PDA

View Full Version : ква любов, бе



mantis
03-05-2009, 00:36
ква любов, бе......ТРИЙТЕ ГО ТОЯ ШИБАН РАЗДЕЛ.:mad:
Вие жените сте много ЦЕНЗУРА , и за това винаги се заглеждате ЦЕНЗУРА с възможно най-тъпите мъжки същества на земята, които най малко заслужават. С такива дето винаги са имали хиляди жени когато си поискат, ама хич нито една не заслужават щото после не им пука и ви захвърлят направо като парцал, и после ревете, винаги се връзвате на въдицата с такива фешънски педали, такива плейбойчовци и такива мутри с големи пачки и скъпи коли, ама с празни и кухи сърца и глави. Tези хора са боклуци и нямат сърца, ама винаги все при тях ходите щото сте много прости.

Днес за пореден път се убедих, колко сте прости, и че винаги избирате боклуците и гаднярите сравнение с готините хора които наистина ви заслужават...

Света е толкова KRIV, гаден и нечестен че дано земята се блъсне със сто метеора на веднъж, дано всички умрем, дано този шибан скапан и нечестен свят бъде разрушен в наи скоро време. ТРИЙТЕ ГО ТОЯ ШИБАН РАЗДЕЛ. ПЛАНЕТАТА ЗЕМЯ ТРЯБВА ДА БЪДЕ РАЗРУШЕНА !!!!


[:cry: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:]

moderated by hottie

Youth_boy
03-05-2009, 00:47
Кой те нарани толкова бе човек , споко има и готини момичета това дето си го написал важи за някакви хора дето не знаят на кой свят се намират , явно си бая ядосан от такива и ти е писнало ама дръж се мъжката и помни че не всички са такива бате ..

Tempest
03-05-2009, 00:56
има и осъзнали себе си хора... айде дай ся, щото момичето, което харесвах, избрала някакъв бурсук вместо мен, да почнем атомна война... не се коси, и аз съм разочарован от хората около мен, но хич не ме и е*е... щото знам, че съвсем скоро ще намеря щастие... всички сме така... бъди и ти така... ако ли не - кажи дата и час, че да вадя проекта за космическия кораб :D

valdesbg
03-05-2009, 09:10
Айде поредния страхливец....

Пич, ваната, ножа, вените и забравяш за проблемите.

Bellatrix
03-05-2009, 09:14
Първо, не излизам с гадняри. Гаджето ми е геймър и естествено оттам класа му го смята за задръстеняк. Ама аз го обичам и ама хич не ме е*е.
Второ: Не е имал хиляди жени. Всъщност, когато започнахме да правим секс и двамата бяхме девствени.

Е, къде ти отиде теорията, че ВСИЧКИ жени сме кучки?

ПП. Сериозно, коя кво ти направи толкова много?

mickelangelo
03-05-2009, 09:16
за жалост до някъде си прав ... " хубавите ябълки ги ядът прасетата "

Bellatrix
03-05-2009, 09:18
за жалост до някъде си прав ... " хубавите ябълки ги ядът прасетата "
Добре, сериозно, вече ще направя психологическо проучване. Защо моля те, моля те, обясни ми, мислиш така? Аз кво някаква луда ли съм, че не съм така? Аз защо си ходя само с хора, които си заслужават и определено имат сърца?? И защо външния вид ми е последна инстанция? Ама вече почвам да се чудя нормална ли съм!

EeeBobii
03-05-2009, 09:21
Айде поредния страхливец....

Пич, ваната, ножа, вените и забравяш за проблемите.

eveto_xx
03-05-2009, 09:50
Поредният неразбран от света пубер ...

NaughtyOne
03-05-2009, 09:57
mantis до известна степен съм съгласна с тебе,но само до там.Проблема е че мн зле са изказа и грешно подходи споделяйки мнението си.И в момента в тая тема единствените отговори,които ще получиш от хората ще са или нападки,или оправдания на всеки,колко е различен от описаното :?

darla
03-05-2009, 09:58
:lol: mnogo kompleksi imat malkite,devstveni pi6leta kato teb! :lol:

mickelangelo
03-05-2009, 10:06
за жалост до някъде си прав ... " хубавите ябълки ги ядът прасетата "
Добре, сериозно, вече ще направя психологическо проучване. Защо моля те, моля те, обясни ми, мислиш така? Аз кво някаква луда ли съм, че не съм така? Аз защо си ходя само с хора, които си заслужават и определено имат сърца?? И защо външния вид ми е последна инстанция? Ама вече почвам да се чудя нормална ли съм!

Напротив ти си нормална .. но знаеш ли колко свестни момичета има .. който ... искат някой олигофр*н който не знае какво иска и тнт ..

dimitar_ak
03-05-2009, 10:06
Пич знам, че ти е криво но ще ти кажа нещо. Не можеш да накараш едно момиче да те обича. Това на сила не става. Можеш самия ти да се превърнеш в мъж когото си струва тя да обича. Помисли над този вариант и поработи над него. Гнева не е верния път.

Mr_Crowley
03-05-2009, 10:12
С теб съм, пич!!! Брой ме и мен за ядрената война...поразбирвам туй онуй от физика и атомни истории! Напълно съм съгласен за унищожението на света, но моите мотиви са далеч от това да се унищожава заради някакви си дрисла. Мани ги женските, както би казал един пич - От както жените се научиха да изпитват удоволствие от секса светът не е същия. :smt066 :smt067 :smt068 :smt070 :smt066

Kostadin_682
03-05-2009, 10:20
хах... Пич още не е дошла модата да се мре 8-) ... айде седни и се успокой... това че може би някоя те е отрязала, или не ти е обърнала внимание, не значи че няма да ти се отвори парашута... теглиш и майната и тва е... нека си избират фешъните, и богаташите със скъпите коли... после нека се бият в главите... какво се занимаваш... гледай себе си и приятелите и тва е... айде поздрави...

LudoMlado
03-05-2009, 10:25
Ако заслужаваше оная нямаше да избере оня вместо тебе.


