PDA

View Full Version : Да се радвам ли или да плача



ziko
03-03-2009, 20:42
На квартира съм в Пловдив с хазайка и още момиче което харесвам.
Момичето обаче ме има само за приятел,понеже на този етап не иска никой...нямам и нищо против това...но ето идва и проблема...Хазайката ни прави номера с сметките(доста по високи са отколко трябва да са)...и преди малко се скараха по телефона ...и хазайката и каза в близките дни да си намери друга квартира...обаче съквартирантка ми реши направо сега да се изнася(ще отседне при приятелка)...и така тя се изнесе и сега на мен ми е СТРАШНО криво...и като си спомням което хубави моминети имахме направо ми се реве....
От една страна се радвам(макар малко) понеже така ще мога да я разбравя(по точно да забравя чувствата си към нея)...
Ако може да ме успокоите ...понеже наистина ми се реве :cry:

EeeBobii
03-03-2009, 20:46
Радвай се живота е пред теб.... ако са истински чуства вече не е за радост... съмнявам се да имаш истински чувства , по скоро това е привързаност.

plmn
03-03-2009, 20:53
Мести се да живее другаде, но в същия град нали?Поддържай неква връзка с нея.

shmatka888
03-03-2009, 20:55
E кво ще ревеш..живота продължава.Това че няма да я виждаш всеки ден не значи нищо.Ако я харесваш действай...защо подяволите си чакал толкова време...звъни и, виждайте се по-често..говорете си...Действай... живели сте толкова време заедно може би няма да те отхвърли :)

teenems
03-04-2009, 09:49
все пак не е последното момиче на света ,па и живота е пред теб ;)

hooliganka89
03-04-2009, 09:51
Няма нищо де.Защо пък не отидеш с нея на друга квартира?
Кажи й че не искаш да пълниш гушата на тая хазаяйка и така.Няма ли да се получи?

ThePowerOfLove
03-04-2009, 12:24
Няма нищо де.Защо пък не отидеш с нея на друга квартира?
Кажи й че не искаш да пълниш гушата на тая хазаяйка и така.Няма ли да се получи?

И на мен това ми хрумна :) Защо не й предложиш заедно да се преместите другаде? Ако разбира се те харесва като съквартирант :)

ivsan4eto
03-04-2009, 12:44
Няма нищо де.Защо пък не отидеш с нея на друга квартира?
Кажи й че не искаш да пълниш гушата на тая хазаяйка и така.Няма ли да се получи?

И на мен това ми хрумна :) Защо не й предложиш заедно да се преместите другаде? Ако разбира се те харесва като съквартирант :)

Съгласна съм

PanaH
03-04-2009, 14:12
Наистина може да поговориш с нея и да отидете заедно на друга квартира...С течение на времето може нещо между вас да се получи :)

DevilWish
03-04-2009, 14:23
Наистина може да поговориш с нея и да отидете заедно на друга квартира...С течение на времето може нещо между вас да се получи :)
Така си мисля и аз.Но ако смяташ, че тя няма да ти отвърне на чувствата можеш само да се радваш, че ще я виждаш по-малко . . както сам каза може би ще я забравиш ;)

ef4etyYy
03-04-2009, 14:31
Наистина може да поговориш с нея и да отидете заедно на друга квартира...С течение на времето може нещо между вас да се получи :)
Така си мисля и аз.Но ако смяташ, че тя няма да ти отвърне на чувствата можеш само да се радваш, че ще я виждаш по-малко . . както сам каза може би ще я забравиш ;)

Push7heTemp0
03-04-2009, 16:23
Не искала нищо в момента, имала те само за приятел, бла бла бла...

не се надявай да ти пусне... с други думи спри да мислиш за нея.

Nefarian
03-04-2009, 16:23
Кухнята, ножът, вените - край на проблемите.. и един депресант по-малко

gLypChenCee
03-04-2009, 16:37
И ние какво ? :? Да дойдем да ти дадем по една кърпичка ? :?

mimentseto93
03-04-2009, 17:43
Няма нищо де.Защо пък не отидеш с нея на друга квартира?
Кажи й че не искаш да пълниш гушата на тая хазаяйка и така.Няма ли да се получи?

И на мен това ми хрумна :) Защо не й предложиш заедно да се преместите другаде? Ако разбира се те харесва като съквартирант :)

Съгласна съм

az syshto :)

summergir1
03-04-2009, 18:30
Аз си мисля , че имаш голям шанс, щом сте живели заедно, няма как да не сте се сближили... Мисля, че е добре да следваш горните мнения и в подходящия момент да и кажеш какво чувстваш, дори и да те отблъсне в началото, ще започне да те гледа с друго око и нещата ще се обърнат

ziko
03-04-2009, 21:16
Няма нищо де.Защо пък не отидеш с нея на друга квартира?
Кажи й че не искаш да пълниш гушата на тая хазаяйка и така.Няма ли да се получи?

И на мен това ми хрумна :) Защо не й предложиш заедно да се преместите другаде? Ако разбира се те харесва като съквартирант :)

Съгласна съм

az syshto :)

преди две седмици мислихме да се изнасяме двамата...ама сега е различно ..
Сега е отседнала при приятелка и квартирата и излиза 80лв(понеже са трима)...а ако реши с мене да се изнесе наема ще излезе от сорта на 200-250 лв ...и какво и да го гледам няма да се навие...
Но сега като я няма ...найстина ми е по лесно да не мисля за нея ...казвам го това пожене знам че има само приятелски чувства и нищо повече :)..
П.П. Благодаря иначе за коментарите :)...помогнаха ми ....hug ви :-D