PDA

View Full Version : 8-ми март



BrU7Al
03-04-2009, 18:22
Какво да подаря на приятелката ми за 8-ми март :)

summergir1
03-04-2009, 18:24
червена роза, колкото и да е изтъркано, много е приятно да получиш точно това, и може да добавиш нещо друго, ти си познаваш момичето

angelcheeee_93
03-04-2009, 18:28
букет с червени рози.Това е напълно достатъчно.Няма по-хубав подарък :) :mrgreen:

Presley
03-04-2009, 18:35
Мнооого страстен секс.Купи й едни белеэнички и давайте.

vesSynkaa
03-04-2009, 18:42
букет с червени рози.Това е напълно достатъчно.Няма по-хубав подарък :) :mrgreen:

съгласна =]

WALKMAN
03-04-2009, 18:53
букет с червени рози.Това е напълно достатъчно.Няма по-хубав подарък :) :mrgreen:

съгласна =]
дам истъркано ама яко и всички са доволни :lol: :lol: :razz: :razz:

GameMaster
03-04-2009, 19:02
Cvete i kutiq shokoladovi bonboni 8-) ........

ninjadorf
03-04-2009, 19:18
аз миналата година и подарих.. пръстен.. и 1 мноого як букет.. беше красиво.. мамка му.. но този 8ми март май май няма да сме заедно ^^

RyAn
03-04-2009, 19:45
Podarak :-)

Kostadin_682
03-04-2009, 21:46
Китки 8-)

hahavteen
03-04-2009, 22:45
Аууу бившия ми веднъж направи грешката за някъв празник да ми подари букет червени рози и кутия шоколадови бонбони... Благодарих, казах че не ми е добре и се прибрах. В нас се разревах, започнах да го псувам, да крещя и изядох цялата кутия с бонбони заедно със сестра ми която горката седеше и ме слушаше хахахах :D
Според мен подарявайки нещо толкова банално показва че не познаваш човека до себе си и нямаш грам въображение. Ако момичето ти е като мене изобщо няма да се зарадва...
8-ми март не е обаче коооой знае какъв празник така че едно цвете или букет ще е напълно достатъчно. Гледай обаче да избереш любимото й цвете а не просто червени рози защото е тооолкова романтично :?

valdesbg
03-05-2009, 08:07
Какво да подаря на приятелката ми за 8-ми март :)

Вибратор.

Пресли най-хубаво се е изказала.

Lysit0
03-05-2009, 11:22
До сега не си ли разбрал какво обича?
Примерно може романтичня вечеря в хурав ресторант.

Blab
03-05-2009, 11:28
Според мен подарявайки нещо толкова банално показва че не познаваш човека до себе си и нямаш грам въображение. Ако момичето ти е като мене изобщо няма да се зарадва...
мъхъ!
Ненавиждам червени(и въобще) рози.

+ всичко това:
8-ми март е ден на майката/жената.
Момиченцата са далеч от тази категория.(освен тези в раздел "Мами", де:Д)

LovelyGirl
03-05-2009, 12:29
+ всичко това:
8-ми март е ден на майката/жената.
Момиченцата са далеч от тази категория.(освен тези в раздел "Мами", де:Д) \:D/
Според мен един букет е достатъчно.Но,ако тя е от момичетата,които празнуват този празник,помисли какво би и харесало,какво ще я зарадва.. :)

galu6a
03-05-2009, 12:37
и аз бих се зарадвала на един бекет рози дори и само една да е пак мн ще ми хареса и далъжинелно Милка с ягоди :-D любимия ми шоколад,но ще видим въбоще дали ще получа подарък :(

kobrichka
03-05-2009, 14:04
+ всичко това:
8-ми март е ден на майката/жената.
Момиченцата са далеч от тази категория.(освен тези в раздел "Мами", де:Д)

Напълно съм съгласна, за мен 8-ми март е ден на майката,на този ден майка ми има празник не аз.

