PDA

View Full Version : Наркоман? :/



hoobastank
03-04-2009, 21:14
Незнам как да запо4на..може би от тука. Слу4вало ли ви се е да знаете ,4е нещо което правите е грешно и въъъпреки това да го направите след като то ще ви донесе моментна радост , но и доста тъга след това? ;/ Какво да ви кажа..само за една нейна усмивка съм готов на вси4кооооооооооо , само за една целувка полудявам и правя вси4ко за което ме помоли , въпреки 4е знам 4е само ме използва НО НЕМОГА ДА СЕ СПРА. Нощем се усещам как си ме4тая на другия ден да има нужда от мене , за да си полу4а ДОЗАТА щастие.Оби4ам я не затова каква е тя ,а затова какъв съм аз , когато съм до нея..весел , безгрижен , мм необременен от нищо. Когато се из4истя се усещам жалък , нищожен балък(а може би наистина съм такъв) , "жен4о" и про4ие.Но въпреки вси4ко тръпна в о4акване на следващите мили о4и , на следващата усмивка , може би и целувка..На път съм да изгубя приятели , които винаги са били до мен , заради нея..колко пъти съм 4увал "забрави я..не те заслужава" , даже 1 близка приятелка ми каза 4е е разо4арована от "вкуса ми за жена" е мамка му немога да разбера как се влюбих в нея , но едно нещо знам със сигурност вси4ки се радват 4е тая година завършвам , защото знаят 4е със нея няма да се видим доста дълго време и ще мога да я забравя..Какъв сам неблагодарник..имам такива страхотни приятели а..ги заебавам заради една..не немога да я нарека с обидно име! това е все едно да обиждам сам себе си , а това нещо егото ми не го позволява.Мисълта за самоубийство ме отвращава по принцип , но в моментите на из4истване от поредната доза любов която съм поел от нея ми изглежда страааааааааашно добър вариант.За щастие в такива моменти винаги са до мен моите добри приятели Jameson и JimBeam , които ме връщат в реалноста! Пфф това е , мисля 4е си излях душата и наистина ми стана по леко ..дано само не е временно като със jameson-a i jimbeam-a

vlubeno_momi4e***
03-04-2009, 21:20
Любовта понякога ни кара да бъдеме безрасъдни и глупави.. Но щом това момиче те използва .. не си струва! Както казват и твойте приятели - остави я!! ; ))

rusova
03-04-2009, 21:40
Любовта понякога ни кара да бъдеме безрасъдни и глупави.. Но щом това момиче те използва .. не си струва! Както казват и твойте приятели - остави я!! ; ))
+1 opitai se da pogledne6 ne6tata otstrani :))))))

Tempest
03-05-2009, 00:14
като гледам си ги вижда тия неща отстрани баш хубаво... кой не иска да е щастлив? Друг е въпроса, че всичко на този свят се превръща в дрога... дори и любовта и щастието. Знаем, че една връзка може би ще завърши с разочарование, но кой мисли за после? Важното е сега да ни е добре. И идва този миг, когато "после" става "сега" и не искаме да свършва... автора явно го е страх от това, че няма да е весел и безгрижен... и продължава да ходи с момичето по същата причина... просто си изля душата, каза си мъката... научих още един урок, научих още една грешка, която не трябва да правя...

FucKtheSyStem
03-05-2009, 07:19
Трябва да я забравиш и да гледаш напред..Така нараняваш себе си с някой,на когото не му пука за теб и рано или късно ще спре да те използва и какво ще правиш тогава?По-добре спри това сам..

krisence
03-05-2009, 07:25
Трябва да я забравиш и да гледаш напред..Така нараняваш себе си с някой,на когото не му пука за теб и рано или късно ще спре да те използва и какво ще правиш тогава?По-добре спри това сам..

+1

mickelangelo
03-05-2009, 09:22
колко познато само .. зарязах всичко .. само заради 1 момиче .. изпокарах се с всички само заради нея .. а никога дори не я целунах .. а бях луд по нея .. и до ден днешен не съжалявам за нищо от това ... !

psycho13
03-05-2009, 09:54
Трябва да спреш! :shock: Един мой близък също беше в същото положение, не усети как затъва все повече и повече. Изгуби всичко и сега е в чужбина, живее мизерно и скоро ще го прибират в затвора. Помисли за всичко това,докато не е станало прекалено късно.

hooliganka89
03-05-2009, 10:47
Животът е много сложен и обуркан.Трудно е,никой не е казал,че е лесно ама на...Понякога вървим сами срещу себе си (даже много често срещано явление).
Моето мнение е,че ще се спреш рано или късно.въпрос на време е.

vesSynkaa
03-05-2009, 10:51
Еми ти сам си го каза..
Само едно не ми го побира главата ,, как можеш
да зарежеш хората,които винаги са до теб само заради едно момиче?
Любовта е до време / след време ще срещнеш друга / , а приятелството
не е ,,

melinka
03-05-2009, 10:53
6tastieto ni pravi na glupaci VSI4KI....nqma kak....6toto v tozi super smotan svqt samo tva ni ostana-6tastieto kolkoto i da ni naranqva i ubiva davame vs za nego,stavame zavisimi dori...no taka e

hoobastank
03-05-2009, 17:15
Реших го.Ще се опитам да спра..но..няма но още от утре започвам.Това е края!Благодаря на всички за разбирането, оказахте ми безценна помощ.

