PDA

View Full Version : В българско село карат децата да казват Ага, вместо ГОСПОДИН



kristo
03-04-2009, 15:38
http://plovdivmedia.com/7343.html

Въпреки членството на България в ЕС някои региони на страната имат нужда от повторно освобождение - не от турско робство, а от засилващия се фундаментализъм и радакален ислям". Това каза лидерът на "Ред, законност и справедливост" /РЗС/ Яне Янев в Благоевград, предаде Бгнес.
На срещи с учители и обезпокоени родители били посочени конкретни факти за първите темпове на ислямизиране на десетки села в този регион. Като най-фрапиращи примери е село Рибново на община Гърмен където директорът на училището Феим Иса, който е установил пълен диктат на учителския колектив и насилствено застава учителите да ходят с облекло, което да не е светско. Той карал и учителите да насърчават ученичките да ходят със забрадки и арабски носии. Въпросният директор е спечелил незаконносъобразно конкурса за директорското място с помощта на джамията в Рибново. Иса е обявил, че ако и други кандидати се явят на конкурса джамията ще се надигне и ще ги прокълне. Същият директор активно подкрепя действията на Мурат Бошнак, представен и назначен от него като учител по религия. В България той няма диплом и за средно образование, но твърди, че е завършил религиозно образование в Скопие. Според жителите на Рибново Мурат е специализирал и в Саудитска Арабия. Той задължава родителите насилствено да подписват заявления, че искат техните деца да изучават задължително избираем предмет /ЗИП/- Ислям. Настоява децата да се обръщат към него вместо с "господин”, с „ага". Бошнак е забранил на последния абитуриентски бал момичетата да бъдат със светско облекло и да празнуват. След това със средства от арабска фондация той е организирал екскурзия до съседна Турция. Само едно момиче се е престрашило и е отишло на абитуриентски бал. Родителите, които не приемат ислямските порядки на Мурат ги наричат гяури и по време на службите в местната джамия ги проклинат. Подобни са примерите и в село Сатовча където директорката на училището Айша Ушева редовно ходи на обучение по радикален ислям в незаконно фундаменталистко училище в село Сърница, Велинградско. Ушева в момента е в отпуск по майчинство и, за да държи под контрол "описаните порядки" е назначила собствения си съпруг на длъжност и.д. директор на училището - Исмет Ушев, който е учител по религия. В тези селища живеят само българомохамедани говорещи единствено български език.

:x :x :x

Нека пак някой да ни убеждава, че трябва да сме "толерантни" и че етническия модел в България бил прекрасен. Е, разбира се, прекрасен е за турски национализъм и ислямски фундаментализъм...

UnaBletoLoVeU
03-04-2009, 16:08
АААААААААААААА?! К'во стана сега?! Пък всички ме оплюхте, че съм ставала като турците, защото не искам джамии и да говорят на турски в Българската ни държава (поне на обществени места). Баща ми е преподавател в русенския университет и казва, че повечето му групи са с предимно турски студенти, които започват да стават все по-нахални и дори са си позволявали да говорят на турски в часовете. А да не говорим, че едва знаят български, но получават дипломи, от една страна, защото не може да учат вечно, а от друга, че има и продажници, и после ще им чистим офисите на бул. "Цар Освободител".

kristo
03-04-2009, 17:10
Аа, аз такова нещо никога не съм казал, така че не казвай "всички". Не съм ти чел коментарите за етническата ситуация в България, затова не съм и коментирал. Тъй че мен не ме слагай в графата ако обичаш :wink:

Riot
03-04-2009, 17:27
ЗИП ИСЛЯМ
майка им да еба мазна
турлаци
във форума има ли турлаци ?

Riot
03-04-2009, 17:29
Дайте да идем да пречукаме тоя ?
+18 онли ;D

InitialD
03-04-2009, 18:13
За форумните патриоти (без кристо и всички вярващи)

ДАНС спииии а в скайпа слухти,
Саудитска арабия е ислямска страна,
затова дайте да подучим децата
да викат на "господина"- ага!