Diggity
03-05-2009, 14:52
Това е празник на Майката, не на жената. Тъпаци! :lol:

roadrunner
03-05-2009, 14:53
+ всичко това:
8-ми март е ден на майката/жената.
Момиченцата са далеч от тази категория.(освен тези в раздел "Мами", де:Д)

Напълно съм съгласна, за мен 8-ми март е ден на майката,на този ден майка ми има празник не аз.

След малко сигурно ще пуснат тема:
Какво да подаря на мама за 8-ми март :razz:
На мен ако ми подарят нещо на този ден, честно казано, бих се убидила..Това е ден на майката и зрялата жена, която е родила и т.н. По-добре оставете приятелките си без подарък..

summergir1
03-05-2009, 17:14
Това е празник на Майката, не на жената. Тъпаци! :lol:
Какъв ти е проблема, бе ??
Който иска да си го празнува, да си го празнува... :roll:

pam1
03-05-2009, 18:55
миналия 8-ми март приятеля ми ми написа смс и много се трогнах от текста а и не очаквах :grin:
важен е жеста

MeGGiTy
03-05-2009, 20:12
Според мен 8-ми март не е само ден на майката, а на жената. Всеки да го разбира както си иска, но наистина освен букет цветя друго май много не върви за подарък. То по-скоро е жест на внимание, а не подарък.

BuBiTy
03-05-2009, 20:17
Бла бла бла ден като всички други, а и това е празник и на жената и на майката незнам аз не го празнувам! Глупаво е като стана майка да ама ся...все тая !

Diggity
03-07-2009, 21:55
Това е празник на Майката, не на жената. Тъпаци! :lol:
Какъв ти е проблема, бе ??
Който иска да си го празнува, да си го празнува... :roll:

Ти пък не ми се репчи, лятно момиче. Ти предполагам си зряла жена (която е майка и сигурно нагълтана с противозачатъчни) и празнуваш, хайде... Хайде, честит ти 8-ми март ;)

elsy
03-07-2009, 22:06
Някво цвете, де да знам 8-)

My6mYLka
03-07-2009, 23:38
нищо :)

Wrathchild
03-08-2009, 06:25
+ всичко това:
8-ми март е ден на майката/жената.
Момиченцата са далеч от тази категория.(освен тези в раздел "Мами", де:Д)

Напълно съм съгласна, за мен 8-ми март е ден на майката,на този ден майка ми има празник не аз. Хайде сега двечките заедно с Diggity, да посетите www.google.com, там на мястото на логото има една картинка, натиснете я - ще ви излязат доста материали за 8 март. Включително има един в http://bg.wikipedia.org. Та след като прочетете, аджаба, как 8 март се е появил като празник на календара, тогава елате и говорете.

summergir1
03-08-2009, 14:06
Това е празник на Майката, не на жената. Тъпаци! :lol:
Какъв ти е проблема, бе ??
Който иска да си го празнува, да си го празнува... :roll:

Ти пък не ми се репчи, лятно момиче. Ти предполагам си зряла жена (която е майка и сигурно нагълтана с противозачатъчни) и празнуваш, хайде... Хайде, честит ти 8-ми март ;)
Сигурно се чувсташ мн знаещ и разбираш от всичко... пусна едно "остроумно" отклонение и вече почна да държиш сметка кой какво, кога, с кого и къде да празнува :D :D
хайде честито и на тебе :D :D :D

Blab
03-08-2009, 14:10
+ всичко това:
8-ми март е ден на майката/жената.
Момиченцата са далеч от тази категория.(освен тези в раздел "Мами", де:Д)

Напълно съм съгласна, за мен 8-ми март е ден на майката,на този ден майка ми има празник не аз. Хайде сега двечките заедно с Diggity, да посетите www.google.com, там на мястото на логото има една картинка, натиснете я - ще ви излязат доста материали за 8 март. Включително има един в http://bg.wikipedia.org. Та след като прочетете, аджаба, как 8 март се е появил като празник на календара, тогава елате и говорете.
obui si pantaloni, 6te vzeme6 da izstine6;
Az jiveq v Bylgariq, za teb ne znam.