таковах'' :D го с онуй дето викате ,че трябва да има метално от края(обаче мойто няма)..нищо не се отбеляза..

ПП. печата не съм го купувала аз,подарък ми е,но ми мяза на онея от левчетата..и специален лак нямам.съмнява ме ,че формичките ми са плитки.пробвах да си издълбая повече,но без резултат :D ..