PDA

View Full Version : баладжия



kyker4y
03-04-2009, 16:34
тази година ми е бала ходих да разгледам костюмите
харесах си един 260 лева много хубав
но трябва да му се направят малко корекций
да го купя ли

Riot
03-04-2009, 16:35
ммм, какъв невероятен въпрос :-o

FockidyFockFock
03-04-2009, 16:35
Да, най-добре да отидеш на шивач, за да ти го коригират, ако е нужно.
Все пак си БАЛАДЖИЯ. :)

JoeBanana
03-04-2009, 16:37
синко, след бала навлизаш в света на големите !
време е да започнеш да взимаш големите, важни решения !
какъв мъж ще си иначе ?!?
http://kiromastikata.data.bg/p/files/download/5047174/mrpower.gif

Kya
03-04-2009, 16:52
Е то къфо и костюм да си вземеш... все тая... те мъжките официялни дрехи са еднакви.. Само цветът е различен. Според мен по - добре си намери нещо което да ти е точно за да не се занимаваш с някакви шивачи. Абе нз.. не съм ти..

Riot
03-04-2009, 16:59
Е то къфо и костюм да си вземеш... все тая... те мъжките официялни дрехи са еднакви.. Само цветът е различен. Според мен по - добре си намери нещо което да ти е точно за да не се занимаваш с някакви шивачи. Абе нз.. не съм ти..
по принцип панталона е направен така
че да се "форматира" след това по кракът на притежателя 8-)

Funkdoc
03-04-2009, 21:37
няма смисал да се ходи с костюм на бала ... за кво ти е нещо което ще го облечеш веднъж в живота ... вечерта ще го оповръщаш ... на сутринта ш го омажеш с кетчуп ... :?

TERRORMACHINE
03-04-2009, 21:38
кажи от къде си, да ти пикам на костюма???

machoka
03-04-2009, 22:33
Е то къфо и костюм да си вземеш... все тая... те мъжките официялни дрехи са еднакви.. Само цветът е различен. Според мен по - добре си намери нещо което да ти е точно за да не се занимаваш с някакви шивачи. Абе нз.. не съм ти..

ти да не си от провисналите, че си толкова невеж в това отношение?!

SWASTIKA
03-05-2009, 00:28
Аз бала го пропуснах, мразя да ходя на простотии. :)

Swinkenhoffer
03-05-2009, 07:14
По-яко е, според мен, да не отидеш с костюм, щото всички ще са така, ами с нещо различно...
Един приятел беше дошъл с риза, пуловер без ръкави на Бен Шърман, сиви панталони и бели (!!) кецове. 8-)
Беше хиляда пъти по-стилен от костюмарите с ланци и гелосани коси.

Jesus
03-05-2009, 07:18
да слушай ги, не ти трябва да ходиш с официално облечен иди като клошар :grin:
Абе това са пълни простотии, друго си е да си официално облечен :)

Swinkenhoffer
03-05-2009, 07:20
Дали не си тъп, а?

b0Nb0n
03-05-2009, 07:26
kaf kostium ve po 6orti 6te hoda az

Jesus
03-05-2009, 08:02
ако ходиш редовно официално облечен малко разнообразие няма да ти навреди, ама това е официално събитие и си има етикет който трябва да се спазва. Това е същото като всички се хранят с вилица и лъжица и ти за да се покажеш че си по-по-най да ядеш с ръце :(

b0Nb0n
03-05-2009, 08:07
e kakyv etiket se spazva na takova sabiete(kralskiq bal) :lol:

Jesus
03-05-2009, 08:11
Да това да си вземеш нещо което и след това да можеш да си носиш е най-хубавото което ще може да направи :) но аз не виждам причина поради която да не може да носи обувките, ризата или панталона :) За сакото съм съгласен, макар че пак зависи :)

afterforever
03-05-2009, 08:34
Ако по принцип не понася ризи, панталони и официални обувки - няма да ги носи никога.

Jesus
03-05-2009, 08:40
А какви официални дрехи имаш ?

Swinkenhoffer
03-05-2009, 09:36
Даже е по-добре подобен вариант, защото момчето ще може да си носи дрехите и след бала, а не да даде няколко стотин лева за нещо, което ще облече за една нощ в живота си.
Много вярно..

ей го батко, взимайте пример от него. (http://i80.photobucket.com/albums/j187/katunka/toniiveto.jpg) 8-)

cherinka
03-05-2009, 10:20
Е то къфо и костюм да си вземеш... все тая... те мъжките официялни дрехи са еднакви.. Само цветът е различен. Според мен по - добре си намери нещо което да ти е точно за да не се занимаваш с някакви шивачи. Абе нз.. не съм ти..

На пръв поглед изглеждат еднотипни, но всъщност има мноооого разлики в кройките...
И аз това щях да напиша.
Остави ги простолюдието да си говорят каквото искат.
Ама като им дойде на главата да шият нещо ще видят те разликата :o

Waster
03-05-2009, 11:47
Е то къфо и костюм да си вземеш... все тая... те мъжките официялни дрехи са еднакви.. Само цветът е различен. Според мен по - добре си намери нещо което да ти е точно за да не се занимаваш с някакви шивачи. Абе нз.. не съм ти..

На пръв поглед изглеждат еднотипни, но всъщност има мноооого разлики в кройките...
И аз това щях да напиша.
Остави ги простолюдието да си говорят каквото искат.
Ама като им дойде на главата да шият нещо ще видят те разликата :oТвойта специалност да не е такава 8-) Ти не си ли баладжийка тая година?

kyker4y
03-05-2009, 12:21
както каза:
Официално е само името на събитието, но някак си алкохолната оргия в произволен ресторант, която след 12 часа се пренася по нощните заведения не отговаря напълно на етикета "официално събитие".

няма има пиянска оргия от моя страна
пък бала ми е един път в живота няма да се облека като клошар

Waster
03-05-2009, 12:24
както каза:
Официално е само името на събитието, но някак си алкохолната оргия в произволен ресторант, която след 12 часа се пренася по нощните заведения не отговаря напълно на етикета "официално събитие".

няма има пиянска оргия от моя страна
пък бала ми е един път в живота няма да се облека като клошарти ще седиш в ъгъла и ще гледаш само :shock:

XceSS
03-05-2009, 12:25
Абе вие кво обърнахте темата на:
"С какво да отида на бала"
"Ходихте ли на бала си"
"Хареса ли ви бала"
Тая тема не е за тва, деа аз очаквам някакви предложения да дадете, вие нищо...ПУ :D

Jumbie483
03-05-2009, 13:07
:lol: направо ясно си представих костюма ти и съм готова да ти кажа какво да правиш :lol:
по темата: ми не го взимай пък :?

Lucho
03-05-2009, 13:12
Защо питаш нас ? Нали знаеш че този който дава парите, той яде баницата ! И все пак - ако ги имаш парите, купи си я :)

vanilla
03-05-2009, 19:25
По мое мнение намирай нещо готово, не обикаляй по шивачи и пр. Никога не знаеш как ще се получи и какво в крйана сметка. А и не може да се види как ще ти стои :)

Но ако усещаш, че това е твоят костюм, тогава го вземай.

Не знам за каква точно корекция говориш, за да ти дам по-категоричен отговор :)



А явно последно време е модерно да не се ходи на баловете? Или да се ходи с някой анцунг Адидас :D ?
Изостанала съм с тия моди...