PDA

View Full Version : Контролират ли ме проблемите му без да усещам .. ?



pepitos90
03-04-2009, 22:41
Ходя с .. да го наречем Джони Деп (просто ми е любим .. нямат нищо общо) от 2 години. Аз съм на 19, той на 20. Още като тръгнахме и след 2-3 дни той се качи на кораб с учебна цел - изискваха му го. Това трая 1 месец и беше от 20февруари до 18март 2007. Септември 2007 се качи още веднъж, пак по същата причина .. и се върна на 26 декември. 2008 от юни до септември беше в друг град на работа и се върна около 2-3 пъти за по 2 до 5 дни. Като се върна се разделихме .. по мое желание .. след един месец се събрахме .. пак по мое желание .. реших, че трябва да му дам шанс .. тъй като изживяваше труден момент .. на майка му откриха миома .. :( . От един месец майка му ходи по лекари .. брат й, т.е. неговият вуйчо, също .. тъй като той има херния от много години, проблеми със сливиците .. а вчера разбрах, че леля му (сестрата на баща му е на легло ... и както каза той "чакат я .."). Родителите му са разделениот години и майка му си има приятел, но напоследък той ( току що споменатия ) и Дж.Д. не се разбират много добре.
Веднъж съм му изневерявала и то когато беше почти 3 месеца на кораб .. и му казах .., но той ми прости. А докато бяхме разделени за месец бях с едно момче и когато Дж.Д. разбра започна да ми звъни посред нощ пиян, да ме умолява да се върна при него. Веднъж след дискотека, на която се бяхме засекли аз и приятелят ми и той и компанията му, въпреки че бях много предпазлива да не ме види (все пак ми пука за чувствата му - не исках да го наранявам), той явно е усетил нещо, защото започна от 3-4ч. посред нощ да ми звъни и това продължи до около 8-9ч. , когато ми заяви "На моста съм!" и ми затвори. Аз се паникьосах, започнах да му звъня на двата телефона, но той не вдигаше или ме избиваше. Звъннах на приятелката ми и дори тя, която е толкова спокойна, се уплаши. Родителите ми тъкмо тръгваха за работа и аз от шока реших да им кажа, те звъннаха на домашния му по предлог, че търсят майка му (с течение на времето бяха станали семейни приятели) . Разбраха, че си е в тях. Мина се седмица и малко и как стана и аз не разбрах .. събрахме се.
Въпросът ми е дали случващото се с него ме контролира .. и ме кара да остана с него .. ? Има ли опастност "да си умра с него" ? Сега искам окончателно да се откъсна от Дж.Д. .. може би бих могла да му бъда приятелка, но той не би ме възприел като такава. А главният ми въпрос е:
Как бих могла да се разделя с него без да се въвличам повече в проблемите им, но да не създавам и аз такива, както предният път ? ( Дали бих могла да го накарам да скъса той сам с мен, като имате в предвид какво ми е прощавал .. и т.н.)
Моля ви, посъветвайте ме .. наистина незнам как да постъпя .. ако остана с него .. до края на живота ми ли той ще има проблеми .. а ако го оставя сега .. как да не го предразположа да прави глупости .. ??? :(

blood_dodo
03-05-2009, 05:36
Съвсем груб и реалистичн отговор - не, няма да имаш такива проблеми до края на живота си, защото роднините му рано или късно ще измрат.

За останалото - не мога да се сетя как ще стане.

LudoMlado
03-05-2009, 05:38
Абе аз май те познавам... :lol:

mickelangelo
03-05-2009, 09:26
Ами .. просто тои причинява у теб съжаление .. това са проблеми ... който не трябва да се пренебрегват .. и той явно използва точно това ..

gLoRiToO
03-05-2009, 09:47
Еми като не искаш да се ангажираш с неговите проблеми просто се разделете по изказването ти е повече от явно че не го обичаш,а просто го съжаляваш.Изобщо не мисли за съвместно бъдеще само ще ви е гадно и на двамата!!!

pepitos90
03-05-2009, 09:57
Благодаря ви много :) иии междудругото LudoMlado от каде ще ме познаваш ? :-o

LudoMlado
03-05-2009, 10:16
Благодаря ви много :) иии междудругото LudoMlado от каде ще ме познаваш ? :-o

I don't kiss and tell. :D

hooliganka89
03-05-2009, 10:42
Абе,май наистина си с него само от съжаление.
Не знам как точно да го открежеш,но гледай наистина да си дискретна и внимателна,защото по описанието ти момчето е с лабилна психика.
То и аз да бях на негово място,нямаше да съм много у ред,защото тук става въпрос за наистина сериозни неща.

vesSynkaa
03-05-2009, 11:30
Ами да и според мене си с него от съжаление..
И не,недей да чакаш той да къса с тебе,щото тфа
няма да стане / знам го от личен опит!! / .
Скъсай с него и въобще не го слушай "На моста съм,под моста съм",
тфа е начин да те задържи и е много тъп..