За мен живота е да мразя исляма,
но не може да става и дума
в църква да се сяда!
Големият българин, къде се дяна?!

Не стана добро но на момента толкова!

Ае са почвайте ме ... аз си знам защо го написах!Дано някой ден си отворите очите за истината!

Jesus
03-04-2009, 18:53
ЗИП ИСЛЯМ

знам за случай ЗИП ТУРСКИ език и то от 2ри клас, те още бг нз ама да учат и турски :?

Canis_Dirus
03-04-2009, 19:00
Ашколсун машалла!

Alco
03-04-2009, 19:00
какво роптаете и пак недоволствате, нацисти такива. имайте поне малко толерантност към турския братски народ. :-x

ScionOfStorm
03-04-2009, 19:04
а така, мачок, локвай, защото това е проява на непростим расизъм :-x :-x :-x пуу, аман!

=>
Мисля, че няма за какво да си говорим. Във всички случаи не може да говорим за расизъм/етническо нетолерантно отношение спрямо турците, а за опазване на родното. Защото май започваме да се връщаме към едни неща от по-минали векове, а това не бива да се допусне в никакъв случай.

kristo
03-04-2009, 19:05
ЗИП ИСЛЯМ
майка им да е** мазна
турлаци
във форума има ли турлаци ?
Между торлаци(а не турлаци) и турци има голяма разлика. Торлаците са българите в Българското Поморавие в днешна Сърбия и по-точно една малка област, наречена Торлакия :wink:

Иначе информирах доста хора във форума на ВМРО и специално няколко, които знам, че са от ръководството на младежката в София. Обещаха да кажат на Каракачанов за случая и евентуално той на ръководно ниво да организира нещо :wink:

Иначе е добре, че и Яне Янев и неговата партия не бездействат, а напротив. Това ми дава надежда, че нещо ще се направи по случая :wink:

ПП. Инишъле напълно те разбирам. Все пак не всички мюсюлмани са фанатици, но е така- в основата си исляма е нехуманна религия, изповядваща насилието като основен принцип. Все пак въпрос на морал и достойнство е съответните мюсюлмани да приемат или отрекат крайните елементи в тази религия, защото исляма не е само война срещу "неверниците". Но и аз не го приемам като цяло :wink:

jghgh
03-04-2009, 19:06
Scion, true



Това трябва незабавно да се спре. Плашещо е. Тревожно е.
Как ще караш дете да казва "ага", вместо "господин"?
Баси тъпия брейнуош, деба!!
Такива статии ме вбесяват.

Как дете ще го караш?! Тия хора искат младите да развалят и да им подринат съзнанието. НЕЛЕПО!

Pliok0019
03-04-2009, 19:24
Наистина, гадни националисти такива. Спрете да ругаете. Приеме го и моля не нарушавайте правилата на форума.

Ако Ахмет Доган прочете тази тема, може да му стане гадно, обидно....Бива ли такова отношение, моля ви!

FockidyFockFock
03-04-2009, 19:26
Каня всички ви, да пийнем шербет и да обсъдим кройката на новите фесове.

Canis_Dirus
03-04-2009, 19:28
Каня всички ви, да пийнем шербет и да обсъдим кройката на новите фесове.

Аллах аккбар, аркадаш! Мюфтията да благослови думите ти! Ще ти купя ново молитвено килимче за тая идея!

Pliok0019
03-04-2009, 19:34
Искам ново фередже.

FockidyFockFock
03-04-2009, 19:36
Каня всички ви, да пийнем шербет и да обсъдим кройката на новите фесове.

Аллах аккбар, аркадаш! Мюфтията да благослови думите ти! Ще ти купя ново молитвено килимче за тая идея!
Може да чуем и сутрешния езан, седейки кротком със скръстени крака.
Ще го бъде, ефенди, ще го бъде.

АЛЛАХ АККБАР!

InitialD
03-04-2009, 19:51
Каня всички ви, да пийнем шербет и да обсъдим кройката на новите фесове.