ГУУУУУУУБИШ :smt033 :smt041

vesSynkaa
03-05-2009, 12:21
Абе я си е*и майката бе селяндур! :-x
Кфо обиждаш наред?Явно са те зарязали,ама за да го
направят значи си виновен ТИ !
Я го гледай ти,вчерашен лиглио ще ми се прави тука на голям..
Знаеш ли колко ме засягат проблемите ти,а?
В тоя раздел се искат съвети..Тфа тука не е кофата за боклук ..
Я се стегни малко :-x И като ти се мре,както казаха ножа,вените и край
на проблемите,,"Да мрем всички" ..че кога ти порасна толкова работата,
че ш говориш така бе? :-x Край нямат обитаците като теб.. :?

dimitar_ak
03-05-2009, 12:39
Абе я си е*и майката бе селяндур! :-x
Кфо обиждаш наред?Явно са те зарязали,ама за да го
направят значи си виновен ТИ !
Я го гледай ти,вчерашен лиглио ще ми се прави тука на голям..
Знаеш ли колко ме засягат проблемите ти,а?
В тоя раздел се искат съвети..Тфа тука не е кофата за боклук ..
Я се стегни малко :-x И като ти се мре,както казаха ножа,вените и край
на проблемите,,"Да мрем всички" ..че кога ти порасна толкова работата,
че ш говориш така бе? :-x Край нямат обитаците като теб.. :?

Е не нападай така грубо момчето. За да приключи една връзка винаги трябват 2-ма участници.

rena
03-05-2009, 15:55
съгласна съм с останалите.. тва за жените може и да е вярно но.. тва за света.. върви по дяволите.. щом толкова ти се мре - прав ти път бе.. на другите ни се живее.. 8)

Krasencety
03-05-2009, 16:08
Ми.. аз от темата ти разбрах само, че някоя те е наранила и сега искаш да си го изкараш на целия женски род, че и свят... :D Най-добре седни, дишай и се успокой. Гнева не решава проблемите..И горе главта! Нито тя е единственната, нито всички са такива. :grin: :-)

sadsad
03-05-2009, 16:27
Не се обиждайте от наранен човек, може да каже всичко ;)

sku
03-05-2009, 17:00
Ок аз съм жена и смело заявявам-да имала съм си работа с такъв от горе изброените мъжки индивиди с многото бройки и т.н.,нарани ме супер много....Според мен всяка жена в определен момент се среща с такъв тип мъж и след това прави избор-или продължава да се занимава с такива мъже или търси по-"безопасни".
Живота си продължава и мога да ти кажа,че тва преживяване ме направи много по-силна(мн клиширано звучи,но е така),но още не съм го преживяла напълно :)

Punisherrr
03-05-2009, 17:05
Някоя те е наранила...ок...
иии все пак да кажа за написаното от теб - преувеличаваш доста моооощно с разни метеори и смърт и т.н...
..но пък си много прав,за всичко останало ;) ... наистина момичетата (жените) (голяма ЧАСТ от тях) правят точно това,което си описал ;)
Но недей да се отчайваш толкоз от породата ни 8-) ... както има прости,така има и добри и свестни умни момичета ;)
Дишаааййй дълбоко :D ... и се успокой...

fc
03-05-2009, 17:45
Съвета ми е да не очакваш нищо от жените... Аз не очаквам любов нито нищо... И като ме нацакат не ме ебе.

neocide
03-05-2009, 19:05

My6mYLka
03-05-2009, 19:16
абе я се опрай :-x :-x кфо сме ти виновни ние
вярно имало е някфа дет те ее ранила и за тебе светът свършва но за другите продължава и аз не мисля заради твоето мнение да изадам в криза само защото сигурно не понасяш момичетата :x :x
Айде всички Girl да тръгнем да ревем от изказването на автора пффф няма да стане . . . всеки с проблемите си

sweet_sorcerer
03-05-2009, 19:24
Айде поредния страхливец....

Пич, ваната, ножа, вените и забравяш за проблемите.
;-) ;-) ;-)

MaMkaMy
03-05-2009, 19:27
за жалост до някъде си прав ... " хубавите ябълки ги ядът прасетата "
Добре, сериозно, вече ще направя психологическо проучване. Защо моля те, моля те, обясни ми, мислиш така? Аз кво някаква луда ли съм, че не съм така? Аз защо си ходя само с хора, които си заслужават и определено имат сърца?? И защо външния вид ми е последна инстанция? Ама вече почвам да се чудя нормална ли съм!
питаш защо ли? ще ти кажа защо... защото ти си го проумяла това и имаш нещо дето другите го нямат-възпитание. прав ли съм??
съпричастен съм към мъката на автора на тази тема... и мене ме разочароват постоянно хората с тяхната глупост... просто в такива времена живеем и така се получава, защото хората гледат да са модерни, а не да са самите себе си!

sextazy_baby
03-05-2009, 19:46
Това че на теб не ти е провървяло с дадено момиче,не означава че любов няма,напротив...

mantis
03-05-2009, 23:45
Айде поредния страхливец....

Пич, ваната, ножа, вените и забравяш за проблемите.

брей големи мъже се извъдихте ве ! страхливец щото не си пред мен майкати д* ! ДВАМАТА НА ЕДНА РЪКА ! :smt097: :mad:



Поредният неразбран от света пубер ...


Laughing mnogo kompleksi imat malkite,devstveni pi6leta kato teb! Laughing
на 20 съм вe п*******тки смотани ! да не съм като вас да се правя "на мисс кого да изчукам" от десет годишен ! :smt097: :mad:



Ако заслужаваше оная нямаше да избере оня вместо тебе.

