PDA

View Full Version : Дефрагментиране...проблем



shmatka888
03-03-2009, 22:12
Такам..Трябва да си дефрагментирам D-то защото е толкова забило че нищо немога да направя....пускам го..Започва дефрагментирането и по някое време се рестартира компа без да е свършила дефрагментацията.. :x Моля ви кажете ми къде е проблема и как да го оправя 8-) мерси предварително :P

MakeMeLaugh
03-04-2009, 00:09
Бъг в операционната система под товар (сини екрани).
Бъг в Рам-та ти.
И най-вече според мен: прегрява ти компа от натоварването и се рестартира (вид защита).

shmatka888
03-04-2009, 08:49
Бъг в операционната система под товар (сини екрани).
Бъг в Рам-та ти.
И най-вече според мен: прегрява ти компа от натоварването и се рестартира (вид защита).Е

Е мога ли да го попражя по някакъв начин :(

lcl
03-04-2009, 09:34
Спри отметката за автоматичен рестарт при проблеми:
Control Panel -> System Properties -> Advanced -> Startup and Recovery -> Settings -> System failure, и махаш отметката Automatically restart. И пробваш пак. Ако пак така се гаври - теглиш си софт за дефрагментиране и действаш с него. Гууд лък.

shmatka888
03-04-2009, 18:05
Спри отметката за автоматичен рестарт при проблеми:
Control Panel -> System Properties -> Advanced -> Startup and Recovery -> Settings -> System failure, и махаш отметката Automatically restart. И пробваш пак. Ако пак така се гаври - теглиш си софт за дефрагментиране и действаш с него. Гууд лък.

Амии мо же ли на българси защото ми е на български менюто и неможах да го намеря 8-)