Аллах аккбар, аркадаш! Мюфтията да благослови думите ти! Ще ти купя ново молитвено килимче за тая идея!
Може да чуем и сутрешния езан, седейки кротком със скръстени крака.
Ще го бъде, ефенди, ще го бъде.

АЛЛАХ АККБАР!

Тоя филм, в който сте се вкарали ще да е много як!


http://atlasshrugs2000.typepad.com/atlas_shrugs/images/2008/01/05/moe_dog.jpg

FockidyFockFock
03-04-2009, 19:55
Каня всички ви, да пийнем шербет и да обсъдим кройката на новите фесове.

Аллах аккбар, аркадаш! Мюфтията да благослови думите ти! Ще ти купя ново молитвено килимче за тая идея!
Може да чуем и сутрешния езан, седейки кротком със скръстени крака.
Ще го бъде, ефенди, ще го бъде.

АЛЛАХ АККБАР!

Тоя филм, в който сте се вкарали ще да е много як!


http://atlasshrugs2000.typepad.com/atlas_shrugs/images/2008/01/05/moe_dog.jpg
Инишъле, т'ва куче твое ли е, бе?
Вчера го видЕх пред ЦУМ, с броеница на вратО. Върви да го дириш!

InitialD
03-04-2009, 19:56
Кефя ви се щот сте некви жалкари!

Нападате само Християните а като видите некой резняк бегате с подвити опашки!

Jesus
03-04-2009, 20:22
Нападате само Християните а като видите некой резняк бегате с подвити опашки!

не е така повечето ми приятели, бият много по жестоко не християнин защото не ги е страх от аллах :)

InitialD
03-05-2009, 01:02
Нападате само Християните а като видите некой резняк бегате с подвити опашки!

не е така повечето ми приятели, бият много по жестоко не християнин защото не ги е страх от аллах :)

Твоите приятели може!
Но техните мишУета с карета кат видят джамия и бягат да се жалват при кмета!

Нещо ме удари на рими ... 8-)

SWASTIKA
03-05-2009, 01:35
Разбрахме, че си бил или, че си учител!

Не ни интересуват неща около професията ти.
Поне тези, които знаем за какво сме във форума.

Слабо ме интересува дали му викат АГА, МАГА, БЛАГА, Чичко или Бубале!
Техен проблем! Като си голям патриот, сложи екипа бяло, зелено, червено, вземи знамето и ги започвай!

ПП - Излагаш се, бе, човече! Наистина за мен ти си един голям педофил.
Кажи ми как педофил като теб си мисли, че ще насади някакви мисли или, че ще проведе нормална дискусия?
Мамка му писна ми да ти гледам профила, след педофилията ти.
Зарибяваш момичета, които аз не бих си помислил, че мога да им кажа нещо такова, да не говорим да го направя (Говоря за темата в която хората постват снимките си)! А ти предполагам си на около 30...

На такива като теб нали знаеш, къде им е мястото?

kristo
03-05-2009, 11:17
Да, бях учител на стаж в два класа, като единия бяха само момичета- цели 26 единайстокласнички- ултра кеф просто. Освен това повечето бяха големи сладурани 8-)

Нещо си на херца гледам брато. Никой не зарибявам. Това, че съм казал на някое момиче, че е красиво не означава, че съм й казал я ела да ми приседнеш в скута. Ама някои хора сте прекалено сбъркани в този раздел да схванете границата между двете неща, също така и границата между базика и говоренето реално, понеже с някои тукашни момичета съм си правил базик и толкоз.

На теб не знам къде ти е проблема, ама ако смяташ, че съм ти аз проблема си сбъркал рейса пич. Поне искренно ме расмиваш с жалкия си ревлив тон в стил мамо, взеха ми количките 8-)

XceSS
03-05-2009, 11:39
Епа те са си виновни.Все едно някой в даскало да ми каже да му казвам ага...пфффф

kristo
03-05-2009, 12:20
Все пак това са българи-мохамедани, което променя нещата. Защото исляма дава много по-голяма възможност за директен контрол над мисленето на отделния човек чрез заплахи и други подобни.