ГУУУУУУУБИШ

Много ли ти е смешно ма пикло смотана малка. :smt097: Не виждаш ли че нещо ме е провокирало да напиша това. а ти кво си мислиш че винаги ще получаваш това което заслужаваш ли ма ? да *** тя и ония п***л скапан, и ти у лево ! :smt097: :mad:



Явно са те зарязали, ама за да го направят значи си виновен ТИ !
Кво псуваш ма овцо кирлива, не знаеш какво говориш, това което написа изобщо не е вярно. няма пък и да си губя от времето да те псувам, само като погледнах мнениетата ти и разбрах че си мега куха лейка. И тъй като не те интересува реши само да ме напсуваш едно хубаво ? и ти у лево ! :smt097: :mad:


Mного ви е лесно на вас да плюете от страни и да се присмивате. майка ви скапана д**ба, к**ви смотани малки.
:smt097: :mad: :smt097: :mad: :smt097: :mad:


мерси поне на онези които са с мен или поне бяха с мен. поне си излях мъките "както пише по книгите" и сега наистина ми олекна. :(

GossipGirl89
03-06-2009, 01:30
Виж ся пич...Наранен си - това си личи от км. Всички сме били наранявани и ни се е случвало понякога да не попаднем на точният човек за нас и да не получим това, което сме очаквало, но приеме, че това нещо е напълно нормално... Може би мацката не е била подходящата за теб, може би не е успяла да те оцени и за това е избрала някъв боклук... Вместо да се сдухваш и да се ядосваш се опитай да погледнеш от добрата страна на нещата - както се казва "Може би Господ ни сблъсква с толкова фалшиви хора, за да може когато дойде Истинският да го познаем"... Погледни с усмивка на нещата е недей да се озлобяваш и да си го изкарш на всяка женска твар... В момента сигурно ти звучи смешно и нереално, но наистина има свестни и добри мацки, които чакат да ги откриеш ;)

Darkkiss
03-06-2009, 02:22
и аз тфа питам

vesSynkaa
03-06-2009, 05:36
Айде поредния страхливец....

Пич, ваната, ножа, вените и забравяш за проблемите.

брей големи мъже се извъдихте ве ! страхливец щото не си пред мен майкати д* ! ДВАМАТА НА ЕДНА РЪКА ! :smt097: :mad:



Поредният неразбран от света пубер ...


Laughing mnogo kompleksi imat malkite,devstveni pi6leta kato teb! Laughing
на 20 съм вe п*******тки смотани ! да не съм като вас да се правя "на мисс кого да изчукам" от десет годишен ! :smt097: :mad:



Ако заслужаваше оная нямаше да избере оня вместо тебе.

ГУУУУУУУБИШ

Много ли ти е смешно ма пикло смотана малка. :smt097: Не виждаш ли че нещо ме е провокирало да напиша това. а ти кво си мислиш че винаги ще получаваш това което заслужаваш ли ма ? да *** тя и ония п***л скапан, и ти у лево ! :smt097: :mad:



Явно са те зарязали, ама за да го направят значи си виновен ТИ !
Кво псуваш ма овцо кирлива, не знаеш какво говориш, това което написа изобщо не е вярно. няма пък и да си губя от времето да те псувам, само като погледнах мнениетата ти и разбрах че си мега куха лейка. И тъй като не те интересува реши само да ме напсуваш едно хубаво ? и ти у лево ! :smt097: :mad:


Mного ви е лесно на вас да плюете от страни и да се присмивате. майка ви скапана д**ба, к**ви смотани малки.
:smt097: :mad: :smt097: :mad: :smt097: :mad:


мерси поне на онези които са с мен или поне бяха с мен. поне си излях мъките "както пише по книгите" и сега наистина ми олекна. :(

Ти къф си бе сельо?
Кфо слагаш всичко живо под "курви",
ти знаеш ли кфо е тфа ?Или поне като
знаеш не го употребявай е така напразно! :-x
Знаеш ли колко ме е*е кфо ти е , а?
Поне като искаш някфа помощ недей да почваш
да обиждаш всичко живо наред щото тфа няа ти помогне!
И така като гледам на доста малко благорадиш .. И ай кажи ми като
не си зарязан тогава кфо толкова са ти напраили ,че ш обиждаш така?
Я се съобразявай малко .. Не сме длъжни да търпим изблици на някфи
смотаняци какъвто си ти!Курва ще ми вика :? И после ми кажи,че не си
идиот .. :? Тфа тука да не е изповедалнята ..

Темата ти плаче за ключ,ама ..

valdesbg
03-06-2009, 06:19
Мантис тихо детето ми, тихо.

Не знам кой е страхливеца в случая но със сигурност не съм нито аз нито Боби, нито весинка, нито който и да било писал в темата ти. Кой орева целия форум че някаква кифла го е зарязала? Ми показал си се олигофрен - ще те зареже много ясно. Не е длъжна да търпи още една п*тка около себе си. Преди да лаеш като паленце замисли се аджеба кой нормален мъж(доколкото разбрах се имаш за такъв) ще седне да реве по форуми и да отправя заплахи за унищожение на земята ще дава категоризация за населението на цялата планета и бла бла. Стила ти е точно като на 5 годишния ми племенник, като му взема влакчето.

Вече ти го казах - избави света от жалкото си същество и ще бъде много по добре за всички. Не ми се слушат глупости и мрънкане на една малка душица.

Ще получаваш това което си завоюваш. Ако си лайно по характер и със самолет да се движиш - няма да е*еш. А теб те виждам че имаш воля, колкото едно есенно листо.

Лично на мен не ми е проблем да ти кажа всичко това в лицето. Не се пали, няма да се занимавам с дечица. Не те знам на колко си, по умствено развитие си колкото 5 годишния ми племенник.

Ако имаш нещо смислено да кажеш - слушам те. Ако ли не - бягай да ревеш някъде другаде.

Cherry_f
03-06-2009, 07:39
napulno sum suglasna s valdesbg :grin:

Bellatrix
03-06-2009, 08:13
Мантис тихо детето ми, тихо.

