PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е?



ThePowerOfLove
03-04-2009, 17:23
Случвало ли ви се е да срещнете човек, с когото много искате да бъдете.. Да осъзнаете, че няма друг, който да ви разбира така, че той може би е вашата половинка :neutral: Но изведнъш надеждите ви да рухнат, защото той или просто е зает или просто не ви харесва?

ПС: Срещнах невероятен човек (който сега може би чете темата), но не мога да бъда с него.. :cry: Мечтаех да срещна момче като него ама с тоя мой късмет естествено.. :?

zagrijena
03-04-2009, 17:25
И при мен май се получи нещо такова :( Много е гадно.. Той ме отряза по много брутален начин, а аз наистина влагах надежди за него :(

fc
03-04-2009, 17:30
Да за жалост...

uBu4k0
03-04-2009, 17:31
Да за жалост...

fe6an4eto0
03-04-2009, 17:38
да.... ся съм в такова положение ;(

sladka_______
03-04-2009, 17:40
Дам.. дори го имах, разбрах колко е хубаво да го имам не му се насладих и го изгубих... тцтцтцтц

mimentseto93
03-04-2009, 17:41
sluchvalo mi se e,da, no za shtastie veche e minalo!!! :)

flix
03-04-2009, 17:56
да.... ся съм в такова положение ;(

И аз :cry: Просто искам да съм с нея...ама не знам защо , просто не мога...правя всичко възжожно...просто усещам , че ме привлича адски много...но просто от разговорите се отчайвам...имам чувството ,че няма да имам шанс ;/

ThePowerOfLove
03-04-2009, 18:01
flix не можеш да бъдеш сигурен! Още не се отказвай :} Аз поне имам ясен отговор :-D
Дано поне при някои от вас положението се промени...

flix
03-04-2009, 18:12
flix не можеш да бъдеш сигурен! Още не се отказвай :} Аз поне имам ясен отговор :-D
Дано поне при някои от вас положението се промени...

oh , дано наистина ;/

Kostadin_682
03-04-2009, 18:21
Случвало ли ви се е да срещнете човек, с когото много искате да бъдете.. Да осъзнаете, че няма друг, който да ви разбира така, че той може би е вашата половинка :neutral: Но изведнъш надеждите ви да рухнат, защото той или просто е зает или просто не ви харесва?

ПС: Срещнах невероятен човек (който сега може би чете темата), но не мога да бъда с него.. :cry: Мечтаех да срещна момче като него ама с тоя мой късмет естествено.. :?
Гадно е, но трябва да продължиш напред... може би така е трябвало да се случи, за да може да срещнеш някой по-добър от него, за това не се отчайвай, твоят е някъде там :)

summergir1
03-04-2009, 18:22
На мен пък не ми се е случвало, може би защото осъзнавам , че този човек наистина няма как да е последния, харесвала съм 2 момчета по-силно, но чак пък да си мисля , че те са единствени...не

ThePowerOfLove
03-04-2009, 18:27
Естествено, че той не е единственият, но просто сега ми е много гадно ;( Не знам и аз какво очаквах ама нали надеждата умирала последна, е май е вярно :?

My6mYLka
03-04-2009, 18:30
да :cry: сега съм в това положение :( даже го видях и ми стана едно хубаво заради спомените но като си помисля че той няма да ми отговори на чувствата ми иде ей ся да се резплача . . . . 6 месеца :cry: :cry: :cry: :cry: (никой няма такава мъка като моята оверявам ви)

Neet
03-04-2009, 18:55
(никой няма такава мъка като моята оверявам ви)
Не бъди толкова сигурна...

http://store.picbg.net/thumb/18/B9/b3f9731bee7918b9.jpg (http://picbg.net/img.php?file=b3f9731bee7918b9.jpg)

