PDA

View Full Version : Орална любов пред секс...



vicious
03-04-2009, 13:06
здравейте, форумции :-)
искам да попитам запознатите тук за нещо ,което лично ме притеснява ..
с приятеля ми сме от скоро заедно 3-4 месеца.. и въпроса ми е на какво може да се дължи неговото предпочитание към оралната любов пред секса... дори съм забелязала,че по време на самият акт ,който трае отчайващо дълго за мен над час и нещо никога не свършва от самият секс .. ,а от оралната след това...
и на какво може да се дължи всичко това :o
немога да си го обесня това.. досега не ми се е случвало с досегашните ми ..
(за години на 18/19 сме )
мерси предварително!!! :-)

JenataNaShefa
03-04-2009, 13:15
Аз ще ти кажа че съм била и на двата бряга... имах приятел който предпочиташе 200 пъти повече секс отколкото френска :? , но имах и такъв подобен на твоя приятел който си му харесваше доста френската любов :)
Попитай твоя човек след като сте го направили кое най-много харесва да прави с теб, защото може да има друг мотив за поведението му ...
Дано да съм ти помогнала

kasanova1994
03-04-2009, 13:42
:O 4e nichto ne e pred sexa be! osven zdreveto...
am to sex e drave xD e drav(o) ama karai xD

xplay
03-04-2009, 13:44
Еми щото му харесва повече сигурно :)

pam1
03-04-2009, 14:03
чрез секса може би иска да задовали теб а после и себе си но чрез оралната тъй като сиг. му е по хубаво

shadow4e
03-04-2009, 14:29
Причините могат да са доста. Освен изброените, може и просто да не е получавал от досегашните си партньорки редовно френска или да не са се справяли много добре. Но и като цяло доста от мъжете споделят, че им е приятно да виждат как приятелките им се стараят да им доставят удоволствие.

Rofl4e
03-04-2009, 14:41
Причините могат да са доста. Освен изброените, може и просто да не е получавал от досегашните си партньорки редовно френска или да не са се справяли много добре. Но и като цяло доста от мъжете споделят, че им е приятно да виждат как приятелките им се стараят да им доставят удоволствие.
напълно съгласна..
п.с. поговори с него и му обясни какво мислиш ти.. :)

cinderella_gugutka
03-04-2009, 15:51
ем след като свършва бавно при секс трябва да се радваш 4е поне ти ще си останеш задоволена 8-)
ина4е може да има много при4ини за това(може да е станало нещо като е правил секс преди и сега да е стресиран,незн,мен тва ми дойде на ъкъла :D )

key_of_hell
03-04-2009, 16:48
е какво пък аз също предпочитам орална любов... няма лошо.

a3c1M
03-04-2009, 16:56
Еми щото му харесва повече сигурно :)
а отговора бил толкова близо :Д :D

WALKMAN
03-04-2009, 18:49
Причините могат да са доста. Освен изброените, може и просто да не е получавал от досегашните си партньорки редовно френска или да не са се справяли много добре. Но и като цяло доста от мъжете споделят, че им е приятно да виждат как приятелките им се стараят да им доставят удоволствие.
точнооо :P :P :P

Mamar4o
03-04-2009, 19:21
Еми кво да се прави човека обича свирките прави му и те тва е.Ама най-добре говори с него.

Ov3r
03-04-2009, 19:39
Аз харесвам оралната любов и секса