Не знам кой е страхливеца в случая но със сигурност не съм нито аз нито Боби, нито весинка, нито който и да било писал в темата ти. Кой орева целия форум че някаква кифла го е зарязала? Ми показал си се олигофрен - ще те зареже много ясно. Не е длъжна да търпи още една п*тка около себе си. Преди да лаеш като паленце замисли се аджеба кой нормален мъж(доколкото разбрах се имаш за такъв) ще седне да реве по форуми и да отправя заплахи за унищожение на земята ще дава категоризация за населението на цялата планета и бла бла. Стила ти е точно като на 5 годишния ми племенник, като му взема влакчето.

Вече ти го казах - избави света от жалкото си същество и ще бъде много по добре за всички. Не ми се слушат глупости и мрънкане на една малка душица.

Ще получаваш това което си завоюваш. Ако си лайно по характер и със самолет да се движиш - няма да е*еш. А теб те виждам че имаш воля, колкото едно есенно листо.

Лично на мен не ми е проблем да ти кажа всичко това в лицето. Не се пали, няма да се занимавам с дечица. Не те знам на колко си, по умствено развитие си колкото 5 годишния ми племенник.

Ако имаш нещо смислено да кажеш - слушам те. Ако ли не - бягай да ревеш някъде другаде.
Кефи ме като говориш като писател \:D/ \:D/ \:D/

bloodylips
03-06-2009, 08:53
ех....тия простотий край нямат май ае за ко си мислите че кат сте видяли 20 курви и сичките момичета сме такива ами с гордост мога да кажа че аз не съм такава въпреки че найстина има мн такива материални кучки... да приятеля ми има пари и знаеш ли какво не ми пука за шибаните пари защото не може да си с един човек само заради шибаните му пари тва е баси простотията...ако нямаше пари пак щях да го обичам защото сам била и с момчета който са нямали дори пари за автобус но какво от това питам аз ? нима не заслужават да бъдат обичани?хахах а момчетата сте същите видите ли някое накипрено момиченце с 5 тона грим и парцалки и веднага ще се лепнете за него и все пак не казвам че всички момчета са такива както е вярно че има мн кучки но и мн стойностни момичета :)

NaughtyOne
03-06-2009, 10:00
Уф някои от вас мн ме издразниха с репликите от рода "тя та е зарязала щото си си го заслужавамл ГУУУБИШ" не ми са цитира хора ама.Я по-добре се скрийте някъде,защото изобщо не сте запознати достатъчно с проблема,а единствено с емоциите предизвикани от него.И айде почнали сте да се правите на големи разбирачи,да се правите интересни,но изглеждате глупаво :? Не си мислете,че го защитавам-и аз не съм съгласна с него,както и начинът му на изказване ама не навлизам в проблема му.Той е ясен къв е,но никой не знае какво се е случило.....баси....

mickelangelo
03-06-2009, 10:45
Добре де к'во се правите на интересни всичките ? Нима форума не е за да си помагаме ? и на кого помагате вие ? стига сте се дракали няма смисъл ? накрая ще спечелите " нищо "

skateprinces19
03-06-2009, 11:03
Мантис тихо детето ми, тихо.

Не знам кой е страхливеца в случая но със сигурност не съм нито аз нито Боби, нито весинка, нито който и да било писал в темата ти. Кой орева целия форум че някаква кифла го е зарязала? Ми показал си се олигофрен - ще те зареже много ясно. Не е длъжна да търпи още една п*тка около себе си. Преди да лаеш като паленце замисли се аджеба кой нормален мъж(доколкото разбрах се имаш за такъв) ще седне да реве по форуми и да отправя заплахи за унищожение на земята ще дава категоризация за населението на цялата планета и бла бла. Стила ти е точно като на 5 годишния ми племенник, като му взема влакчето.

Вече ти го казах - избави света от жалкото си същество и ще бъде много по добре за всички. Не ми се слушат глупости и мрънкане на една малка душица.

Ще получаваш това което си завоюваш. Ако си лайно по характер и със самолет да се движиш - няма да е*еш. А теб те виждам че имаш воля, колкото едно есенно листо.

Лично на мен не ми е проблем да ти кажа всичко това в лицето. Не се пали, няма да се занимавам с дечица. Не те знам на колко си, по умствено развитие си колкото 5 годишния ми племенник.

Ако имаш нещо смислено да кажеш - слушам те. Ако ли не - бягай да ревеш някъде другаде.

Напълно точно казано :lol: Знаеш ли кога всички сме курви - когат слънцето спре да грее , е тогава сме курви сички ;) Земи се стегни малко и стига си обиждал , по-добре потърси отговор на проблемите си вместо да стоиш и да обиждаш всички ;)

Krasencety
03-06-2009, 12:42
Мантис тихо детето ми, тихо.

Не знам кой е страхливеца в случая но със сигурност не съм нито аз нито Боби, нито весинка, нито който и да било писал в темата ти. Кой орева целия форум че някаква кифла го е зарязала? Ми показал си се олигофрен - ще те зареже много ясно. Не е длъжна да търпи още една п*тка около себе си. Преди да лаеш като паленце замисли се аджеба кой нормален мъж(доколкото разбрах се имаш за такъв) ще седне да реве по форуми и да отправя заплахи за унищожение на земята ще дава категоризация за населението на цялата планета и бла бла. Стила ти е точно като на 5 годишния ми племенник, като му взема влакчето.

Вече ти го казах - избави света от жалкото си същество и ще бъде много по добре за всички. Не ми се слушат глупости и мрънкане на една малка душица.

Ще получаваш това което си завоюваш. Ако си лайно по характер и със самолет да се движиш - няма да е*еш. А теб те виждам че имаш воля, колкото едно есенно листо.

Лично на мен не ми е проблем да ти кажа всичко това в лицето. Не се пали, няма да се занимавам с дечица. Не те знам на колко си, по умствено развитие си колкото 5 годишния ми племенник.

Ако имаш нещо смислено да кажеш - слушам те. Ако ли не - бягай да ревеш някъде другаде.

