PDA

View Full Version : Голата истина за "любовта" ...



ton1
03-05-2009, 04:12
Не съм влизал във форума 3-4 години. Когато бях тийн си следях щото си е доста зарибено.Ако мога да се върна няколко години назад,бих искал да прочета тема като моята сега за истината за любовта.Може би тука е фраш с подобни теми и дори изразите които ще напиша се повтарят ...
Любов има да ... бил съм толкова влюбен че да не мисля за нищо друго.Но когато вече си бил с достатъчно много момичета за да опознаеш като цяло идеологията на жената,универсалния характер на жената ... всичко ти писва. Някой фръцлио на 16 год. като ми каже че гледа от момичетата само как да ги е*е и ми става смешно щото той не е виждал достатъчно,не се е влюбвал достатъчно.Но голата истина е : Всички мъже рано или късно идват на дириджето да търсят момичета само за секс,и то не за да се прават на гъзари а защото виждат какво е. Не знам защо момичетата не са така,явно обичат еднообразието. В моя случай не може да се говори за индивидуалност,всички са такива! Всички мъже сме гадняри,но сме станали такива заради жените... Защото повечето жени правят необмислени грешки за които после съжаляват.



Разликата между мъж и жена е следната : Когато една жена бъде наранена , тя още повече се вторачва във сериозните връзки и търси с все сили някой добър,рицарят на бял кон... Когато мъжете разберат и осмислят истинската същност на отношенията мъже-жени, тогава те избягват връзките и ставаме "ку**ари" ...
А когато едно момиче стане к**ва,още малко ще я изпратят на бесилката.
Сега сигурно 80 % от момичетата в сайта ще ме опрекнат , момчетата също,но запомнете това,ще дойде вашето време.
Има и вариант да сте си с някой отдавна да се обичате,да станете на 25 години и да имате 5 годишна връзка зад гърба си.Да сте сериозни пичове.Тва ви прави ГОЛЕМИ в случая,кланям ви се.Обаче вътрешно и вие и аз знаем,че такива хора не изживяват истинските удоволствия с приятели,не изпитват свободата.

За това накратко и обобщено: момичета и момчета, само вие си мислите че има любов,и аз си го мислех. Ще направите разлика между влюбване и любов и ще разберете,че любов няма.Има просто привързаност и уважение.А думата "обичам те" е станала клише защото още от каменната ера,тази дума е начин на живот... Дори родителите ви съм сигурен че са заедно защото имат дълбоко уважение,привързаност,свик нали са,имат общи възгледи към живота,единствената причина родителите ви да са все още заедно сте вие самите,и уважението което те си имат заради дългите години заедно!



Който не му се чете - alt+f4+knife!
Мерси за търпението!

(Темата има предвид момчета с поне нормален външен вид.За момчетата приличащи на смеска хамстер+коала,любовта е вечна (bow)

BaiToq
03-05-2009, 05:04
Пръщиш от мъдрост.

GaBiIi__
03-05-2009, 07:59
napulno sum suglasna kogato obqsnqvam na moite fr nikoi ne me podkrepq no e taka .. nqma lubov ima samo mn silno privlichane !

Bellatrix
03-05-2009, 08:10
Сигурно си прав, че в повечето случаи е така. И повечето хора мислят така. Но защо си мислиш, че хора, които имат 5 годишна връзка зад гърба си и са щастливи не са изживяли свобода и щастие? Добре, това просто е глупаво! За какво хората се отделят по двойки и търсят любовта, ако не е за да са щастливи! Нали именно любовта, лоялността и това разбирателство дето го има само при истински влюбените те кара да се чувствш щастлив и всесилен и амбициран във всеки друг аспект от живота ти?

Нямам 5 годишна връзка зад гърба си (нормално, на 16 съм), но с приятеля ми правим скоро година и да ти кажа ама хич не се чувствам пленник. Честно, през живота ми не съм била по-щастлива, а той също е така. Ако щеш ме наречи тъпа, ама аз съм 100% сигурна, че той никога и за нищо не би ми изневерил.

