PDA

View Full Version : Дали е истина, това което си мисля?



nqkafsi_tam
03-03-2009, 22:07
Здрвайте :) Аз с моята тема 41 май ;) за момичето, което обичам толкова много ...... и немога да се откажа от нея....
Понякога имам чувството, че когато е до мен няма невъзможни неща и просто се чувствам невероятно, защото тя е човека, на който вярвам най-много и обичам най-много. Друг път имам чувството, че сме като пълни непознати някво на разстояния тя стой от мен... Незнам и аз....
Какво може да изпитва тя към мен, след като й казах, че я хаерсвам и обичам тя ми каза че е в "шок", което проверих не значи нищо хубаво, после не сме говорили за това изобщо, може би тя не иска да говорим за това, любовта не е само думи, но й действия, може би трябва да й докажа любовта си не само да говоря за нея? НЕ ЗНАМ нз нз нзз :) хХЕЛПп

mmKamm
03-03-2009, 22:09
Ти си лезбийка :D Йес !!!! :grin: Ела при мен аз ще те оправя 8-)

valdesbg
03-03-2009, 22:12
Нищо не прави. Момата не те иска, щото си се показал като мухльо. Да отидеш и да и изтресеш "Обичам те" е най-тъпия начин, по който можеш да си биеш шута.

BaiToq
03-04-2009, 04:53
Нищо не прави. Момата не те иска, щото си се показал като мухльо. Да отидеш и да и изтресеш "Обичам те" е най-тъпия начин, по който можеш да си биеш шута.
:grin: :-D :D

myNameIsImmortal
03-04-2009, 10:50
Еми да си чувал че трябва нагледно да и покажеш че имаш симпатии към нея..?! Ти тряя да си Брат Pit та като започнеш с нея разговор:
- Здравей
- Здрасти
- Обичам те!
След което тя да ти се хвърли на врата и да ти каже и аз те Обичам и да идете у тях.. няма такива екстри..

1во показваш симаптии
2ро започваш постепенно да говориш за това, ако и тя споделя същото към теб
3то тръгвате /все още я харесваш и изпитваш привличане/
что когато вече я обикнеш след време тогава вече можеш да започнеш да изпитваш обич към нея и да и казваш Обичам те..

aciko
03-04-2009, 11:14
Ти си лезбийка :D Йес !!!! :grin: Ела при мен аз ще те оправя 8-)
Йес Йес,ще гледам лесбийки хуьау 8-)

evelinka1122
03-04-2009, 11:44
офФ.. стига си са вайкал.... нищо не дей да правиш.. дръж си се както преди и изчакай тя да проумее, че наистина ти си момчето за нея и, че наистина я обичаш....
а не знам що за приятелка имаш, но е голяма патка... какво ти и каза, че я обичаш и тя какво ся в шок тай ли ? :lol: имам чувството, че си се забъркал с някоя меега голяма лигла...

nqkafsi_tam
03-04-2009, 12:17
"имам чувството, че си се забъркал с някоя меега голяма лигла..."
- ligla ili ne az q haresvam takava kakvato e ........ Az kato i kazvah znaeh kav 6te e rezultata i znaeh 4e posle nqma da moga da prejiveq, no iskah mnogo da i kaja ;D (v slu4ai 4e umra, tq trqbva da znae... ) dosta glupavo i impulsivno to ne be6e to4no taka zdravei zdrasti obi4am te.... dosta po slojno go napraih ;], kakto i da e ne syjelqvam ve4e e minalo , vyprosa e 4e nemoga da jiveq s tova ne6to po-silno e ot men ... Imam problem i imam nujda ot pomo6t teenproblem pomognete mi :)

valdesbg
03-04-2009, 12:22
Как да ти помогнем, като ти сам не искаш да си помогнеш? Оставяш се на течението и се измъкваш с това "че е по силно от теб". Ми няма такъв филм, или се покажи като мъж и го преодолей или продължавай да си мухльото, от първия пост.

nqkafsi_tam
03-04-2009, 14:37
Ами човек, малко ми е трудно, щото тея чувства не са от 1 ден а от години познваме се с нея от 10 години... представи си аз сам съм на 16? тва повече от половината ми живот как да го преодолея за два дена... Ако знаеш как кажи ми? Може да съм "мухльото" или там как ми каза, ама съм до няква степен истинското ми аз, не се правя като всички останали на такъв, какъвто не съм, че не изпитвам нищо към никой, просто виждам, че имам проблем и търся решение... Какво да направя ...? Да се променя? Да стана като всички останали нормални хора ;D? Ами кажи ми как и ще се опитам?

nqkafsi_tam
03-04-2009, 14:45
Виждам я пред мен, тя е безразлична в първия момент,
след момент застава тя пред мен и ми казва нещо,
от рода ае да ми подскажваш по незнам си к'во, после супер добре се държи с мен, говорим си т'ва онова... И отново всичко започва отначало, освен ако не е да излезем някъде класа, но и тогава всичко започва отначало......



Ден след ден, час след час, минута след минута, миг след миг, само тя ми е в главата и взе да ми писва да съм тоталния луузър, писна ми някви мухлиовци да ми се правят на голяма работа, като не струват и 2 стотинки, дойде ми в повече от всичко... И забравих кое е най-важното........



Долу горе т'ва ми е проблема?
И ся ко ше прая? НИЩО както винаги...

nqkafsi_tam
03-04-2009, 20:22
nqkaf syvet ne6to nqkoi ? sled poslednoto mi mnenie teq deto mi bqha pisali ne iskat li da kajat ne6to vseki vliza i izliza ot taq tema 8 4oveka samo mi pisaha are pi6ete e ;D

hooliganka89
03-04-2009, 20:25
nqkaf syvet ne6to nqkoi ? sled poslednoto mi mnenie teq deto mi bqha pisali ne iskat li da kajat ne6to vseki vliza i izliza ot taq tema 8 4oveka samo mi pisaha are pi6ete e ;D


Какав е въпросът ти?Какво да правиш ли?

nqkafsi_tam
03-04-2009, 21:38
ami da ne6to ot toq rod mi e vyprosa ili po skoro koe e pravilnoto koeto trqbva da napravq?

nqkafsi_tam
03-05-2009, 07:59
Ne se pritesnqvaite ve4e za men mislq 4e re6ih problema si :) Blagodarq vi za pomo6ta !!! ;]

valdesbg
03-05-2009, 08:03
Авторе, проблема е в твоята ЦНС. Правиш се на палячо и си втълпяваш идиотщини, е не очаквай другите да се отнасят добре с теб.

nqkafsi_tam
03-05-2009, 12:27
tova go razbrah ama kvo ozna4ava CNS ? ;D