PDA

View Full Version : питане относно ухапване от куче



mimi86
03-04-2009, 13:43
днес ме ухапа пездомно куче ходих в болницата видяха ухапаното и ми казаха че нямало следи от зъби и кръв и ме пратиха при личната отидох видя го каза че нямало следи от зъби и отказа да ми бие инжекция против тетанос на майка ми братовчедката е мед.сестра отидох при нея и тя ми би инжекция за всеки случаи но сега се притеснявам това куче дали не ме е заразило с бяс ухапването беше през дънките

john95
03-04-2009, 13:52
днес ме ухапа пездомно куче ходих в болницата видяха ухапаното и ми казаха че нямало следи от зъби и кръв и ме пратиха при личната отидох видя го каза че нямало следи от зъби и отказа да ми бие инжекция против тетанос на майка ми братовчедката е мед.сестра отидох при нея и тя ми би инжекция за всеки случаи но сега се притеснявам това куче дали не ме е заразило с бяс ухапването беше през дънките

Ако толкова те е страх - защо просто не кажеш на личната - пускаш кръв сигурно и те проверяват... :?

dimitar_ak
03-04-2009, 13:59
Това не е било ухапване. Нямаш повод за притеснение

Nitroglycerin
03-04-2009, 17:47
Като няма следи от зъби не се притеснявай.А и бяс сега се среща доста рядко особенно при градски бездомни кучета болестта е по-характерна за горските ригиони.

batkodoki
03-04-2009, 18:32
днес ме ухапа пездомно куче ходих в болницата видяха ухапаното и ми казаха че нямало следи от зъби и кръв и ме пратиха при личната отидох видя го каза че нямало следи от зъби и отказа да ми бие инжекция против тетанос на майка ми братовчедката е мед.сестра отидох при нея и тя ми би инжекция за всеки случаи но сега се притеснявам това куче дали не ме е заразило с бяс ухапването беше през дънките

:) гадинката не е успяла да те ухапе, просто е захапала дрешката само за твой късмет!