От къв зор всички сте решили, че свобода и живеене,и веселие значи да правиш секс с 20 различни жени и да мяткаш задник пред разни! @ Е, тва просто не го разбирам! Всички все повтарят, че еди-кой-си не се бил наживял! Ама какво ви е тва наживяване!?? Безразборен секс и наливане с водка по цяла ощ ли??

valdesbg
03-05-2009, 08:14
Пръщиш от мъдрост.
+1

Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.

mickelangelo
03-05-2009, 08:59
за някой неща си прав. .. но уви .. любовта наистина съществува ... точно това е вълшебството и ... че не може да се обясни ;) никога не бих станал Ку**ар не ме кефи мисълта че за една вечер всичко свършва ..
винаги съм го твърдял .. Любовта е така сладка накрая .. защото преди това сме се мъчили ..и когато накрая дойде тя ... се обръщаме назад и казваме .. заслужаваше си

mickelangelo
03-05-2009, 09:02
Пръщиш от мъдрост.
+1

Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.

нима се имаш за нещо повече от останалите ? Недей няма да стигнеш далече ... !

Kostadin_682
03-05-2009, 09:24
Не съм влизал във форума 3-4 години. Когато бях тийн си следях щото си е доста зарибено.Ако мога да се върна няколко години назад,бих искал да прочета тема като моята сега за истината за любовта.Може би тука е фраш с подобни теми и дори изразите които ще напиша се повтарят ...
Любов има да ... бил съм толкова влюбен че да не мисля за нищо друго.Но когато вече си бил с достатъчно много момичета за да опознаеш като цяло идеологията на жената,универсалния характер на жената ... всичко ти писва. Някой фръцлио на 16 год. като ми каже че гледа от момичетата само как да ги е*е и ми става смешно щото той не е виждал достатъчно,не се е влюбвал достатъчно.Но голата истина е : Всички мъже рано или късно идват на дириджето да търсят момичета само за секс,и то не за да се прават на гъзари а защото виждат какво е. Не знам защо момичетата не са така,явно обичат еднообразието. В моя случай не може да се говори за индивидуалност,всички са такива! Всички мъже сме гадняри,но сме станали такива заради жените... Защото повечето жени правят необмислени грешки за които после съжаляват.



Разликата между мъж и жена е следната : Когато една жена бъде наранена , тя още повече се вторачва във сериозните връзки и търси с все сили някой добър,рицарят на бял кон... Когато мъжете разберат и осмислят истинската същност на отношенията мъже-жени, тогава те избягват връзките и ставаме "ку**ари" ...
А когато едно момиче стане к**ва,още малко ще я изпратят на бесилката.
Сега сигурно 80 % от момичетата в сайта ще ме опрекнат , момчетата също,но запомнете това,ще дойде вашето време.
Има и вариант да сте си с някой отдавна да се обичате,да станете на 25 години и да имате 5 годишна връзка зад гърба си.Да сте сериозни пичове.Тва ви прави ГОЛЕМИ в случая,кланям ви се.Обаче вътрешно и вие и аз знаем,че такива хора не изживяват истинските удоволствия с приятели,не изпитват свободата.

За това накратко и обобщено: момичета и момчета, само вие си мислите че има любов,и аз си го мислех. Ще направите разлика между влюбване и любов и ще разберете,че любов няма.Има просто привързаност и уважение.А думата "обичам те" е станала клише защото още от каменната ера,тази дума е начин на живот... Дори родителите ви съм сигурен че са заедно защото имат дълбоко уважение,привързаност,свик нали са,имат общи възгледи към живота,единствената причина родителите ви да са все още заедно сте вие самите,и уважението което те си имат заради дългите години заедно!



Който не му се чете - alt+f4+knife!
Мерси за търпението!

(Темата има предвид момчета с поне нормален външен вид.За момчетата приличащи на смеска хамстер+коала,любовта е вечна (bow)
И извода от всичко това е:
Който яде халва не трябва да гледа цветен телевизор

valdesbg
03-05-2009, 09:50
нима се имаш за нещо повече от останалите ? Недей няма да стигнеш далече ... !

Нямам се за нищо повече от останалите, но виждам че има хора които се имат за по малко от останалите. Има малка разлика, разбираш ли? :)

vesSynkaa
03-05-2009, 11:08
"Когато една жена бъде наранена , тя още повече се вторачва във сериозните връзки и търси с все сили някой добър,рицарят на бял кон.."