Напълно точно казано :lol: Знаеш ли кога всички сме к**ви - когат слънцето спре да грее , е тогава сме к**ви сички ;) Земи се стегни малко и стига си обиждал , по-добре потърси отговор на проблемите си вместо да стоиш и да обиждаш всички ;)

+1 :)

PepiDesigns
03-06-2009, 12:43
Някой е станал с гъза на горе.
Любовта трябва да я има , и раздела трябва да седи тук , за да могат хората да й се радват и да се оплакват.

Кратко и ясно.
Лек ден ;)

mantis
03-06-2009, 15:11
napulno sum suglasna s valdesbg
Подписа и аватара ти, те издадоха. sorry.


Ми показал си се олигофрен - ще те зареже много ясно. Не е длъжна да търпи още една п*тка около себе си.

Като не знаеш за какво става дума, най лесно е да се говори от страни, не се опитвай тук да ми се правиш на Нострадамус и да ми лееш романи бози.
Още не си разбрал щото си много глупав, :smt097: :mad: това че съм нервен не означава че съм страхливец, и това "жалко същество" и "п*тка" щото не си пред мен. :smt062: :smt097: :smt097:
Май за нещо много велико се имаш а ? Голям мъжага си а ? :smt097: :mad:


КАТО НЕ ВИ Е*Е ЗА КВО ПИШЕТЕ В ТЕМАТА МИ А, МАЛОУМНИ ЛИ СТЕ ? Хайде стига с тея бози, изчезвайте, заключвайте темата. :smt097: :smt097: :smt097 :smt097: :smt097: :smt097

valdesbg
03-06-2009, 15:40
Не ме интересува кой си, не ме интересува какво притежаваш. Факт - пускаш уникално олигофренска тема. Факт - държиш се като дете без близалка. Факт - псуваш и обиждаш наред. Факт - Продължаваш да се показваш като леке.

Не ми излизай с ефтини клишета, нострадамуси и не знам още какво. Казвам ти го за последен път - държиш се като леке и ти се отвръща като на леке. Нервен или не - действаш лапешки. Ако искаш помощ опбясни си проблема адекватно. Ако ли не... прав ти път мой човек.

mantis
03-06-2009, 15:46
В момента сигурно ти звучи смешно и нереално, но наистина има свестни и добри мацки, които чакат да ги откриеш ;) Не исках да слагам всички под ножа, ама просто не бях на себе си и така стана. Ти си от малкото хора които ме разбраха...

Cellmate
03-06-2009, 15:55
Не се впрягай братле, тука всичките са големи философчета. Или форумни гангстерчета, но кво да се прави... трябва да се поддържа някакъв баланс. Представям си какво ти е и ти съчувствам. А това за разрушението само не забравяй да ме викнеш ;]

pussycat_dolls15
03-06-2009, 15:59
Стига вече! :-o

anitram
03-06-2009, 16:39
ми даа ама ко да се праи има прекалено мн к***и и прекалено мн идиоти никой незнае ко значи любов Никой и аз искам да гръмна като някои ама :booooomb: :booooomb:

Whyniser
03-06-2009, 17:00
Прекалено зависим от околните.Тая твоя ярост,ако я превърнеш в нещо за което не ти пука цена сам по себе си няма да имаш.И какво ти пука за другите.Ако ни даваха живот ще ги мразим,пребиваме и да живеем вечно,а?Живей си живота и не си търси проблемите още сега,защото по късно ще "гръмнеш".

cinderella_gugutka
03-06-2009, 17:01
ква любов, бе......ТРИЙТЕ ГО ТОЯ ШИБАН РАЗДЕЛ.:mad:
Вие жените сте много ЦЕНЗУРА , и за това винаги се заглеждате ЦЕНЗУРА с възможно най-тъпите мъжки същества на земята, които най малко заслужават. С такива дето винаги са имали хиляди жени когато си поискат, ама хич нито една не заслужават щото после не им пука и ви захвърлят направо като парцал, и после ревете, винаги се връзвате на въдицата с такива фешънски педали, такива плейбойчовци и такива мутри с големи пачки и скъпи коли, ама с празни и кухи сърца и глави. Tези хора са боклуци и нямат сърца, ама винаги все при тях ходите щото сте много прости.

Днес за пореден път се убедих, колко сте прости, и че винаги избирате боклуците и гаднярите сравнение с готините хора които наистина ви заслужават...

Света е толкова KRIV, гаден и нечестен че дано земята се блъсне със сто метеора на веднъж, дано всички умрем, дано този шибан скапан и нечестен свят бъде разрушен в наи скоро време. ТРИЙТЕ ГО ТОЯ ШИБАН РАЗДЕЛ. ПЛАНЕТАТА ЗЕМЯ ТРЯБВА ДА БЪДЕ РАЗРУШЕНА !!!!


[:cry: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:]

moderated by hottie
и аз искам да кажа абсолютно същото само 4е за мъжкия пол :cry:

mel4ety
03-06-2009, 17:26
Споко, не се нерви :) на 20 години си, млад си-имаш време да намериш някоя по-истинска жена :) само не губи надежда .. все пак, както много хора преди мен казаха-не всички са такива, просто трябва да потърсиш по-хубаво :wink:

aka6a_vamp
03-06-2009, 17:35
Абе кво става с модовете...триете свестни теми,а тая е толкова напикана и сте я подминали...мафияя!
По темата...и вие в повечето случаи предпочитате леките момичета...тъй че си трайкай!