А и за съжаление от 20 години държавата напълно е зарязала тези българи-мохамедани на произвола на турско-ислямската пропаганда, което дава много сериозни неприятни резултати на асимилация. Ако държавата не се намеси не виждам точно как биха се решили тези проблеми, защото тези хора се чувстват безсилни като не виждат помощ отникъде и попадат под удърите на тази асимилация. И между другото умишлено ги държат слабограмотни, защото такива хора по-лесно се поддават на внушения :wink:

Nitroglycerin
03-05-2009, 12:55
Тоя директор заслужава да го вържат за някой автобус и да го завлекът от където е дошъл.
В България езикът на който се общува е български и църквата ни е православна вмомента няма наказание за тези който си позволяват на обществено място да говорят на различен език освен българския и да рекламират друга религия освен православната това трябва да се промени!
България е единствената страна (освен турция) в която има новини на турски език.Това за мене е чисто самонеуважение.

XceSS
03-05-2009, 13:18
Все пак това са българи-мохамедани, което променя нещата. Защото исляма дава много по-голяма възможност за директен контрол над мисленето на отделния човек чрез заплахи и други подобни.

А и за съжаление от 20 години държавата напълно е зарязала тези българи-мохамедани на произвола на турско-ислямската пропаганда, което дава много сериозни неприятни резултати на асимилация. Ако държавата не се намеси не виждам точно как биха се решили тези проблеми, защото тези хора се чувстват безсилни като не виждат помощ отникъде и попадат под удърите на тази асимилация. И между другото умишлено ги държат слабограмотни, защото такива хора по-лесно се поддават на внушения :wink:

Ами точно това е проблема.Ти казваш държавата да се намеси.Коя е държавата...серГЕЙ, симеон и изрода доган.Мислиш ли, че им пука на тея педераси за държавата и народа...
Всичко зависи от нас, населението.Като позволяват да се учат на турски и на ислям това си е тяхна работа! Ако някой ме накара да уча ислям или нещо подобно, ще му се изсмея в лицето.Това че никой не си търси правата е друга тема.

SWASTIKA
03-05-2009, 13:29
Да, бях учител на стаж в два класа, като единия бяха само момичета- цели 26 единайстокласнички- ултра кеф просто. Освен това повечето бяха големи сладурани 8-)

Нещо си на херца гледам брато. Никой не зарибявам. Това, че съм казал на някое момиче, че е красиво не означава, че съм й казал я ела да ми приседнеш в скута. Ама някои хора сте прекалено сбъркани в този раздел да схванете границата между двете неща, също така и границата между базика и говоренето реално, понеже с някои тукашни момичета съм си правил базик и толкоз.

На теб не знам къде ти е проблема, ама ако смяташ, че съм ти аз проблема си сбъркал рейса пич. Поне искренно ме расмиваш с жалкия си ревлив тон в стил мамо, взеха ми количките 8-)
Ти не знаеш историята за SWASTICA във форума.
Не те виня.

XceSS
03-05-2009, 13:32
Да, бях учител на стаж в два класа, като единия бяха само момичета- цели 26 единайстокласнички- ултра кеф просто. Освен това повечето бяха големи сладурани 8-)

Нещо си на херца гледам брато. Никой не зарибявам. Това, че съм казал на някое момиче, че е красиво не означава, че съм й казал я ела да ми приседнеш в скута. Ама някои хора сте прекалено сбъркани в този раздел да схванете границата между двете неща, също така и границата между базика и говоренето реално, понеже с някои тукашни момичета съм си правил базик и толкоз.

На теб не знам къде ти е проблема, ама ако смяташ, че съм ти аз проблема си сбъркал рейса пич. Поне искренно ме расмиваш с жалкия си ревлив тон в стил мамо, взеха ми количките 8-)
Ти не знаеш историята за SWASTICA във форума.