А ти от къде знаеш,че при всяка жена е така?
Да не би случайно да си минал всички жени по света
барабар с мъжете ,та да знаеш какво мисли всеки мъж и
всяка жена?Айде моля ти се,,Тфа че си по-зрял от някои тук
не значи ,че можеш да се опитваш да убеждаваш хората в нещо..
Има хора,които мислят като тебе,но не може да твърдиш такива неща..
Тва е твоето виждане ,,Ако минеш всяко едно същество на тая Земя и
докажеш,че при всички е така,тогава седни и напиши пак такава тема,
но сега просто..И тфа "родителите ви не се обичат",та ти от къде знаеш
кфо изпитват родителите ми бе?Да не би случайно да си се вцелил в тях?
И ако не се обичаха мислиш ли,че щяха да са заедно?Недей да излизаш с номера,
че били заедно само,за да може ние да сме били добре..
Еми мога да ти кажа,че има адски много деца с разведени родители и са свикнали и това не им пречи толкова много..
За тфа че ,ако двама човека не се обичат се развеждат/късат и тфа е ..
Всеки има различно виждане за нещата и не можеш да твърдиш,че си прав!

dimitar_ak
03-05-2009, 11:47
@vesSynkaa

За родителите може и да е прав. Много рядко се среща любов която трае десетки години. При семейните любовта преминава в друго. Това е обвързаност, доверие, упора, подкрепа. Всичко което го има и при влюбените. Просто няма това трепванена сърцето всеки път щом се видят

SunShinePearl
03-05-2009, 11:52
Ами прав си за за всичко но не съм съгласна с това че когато наранят момичето то иска все повече и повече сериозна връзка или нещо от тоя сорт беше! Излиза тогава че съм объркана нещо явно защото аз съм точно обратното на това което си описал...така че не всички момичета правят трагедии след като връзката им е свършила!

ninjadorf
03-05-2009, 12:11
има много истина в това което си написал.. но нима ще отречеш че.. има по - хубаво нещо от споделената любов ? на мнение съм че.. ако някой обича някого.. това си остава за цял живот.. смисъл.. ако се разделят.. но любовта им е била истинска.. винаги ще се обичат.. и ще боли адски много.. в следствие от раздялата.. момчетата не искат и да чуват отново за връзка .. и както ти казваш стават курвари .. докато не съберат сили за друга такава връзка.. и успеят да забравят старата.. което е малко вероятно 8-)

BaiToq
03-05-2009, 17:01
Пръщиш от мъдрост.
+1

Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
Валдес,ние с тебе
можем дъ сме голяма комбина 8-)
предлагам ти съюз!!!
Пиши ЛС ако си навит.

ThePowerOfLove
03-05-2009, 17:35
Дори родителите ви съм сигурен че са заедно защото имат дълбоко уважение,привързаност,свик нали са,имат общи възгледи към живота,единствената причина родителите ви да са все още заедно сте вие самите,и уважението което те си имат заради дългите години заедно!


Така е. За това напълно съм съгласна

neocide
03-05-2009, 17:46

GaBiIi__
03-05-2009, 18:23
@vesSynkaa

За родителите може и да е прав. Много рядко се среща любов която трае десетки години. При семейните любовта преминава в друго. Това е обвързаност, доверие, упора, подкрепа. Всичко което го има и при влюбените. Просто няма това трепванена сърцето всеки път щом се видят tochno za tova nqma smisul.. lubov e dokato ima trupka ! ! ! kogato veche ne q useshtash ne vijdam kakuv e smisula da si s tozi chovek

valdesbg
03-05-2009, 18:31
tochno za tova nqma smisul.. lubov e dokato ima trupka ! ! ! kogato veche ne q useshtash ne vijdam kakuv e smisula da si s tozi chovek

Нека друг и обясни как седят нещата. Ако аз го направя ще ме намрази.

GaBiIi__
03-05-2009, 18:38
tochno za tova nqma smisul.. lubov e dokato ima trupka ! ! ! kogato veche ne q useshtash ne vijdam kakuv e smisula da si s tozi chovek

Нека друг и обясни как седят нещата. Ако аз го направя ще ме намрази. napravi go ti :)

malka_sladkka
03-05-2009, 18:42
"Когато една жена бъде наранена , тя още повече се вторачва във сериозните връзки и търси с все сили някой добър,рицарят на бял кон.."