m3ch3ncee
03-06-2009, 17:41
Тцтцтц..Много са те наранили,но с времето минава. :)

vesSynkaa
03-06-2009, 17:54
Да първо те наляха едно хубаво и ся
"не ме разбраха правилно " .. Еми ,за да те
разберем както трябва,го напиши така .. А не да псуваш
всичко и всички и после "те не ме разбрахА" .. Еми ок нервен си,
ама тфа ли е начина да си излееш всичко? "Недейте да четете",
еми пък като не искаш да ти се чете темата за кфо я пускаш ?
Много добре знаеш,че щяха да те налеят ужасно много хора и
си знаел за всичко това,колкото и ядосан да си бил ..Еми извинявай,
ама и ти да прочетеш такава тема и ти ще реагираш така и сега не се
опитвай да ме убеждаваш в противното щото няма да ме убедиш ..
И кажи ми как да те наричаме като викаш на кой ли не ,без да го познаваш "курва" ? Емиии .. нормално е да се нанервим всички .. И с тва
дето го казваш на Валдес,че говори така щото е не е пред тебе е супер
тъпоо .. Ако всички проблеми се решаваха с бой , до сега да нямаше
хора по тая Земя ..Никой не ти е виновен за проблемите и не трябва
да правиш така .. Като си ядосан се осамоти някъде и си излей яда по
друг начин,а не така да наливаш .. По логиката ти , всеки ,който се ядоса тряа да пише във форума и да налива другите ..
Еми не искам да си повтарям,но наистина не мислиш като за човек
на 20 години .. Ако се палиш от нищотооо .. Приемай нещата
по-спокойно,като голям човек .. Живота е пред теб ти "да умираме вс" ,
еми като искаш самоубий се .. Познавам много 20 годишни ии нито
един не мисли като тебе .. Предполага се,че още на 15-16 започваш
как да го кажа .. да се замисляш за нещата ,които правиш , а ти на
20 да не можеш да мислиш като голям човек .. СРАМНО Е .. и не не се
заяждам ,а ти казвам истината , колкото и нанервен да си ся и да си
кажеш "кфа пък е тая путка , ще ми говори за морал" .. И съм напълно
съгласна с мненията преди мене .. Ае успокой се малко и стига налива ..
БЕЗМИСЛЕНО Е ПРОСТО!

Bubbly
03-06-2009, 18:09
До автора- Поздравления, току що откри топлата вода. Светът е шибан, защото нещата не стават както ти искаш. Сърдечно ти благодарим, че ни просветли за нещата, които всяко дете открива на 5 (както вече казахме).
:smt006
До тук добре. С малко повече желание можеш да продължиш по стълбичката на еволюцията ти.

darla
03-06-2009, 18:14
^ :lol:

mantis
03-07-2009, 02:38
^:lol:

МНОГО СМЕШНО ЛИ ТИ Е МА ПЪЧА ГРОЗНА СМОТАНА !

СТИГА БОЗИ БE, ТРИЙТЕ Я ТАЗИ ТЕМА ИЛИ Я БЛОКИРАЙТЕ ТАМ КАКВОТО ЩЕ ДА Е, ТО И БЕЗ ТОВА САМО МЕ ПСУВАТЕ И МИ ПРИСМИВАТЕ. МИСЛИТЕ СЕ ЗА ГОЛЯМА РАБОТА И МИ СЕ ПРАВИТЕ НА МНОГО УМНИ. МЕРСИ САМО НА ОНЕЗИ КОИТО ПОНЕ НЕ МЕ НАПАДАХА... ПОД НОЖА ТАЯ ТЕМА, И ТРИЙТЕ И СКАПАНИЯ РАЗДЕЛ. :smt097 :smt093 :smt097 :smt093

valdesbg
03-07-2009, 05:59
Чудя се да се смея ли или да плача. Автора е кретен до мозъка на костите си, обаче лае като пинчер през рупор.

Акаша - абе що не ми дадат на мен едни права...тоя раздел ще светне :)

(модове - хинтче, админ съм в друг форум, който го интересува ЛС)

vesSynkaa
03-07-2009, 08:29
Горкия .. Имаш толкова много правописни
грешки и после що ти се присмиваме :(
И не,раздела няма да се изтрие ;)
Не си ти тоя ,който определя правилата ;)
Примири се ;)

Krasencety
03-07-2009, 10:33
Към автора: хвани една възглавница и удряй докато се успокоиш... :) Не се базикам на мен ми помага... Разбирам, че си наранен и аз по някога искам да кажа същото за мъжкия пол, ама по-спокойно. Каквото и да е станало след време ще я забравиш колкото и да не ти се вярва сега. Горе главата не е дошъл края на света!

neocide
03-07-2009, 15:03

sexyisfunny
03-07-2009, 15:30
:lol: mnogo kompleksi imat malkite,devstveni pi6leta kato teb! :lol:

еее ти кат си наебана кво да не си фанала господ за онаа работа виж я ти :( :( :(

vesSynkaa
03-07-2009, 18:42
Горкия .. Имаш толкова много правописни
грешки и после що ти се присмиваме :(
И не,раздела няма да се изтрие ;)
Не си ти тоя ,който определя правилата ;)
Примири се ;)

Ииии кво, мноооо ли е яко да се присмиваш на някой, който не вижда кво пише, щото не е на себе си?
Йеее

Човек,искаш да кажеш,че като си ядосан и пишеш
аз със с , сигурно с о , не знам заедно / примерно / и т.н ли ?
Айде моля ти се .. Тфа не е извинение :? + тфа вече се минаха
2 дни от пускането на тая тема .. Да не би случайно 2 дни да не спира
да се ядосва и да не е на себе си ? Тфа са пълни глупости !
На 20 години да не можеш да пишеш на родния си език .. :?
Дай като си ядосан и да забравиш как се пише .. :?

neocide
03-07-2009, 21:55

heroine
03-07-2009, 22:08
8-)

heroine
03-07-2009, 22:09
8-)

skateprinces19
03-09-2009, 16:08
Ами аз ще кажа следното :

Извинявай ,че те нападнах преди ;) Щом си толкова ядосан значи има за какво :) Но както казаха почти всички досега - наранен си , накърнена ти е гордостта , но човек трябва да гледа смело напред и да не се обръща назад ,защото понякога миналото ни прави по -слаби :) Моят съвет е следния - Продължи напред , избии си от главата това ,че всички сме курви , защото не е така :) Избии си го , защото именно то ще бъде проблем - ако постоянно това си повтаряш може и да изпуснеш своя златен шанс със перфектното момиче , а пилето кацва само по един път на рамото ;) Успех :-)