Slawi92
03-05-2009, 17:53
kakto kaza po gore "Lubovta e do vreme, priqtelsvoto vechno!!!" zareji i nameri nqkoe momcihe koeto she te obicha i tq shte ti dava lubov a ne samo da te izpolzva gledai samo na pred
keep walking :)

Stamera
03-05-2009, 22:04
не е лесна и твойта брате.. намери си някакво занимание дето те зарибява, за да не се прехласваш по такива работи, щото явно си доста заслепен от въпросната.. спри с уискито и се докажи пред хората като човек, талант, знаещ, можещ и честен, и ще видиш как ще задуха другия вятър - онзи на промените :-o

rena
03-06-2009, 10:14
щом не искаш да убиеш себе си.. убий нея :grin:

valdesbg
03-06-2009, 10:21
Емоционална пиявица си, не мога да те определя по друг начин. Не заслужаваш дори съжаление. Нямам желание да изкажа каквото и да било по твой адрес.

happy end
03-06-2009, 22:29
Незнам как да запо4на..може би от тука. Слу4вало ли ви се е да знаете ,4е нещо което правите е грешно и въъъпреки това да го направите след като то ще ви донесе моментна радост , но и доста тъга след това? ;/ Какво да ви кажа..само за една нейна усмивка съм готов на вси4кооооооооооо , само за една целувка полудявам и правя вси4ко за което ме помоли , въпреки 4е знам 4е само ме използва НО НЕМОГА ДА СЕ СПРА. Нощем се усещам как си ме4тая на другия ден да има нужда от мене , за да си полу4а ДОЗАТА щастие.Оби4ам я не затова каква е тя ,а затова какъв съм аз , когато съм до нея..весел , безгрижен , мм необременен от нищо. Когато се из4истя се усещам жалък , нищожен балък(а може би наистина съм такъв) , "жен4о" и про4ие.Но въпреки вси4ко тръпна в о4акване на следващите мили о4и , на следващата усмивка , може би и целувка..На път съм да изгубя приятели , които винаги са били до мен , заради нея..колко пъти съм 4увал "забрави я..не те заслужава" , даже 1 близка приятелка ми каза 4е е разо4арована от "вкуса ми за жена" е мамка му немога да разбера как се влюбих в нея , но едно нещо знам със сигурност вси4ки се радват 4е тая година завършвам , защото знаят 4е със нея няма да се видим доста дълго време и ще мога да я забравя..Какъв сам неблагодарник..имам такива страхотни приятели а..ги заебавам заради една..не немога да я нарека с обидно име! това е все едно да обиждам сам себе си , а това нещо егото ми не го позволява.Мисълта за самоубийство ме отвращава по принцип , но в моментите на из4истване от поредната доза любов която съм поел от нея ми изглежда страааааааааашно добър вариант.За щастие в такива моменти винаги са до мен моите добри приятели Jameson и JimBeam , които ме връщат в реалноста! Пфф това е , мисля 4е си излях душата и наистина ми стана по леко ..дано само не е временно като със jameson-a i jimbeam-a
Твоята ситуация е нещо подобно на май живот... Да случвало ми се е да правя нещо,да знам че е грешно ама ужасно грешно и да го правя в крайна сметка за миг щастие.... Ти слушаш 1 момиче и тя поне те целува ,а аз слушам 1 момче ве4е години и не получавам нищо .... И аз знам че ме използва но го слушах не можех да му откажа ,само като му видех очите и " НЕ " не съществуваше за мен...Нощем не спя добре по някога плача ве4ер с часове след поредния път ,в който сме се скара ли за нещо др. и той ми е обърнал гръб и е казал ЗА МЕН НЕ СЪЩЕСТВУВАШ ВЕЧЕ.... и аз съм била на път да изгубя и приятели и сем. и вс заради него...и аз не може да се спра но казах КРАЙ И продалжавам напред вс ми повтряха години ОСТАВИ ГО НЕ Е ЗА ТЕБ НО АЗ НЕ ТА НЕ....
МОЯ СЪВЕТ КЪМ ТЕБ Е ОСТАВИЯ ,ТРУДНО Е НО 1 ДЕН ЩЕ ГО ОЦЕНИШ И ЩЕ СЕ РАДВАШ ЧЕ СИ КАЗАЛ КРАЙ не си заслужава ТЯ САМО ТЕ ИЗПОЛЗВА ТОВА НЕ Е ЛЮБОВ :( тъжно но факт...

neznaesh
03-06-2009, 23:37
Много е вредно това, което правиш - посягането към алкохола, от който - както сам казваш - резултатът е временен. А в същото време организмът ти привиква и ще си иска дозата, дори когато това момиче изчезне от живота ти.
А друга страна, правиш голяма грешка да пиеш, когато си в депресия. Алкохолът, както и дрогата, имат свойството да увеличават многократно степента на усещаните чувства. Т.е. вместо да те успокои или развесели, пиенето те прави още по-затъващ.
Другото (а това не се отнася само до теб) - мисълта, че самоубийството е добър вариант.. Разбира се, ще се отървеш от мислите си за нея, но огледай се около теб и виж колко хора ще страдат заради това, че те няма. Струва ли си едно момиче, което не е нито първото, нито ще бъде последното, толкова много мъка на приятели, близки и семейство.
Хей, животът е най-ценното нещо, което притежаваш! Няма нищо по-прекрасно от това да НЕ успееш да се убиеш - тогава откриваш в най-голяма степен важността му, още повече - откриваш радостта от живота!
Няма нищо вечно, тъй че гледай напред, остави си необходимото време, за да се отърсиш от нея и не забравяй приятелите си! Момичета има колкото искаш.