А ти от къде знаеш,че при всяка жена е така?
Да не би случайно да си минал всички жени по света
барабар с мъжете ,та да знаеш какво мисли всеки мъж и
всяка жена?Айде моля ти се,,Тфа че си по-зрял от някои тук
не значи ,че можеш да се опитваш да убеждаваш хората в нещо..
Има хора,които мислят като тебе,но не може да твърдиш такива неща..
Тва е твоето виждане ,,Ако минеш всяко едно същество на тая Земя и
докажеш,че при всички е така,тогава седни и напиши пак такава тема,
но сега просто..И тфа "родителите ви не се обичат",та ти от къде знаеш
кфо изпитват родителите ми бе?Да не би случайно да си се вцелил в тях?
И ако не се обичаха мислиш ли,че щяха да са заедно?Недей да излизаш с номера,
че били заедно само,за да може ние да сме били добре..
Еми мога да ти кажа,че има адски много деца с разведени родители и са свикнали и това не им пречи толкова много..
За тфа че ,ако двама човека не се обичат се развеждат/късат и тфа е ..
Всеки има различно виждане за нещата и не можеш да твърдиш,че си прав!

Много добрв казано!Подкрепям мнението!!!

malkotoo
03-05-2009, 18:45
:shock:

MaMkaMy
03-05-2009, 18:46
@vesSynkaa

За родителите може и да е прав. Много рядко се среща любов която трае десетки години. При семейните любовта преминава в друго. Това е обвързаност, доверие, упора, подкрепа. Всичко което го има и при влюбените. Просто няма това трепванена сърцето всеки път щом се видят tochno za tova nqma smisul.. lubov e dokato ima trupka ! ! ! kogato veche ne q useshtash ne vijdam kakuv e smisula da si s tozi chovek
когато вече не я усещат се нарича брак :D (помислих си че това ще кажеш...) та... нека ти обясня долу-горе как стоят нещата.тази тръпка дето викаш ти, тя дава старт на чувствата от теб самия зависи дали ще им дадеш да порастнат и да се задълбочат и да стават по-силни и по-силни или просто ще си разсъждаваш както сега като няма тръпка айде друг... то тва е любовта... от тръпката да минеш през любовта и да стигнеш чак до приятелството и уважението както е написал автора...
ЛЮБОВ ИМА ЗА ТОЗИ КОЙТО ВЯРВА В НЕЯ! също както е казано че за да се случи едно чудо трябва да повярваш в него...

GaBiIi__
03-05-2009, 19:18
@vesSynkaa

За родителите може и да е прав. Много рядко се среща любов която трае десетки години. При семейните любовта преминава в друго. Това е обвързаност, доверие, упора, подкрепа. Всичко което го има и при влюбените. Просто няма това трепванена сърцето всеки път щом се видят tochno za tova nqma smisul.. lubov e dokato ima trupka ! ! ! kogato veche ne q useshtash ne vijdam kakuv e smisula da si s tozi chovek
когато вече не я усещат се нарича брак :D (помислих си че това ще кажеш...) та... нека ти обясня долу-горе как стоят нещата.тази тръпка дето викаш ти, тя дава старт на чувствата от теб самия зависи дали ще им дадеш да порастнат и да се задълбочат и да стават по-силни и по-силни или просто ще си разсъждаваш както сега като няма тръпка айде друг... то тва е любовта... от тръпката да минеш през любовта и да стигнеш чак до приятелството и уважението както е написал автора...
ЛЮБОВ ИМА ЗА ТОЗИ КОЙТО ВЯРВА В НЕЯ! също както е казано че за да се случи едно чудо трябва да повярваш в него...
ako nqma trupka v povecheto vruzki prerastva v edin vid privurzanost da si privurzan kum nqkoi ne e lubov... ne kazvam che kato ne useshtash trupkata trqbva da smenqsh postoqno horata s koito si iskam da kaja che trqbva da namerish takuv chovek s koito trupkata da q ima vinagi tva e vlubvaneto i privlichaneto nz kak moje da si s nqkoi da go "obichash" i da ne si vluben ili privlechen ot nego/neq

sku
03-05-2009, 19:24
Абе защо всички са се впуснали да обясняват колко гадно нещо е любовта и как няма смисъл да се влюбваш и въобще защо решиха да си налагат възгледите за живота. Да си казваш мнението е едно,да го налагаш съвсем друго.
В какво ще се убедя след 4-5 години никой не знае-включително и ти. Аз си имам мои разбирания за живота. Нещата не се делят на черно и бяло,има и сиво-стига с тия крайности! Любов има-аз съм създание на любовта,може майка ми и баща ми да не се обичат по същия начин както когато са се оженили,но те пак се обичат и сега. И пак се заговори за курви и курвари-бе вие с нормални хора не общувате ли. Такива които не са за едното е*ане и на които ценостната им система е по-висока от тва да ходят по дискотеките с цел да забиват мацки.