ImmortalForever
03-09-2009, 16:58
Какво ти се е случило, човече? :shock:

NaNa_SladuRana
03-09-2009, 17:04
Защо ми се струва,че си падаш по момичета,на които не им пука за тебе :? Казваш колко си готик,ок с какво,с това,че обиждаш всички жени,съдейки по 2/3 кифли,ми аз на това не му викам як характер,а тесногръдие :)
И следните редове не ги пиша като оправдание,а като опровергание:
Приятелят ми не е красив,силен,опитен,гъзар,у мен или пък да отговаря на някой друг от критерийте за супер гаджето и аз го обичам,защото е различен и се държи невероятно с мен :)

sadsad
03-09-2009, 18:05
Защо ми се струва,че си падаш по момичета,на които не им пука за тебе :? Казваш колко си готик,ок с какво,с това,че обиждаш всички жени,съдейки по 2/3 кифли,ми аз на това не му викам як характер,а тесногръдие :)
И следните редове не ги пиша като оправдание,а като опровергание:
Приятелят ми не е красив,силен,опитен,гъзар,у мен или пък да отговаря на някой друг от критерийте за супер гаджето и аз го обичам,защото е различен и се държи невероятно с мен :)
А би трябвало поне в твоите очи да е такъв ;) не го казвам да се заяждам, разбрах в какъв смисъл го каза, просто казвам :)

DevilWish
03-09-2009, 18:13
хах... Пич още не е дошла модата да се мре 8-) ... айде седни и се успокой... това че може би някоя те е отрязала, или не ти е обърнала внимание, не значи че няма да ти се отвори парашута... теглиш и майната и тва е... нека си избират фешъните, и богаташите със скъпите коли... после нека се бият в главите... какво се занимаваш... гледай себе си и приятелите и тва е... айде поздрави...
Втори път съм съгласна с теб =)

Ivalinka
03-10-2009, 14:51
мале, мале :-D

сори,ама не се сдържах. след толкова много "помия" какво остава.
"помия"- нападките от 2те страни

иначе.. какъвто и да си, никой за нищо не ти е виновен. човек сам си е отговорен за всичко и щом не си го осъзнал още ( обвиняваш другите), значи нещата не са добре.

valdesbg
03-12-2009, 05:42
Стига бе, тая тема още ли е жива... :Р

Аз предлагам дружно всички да налюлеем автора след това ритуално да си прережем вените и да сложим края на света... :-D

Какво ще кажете?

vesSynkaa
03-12-2009, 11:30
^ о да,напълно съгласна ;-) :cry:

хахха :lol:

RyAn
03-17-2009, 12:49
poznato 4uvstvo :oops:

shnolka
03-17-2009, 12:56
еййй тва,че някоя си там те е зарязала не означава,че земята тряя да се срине не си центъра на вселената и ако обичаш не слагай сички под общ знаменател !!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Nam3less3
03-17-2009, 12:57
ква любов, бе......ТРИЙТЕ ГО ТОЯ ШИБАН РАЗДЕЛ.:mad:
Вие жените сте много ЦЕНЗУРА , и за това винаги се заглеждате ЦЕНЗУРА с възможно най-тъпите мъжки същества на земята, които най малко заслужават. С такива дето винаги са имали хиляди жени когато си поискат, ама хич нито една не заслужават щото после не им пука и ви захвърлят направо като парцал, и после ревете, винаги се връзвате на въдицата с такива фешънски педали, такива плейбойчовци и такива мутри с големи пачки и скъпи коли, ама с празни и кухи сърца и глави. Tези хора са боклуци и нямат сърца, ама винаги все при тях ходите щото сте много прости.

Днес за пореден път се убедих, колко сте прости, и че винаги избирате боклуците и гаднярите сравнение с готините хора които наистина ви заслужават...

Света е толкова KRIV, гаден и нечестен че дано земята се блъсне със сто метеора на веднъж, дано всички умрем, дано този шибан скапан и нечестен свят бъде разрушен в наи скоро време.Сигурно става въпрос за тийнейджърите. Ами сравни едно обикновено момче, което уж заслужава момичето, с някой "фешън", ходещ по клубове, имащ кола и пари. Кое повече привлича момичетата? Жените лесно си падат по такива хора, и това е нормално да привлича едно момиче.
Както и момчетата точат лиги по "празноглавите красавици".
Едно момиче търси забавление, сигурност у приятеля си.
Младите "гъзарчета", за които говориш имат много повече плюсове отколкото останалите относно момичетата.

XTREMEFREERIDE
03-17-2009, 13:05
Аах.. ще се осъзнаеш някой ден.
Не можеш да говориш за всички така.
Предполагам е прилив на енергия тва твойто. :-D
Не се коси, ше ти мине. ;)
Не всички са такива и ако ти е писано ще намериш най-доброто момиче за теб.

ThisIsMe
03-17-2009, 13:12
наранен си,разбирам....

mozyk
03-18-2009, 03:03
СЛЕД АБСОЛЮТНО ВСИЧКО КОЕТО ПРОЧЕТОХ, ДО НЯКЪДЕ СИ ПРАВ, ИМА МНОГО ЯБЪЛКИ ДЕТО ВСЕ ПРАСЕТАТА ГИ ЯДАТ. ПРЕДАТЕЛСТВОТО Е МНОГО ГАДНО НЕЩО.

НЕ ВСИЧКИ ЖЕНИ СА ГАДНИ, КУРВИ И МАТЕРИАЛИСТКИ. ИМА И ДОБРИ МНОГО СЛАДИЧКИ МАДАМИ. НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРЕДАВАШ.