Не ти и трябва :)

kristo
03-05-2009, 13:33
Е те изповядват исляма и затова е нормално да го учат. Но между фундаменталния ислям, който е по принцип напълно забранен, но този същия директор на училището им го втълпява и модерния все пак ислям(колкото и тази религия да е консервативна в основата си) има разлика.
А самите деца са в неведение, те не могат да реагират, понеже и да реагират бащите и майките им са в ръцете на ДПС както почти всички българи-мохамедани(говоря социално-икономически) и затова и те си мълчат и не казват на никого. А процесите в същото време си текат и резултатите са страшни- ислямизация и след това турцизация съответно.

Всъщност на българите-мохамедани и ние трябва да им помагаме, понеже щом не е държавата в момента все някой трябва да го направи. Ето аз мога да дам пример със своя приятелка от Момчилград, която е българка-мюсюлманка и по принцип мрази ДПС много. Наскоро обаче ме изуми, когато в един скайп-разговор по същите въпроси, които обсъждахме заяви "аз не съм етническа българка щом изповядвам исляма"... Казах и, че говори пълни глупости, че исляма няма общо с произхода й и не я прави "небългарка". Като й го казах се съгласи с мен и всякаш доби увереност, но имам чувството, че някой и мъти главата с глупости, понеже и в Момчилград е също страшно по отношение на същите процеси...

Просто не трябва да ги отделяме от нас само защото са мюсюлмани, а да им заявяваме, че са равностойна част от българската нация. Това е началния етап. Иначе отиват в лапите на турската пропаганда и става страшно...

Riot
03-05-2009, 13:36
С една дума... Секта

mitkom89
03-05-2009, 13:39
Нали сте всичките големи борци, ходете да ги трепете! Кво само ревете ??? До вчера, тоя бия като го видя да си хвърли боклука на улицата и дрън дрън... Нещо май влизате в някакви образи и като стане напечено забравяте за тях :) Не ви виня, всеки гледа да задоволи собственото си его по някакъв начин.
И все пак ако бяхте поне 1/10 от това за което се представяте / националисти, патриоти и etc. / щяхте вече да сте ги налазили с ножовете! Васил Левски да не е писал във форуми да се оплаква?

kristo
03-05-2009, 13:46
Нали сте всичките големи борци, ходете да ги трепете! Кво само ревете ??? До вчера, тоя бия като го видя да си хвърли боклука на улицата и дрън дрън... Нещо май влизате в някакви образи и като стане напечено забравяте за тях :) Не ви виня, всеки гледа да задоволи собственото си его по някакъв начин.
И все пак ако бяхте поне 1/10 от това за което се представяте / националисти, патриоти и etc. / щяхте вече да сте ги налазили с ножовете! Васил Левски да не е писал във форуми да се оплаква?
Ти от детската градина ли си :) ?

Или от детската ясла можеби...

mitkom89
03-05-2009, 14:30
Не, от марс съм :) Но това не променя факта, че вие сте НАСРАНИ!

kristo
03-05-2009, 18:41
Не, от марс съм :) Но това не променя факта, че вие сте НАСРАНИ!
Да, верно е, че разсъждаваш като марсианец, спор няма. Иначе нямаше да говориш такива бесмислени и смешни неща- то това става ей така- хващаш и трепеш.
Гледал си малко повече американски екшъни и си си внушил някои работи, но момче, реалността не е такава каквато ти я показват по телевизията. А и времената са коренно различни в сравнение с преди 100-120 години например.
А ако се върнеш с 600 години назад такива етнически проблеми са се решавали наистина много лесно, щото е нямало кой да те възпре ако тръгнеш да правиш етническо прочистване примерно. Не ги е имало съда в Страсбург, ООН, НАТО, ЕС, международни конвенции за правата на човека, за мира и т. н.... Започнаш ли да схващаш някои неща сега или да ти обясня още по-подробно за да разбереш, че нещата в ден днешен не стават както преди 2, 3 или 10 века :)