ton1
03-05-2009, 19:36
Аре без нападки само. Мога само да кажа че тези дето вярват в любовта шапка и свалям евала... оптимисти хубаво е да се вярва... Тя си я има любовта и аз съм я изпитвал,ама човек като се влюби 1-2 пъти,като мине 10-15 бройки,и вече разбира че няма смисъл да се влюбва.Дори споделена да е любовта,в нея винаги има повече тъга,за тва влюбването си е чист мазохизъм,винаги е по-добре да не ти пука ... По-хубаво е другите да те обичат отколкото ти тях... и абсолютно ама абсолютно винаги "Този който бяга,него го гонят" ... Ако си този който преследва кофти за тебе ... И който осъзнае това наистина,няма да има никакви проблеми никога с момичета. Това ми беше мисълта.

valdesbg
03-05-2009, 19:37
napravi go ti :)

Вярвай ми не искаш аз. Точно по тази тема...

Само ще ти кажа, играчките за малките деца са цветни, за да ги привличат и да не им е скучно. Вещите на големите хора са стилни, семпли и просто вършат работа.

Това беше метафора.

angelcheeee_93
03-05-2009, 19:39
[quote=ton1] Дори родителите ви съм сигурен че са заедно защото имат дълбоко уважение,привързаност,свик нали са,имат общи възгледи към живота,единствената причина родителите ви да са все още заедно сте вие самите,и уважението което те си имат заради дългите години заедно!

[b]


Отначало чувствата са силни,има силна любов,с времето малко по малко бурният пламък угасва (семейство) и се превръща в уважение,отговорност,довер ие,но чувствата са по-затихнали,не че любовта е изчезнала.Когато човек е млад,той е по-жизнен,има желание за любов,внимание,удоволствия ,но когато създаде семейство и се задоми,той става по-отговорен,по затихнал-понеже вече е минал всички нива в любовното отношение.И това,че любовта се превръщала в уважение,приятелство,довер ие...то всъщност те градят самата любов.Те са част от нея.Нима една връзка без доверие,уважение и загриженост може да се каже,че е любов? аз не мисля така.
Когато човек е семеен,уважението също е любов.Това е мнението ми.

valdesbg
03-05-2009, 19:40
Авторе в момента съм изморен и не ми се пише колко изкривен и страхливо-егоистичен ти е възгледа за любовта и за живота изобщо. Утре ако съм на кеф, и ако си ме нахранил подобаващо ще ти напиша няколко нещица:)

edit: Ама то не само автора е заблудено козле...Ммм сериозно ще трябва да пиша значи. Утре деца, утре...Сега спете спокойно :)

mickelangelo
03-05-2009, 20:18
нима се имаш за нещо повече от останалите ? Недей няма да стигнеш далече ... !

Нямам се за нищо повече от останалите, но виждам че има хора които се имат за по малко от останалите. Има малка разлика, разбираш ли? :)

Така ми се струваше ... но като задълбах май си прав. .

MeGGiTy
03-05-2009, 20:27
драйфа ми се от такива като теб
добре, че не всички хора са такива


+1

BuBiTy
03-05-2009, 20:29
Всяка 2ра тема е "Няма любов" не существува и т.н. нп хайде да направим нещо друго за 2 мин да си помислим, че има 1во всеки (почети) е създаден от любов, всеки обича приятели, семейство бля бля... но и още нещо важно: ЛЮБОВТА Е ЗА ХОРА, КОТО МОГАТ ДА ПРОНИКНАТ В СЪЩНОСТТА И,Любовта не е просто да излезеш с някой 3 пъти или да правиш секс с него, любовта е много ама много повече! Тя е за хора с духовно ниво и интелектуално по-високо от животинското! За това преди да си правите "жизненоважните разкрития" се огледайте това че вие сте самотни единаци и цял живот ще сте си такива!Съжалявам Ви че никога ня да изпитате радостите и!

Stamera
03-05-2009, 21:28
мамка му, много си прав !!...... абе Бог има ли e-mail ?! я му копнете тая тема обезателно !! 8-)

jane_17
03-06-2009, 01:01
Аре без нападки само. Мога само да кажа че тези дето вярват в любовта шапка и свалям евала... оптимисти хубаво е да се вярва... Тя си я има любовта и аз съм я изпитвал,ама човек като се влюби 1-2 пъти,като мине 10-15 бройки,и вече разбира че няма смисъл да се влюбва.Дори споделена да е любовта,в нея винаги има повече тъга,за тва влюбването си е чист мазохизъм,винаги е по-добре да не ти пука ... По-хубаво е другите да те обичат отколкото ти тях... и абсолютно ама абсолютно винаги "Този който бяга,него го гонят" ... Ако си този който преследва кофти за тебе ... И който осъзнае това наистина,няма да има никакви проблеми никога с момичета. Това ми беше мисълта.