НО ПО ПРИНЦИП, В ЕДНА ВРЪЗКА ЕДИНИЯ ЧОВЕК МОЖЕ ДА СЕ ВЛЮБИ И В ДРУГ ЧОВЕК АКО ЛЮБОВТА Е ПО СИЛНА, ОНАЗИ ПРЕДИШНА ЛЮБОВ МЕЖДУ ДВАМАТА ПОЧТИ ВИНАГИ УМИРА. НЕ ВСИЧКО Е ЗАВИНАГИ, И ЛЮБОВТА УМИРА. АМА НЕ ГО ПРИЕМАЙ ТОЛКОВА НАВЪТРЕ. ИЗЛЕЗ ОТ ФИЛМА И ПОТЪРСИ НОВА ЛЮБОВ. МОЖЕ ДА УЦЕЛИШ И ДА ТИ Е СУПЕР ПО-ХУБАВО ОТ КОЛКОТО ПРЕДИ. ЕБИ И МАЙКАТА НА ТАЯ ПАЧА И НА ОНЕЗИ ГЪЗАРИ. ОБИКНОВЕНО ПОСЛЕ РЕВАТ, КАТО ГИ ЗАРЕЖАТ КАТО ПАРЦАЛ ИЛИ ИМ ИЗНЕВЕРЯВАТ.

СТРУВА МИ СЕ ЧЕ НАПОСЛЕДЪК НЕ ПУСКАТ МНОГО ЖЕНСКИТЕ АМА НЕ СЕ СПИЧАЙ, ПРИГОТВИ ПЛАН ВСЕ ЕДНО ЩЕ ХОДИШ ДА ТРЕБИШ НЯКОЙ. ПРИГОТВИ СЕ ФИЗИЧЕСКИ И СЕ СПРЕТНИ ДА СИ ТИП ТОП, ПОСЛЕ СЕ ПРИГОТВИ ПСИХИЧНО, И НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ НА ОКОЛНИТЕ ДА СЕ ОПИТВАТ ДА ТЕ ОТКЛОНЯТ ОТ ЦЕЛТА. БЪДИ СМЕЛ. ИЗЛЕЗ НАВЪН И ПРЕДИ ДА ЗАТВОРИШ ВРАТАТА НА КЪЩАТА ТИ СИ ПОМИСЛИ ВСЕ ЕДНО ТИ Е ПОСЛЕДНИЯ ДЕН ОТ ЖИВОТА И ЗАПОЧВАЙ ДА ЗАГОВАРЯШ ПО УЛИЦИТЕ КОЯТО ТИ ХАРЕСА. МНОГО ЩЕ РЕЖАТ ЗНАМ, ИМА И ТЪПИ ПУТКИ, НО БЪДИ СМЕЛ. ЗА ОТРЯЗВАНЕТО МОЖЕ СЪЩО ДА СЕ НАГЛАСИШ ПСИХИЧЕСКИ И ДА ИМАШ ПЛАН. ПОСТЕПЕННО ЩЕ СВИКНЕШ И ЩЕ СЕ РАЗВИЕШ И ЩЕ СТАНЕШ ДОБЪР. МОЖЕ ПРЕДИ ДА Я ЗАГОВОРИШ ДА СИ ЗАДАДЕШ ЕДНА МИСЪЛ "Я ДА ВИДИМ ТАЯ ДА ЛИ Е МЕГА КУЧКА" ТАКА АКО ТЕ ОТРЕЖАТ ЩЕ РАЗКРИЕШ КАКВА Е. ТОВА Е ПСИХИКА БРАТ, ЗА ДА ТИ ДАДЕ КУРАЖ. БЪДИ ЛУД И ХИТЪР.

МНОГО Е КОФТИ, ДРУГИТЕ ДА СЕ НАТИСКАТ А ТИ ДА СИ САМ ИЗОСТАВЕН ОТ СТРАНИ. АКО СИ ДЕВСТВЕН ВЪРВИ НА ПРОСТИТУТКА, НО НЕ ПРИ ОНЕЗИ БОКЛУЦИ ОТ УЛИЦАТА. ИДИ В НЯКОЛКО КЛУБОВЕ И СИ ИЗБЕРИ ХУБАВА. ХОДИ ПО ЧЕСТО АКО СИ СРАМЕЖЛИВ. ТАКА ПОСТЕПЕННО ЩЕ СЕ ОТ ПУСНЕШ И СРАМА ТИ ЩЕ ИЗЧЕЗНЕ, И ВСИЧКО ЩЕ СИ ИДВА ОТ СЕБЕСИ ДОРИ И ПЛАН НЯМА ДА ТИ ТРЯБВА.

ОТПУСНИ СЕ И ЗАГОВАРЯЙ МОМИЧЕТА ПО ДИСКОТЕКИ, НАВЪН, НА ВСЯКЪДЕ. БЪДИ СМЕЛ И НАПРАВИ ТОВА КОЕТО ТИ КАЗАХ. И СПОКОЙНО, ТИ СИ ДОСТА НЕРВЕН ЧОВЕК, НО И АЗ СЪМ ТАКА.

ЧАО МАНТИС И НЕ ГИ СЛУШАЙ ТИЯ УМНИЦИ ТУК КОЙТО САМО ТЕ НАПАДАТ. БАЙ МОЗЪК ТИ ЖЕЛАЕ ГОЛЯМ УСПЕХ. ;) :smt023

Flapjack
03-18-2009, 03:58
ауууууу емо хейт по интернета.Супер.
(Май мисля, че ги разбирам тия германци и американци дето ходят и гърмят по училищата вече)
http://i73.photobucket.com/albums/i204/drumsforever88/e-thug.jpg

----------------------------------------------------------------------------
Аааа и все пак по темата да напиша
Ако не сте го разбрали вече да ви го кажа
В любовта все някой гони (демек единият винаги обича повече)
Нищо не може да се направи по въпроса.

svetlomira
03-18-2009, 07:29
Преблемът е в теб самия-ти сам не се харесваш, как да те харесват другите.Опитай да промениш нещо,най-малко начина по,който пишеш и говориш-тогава може и да те забележат :) Позитивните хора са по-добре приети.

slun4ice_90
03-18-2009, 14:00
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: УЖАС!

PaMit0
03-18-2009, 20:03
за жалост до някъде си прав ... " хубавите ябълки ги ядът прасетата "

!!!!!!!