Lyubeto
03-04-2009, 19:48
Да , случвало ми се е . Разбрах го по възможно най - гадния начин . Без предупреждение - пълен игнор . :shock:

vlubeno_momi4e***
03-04-2009, 21:06
Да и на мене ми се е случвало... Срещнах човек, с който адски много искам да бъда..но проблема не е в мене.. а в него.. Някак си не мога да го разбера! В един момент ми дава надежди , а в друг просто се отдръпва..държи се различно.. много сложни стават - простите неща!

slun4ice_90
03-05-2009, 07:05
Често ми се случва... :-o

GaBiIi__
03-05-2009, 07:51
„Цялата магия на първата любов се състои в това, че все още не знаеш, че след нея ще има втора.“ — Дизраели..........

MoHuTo
03-05-2009, 08:11
Случвало ми се е, да, имах такъв човек до себе си, но за жалост вече не сме заедно... :?

ThePowerOfLove
03-05-2009, 14:35
„Цялата магия на първата любов се състои в това, че все още не знаеш, че след нея ще има втора.“ — Дизраели..........

Това не го бях чувала :-D Само че той не ми е първата любов и още ми е супер гадно :?

GaBiIi__
03-05-2009, 18:39
„Цялата магия на първата любов се състои в това, че все още не знаеш, че след нея ще има втора.“ — Дизраели..........

Това не го бях чувала :-D Само че той не ми е първата любов и още ми е супер гадно :? e da no vseki put vsqkash si po vleub ii ti se struva kato za 1 put

cherinka
03-05-2009, 18:46
Предполагам на всеки се е сучвало.
Тъпото е, че много лесно се забравя и бързо отминава 8-)
И в един етап от живота си разбираш, че си пълен айляк. :-)

Punisherrr
03-05-2009, 19:13
Не ми се е случвало.
Не мога да говоря за всички,но за мен е някак си... просто невъзможно да страдам и да се влюбвам в някой,който по няква причина не иска да е с мен,не ми обръща внимание...и изобщо - няма интерес. Просто е безмислено ;)

valdesbg
03-05-2009, 19:30
Не ми се е случвало.
Не мога да говоря за всички,но за мен е някак си... просто невъзможно да страдам и да се влюбвам в някой,който по няква причина не иска да е с мен,не ми обръща внимание...и изобщо - няма интерес. Просто е безмислено ;)

+1

moon_flower
03-05-2009, 20:10
На мен не ми се е случвало...може би защото в началото си мисля,че едва ли не сме един за друг и не след дълго виждам какви глупости всъщност си въобразявам.Но то затова казват,че любовта е сляпа. :) Накрая винаги се осъзнавам,че този човек изобщо не е бил за мен.А иначе съм попадала на такъв,с когото да ме свързват много неща,да имаме много теми за разговор,да съм супер привързана към него и просто дори да си мисля,че сме създадени един за друг. :) И в момента съм с него . :)

FiRe_LaDy
03-05-2009, 20:15
Дам.. дори го имах, разбрах колко е хубаво да го имам не му се насладих и го изгубих... тцтцтцтц

Мда и при мен се случи така преди много време,но ... времето лекува много бавно :(

mickelangelo
03-05-2009, 20:21
Ами започни да мечтаеш да бъдеш с такъв човек ;)
спокойно 1 ден и това ще стане :)

BuBiTy
03-05-2009, 20:34
Изчетохцялата тема и освен коментари от съчуствен тип други няма! Хора-БОРЕТЕ СЕ!За този, когото обичате винаги има какво да се направи, въпрос на решение,което явно ви плаши и все пак ако искате нещо преборете се за него нищо в тоя живот не се дава даром включително любовта :-x

Stamera
03-05-2009, 21:40
ташак.. те на тая тийн възраст никой не е истински.. хората бързат да живеят не се замислят, на никой не му пука какво става, че някой си там имал какво мислел какво чувствал. накрая това те променя и вече не си същия, а просто един объркан човечец... абе като си дойде студентския живот, забравяш каква душа е обитавала тялото ти :booooomb: 8-)