Когато не ти пука е просто по-лесно.... по-лесно е да излизаш с няколко красиви лица, които ще се чудят как точно да ти угодят... и ще ти свалят звезди... ще са ти на разположение и ще си правиш квото ти скимне... По-лесно е... но дали е по-хубаво? Я, се замисли не живеем ли ние за тази една усмивка на любимия човек... за неговото щастие и т.н. Може да си срещнал любовта, скъпи, ама не си я разбрал... Човек обича не за да бъде обичан... а за да се чувства щастлив от любовта, която изпитва... Когато любовта е искрена, в нея няма и капчица егоизъм...
Когато любовта е искрена, ти имаш нужда да правиш човека към когото е насочена любовта ти щастлив... и това да носи щастие и на теб самия.... Няма ги изискванията... няма я болезнената ревност... *просто* обичаш...
Както каза едно момиче по-горе.... "да се наживееш" не значи да изчукаш всичко, което ти попадне на пътя.... да се размажеш от пиянски вечери.... неспане и дрога(примерно) Моя *живот* не беше тогава... Моят живот започна с усмивката на точно определен човек...
Винаги ще вярвам в любовта! Не защото си падам по американски филмчета... а защото знам, че животът на всеки един от нас може да е такова филмче.... стига да му позволим да бъде..... ;)

И все пак не споменах нещо важно: Щастието е в нас самите.. то не идва от външни фактори! Външните фактори може само да ни подсетят, че го има някъде там :)

ton1
03-06-2009, 15:58
valdesbg ... ти не разбираш че не зависи от мене дали ще се влюбя или не... Бил съм влюбен вярвам в любовта,но многобройните връзки които съм имал ми направиха имунитет срещу влюбване,с цел да не страдам никога.Да,егоист съм.Предпочитам момичета да страдат по мен,отколкото аз към тях.В това отношение всеки е егоист и не може да го успори. Приятелите са най-важни,обръщам повече внимание на тях и не съжалявам,а влюбените само на половинката си и така пропускат всичко... 22 съм почнал и докато не стана на 25-26-27,мъж за женене,няма смисъл да се заробвам,достатъчно после ще съм с една и съща жена че и това да ми е целта сега.

ton1
03-06-2009, 16:01
А към Jane17, мога да кажа че си момиче,нормално е момичетата да мислят така,точно за това ви "обичам" вас момичетата :D

cinderella_gugutka
03-06-2009, 16:04
ако беше пуснал тази тема преди 2 дена щях да по4на да те убеждавам в противното...но сега ве4е не вярвам в любовта :cry:

aka6a_vamp
03-06-2009, 16:21
Писна ми от такива проницателни теми...много е лесно да го напишеш сичкото това,нали...

m3ch3ncee
03-06-2009, 16:37
Пич,всеки човек е различен и индивидуален.Това,че ти виждаш нещата така и не вярвяш в любовта,си е твой проблем.Но всички хора си имат различни чувства и мнения ;)

citygirl
03-06-2009, 17:05
Пич,всеки човек е различен и индивидуален.Това,че ти виждаш нещата така и не вярвяш в любовта,си е твой проблем.Но всички хора си имат различни чувства и мнения ;)

+1 :)

Bubbly
03-06-2009, 17:17
За това накратко и обобщено: момичета и момчета, само вие си мислите че има любов,и аз си го мислех. Ще направите разлика между влюбване и любов и ще разберете,че любов няма.Има просто привързаност и уважение.А думата "обичам те" е станала клише защото още от каменната ера,тази дума е начин на живот... Дори родителите ви съм сигурен че са заедно защото имат дълбоко уважение,привързаност,свик нали са,имат общи възгледи към живота,единствената причина родителите ви да са все още заедно сте вие самите,и уважението което те си имат заради дългите години заедно!

Стана ми интересно какво е любов според теб. Пеперудки в корема? Да се възбуждаш и да изтръпваш само при вида на отсрещния в продължение на 10 години? Да нямате проблеми и да се разбирате на 100 %? Това, което си написал, плюс физическо привличане не е ли любов?

MartyParty
03-06-2009, 17:30
valdes е мече коала. :smt117 ;-)